SER CUP
Metalac Gornji Milanovac [12] 1
FK Zarkovo [3] 3
HT
2
1
FT 3 2
12-5
  RUS D2
Torpedo Vladimir [11]
Olimp-Dolgiye Prudy-2 [6] 2
HT
0
2
FT 0 3
9-1
  RUS D2
FC Murom [8] 2
FK Yenisey-2 Krasnoyarsk [3] 3
HT
2
0
FT 3 0
5-3
  PPL
PAF FC 2
Khan Research Laboratories
HT
2
0
FT 2 2
2-4
  FIN D2
TPS Turku [2] 1
Ekenas IF Fotboll [5] 2
HT
0
0
FT 1 1
6-4
  URU D2
Canadian SC 2
Parque de Plata 1
HT
1
0
FT 3 2
9-5
  LIT D1
FK Zalgiris Vilnius [2]
Nevezis Kedainiai [10] 1
HT
3
0
FT 6 0
9-2
  ISR CL
MS Hapoel Lod 4
Beitar Ironi Maale Adumim 4
HT
0
0
FT 1 1
7-3
  SWE WD1
Linkopings (w) [8]
Vaxjo (w) [12]
HT
4
0
FT 5 0
5-4
  UEFA WUC
Bayern Munchen (w) [1] 1
BK Hacken (W) [2] 2
HT
2
0
FT 4 0
9-3
  UEFA WUC
HB Koge (w) [1] 1
Barcelona (w) [1] 1
HT
0
0
FT 0 2
3-11
  ISR W1
Hapoel Raanana (w) [6] 1
Maccabi Emekheifer (w) [2]
HT
0
0
FT 0 3
6-1
  SWE D2
Jonkopings Sodra IF [8]
GIF Sundsvall [2] 3
HT
1
0
FT 1 1
3-7
  DEN D1
Helsingor [1] 2
Esbjerg [7] 2
HT
1
0
FT 3 0
8-5
  ISR W1
Hapoel Beer Sheva (w) [8] 1
AS Tel Aviv University (w) [3]
HT
1
2
FT 2 3
0-0
  GER LS
ESC Rellinghausen 2 3
FC Kleve 1 3
HT
1
1
FT 1 2
1-12
  NOR U19
Ham-Kam U19
Baerum U19
HT
0
3
FT 0 4
3-5
  GER LS
DJK SF Katernberg 2
SSV Germania Wuppertal 6
HT
2
1
FT 3 3
7-3
90min[3-3],120min[4-3],DJK SF KaternbergWin
  Jordan L W
Al Qadisiyah (W) 2
Al Ahli Amman (W) 1
HT
0
3
FT 0 7
3-7
  ENG CWCUP
Durham Wildcats LFC (w) [1] 3
Manchester United (w) [4] 1
HT
0
1
FT 2 2
5-2
90min[2-2],Pen[3-5],Manchester United (w)W
  BRA CV
SE do Gama 2
Aquidauanense 1
HT
0
0
FT 0 1
13-2
  Brazil L
Bonsucesso
Queimados RJ
HT
0
0
FT 5 0
0-0
  Brazil L
Ceres/RJ 1 3
Tigres Brasil 1 3
HT
0
2
FT 2 3
10-2
  Brazil L
Barra Mansa FC 1 5
Barra da Tijuca 2
HT
0
1
FT 0 3
1-9
  Brazil L
Campos RJ
Mageense FC
HT
0
0
FT 3 2
0-0
  Brazil L
Casimiro de Abreu EC 1 1
CEAC/Araruama 3
HT
0
1
FT 0 2
2-15
  Brazil L
Buzios 4
Paduano RJ 1
HT
1
1
FT 1 1
3-1
  Brazil CUP
SC 12 Horas/RS 3
GE Bage 1
HT
0
2
FT 0 3
2-12
  Brazil CUP
Riopardense RS 1
Rio Grande 1
HT
0
0
FT 2 0
5-8
  GER LS
SC Greven 09 3
SpVgg Vreden 1921 1
HT
1
4
FT 1 8
3-5
  NOR U19
Skeid Oslo U19 1
Kjelsas U19 1 1
HT
0
0
FT 3 0
10-2
  NOR U19
Oppsal U19 1
Moss U19 1
HT
1
1
FT 2 2
3-3
  Bra CUU20
Fluminense RJ (Youth) 4
Portuguesa RJ U20 3
HT
1
1
FT 2 2
2-4
  ENG CWCUP
Sheffield United (w) [5] 1
Sunderland (w) [7]
HT
0
0
FT 1 1
5-3
90min[1-1],Pen[2-4],Sunderland (w)W
  URU D2
Alto Peru
Sportivo Huracan 1 2
HT
0
1
FT 1 1
13-4
  UEFA WUC
Arsenal (w) [1] 1
Hoffenheim (w) [5] 1
HT
2
0
FT 4 0
8-2
  UEFA WUC
Lyon (w) [1]
Benfica (w)
HT
2
0
FT 5 0
13-1
  BRA CV
Interporto FC 3
Rio Branco VN 2
HT
0
1
FT 0 1
7-4
  ARG Rl
CEC Mendoza 2
Boca Juniors Bermejo 2
HT
1
0
FT 3 0
2-3
  Bolivia N B
Rosario
EM Huanuni 1
HT
2
2
FT 2 6
4-4
  ARG Rl
Argentino Mendoza 1 2
Gutierrez 1 3
HT
1
1
FT 2 1
8-4
  WCPSA
Bolivia [82] 2
Paraguay [33] 2
HT
1
0
FT 4 0
6-7
  BRA WD1
Mario Mendez FC (W) 1
CD Universitario (w) 2
HT
0
2
FT 0 4
0-8
  VEN D1
LALA FC [7] 1
Mineros de Guayana [6]
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  WCPSA
Colombia [15]
Ecuador [55] 2
HT
0
0
FT 0 0
12-1
  VEN D1
Caracas FC [1] 3
Atletico Venezuela [4] 2
HT
0
2
FT 0 3
4-3
  BRA D1
Sao Paulo [13] 3
Ceara [14] 3
HT
0
1
FT 1 1
10-10
  BRA D1
Cuiaba [10] 4
Sport Club Recife PE [18]
HT
0
0
FT 1 0
2-5
  MEX D2
Leones Negros [10] 3
Celaya FC [8] 2
HT
1
1
FT 1 2
9-1
  Bolivia N B
Deportivo Kivon 2
CD Torre Fuerte 3
HT
0
0
FT 0 0
5-9
  WCPSA
Argentina [6]
Peru [22] 2
HT
1
0
FT 1 0
2-1
  WCPSA
Chile [20] 2
Venezuela [40] 2
HT
2
0
FT 3 0
9-4
  BRA WD1
Atletico Chiriqui (w) 1
CA Independiente de la Chorrera (W) 1 2
HT
2
0
FT 2 1
2-2
  BRA WD1
SD Panama Oeste (w) 3
Veraguas CD (W) 2
HT
2
1
FT 2 2
5-0
  BRA WD1
Costa Del Este FC (W) 1 3
SD Atletico Nacional (w)
HT
1
3
FT 1 7
0-9
  WCPSA
Brazil [2] 1
Uruguay [13] 3
HT
2
0
FT 4 1
3-2
  ARG Rl
Atletico Rafaela Reserves 1 4
CA Brown San Vicente 1
HT
1
2
FT 1 2
7-2
  MEX D1
Queretaro FC [16] 1 2
Club Tijuana [18] 4
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  NIC CUP
Real Madriz FC 2
Jalapa 1
HT
0
0
FT 1 1
9-4
90min[1-1],Two Rounds[2-2],120min[1-1],Pen[4-3],Real Madriz FCWin
  Can PL
Cavalry FC [3] 1 3
York 9 FC [5] 3
HT
1
1
FT 2 1
4-2
  CRC D1
Deportivo Saprissa [6] 2
Guadalupe FC [9] 3
HT
0
0
FT 4 0
4-7
  JPN JFL
FC Kariya [17]
Kochi United [13]
HT
1
1
FT 2 1
3-3
  MON NLW
UBC FC (W)
Khukh Chononuud (W)
HT
1
0
FT 1 0
4-0
  FFSA SLR
Adelaide Comets Reserve 2
Adelaide Raiders SC Reserve 1
HT
0
0
FT 1 1
8-8
90min[1-1],120min[1-3],Adelaide Raiders SC ReserveW
  ISR CL
Hapoel Sandala Gilboa 1
Hapoel Ihud Bnei Gat 4
HT
4
0
FT 4 3
2-5
  KAZ D2
Okzhetpes Kokshetau Reserves 2
Shakhter Karagandy Reserves 2
HT
0
3
FT 1 3
4-5
  IDN ISL
PSIS Semarang [2] 2
Persik Kediri [16] 2
HT
3
0
FT 3 0
1-8
  IDN D1
Persiba Balikpapan 1 4
Sulut United 2
HT
0
0
FT 1 1
1-3
  IDN D1
PSPS Pekanbaru
Sriwijaya FC 2
HT
0
1
FT 0 3
2-7
  FFSA WPL
West Adelaide (w) 1
Adelaide City (w)
HT
2
0
FT 4 0
6-3
  ISR CL
Maccabi Nujeidat Ahmed 2
MS Tirat HaCarmel 1
HT
1
0
FT 1 0
2-5
  ISR D3
Maccabi Tzur Shalom [8] 3
Hapoel Ironi Baka El Garbiya [18]
HT
1
0
FT 1 1
5-3
  RUS YthC
FK Ural Youth [9] 1 2
Rubin Kazan (R) [6] 3
HT
1
1
FT 3 4
2-11
  RUS YthC
PFC Sochi Youth [5] 2 4
FC Terek Groznyi Youth [7] 1 2
HT
2
0
FT 2 1
6-3
  RUS YthC
Konopliev Youth [7] 2
CSKA Moscow (R) [1] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-14
  ISR W1
Bnot Netanya (w) [9] 1
Maccabi Hadera (w) [4]
HT
1
0
FT 1 4
1-3
  ISR CL
Hapoel Ironi Gedera 3
SC Ramla 4
HT
0
1
FT 1 1
6-5
  KAZ D2
Akzhayik Uralsk Reserves
Kyran Reserves 3
HT
1
1
FT 5 2
10-5
  ISR D3
Hapoel Bikat Hayarden [15] 1
Bnei Eilat [17]
HT
2
1
FT 2 1
4-8
  ISR D3
Hapoel Azor [10] 3
Sport Club Dimona [3] 1 3
HT
1
0
FT 1 2
3-6
  ISR CL
Beitar Kfar Saba Shlomi
Shimshon Bnei Tayibe 2
HT
1
0
FT 2 1
2-4
  ISR CL
SC Shicun Hamizrah 3
MS Hapoel Yeroham 2
HT
0
0
FT 1 1
2-8
  AUS BPLR
Albany Creek Reserve 2
Toowong Reserves 2
HT
2
0
FT 3 0
12-2
  ISR CL
Hapoel Qalansawe 3
Beitar Ramat Gan 2
HT
1
0
FT 2 0
4-3
  KAZ D2
Jas Qyran 3
Zhetysu Taldykorgan Reserves 3
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  ISR D3
Hapoel Ashkelon [14] 1
MS Ironi Kuseife [8] 3
HT
0
2
FT 3 2
4-5
  RUS YthC
FK Rostov Youth [1] 4
FK Krasnodar Youth [6] 3
HT
0
0
FT 1 0
4-7
  RUS YthC
Arsenal Tula Youth [8] 4
Chertanovo Moscow Youth [3] 3
HT
1
0
FT 1 0
14-8
  RUS YthC
Ufa Youth [10] 1
Krylya Sovetov Samara Youth [2] 2
HT
0
0
FT 0 1
8-5
  RUS YthC
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth [10]
Khimki Youth [9]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  ISR CL
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 2
Hapoel Kiryat Ono 1
HT
0
0
FT 0 2
0-7
  Ken D1
Bidco United [11]
Bandari [1]
HT
1
2
FT 2 3
5-7
  KAZ D2
FK Taraz Reserves 4
Kaisar Kyzylorda Reserves 3
HT
2
1
FT 3 1
4-6
  KAZ D2
Akademia Ontustyk Reserves 1 2
Ordabasy Reserves 5
HT
1
2
FT 2 2
12-5
  KAZ D2
FK Kaspyi Aktau Reserves 1
FK Atyrau Reserves 3
HT
1
0
FT 2 1
3-2
  KAZ D2
Turan Turkistan Reserves
Yassy Turkistan 4
HT
0
1
FT 0 1
7-5
  ISR D3
Maccabi Yavne [9] 1 4
Hapoel Bnei Lod [6] 1
HT
1
1
FT 2 1
7-3
  ISR D3
Ironi Tiberias [1] 2
Moadon Sport Tira [2] 2 4
HT
0
0
FT 0 0
7-4
  ISR D3
Hapoel Bnei Zalfa [14] 2
Hapoel Herzliya [15] 2
HT
0
0
FT 1 2
5-5
  AZE D2
Zaqatala FK
Zira FK II
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  AZE D2
Qaradag Lokbatan 1
Keshla FK II
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  AZE D2
Standard Sumgayit II 1
FK Kapaz Ganca
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  AUS SASL
Adelaide Comets FC [1] 4
Sturt Lions [5] 1
HT
0
0
FT 0 0
9-2
90min[0-0],120min[1-0],Adelaide Comets FCWin
  ISR D3
Agudat Sport Nordia Jerusalem [18] 3
Hapoel Holon Yaniv [2] 1 1
HT
1
1
FT 1 2
4-2
  ISR D3
Maccabi Herzliya [16]
Hapoel Kfar Shalem [1]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  ISR D3
Maccabi Tamra [9] 1 2
Ironi Nesher [17]
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  ISR D3
Hapoel Bueine [6] 2
Hapoel Migdal HaEmek [11] 2
HT
1
0
FT 2 0
1-3
  ISR D3
Tzeirey Kafr Kana [10] 1 2
Rubi Shapira [16] 4
HT
1
0
FT 1 1
2-2
  RUS YthC
FK Nizhny Novgorod Youth [3]
Spartak Moscow Youth [4] 1
HT
1
1
FT 1 3
4-10
  BLR RL
Slavia Mozyr Reserve 1 2
Bate Borisov Reserves 1
HT
1
1
FT 2 3
0-8
  ISR CL
Ironi Beit Dagan
Sporting Club Tel Aviv 1
HT
1
0
FT 3 0
9-10
  Ken D1
Nzoia United [13] 1
Sofapaka FC 3
HT
0
0
FT 0 0
3-9
  BLR RL
Sputnik 2
Neman Grodno Reserves
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  BLR RL
Smorgon 2 1
FC Vitebsk Reserves 4
HT
1
0
FT 1 2
1-10
  IDN ISL
PSS Sleman [15] 3
Barito Putera [17] 3
HT
2
1
FT 3 2
3-10
  IDN D1
BaBel United 3
AS Abadi 2
HT
1
1
FT 1 1
3-4
  ISR D3
Maccabi Shaarayim [11] 2
SC Maccabi Ashdod [12] 7
HT
0
1
FT 0 1
5-3
  ISR D3
Shimshon Kafr Qasim [5] 2
Hapoel Marmorek lrony Rehovot [7]
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  ISR D3
Maccabi Kabilio Jaffa [4] 2
Shimshon Tel Aviv [13] 1 2
HT
0
0
FT 1 0
7-3
  SER U19
FK Graficar Beograd U19 2
Vojvodina U19 1
HT
1
1
FT 1 1
5-7
  CAF Cup
Biashara United FC 3
Al-Ahli tripoli 4
HT
1
0
FT 2 0
2-2
  MKD D1
Rabotnicki Skopje [4] 1 2
Olimpus Skopje Balashikha [9] 4
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  ARM D1
FC Noah [5] 2
Se Wan Boy [3] 1 3
HT
1
0
FT 2 1
5-3
  UZB D1
OTMK Olmaliq [3] 1
Mashal Muborak [11] 5
HT
2
1
FT 3 2
6-6
  ISR D3
Hapoel Iksal [13]
Hapoel Kafr Kanna [5]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  ISR D3
Hapoel Bnei Pardes [3] 2
Hapoel Bnei Arrara Ara [7] 4
HT
0
0
FT 0 3
1-2
  RUS YthC
Dinamo Moscow Youth [5] 3
Strogino Youth [8] 3
HT
0
0
FT 1 0
7-2
  IRQ D1
Al Karkh [14] 1
Naft Alwasat [2] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-4
  IRQ D1
Naft Misan [18]
Al Sinaah [10]
HT
1
0
FT 3 1
0-0
  IRQ D1
Newroz SC(IRQ) [16]
Al Quwa Al Jawiya [1]
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  URU U19
Penarol U19 2
Liverpool Montevideo U19 2
HT
2
1
FT 3 1
1-4
  UPL
Express FC
Arua Hill SC 3
HT
0
0
FT 0 2
8-2
  URU U19
Bella Vista U19
Danubio U19 2
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  ENG U23 D1
Sheffield Wed U23 [17] 2
Peterborough United U23 [5] 1
HT
2
0
FT 5 1
4-4
  UPL
Onduparaka FC 2
defense forces 1
HT
0
1
FT 1 1
3-5
  ISR CL
Hapoel Tirat Karmel 3
Hapoel Daliyat Al Karmel 1
HT
2
1
FT 5 3
3-3
  URU U19
Nacional De Football U19
Santiago Wanderers U19
HT
0
0
FT 1 0
2-6
  UPL
Mbarara City
Bright Stars
HT
2
0
FT 3 1
0-0
  URU U19
Boston River U19
CA Juventud U19
HT
1
1
FT 4 1
1-6
  BLR RL
FC Isloch Reserves
FC Slutsk Reserves 4
HT
2
2
FT 3 2
5-10
  Ken D1
Posta Rangers [15]
Vihiga Bullets [10]
HT
2
0
FT 4 0
11-6
  EGY D2
Olympic El Qanal 2
Banha 1
HT
0
0
FT 1 0
8-1
  EGY D2
Telecom Egypt 3
Al Nasr Cairo 2
HT
1
0
FT 1 1
7-6
  EGY D2
El Daklyeh 1
El Entag Al Harby 1 4
HT
2
1
FT 2 1
7-8
  EGY D2
Wadi Degla SC 1
Bur Fouad
HT
3
0
FT 4 0
5-10
  EGY D2
Tersana SC 1
ZED FC 1
HT
0
0
FT 0 1
4-10
  EGY D2
El Merrikh 1
Petrojet 2
HT
0
0
FT 0 1
7-3
  EGY D2
Belbeis FC
FC Porto Suez 3
HT
0
0
FT 0 2
5-3
  MPRE CC
Silver Strikers 1
Ekwendeni Hammers 1
HT
1
0
FT 2 0
4-4
  Bos HD1
Zeljeznicar Banja Luka 3
FK Borac Kozarska 4
HT
2
0
FT 6 0
8-2
  SER D1
Novi Pazar [16] 3
FK Spartak Zlatibor Voda [13] 5
HT
0
0
FT 0 1
3-0
  SVK D2
Sport Podbrezova [4] 2
MSK Zilina B [8] 3
HT
0
0
FT 3 0
12-4
  UAE D1
Ahli Al-Fujirah [13] 4
Al Bataeh [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-5
  UAE D1
Dabba Al-Fujairah [4] 2
Al-Rams [13] 2
HT
1
0
FT 5 0
3-3
  UAE D1
Masafi [10] 2
Dubba Al-Husun [5]
HT
1
0
FT 1 1
3-8
  ISR D2
Ironi Nir Ramat HaSharon [6] 1 2
Hapoel Akko [10]
HT
0
1
FT 0 3
4-5
  ISR D2
Hapoel Afula [12] 1 3
Maccabi Bnei Raina [9] 1
HT
0
0
FT 0 2
5-8
  ISR D2
Kafr Qasim [2] 3
Hapoel Kfar Saba [1] 2
HT
1
2
FT 2 2
6-7
  ISR D2
AS Ashdod [3] 3
Bnei Yehuda Tel Aviv [14] 6
HT
0
0
FT 0 0
3-7
  PALL
Shabab Alsamu 1
Hilal AL Quds 2
HT
2
0
FT 2 3
4-5
  ITA YTHL
AC Milan U20 [17] 1
Napoli U20 [9] 2
HT
0
0
FT 1 2
5-3
  UAE D1
Al-Hamriyah [7] 2
Al Taawon [8] 2
HT
2
0
FT 3 0
4-2
  UAE U19
Sharjah SCC U19 2
Al-Jazira UAE U19 1
HT
0
0
FT 0 1
2-3
  UAE U19
Shabab Al Ahli Dubai U19 4
Al Wasl SC U19 3
HT
1
1
FT 1 1
6-3
  UAE U19
Al Wahda Abu Dhabi U19
Al Dhafra SCC U19
HT
5
0
FT 10 0
0-0
  ISR D2
Maccabi Ahi Nazareth [11] 2
Hapoel Petah Tikva [8] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  SLO D2
Drava [14]
MNK FC Ljubljana [12]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  UZB D1
Nasaf Qarshi [4] 2
Metallurg Bekobod [10] 1 2
HT
1
0
FT 1 0
10-1
  IDN D1
PSBS Biak 1
Kalteng Putra FC
HT
0
0
FT 0 1
5-5
  UKR D1
FC Shakhtar Donetsk [2]
Zorya [4] 3
HT
3
0
FT 6 1
4-3
  ARG RESLW
River Plate Reserves (W) 1
UAI Urquiza Reserves (W) 3
HT
1
0
FT 1 0
10-2
  UAE C
Al Ain [1] 1
Emirates Club [14] 2
HT
0
0
FT 2 0
6-4
  UAE C
Ittihad Kalba [11] 2
Al Oruba (UAE) [12] 1
HT
1
0
FT 4 0
9-1
  IRQ D1
Arbil [13]
AL Najaf [7]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  CAF Cup
Diables Noirs
Orlando Pirates [6]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  UKR D2
Kremin Kremenchuk [12]
Obolon Kiev [4]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  ROM D2
Ripensia Timisoara [14] 4
Universitaea Cluj [4] 3
HT
0
1
FT 0 3
2-4