RUS D1
KAMAZ Naberezhnye Chelny [9] 2
Yenisey Krasnoyarsk [16] 2
HT
1
0
FT 1 1
13-4
  RUS D1
Neftekhimik Nizhnekamsk [6] 2
Spartak Moscow II [8] 1 1
HT
1
0
FT 5 0
3-3
  RUS D1
Akron Togliatti [10] 3
Alania Vladikavkaz [2] 1
HT
0
1
FT 2 1
4-8
  SPA FC
SCR Pena Deportiva [3] 2
Lleida [3] 4
HT
0
1
FT 0 1
2-2
  SPA FC
CD Ebro [3] 1
CD Izarra [2] 1 1
HT
0
0
FT 1 0
5-3
  Bolivia N B
Club Union Maestranza 1 3
San Antonio Bulo Bulo 2
HT
1
3
FT 1 5
7-4
  INT FRL
India (w) [57]
Chinese Taipei (w) [40]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  RUS D1
Rotor Volgograd [11] 3
PFK Kuban [20] 4
HT
1
1
FT 1 3
14-7
  KSA D1
Al-Ameade [20] 1
Al-adalh [1] 1
HT
1
0
FT 2 0
6-4
  URU D2
Los Halcones 2 3
CSD Huracan Buceo 1
HT
0
2
FT 0 3
0-7
  URU D2
Platense FC 3
Oriental 1 3
HT
2
1
FT 2 1
1-5
  MNE D2
FK Mladost DG [5] 3
OSK Igalo [6] 2
HT
1
1
FT 1 1
3-8
  NOR U19
Stabaek U19 2
Stromsgodset U19 2
HT
1
1
FT 2 4
4-5
  SWE Cup
FC Stockholm Internazionale [2] 3
Elfsborg [5] 1
HT
0
2
FT 0 3
2-0
  ISR D2
Beitar Tel Aviv Ramla [15] 3
Hapoel Raanana [16] 4
HT
0
1
FT 1 2
4-4
  TUR 3B
Orduspor [2] 3
Fethiyespor [1] 1
HT
1
0
FT 1 1
4-3
  GUA D4
Capitalinos FC 3
Futeca 3
HT
1
1
FT 2 1
7-5
  NOR U19
KFUM U19 1
Drobak/Frogn U19 1
HT
3
0
FT 4 1
2-4
  CZE DFL 5
Bosonohy 1
SK Olympia Rajecko 1
HT
0
3
FT 2 5
3-3
  UEFA WUC
Paris Saint Germain (w) [2] 1
Zhilstroy Kharkov (w) 2
HT
3
0
FT 5 0
14-0
  UEFA WUC
VfL Wolfsburg (w) [2] 3
Servette (w) 2
HT
3
0
FT 5 0
11-0
  DEN U21
GVI U21 1
B 1913 Odense U21
HT
4
1
FT 4 2
7-4
  KSA D1
Al-Draih [7] 3
Al Khaleej Club [4] 2
HT
0
0
FT 0 2
3-4
  KSA D1
Al-Kawkab [16] 3
Al-Shoalah [6] 4
HT
0
0
FT 1 0
4-2
  Bolivia N B
Universitario De Vinto 4
Deportivo FATIC 1 4
HT
2
0
FT 2 0
5-5
  RUS D1
Baltika Kaliningrad [12] 5
Volgar-Gazprom Astrachan [19] 2
HT
0
0
FT 0 2
11-0
  INT CF
JSK Rodgau 1
Kickers Offenbach [5]
HT
0
3
FT 1 6
1-5
  SPA FC
CD Guijuelo 2
CD Artistico Navalcarnero [1] 4
HT
0
1
FT 2 1
7-6
  GER LS
Saar 05 Saarbrucken 1
SV Elversberg
HT
0
2
FT 0 7
1-1
  AUS AC
FC Polska Wien 4
Stadlau 1
HT
0
8
FT 0 13
0-10
  SWE D3
Karlbergs BK [1]
Gamla Upsala SK [14] 2
HT
2
1
FT 5 1
3-2
  GER LS
Waldgirmes 1
Rot-Weiss Hadamar 2
HT
0
1
FT 0 2
4-6
  GER LS
DJK Neuss Gnadental 1959 5
TVD Velbert
HT
0
2
FT 0 4
1-11
  GER LS
DJK Adler Union Frintrop 2
SF Baumberg
HT
1
0
FT 1 1
2-4
  GER LS
SG Bad Soden
FC 1906 Erlensee 1
HT
1
1
FT 1 4
8-8
  GER LS
Worsdorf
1. FC-TSG Konigstein
HT
0
0
FT 2 2
7-1
  ENG JPT
Sunderland A.F.C [4] 2
Manchester United U21 [21]
HT
0
0
FT 2 1
3-10
  ENG JPT
Bristol Rovers [16] 2
Chelsea U21 [21]
HT
1
1
FT 1 2
3-6
  SWE Cup
Malmo FF [3]
Onsala BK [3]
HT
2
1
FT 5 1
0-0
  SPA FC
Gimnastica Torrelavega 1 3
Leioa 3
HT
0
2
FT 0 4
9-1
  SPA FC
Real Aviles [1] 1 6
Racing Santander [5] 1 2
HT
0
0
FT 0 0
1-6
90min[0-0],120min[0-3],Racing SantanderW
  SPA FC
Juventud Torremolinos CF 5
Cordoba [4] 1
HT
1
1
FT 1 2
5-5
  ENG CWCUP
Liverpool (w) [2] 1
Aston Villa (w) [7]
HT
0
1
FT 1 1
5-5
90min[1-1],Pen[5-4],Liverpool (w)Win
  ENG CWCUP
Manchester City (w) [9]
Everton FC (w) [8]
HT
2
1
FT 5 1
5-2
  ENG CWCUP
London City Lionesses (w) [3]
West Ham United (w) [6] 2
HT
0
1
FT 0 1
6-8
  BRA SPC
Primavera 1
Santos B 3
HT
1
1
FT 2 2
6-3
  ADT M
CA Lugano [9] 2
Puerto Nuevo [1] 2
HT
2
1
FT 3 2
4-2
  ADT M
Yupanqui [12] 1 2
Deportivo Paraguayo [11] 1 4
HT
2
0
FT 2 1
7-5
  ADT M
Liniers [3] 4
Juventud Unida [10] 5
HT
0
0
FT 3 0
9-4
  ADT M
Defensores de Cambaceres [2] 3
Sportivo Barracas [5] 3
HT
1
0
FT 1 0
2-3
  Bra CUU20
Resende RJ U20
Cabofriense U20
HT
0
2
FT 0 3
7-8
  Bra CUU20
Madureira Youth 3
Serra Macaense U20 4
HT
0
0
FT 0 0
3-6
  Brazil CUP
Uniao Harmonia FC 1
Sapucaiense RS 4
HT
0
1
FT 0 6
2-15
  GER LS
SV 09/35 Wermelskirchen 5
DJK Teutonia St.Tonis 1
HT
0
1
FT 2 2
4-2
90min[2-2],120min[2-5],DJK Teutonia St.TonisW
  GER LS
SV Union Velbert 3
SC Kapellen 3
HT
0
4
FT 0 4
4-1
  BRA CEB
Riachao SE
Falcon FC
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  GUA D4
Juventud Retalteca 2
Pajapita FC 2 7
HT
0
1
FT 1 1
6-1
  SPA FC
Yeclano Deportivo 3
Xerez Deportivo 1
HT
0
1
FT 0 2
3-1
  Bra PL
Cascavel PR [2] 1
Londrina PR [3] 3
HT
1
0
FT 1 1
1-5
90min[1-1],Two Rounds[2-2],Pen[5-6],Londrina PRW
  S Q C
Real Oviedo (w) 1
CD Femarguin (w) 2
HT
2
0
FT 3 1
4-6
  Mal WD1
Birkirkara (w) [3] 1
Raiders Lija (W) [4]
HT
2
0
FT 3 0
9-0
  SPA FC
Merida AD [4] 2
Moralo CP 2
HT
0
2
FT 0 2
8-6
  ENG CWCUP
Birmingham (w) [11] 1
Brighton H.A. (w) [5] 1
HT
0
1
FT 0 1
1-6
  ENG CWCUP
Lewes (w) [8]
CrystalPalace (w) [6]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
90min[1-1],Pen[3-4],CrystalPalace (w)W
  ENG CWCUP
Reading (w) [10]
Bristol Academy (w) [9] 1
HT
0
0
FT 0 1
7-2
  ENG CWCUP
Tottenham Hotspur (w) [3]
Charlton (w) [4] 3
HT
0
0
FT 1 0
10-1
  SOU PL
Willand Rovers 2
Truro City
HT
1
2
FT 1 3
1-2
  Brazil CUP
Gloria RS 3
Tres Passos RS
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  URU D2
Colon CF 1
Salus 1 2
HT
0
0
FT 0 0
2-2
  Welsh PR
Newi Cefn Druids [12] 3
Aberystwyth Town [11] 2
HT
0
1
FT 0 1
3-6
  NIR LC
Crusaders [5]
Ballymena United [9] 2
HT
1
1
FT 1 1
6-4
90min[1-1],120min[2-3],Ballymena UnitedW
  NIR LC
Glenavon Lurgan [8] 3
Glentoran FC [7] 4
HT
0
0
FT 0 0
8-8
90min[0-0],120min[2-2],Pen[4-5],Glentoran FCW
  NIR LC
Carrick Rangers [6]
Coleraine [4] 1
HT
0
1
FT 0 2
4-2
  NIR LC
Warrenpoint Town [12]
Loughgall FC [5]
HT
1
0
FT 1 0
4-2
  ENG CWCUP
Coventry (w) [11]
Watford (w) [12]
HT
0
0
FT 3 0
3-12
  URU D2
Mar de Fondo 2
Miramar Misiones FC 1
HT
0
1
FT 0 2
3-4
  UEFA WUC
Real Madrid (w) [13]
Breidablik (w) [2] 1
HT
3
0
FT 5 0
11-3
  UEFA WUC
Juventus (w) [2]
Chelsea FC (w) [2]
HT
1
1
FT 1 2
2-5
  POR JB
Padroense U17 [3]
Boavista U17 [5]
HT
0
0
FT 5 0
0-0
  PAR Cup
Tacuary [3] 2
Sportivo Iteno [13] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-3
90min[0-0],Pen[4-3],TacuaryWin
  BRA CV
Brasiliense 3
Rio Branco-ES 1 2
HT
0
0
FT 0 0
9-5
90min[0-0],Pen[5-3],BrasilienseWin
  BRA CV
Fast Clube AM 1
Castanhal PA 1
HT
0
2
FT 0 2
3-7
  BRA CV
EC Aguia Negra
Nova Mutum EC
HT
0
1
FT 1 3
0-0
  BRA CV
Sinop MT
Porto Velho/RO
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  ARG Rl
Estudiantes de Resistencia 2
C.U.N.E. 2 5
HT
1
0
FT 4 1
2-5
  Bolivia N B
Deportivo Shalon 3
Wilstermann Cooperativa 1 4
HT
1
0
FT 2 1
4-5
  BRA CV
Real Desportivo/RO
Penarol AM [1]
HT
0
2
FT 0 2
0-0
  CRC D1
AD Grecia [6] 6
AD Guanacasteca [8] 3
HT
1
0
FT 3 1
5-3
  BRA CV
Galvez AC
Ypiranga AP
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  ECU D2
Chacaritas SC 1 3
Sociedad Deportivo Quito 4
HT
0
1
FT 2 2
1-3
  ECU D2
Cumbaya FC 1
Pottu Via Ho 2
HT
3
1
FT 4 3
2-3
  ECU D2
Gualaceo SC 1
CD Puerto Quito 2
HT
1
0
FT 1 0
4-1
  ECU D2
CD Independiente Juniors 2
CD El Nacional 2
HT
0
0
FT 1 1
2-15
  ECU D2
Guayaquil SC 4
Club Atletico Porteno 2
HT
2
0
FT 4 3
4-7
  GUA D1
Guastatoya [12]
Coban Imperial [9]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  GUA D4
CSYD Carcha 1 1
Heredia 1 3
HT
2
0
FT 2 1
3-9
  GUA D4
Manati FC 2
Izabal JC 1 4
HT
0
0
FT 0 0
1-3
  PAR Cup
2 de Mayo PJC [15]
Deportivo Santani [14] 2
HT
0
0
FT 1 1
12-2
90min[1-1],Pen[4-5],Deportivo SantaniW
  BRA D1
Atletico Mineiro [1] 1
Santos [16] 6
HT
0
0
FT 3 1
4-2
  BRA D1
Flamengo [2] 2
Juventude [15] 3
HT
3
0
FT 3 1
6-6
  BRA D1
Chapecoense SC [20] 4
Atletico Paranaense [8] 5
HT
0
0
FT 1 1
5-8
  MEX D2
Mineros de Zacatecas [15] 3
Club Chivas Tapatio [16] 4
HT
0
0
FT 0 1
7-2
  URU D2
Rocha 3
Villa Teresa 1 1
HT
1
0
FT 1 1
3-12
  Brazil CUP
Aimore RS 3
Novo Hamburgo RS 2
HT
0
0
FT 0 0
8-5
  WCPCA
USA [10]
Costa Rica [44]
HT
1
1
FT 2 1
3-3
  USL D1
Loudoun United [31] 4
Hartford Athletic [24] 2
HT
1
0
FT 2 3
0-17
  ARG TB
Club Atlético El Linqueño 1
CA Villa Belgrano 1 4
HT
0
0
FT 1 1
6-2
  BRA D1
Fortaleza [5] 2
Gremio (RS) [19] 2
HT
0
0
FT 1 0
10-4
  WCPCA
Canada [59] 1
Panama [74] 4
HT
1
1
FT 4 1
10-1
  USA WD1
North Carolina (w) [3] 1
Washington Spirit (w) [5]
HT
0
1
FT 1 2
7-4
  BRA D1
Corinthians Paulista (SP) [6] 1
Fluminense RJ [9] 1
HT
0
0
FT 1 0
8-3
  USL D1
Sporting Kansas City(R) [28] 2
Atlanta United FC II [25] 2
HT
0
0
FT 1 0
8-6
  USL D1
Birmingham Legion [5] 1
Austin Bold [12] 4
HT
1
1
FT 3 1
7-5
  USL D1
Memphis 901 [16] 3
Louisville City FC [3] 2
HT
1
1
FT 2 1
5-4
  USA WD1
Chicago Red Stars (w) [7] 2
Orlando Pride (w) [8]
HT
1
0
FT 1 0
4-6
  USA WD1
Kansas City NWSL (W) [10] 1
Houston Dash (w) [4] 1
HT
2
0
FT 3 0
5-3
  WCPCA
Honduras [63] 1
Jamaica [50] 1
HT
0
1
FT 0 2
6-3
  MEX D2
Cancun FC [14] 2
Monarcas Morelia [3] 3
HT
0
1
FT 0 1
6-1
  ARG C
Argentinos juniors [13] 3
San Telmo [12] 1 3
HT
0
1
FT 2 1
10-1
  BRA D1
Internacional RS [7] 1
America MG [11] 2
HT
1
1
FT 3 1
4-6
  URU D2
Cerro Montevideo 3
Racing Club Montevideo 6
HT
1
0
FT 1 0
2-6
  GUA D1
Antigua GFC [1] 1 3
CSD Municipal [4] 4
HT
1
0
FT 1 1
3-5
  USL D1
El Paso Locomotive FC [4] 4
Colorado Springs Switchbacks FC [11] 6
HT
1
2
FT 4 2
5-3
  NIC CUP
Walter Ferretti 1 5
Diriangen 2
HT
2
0
FT 5 1
1-2
  USL D1
Orange County Blues FC [17] 3
Phoenix Rising FC [1] 2
HT
1
0
FT 1 0
5-11
  USL D1
Tacoma Defiance [22]
Las Vegas Lights [30] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  USA NPSL
FC Tucson 1 1
North Carolina 3
HT
0
0
FT 0 2
5-2
  GUA D4
CSD San Pedro 4
Club America Salcaja 2
HT
2
1
FT 2 1
6-7
  WCPCA
El Salvador [64] 1 1
Mexico [9] 1 5
HT
0
1
FT 0 2
3-5
  USL D1
Sacramento Republic FC [23] 2
Los Angeles Galaxy II [19] 2
HT
0
0
FT 1 1
8-5
  USA WD1
Portland Thorns FC (w) [2]
OL Reign Reign (w) [1] 1
HT
1
0
FT 1 1
5-5
  MON NLW
Kharaatsai (w)
Tuuliin Tom Tulnuud (w) 1
HT
0
0
FT 0 0
0-5
  MON NLW
Khoromkhon Club (w)
Deren (w) 1
HT
1
0
FT 1 0
11-1
  RUS D2
SKA Khabarovsk II [5] 2
Rodina Moskva [1] 1 4
HT
0
0
FT 0 1
0-5
  CFC
Cangzhou Mighty Lions [7]
Zibo Cuju F.C. [5] 1
HT
1
0
FT 5 1
3-2
  CFC
Wuhan FC [6]
Dantong Tengyue [7]
HT
3
0
FT 7 0
13-0
  CFC
Hebei FC [4] 1
Shanxi Chang An Athletic FC [3]
HT
0
1
FT 0 1
2-2
  HKEC
Southern District [5]
Hong Kong U23 [7]
HT
3
0
FT 3 2
0-0
  CFC
Guangzhou City [4] 2
Chengdu Better City FC [1] 2
HT
0
1
FT 1 1
6-6
90min[1-1],Pen[4-5],Chengdu Better City FCW
  IDN D1
Persewar Waropen 2
Mitra Kukar 1
HT
1
0
FT 2 0
3-5
  AZE D2
Qarabag II
PFC Neftchi II
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  RUS D2
Metallurg Vidnoye [11]
Khimki (R) [6]
HT
1
1
FT 2 2
0-0
  CFC
Shanghai Shenhua [5] 1
Sichuan Minzu [4]
HT
1
0
FT 3 0
9-5
  GEO D2
FC Merani Tbilisi [5] 3
Merani Martvili [3] 2
HT
0
0
FT 2 1
1-3
  Pol U19
KS Siodemka Tychy U19 2
KS Stradom Czestochowa U19 2
HT
1
0
FT 3 2
3-3
  GEO D2
FC Metalurgi Rustavi [9] 2
Gareji Sagarejo [4] 1
HT
1
1
FT 2 1
11-1
  GEO D2
FC Gagra [2]
Chikhura Sachkhere [10]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  GEO D2
Baia Zugdidi [7] 2
FC Sioni Bolnisi [1] 1
HT
0
0
FT 2 1
3-5
  GEO D2
FC Shevardeni [6] 1 3
WIT Georgia Tbilisi [8]
HT
0
3
FT 1 3
4-3
  AZE D2
Sabah II
Sabayi II
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  RUS D2
Zenit-2 St.Petersburg [7] 2
FC Olimp Odintsovo [4] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
3-6
  RUS D2
FK Kolomna [10] 4
FK Znamya Noginsk [8] 3
HT
2
1
FT 6 2
1-4
  RUS D2
Zvezda Sint Petersburg [6] 3
Kairat Moskva [5] 1
HT
1
0
FT 2 0
4-3
  AZE D2
FK Qabala II 1
Turan Tovuz
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  IDN D1
PSMS Medan 1 2
Semen Padang 4
HT
1
1
FT 2 2
7-5
  ALB Cup
KS Dinamo Tirana 3
Erzeni 2
HT
2
0
FT 2 0
2-7
  ALB Cup
Tomori berat
Lushnja KS
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  ALB Cup
KS Bylis
KF Oriku
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  ALB Cup
Burreli
Beselidhja Lezhe
HT
0
1
FT 2 4
0-0
  CFC
Beijing Guoan [3] 2
Sichuan Jiuniu [4] 2
HT
1
1
FT 1 1
3-2
90min[1-1],Pen[2-3],Sichuan JiuniuW
  CFC
Shanghai Port [1]
Xi'an Wolves [4] 5
HT
0
0
FT 1 0
8-1
  CFC
Qingdao FC [8] 1
Kunshan FC [3] 1 4
HT
2
1
FT 3 2
5-9
  NOR U19
Molde U19 2
Mjondalen U19 3
HT
4
0
FT 4 2
5-1
  BLR D1
Sputnik Rechitsa [16]
Neman Grodno [12]
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  RUS D2
Avangard [6] 1
Sokol [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
1-15
  RUS D2
Kvant Obninsk [9] 1 5
Mordovya Saransk [3] 2
HT
1
2
FT 1 4
0-5
  RUS D2
FK Fakel Voronezh Youth [11] 5
Zenit Penza [8] 1
HT
0
1
FT 0 3
4-6
  RUS D2
Baltika-BFU Kaliningrad [9] 3
FC Tver [2] 2
HT
1
1
FT 1 2
2-6
  Syri D2
Moadameet Al-Sham 3
Al Shola 2
HT
0
0
FT 2 1
5-1
  EGY D2
EL Masry 4
Abo Qair Semads 2
HT
1
0
FT 1 0
2-7
  EGY D2
EI Raja Marsa Matruh 2
El Mansoura 1
HT
0
0
FT 0 1
4-1
  EGY D2
Dekernes
Ala ab Damanhour
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  EGY D2
Sporting Alexandria 3
El Hammam 4
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  EGY D2
Sed Elmahla 2
Haras El Hedoud 2
HT
0
0
FT 1 2
4-5
  EGY D2
Al Majd 3
Kafr El Shaikh 3
HT
0
0
FT 0 1
1-6
  RUS D2
Dinamo Briansk [3] 1 5
Salyut-Energia Belgorod [4] 2
HT
3
0
FT 3 0
5-7
  RUS D2
Dinamo Moscow B [2] 1
Chertanovo Moscow [9] 1
HT
1
2
FT 2 2
6-6
  RUS D2
Luki Energiya [8]
FK Chita [10]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  PALL
Shabab Al-Amaari 2
Markz Balata 2
HT
0
0
FT 3 1
3-10
  Bra CUU20
Vasco (Youth) 1
Artsul U20
HT
1
0
FT 3 0
1-0
  RUS D2
Kazanka Moscow [4] 5
Khimik Dzerzhinsk [7] 3
HT
0
1
FT 2 1
3-4
  RUS D2
Peresvet Podolsk [4]
Strogino Moscow [2]
HT
2
0
FT 3 1
4-7
  RUS D2
FK Volna Nizhegorodskaya [5] 4
Shinnik Yaroslavl [1]
HT
1
2
FT 1 3
5-2
  UZB D1
Neftchi Fargona [1]
Dinamo Samarqand [2]
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  LIT ALW
FK Zalgiris Vilnius (w)
Gintra Universitetas (w)
HT
1
1
FT 1 2
4-14
  TTLd
Sbikha [6]
Club Menzel Bouzelfa [5]
HT
0
2
FT 1 3
0-0
  TTLd
CS Redayef
Stade Gabesien [6]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  ISR W1
Maccabi Kiryat Gat (w) [1] 3
Ironi Ramat Hasharon (w) [5]
HT
1
0
FT 1 1
3-4
  NOR D2
FK Arendal [4]
Rosenborg B [14]
HT
4
1
FT 9 2
8-1
  ROM D2
FK Csikszereda Miercurea Ciuc [15] 4
CSM Politehnica Iasi [9] 2
HT
2
0
FT 3 1
2-3