INT CF
SC Tavriya
Sevastopol PFK
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  IRQ D1
Naft Al Junoob [12]
Al-Naft [6]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  EST D3
Tallinna JK Legion B [10]
Kohtla Jarve JK Jarve [6]
HT
1
1
FT 3 1
0-0
  BCL
Uttara FC
Wari Club
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  IRN D1
Esteghlal Khozestan [5]
Mes krman [6]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  IRN D1
Oxin Alborz [18]
Fajr Sepasi [1]
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  IRN D1
Malavan [11] 2
Baderan Tehran FC [3] 2
HT
0
0
FT 0 1
2-6
  IRN D1
Qashqai Shiraz [12]
Pars Jonoubi Jam [8]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  IRN D1
Arman Gohar Sirjan [10]
Chooka Talesh [16]
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  IRN D1
Kheybar Khorramabad [9]
Navad Urmia [17]
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  IRN D1
Khouneh Be Khouneh [14]
Khooshe Talaee Sana Saveh [7]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  IRN D1
Persepolis Pakdasht [2] 5
Shahrdari Astara [13]
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  IRN D1
Shahin Bushehr [4]
Esteghlal Mollasani [15]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  FIN D1
KTP Kotka [12] 1
FC Haka [10] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-19
  FIN D1
Inter Turku [3] 5
HIFK [7] 5
HT
0
0
FT 0 1
6-5
  BLR CUP
Uzda 1
Shakhter Soligorsk [1]
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  LIBD1L
Al Zawi A
Al-Ahli tripoli
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  LIBD1L
Al Khmes
Al-Wehda(LBY)
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  LIBD1L
Rafeeq
Al Athad
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  LIBD1L
J Verhoe Leigh
Abu Salim
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  Finland K
HIFK 2 3
LPS Helsinki
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  COL RL
Universidad de Antioquia 2
Sellos Colombianos 2 1
HT
0
1
FT 4 1
1-5
  NOR D2
Asker [4] 3
Valerenga B [9] 4
HT
0
2
FT 1 2
10-1
  PER D1
EM Deportivo Binacional [16] 3
Alianza Universidad [14] 3
HT
0
0
FT 1 1
12-8
  BOS PL
Sarajevo [2] 4
FK Tuzla City [6] 1 2
HT
1
1
FT 1 2
5-3
  INT CF
Maccabi Petah Tikva FC [6]
Drava [13]
HT
1
0
FT 6 0
0-0
  INT CF
Fenerbahce [3]
Kasimpasa [14]
HT
2
1
FT 4 1
0-0
  EST D2
Elva [9] 3
Paide Linnameeskond B [3]
HT
0
1
FT 0 1
3-8
  LIT D1
Suduva [2]
Kauno Zalgiris [4]
Postp.
  INT CF
Bronshoj 1
Hvidovre IF [9]
HT
0
0
FT 1 0
0-15
  SER D1
Radnik Surdulica [6] 1
Metalac Gornji Milanovac [10] 4
HT
0
0
FT 0 0
2-5
  SWE D1
Djurgardens [3]
IK Sirius FK [11] 5
HT
4
0
FT 5 1
5-2
  SWE D1
Halmstads [12] 1 2
Varbergs BoIS FC [15] 1 5
HT
0
0
FT 1 1
6-7
  SWE D2
Orgryte [13] 2
Vasalunds IF [14] 5
HT
2
0
FT 3 1
4-3
  DEN SASL
Silkeborg [2]
Sonderjyske [7] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  LIT D1
DFK Dainava Alytus [9] 1
FK Riteriai [6] 3
HT
2
0
FT 2 1
2-5
  INT CF
Granada CF [9] 1
Bournemouth AFC [6] 3
HT
1
1
FT 2 1
3-6
  IRQ C
Al Zawraa 1
Al Quwa Al Jawiya 1
HT
0
0
FT 0 0
2-6
90min[0-0],Pen[2-4],Al Quwa Al JawiyaW
  ROM D1
Dinamo Bucuresti [14] 3
FC Voluntari [12] 4
HT
1
1
FT 3 2
4-6
  LIBD1L
Al-Madina
Al Mahalla
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  BOS PL
FK Velez Mostar [3] 1
Posusje 2
HT
0
0
FT 2 0
8-3
  ARG D2
Quilmes [6] 3
Belgrano [9] 4
HT
1
0
FT 2 3
4-6
  INT CF
Saltash United
Middlesbrough [10]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  Bra YL
CR Flamengo (RJ) (Youth) 4
Botafogo RJ (Youth) 3
HT
0
0
FT 1 0
6-2
  ACT M
General Lamadrid [12] 1 2
Excursionistas [9] 2 3
HT
0
0
FT 0 1
7-6
  ADT M
Yupanqui [11] 2
CA Lugano [10] 1
HT
1
1
FT 1 5
2-2
  ADT M
Central Ballester [7] 2
Juventud Unida [9] 1
HT
0
1
FT 1 1
11-0
  URU RL
Boston River Reserve 4
Penarol Reserve 4
HT
2
0
FT 3 2
4-4
  Bra SD
Barra FC 2
Atletico Catarinense 1
HT
0
1
FT 3 1
2-6
  BNY
Itabaiana/SE U20
America De Pedrinhas/SE U20
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  ARG D2
Deportivo Maipu [14] 2
Gimnasia Mendoza [3] 4
HT
0
1
FT 0 2
5-2
  PER D1
Univ.Cesar Vallejo [12] 3
Cusco FC [6] 1
HT
0
0
FT 1 0
2-7
  BRA CCD2
Camboriu SC 1 2
Atletico Tubarao SC 2
HT
1
0
FT 3 0
0-2
  INT CF
Aveley
East Thurrock United [21]
HT
2
0
FT 5 2
8-4
  SER D1
FK Napredak Krusevac [11] 1 3
Kolubara [1] 1
HT
2
0
FT 3 0
1-7
  ICE PR
Keflavik [8] 2
Vikingur Reykjavik [2] 3
HT
1
0
FT 1 2
1-11
  ICE PR
Leiknir Reykjavik [7] 1
Stjarnan Gardabaer [9] 2
HT
2
0
FT 2 0
5-4
  Bra SD
CE Dom Bosco U19 2
Gremio Sorriso U19 3
HT
0
1
FT 1 4
7-8
  BRA D4
EC Aguia Negra 2
Uberlandia MG
HT
1
0
FT 1 1
4-7
  ARG D2
Instituto [14] 2
San Telmo [13] 1 4
HT
1
0
FT 1 0
4-5
  PER D1
Universitario De Deportes [13] 2
Alianza Atletico Sullana [10] 3
HT
1
0
FT 2 2
11-0
  JAM D1
Siti Worley Garden J [6] 1
Portmore United [3]
HT
0
2
FT 1 3
0-0
  ARG D1
Central Cordoba SDE [16] 3
Banfield [10]
HT
1
1
FT 1 1
2-3
  COL D1
Deportes Tolima [5] 5
Deportivo Pereira [14] 1
HT
0
0
FT 1 0
0-4
  CHI D1
Audax Italiano [2] 4
Huachipato [15] 4
HT
2
2
FT 3 3
6-6
  Mex MFW
Toluca (w) 1
Atlas (w) 2
HT
1
2
FT 2 3
2-4
  BRA D1
America MG [16] 1
Sport Club Recife PE [17] 3
HT
0
0
FT 0 1
9-4
  COL D1
Deportiva Once Caldas [15] 1
Atletico Huila [16]
HT
1
0
FT 1 0
3-10
  BRA D3
Parana PR [9] 1
Gremio Novorizontin [3] 1
HT
0
1
FT 0 2
13-5
  ARG D1
Godoy Cruz Antonio Tomba [18] 3
Rosario Central [15] 1 3
HT
0
0
FT 2 1
5-4
  ECU D1
9 de Octubre [10] 3
Universidad Catolica [5] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
6-4
  Mex MFW
Pachuca (w)
Tijuana (w) 1
HT
0
0
FT 0 0
3-2
  Mex MFW
Tigres (w)
Mazatlan FC (w)
HT
1
0
FT 2 0
10-0
  ARG D2
Club Atletico Tigre [2] 2
San Martin Tucuman [4] 2
HT
0
1
FT 0 1
5-5
  CHI D1
Everton CD [11] 3
Nublense [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
7-4
  COL D1
Alianza Petrolera [19] 3
La Equidad [6] 3
HT
0
0
FT 1 0
8-6
  Mex MFW
Chivas Guadalajara (w) 1
Saint Louis Athletica (w) 2
HT
2
0
FT 5 0
7-3
  Mex MFW
Juarez FC (w) 2
Cruz Azul (w)
HT
0
0
FT 0 1
4-5
  INT CF
MFK Vranov nad Toplou U19
FC Lokomotiva Kosice U19
HT
3
2
FT 4 3
5-4
  AGC R
Nerang Reserves
Palm Beach SC Reserves 1
HT
1
1
FT 1 1
3-3
  KAM SL
Angkor tiger FC 2 3
Nagaworld FC 3
HT
0
0
FT 1 2
2-1
  Aus GL
Mudgeeraba 2
Nerang B 3
HT
1
1
FT 2 4
5-4
  INT CF
Energetik-BGU Minsk [9]
Olympic FK Tashkent [2]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  Aus GL
Ormeau White 2
Legends 1
HT
0
1
FT 2 2
8-1
  Aus GL
Tamborine Mountain Eagles
Musgrave Mustangs B 2
HT
0
0
FT 1 2
1-4
  QLD D1
Samford Ranges 2
Virginia United
HT
1
1
FT 1 3
3-8
  AUS QSL
Gold Coast United [11] 5
Brisbane Olympic United FC [3] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  INT CF
Maritimo [15]
Pacos de Ferreira [5]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  TSA TPL
Riverside Olympic [8]
Devonport City [1] 2
HT
0
2
FT 0 8
8-10
  QLD D1
Ipswich knights SC
Brisbane City 2
HT
0
2
FT 0 2
3-7
  NSW-N RL
Edgeworth Eagles Reserves
Charlestown Azzurri Reserves 1 2
HT
0
0
FT 2 0
4-1
  Aus GL
Nerang 2
Palm Beach 2
HT
1
2
FT 1 4
4-8
  KOR D1
Suwon Samsung Bluewings [3] 1 4
Suwon City [8]
HT
0
0
FT 1 2
0-5
  ANQ U23
Gold Coast Knights U23
Lions FC U23
HT
0
2
FT 0 4
7-8
  ANQ U23
Southside Eagles U23 1
Western Pride FC U23 1
HT
1
0
FT 1 0
4-5
  KAZ D2
Shakhter Karagandy Reserves
Okzhetpes Kokshetau Reserves
HT
1
0
FT 5 1
10-7
  KAZ D2
Jenis FK 1
Tobol Kostanay Reserves 4
HT
2
0
FT 2 1
4-0
  KAZ D2
Altay FK 3
SD Family 2
HT
1
0
FT 2 2
9-0
  KAZ D2
FC Ruzayevka 3
FK Aksu Pavlodar 1 3
HT
0
1
FT 1 3
1-2
  RUS D2
Dinamo Barnaul [11] 2
Amkar Perm [10] 1
HT
0
1
FT 0 1
7-8
  INT CF
Birmingham City [18]
Barrow [21]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Ken D1
Mathare United 1
Tusker 2
HT
0
0
FT 0 0
6-10
  Ken D1
Bidco United 1 1
Bandari 1
HT
2
0
FT 2 2
5-6
  KAZ D2
Kaisar Kyzylorda Reserves 1
FK Taraz Reserves 3
HT
0
0
FT 1 0
9-5
  KAZ D2
Kyran Reserves 1
Akzhayik Uralsk Reserves 3
HT
1
0
FT 2 1
8-1
  KAZ D2
Ordabasy Reserves 2
Akademia Ontustyk Reserves
HT
0
1
FT 0 2
3-9
  Ken D1
SoNy Sugar 2
Shabana FC
HT
1
0
FT 3 3
4-4
  Ken D1
Weston Shitima 2
AFC Leopards 1
HT
2
0
FT 3 2
3-11
  RUS D2
Irtysh 1946 Omsk [6] 3
FK Zenit Izhevsk [8] 3
HT
1
0
FT 2 1
2-2
  INT CF
Sheffield Wednesday [24]
West Bromwich(WBA) [19]
HT
0
2
FT 0 2
0-0
  INT CF
Bristol City [19]
Portsmouth [8]
HT
0
2
FT 3 3
0-0
  INT CF
PEC Zwolle [13]
Helmond Sport [12]
HT
1
0
FT 3 0
6-2
  INT CF
Athletic Bilbao [10]
Dynamo Kyiv [1] 2
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  KAZ D2
FK Atyrau Reserves 2
FK Kaspyi Aktau Reserves 5
HT
0
1
FT 0 1
8-2
  KAZ D2
Yassy Turkistan 6
Turan Turkistan Reserves 4
HT
1
0
FT 1 0
4-5
  RUS D2
Zvezda Perm [5] 4
Sibir-M Novosibirsk [9]
HT
1
1
FT 1 1
2-7
  INT CF
FC Shukura Kobuleti [7] 1
Sabah FK Baku [5]
HT
0
0
FT 0 1
1-3
  INT CF
Eintracht Frankfurt [5]
FC Giessen [11]
HT
2
1
FT 6 1
8-1
  PAR D2
Club Fernando de la Mora [9]
Guarani de Trinidad [12]
HT
2
1
FT 3 1
0-0
  INT CF
Volos NFC [7] 1
KMSK Deinze [5] 1
HT
0
1
FT 0 1
2-3
  Lbn EC
Al Akhaahli Alay [4] 1
Al-Ahed [5]
HT
0
2
FT 0 4
0-8
  Lbn EC
Al-Safa [6]
Shabab Sahel [3]
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  INT CF
Indjija [17]
Borec Veles [8]
HT
1
0
FT 2 0
5-3