IRE PR
Bohemians [4] 2
Longford Town [10] 5
HT
0
1
FT 1 1
7-1
  IRE PR
Waterford United [9] 1
Sligo Rovers [3] 1
HT
0
0
FT 1 0
2-2
  RUS Cup
FK Ivanovskoye
Stavropolye-2009 [8]
HT
1
2
FT 2 4
0-0
  RUS Cup
Spartak Nalchik [2] 3
FK Makhachkala [14] 1
HT
2
0
FT 3 2
1-6
  MOL D1
Dinamo-Auto [9] 1
FC Sfintul Gheorghe [5] 2
HT
1
0
FT 2 2
5-2
  KAZ C
FK Arys [12] 2
FC Zhetysu Taldykorgan [14] 3
HT
0
1
FT 0 2
3-5
  RUS D2
Kvant Obninsk [7] 2
Saturn Moscow [1] 2
HT
1
1
FT 2 1
2-13
  RUS D2
Olimp-Dolgiye Prudy-2 [11]
Shinnik Yaroslavl [1]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  RUS D2
Sokol [5] 2
Dinamo Briansk [19] 1 2
HT
1
0
FT 1 0
2-2
  RUS D2
Mordovya Saransk [2]
Khimki (R) [3]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  RUS D2
Arsenal Tula II [12]
FK Ryazan [2]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  RUS D2
FC Tver [10] 1
FC Olimp Odintsovo [12] 3
HT
3
1
FT 3 1
7-5
  RUS D2
Dinamo Moscow B [3] 2
FC Murom [12] 3
HT
0
0
FT 0 0
4-5
  RUS D2
Dnepr Smolensk [4] 4
Dinamo Saint Petersburg [1] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-5
  RUS D2
FK Fakel Voronezh Youth [10]
Dinamo Vladivostok [11]
HT
0
2
FT 0 6
0-0
  RUS D2
FK Leningradets [8]
Kairat Moskva [11] 1
HT
2
2
FT 2 2
0-0
  RUS D2
St Petersburg Nevada [5]
Baltika-BFU Kaliningrad [13]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  INT CF
Bordeaux [12]
Caen [17]
HT
0
1
FT 2 1
6-4
  INT CF
FC Koln [16]
Schaffhausen [4]
HT
1
0
FT 2 0
5-1
  INT CF
FC Hansa Luneburg
VFB Lubeck
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  INT CF
Blava Jaslovske Bohunice
Inter Bratislava
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Red Boys Differdange [6] 1
CS Petange [16]
HT
2
0
FT 4 0
0-3
  INT CF
Desna Chernihiv [6]
Veres [1]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  INT CF
Atalanta [3]
Maccabi Bnei Raina [5]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  INT CF
Bologna [12]
Bagnolese 1
HT
5
0
FT 6 1
0-0
  LIBD1L
Al Anwar
Al Akhdar
HT
1
3
FT 2 7
0-0
  NGA PR
Warri Wolves FC [19] 2
Kwara United [6] 2
HT
0
0
FT 1 0
1-3
  NGA PR
Katsina United [13] 1
Lobi Stars [8] 4
HT
1
1
FT 1 1
17-3
  NGA PR
Adamawa United [20]
Sunshine Stars FC [16]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  NGA PR
Heartland FC [12] 2
Enugu Rangers International [7] 1
HT
2
1
FT 2 1
5-2
  NGA PR
Enyimba [5]
Jigawa Golden Stars [17]
HT
0
1
FT 2 1
0-0
  NGA PR
Rivers United [3] 3
Akwa United [1] 3
HT
0
0
FT 1 1
7-3
  NGA PR
Wikki Tourist [15]
Abia Warriors [14]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  NGA PR
Plateau United [10] 1
Ifeanyi Ubah [18]
HT
1
0
FT 4 0
4-2
  NGA PR
Nasarawa United [2]
MFM FC [11]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  NGA PR
Kano Pillars [4] 2
Akwa Starlets [9] 1
HT
2
0
FT 2 0
5-3
  LAT Cup
Saldus SS/Leevon [10] 1
FK Jurnieks Riga
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  EST WD2
Suure-Jaani United (w) [5]
Vaprus Parnu (w) [4]
HT
2
4
FT 4 5
0-0
  Finland K
Tampere United 2
PP-70 2
HT
2
0
FT 5 0
2-0
  IRE U19
UCD U19 2
St. Patricks U19 1
HT
2
2
FT 2 3
6-8
  AGB LE
Benfica Lubango [8]
Bravos do Maquis [4]
HT
0
2
FT 2 2
5-2
  ECU D2
Chambo FC 1 2
CSD Alianza Guano 2
HT
0
2
FT 0 5
7-6
  GHA D1
Liberty Professionals
King Faisal
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  GHA D1
Medeama SC
Berekum Chelsea
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  GHA D1
Ebusua Dwarfs
Bechem United
HT
2
0
FT 2 1
0-0
  GHA D1
Legon Cities FC
Techiman City
HT
1
2
FT 3 2
0-0
  GHA D1
Asante Kotoko FC
Elmina Sharks
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  GHA D1
Aduana Stars
Karela United FC
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  INT CF
Voltigeurs Chateaubriant [2] 1
FC Nantes B [13] 1 1
HT
0
0
FT 1 0
2-2
  INT CF
NK Rudar Velenje [8]
Nyiregyhaza [7]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  SUD PR
Tuti SC Khartoum 2
Merreikh El-Fasher
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  SWE D1
AIK Solna [5] 3
Kalmar [7] 1
HT
0
0
FT 2 0
6-3
  FIN D2
Gnistan Helsinki [4] 4
Vaasa VPS [7]
HT
1
0
FT 2 0
4-4
  FIN D3 A
SJK Akatemia [1]
Jakobstads Bollklubb [5] 1
HT
2
0
FT 8 1
4-1
  FIN D3 A
OTP [2] 2
RoPS 2 [7] 1
HT
3
0
FT 4 0
6-8
  RUS Cup
FK Forte Taganrog [17]
Druzhba Maykop [7]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  ROM D1
UTA Arad [10] 1
FC Viitorul Constanta [13] 1 3
HT
0
0
FT 0 0
8-3
  RUS D2
Avangard [11] 2
FK Kaluga [7] 1 4
HT
0
0
FT 1 0
5-8
  RUS D2
FK Znamya Noginsk [8] 1
Strogino Moscow [6] 1 1
HT
1
1
FT 3 1
4-9
  INT CF
FK Tikves Kavadarci [2]
Renova Cepciste [10]
HT
0
1
FT 0 1
7-4
  INT CF
KF Besa 1976
FK Teteks Tetovo [8]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  INT CF
Napoli [5]
FC Anaunia
HT
7
0
FT 12 0
0-0
  LIBD1L
Khaleej Sart
Ngom Egdabya
HT
2
0
FT 2 1
0-0
  LIBD1L
Darnes
Altai Phoenix
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  LIBD1L
Shah Bob Chyba
AlHilal
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  LIBD1L
Al-Nasr Benghazi
Al Sadaqa FC
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  LAT Cup
Super Nova [1]
Cesis
HT
3
0
FT 6 0
0-0
  LAT Cup
Upesciems
Speks
HT
2
2
FT 2 4
0-0
  AUS AC
SV Moosburg 2
SGA Sirnitz
HT
0
2
FT 1 5
2-3
  BLR D1
Slavia Mozyr [14]
FK Isloch Minsk [11] 4
HT
0
0
FT 1 1
6-5
  BLR D2
FC Belshina Babruisk [6] 1 8
Dnepr Mogilev [7] 2 4
HT
1
1
FT 4 1
6-3
  ECU D2
Guayaquil SC 6
Cumbaya FC 1
HT
1
0
FT 1 2
3-6
  NOR D1
Haugesund [9] 1
Valerenga [3] 2
HT
0
0
FT 3 1
3-5
  NOR D1
Lillestrom [8] 1
Molde [1] 2
HT
0
1
FT 1 1
13-2
  NOR D1
Tromso IL [14]
Rosenborg [5]
HT
1
1
FT 1 3
3-2
  NOR D1
Kristiansund BK [4] 3
Sandefjord [10] 1
HT
0
0
FT 2 0
10-4
  NOR D1
Brann [16]
Mjondalen IF [13] 2
HT
0
0
FT 1 1
7-1
  ICE PR
KA Akureyri [5] 3
HK Kopavogs [11] 2
HT
1
0
FT 2 0
4-2
  PER D1
Sport Huancayo [5] 1 5
FBC Melgar [9] 3
HT
0
2
FT 0 3
7-3
  MAR D1
Wydad Casablanca [1] 1 3
IRT Itihad de Tanger [11] 1 8
HT
0
2
FT 2 4
4-8
  EST D1
Flora Paide [3] 3
Tartu JK Maag Tammeka [8] 1
HT
1
1
FT 1 1
5-4
  RUS D2
Salyut-Energia Belgorod [4] 1
Zenit Penza [14] 3
HT
1
0
FT 3 1
3-7
  RUS D2
Torpedo Vladimir [9] 1 3
Znamya Truda [10] 3
HT
1
1
FT 1 4
7-3
  INT CF
FK Zarkovo [6] 1
OFK Beograd
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  INT CF
Dnipro-1 [7]
Zorya [3] 1
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  INT CF
Club Brugge [1]
Lierse Kempenzonen
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Academy Pandev [7]
Detonit Junior
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  ALG D2
HB Chelghoum Laid [1] 2
MCB Oued Sly [1] 4
HT
1
0
FT 1 0
2-5
  Finland K
Puiu 2
SAPA 3
HT
1
0
FT 3 0
6-4
  ECU D2
Juventud FC
CD Miguel Iturralde 1
HT
1
0
FT 1 1
3-5
  SWE D1
IFK Goteborg [9] 1
Mjallby AIF [13] 1
HT
1
1
FT 3 2
3-6
  ARG D1
CA Huracan [20] 3
Defensa Y Justicia [22] 3
HT
1
1
FT 2 1
4-4
  INT CF
Vizela [2]
Maritimo [15]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  IRQ D1
AL Minaa [8]
Naft Alwasat [5]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  ALG D1
CS Constantine [8] 2
JS kabylie [9] 2
HT
1
1
FT 1 2
9-5
  SER D1
FK Spartak Zlatibor Voda [9] 5
Radnicki Nis [12] 1 4
HT
0
0
FT 1 1
2-5
  CRO D1
Istra 1961 Pula [9] 1
Hrvatski dragovoljac [1] 4
HT
3
0
FT 3 1
3-3
  DEN SASL
Aarhus AGF [3] 1
Brondby IF [1] 2
HT
1
1
FT 1 1
5-5
  ALG D1
NA Hussein Dey [16]
OM Medea [7]
HT
1
0
FT 3 0
3-5
  BOS PL
Sloboda [8] 2
Rudar Prijedor 5
HT
0
0
FT 1 0
8-2
  MOL D1
CSF Baliti [3] 3
FC Milsami [4] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-2
  INT CF
Khimki [8]
Spartak Moscow [2]
HT
0
3
FT 1 5
0-0
  INT CF
Bjarg
Os Turn Fotball
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  LIBD1L
Al Ahli Benghzi
Al-Tahaddi
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  LAT Cup
Kengaroos
FK Dinamo Riga [7]
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  Mal PD
Stade Malien de Bamako 1
Djoliba 1
HT
0
0
FT 0 0
2-2
  ARG D3FA
Club Cipolletti 1 4
Huracan Las Heras 3
HT
2
0
FT 3 1
4-7
  Mex MFW
Puebla (w)
Aguilas de Leon (w)
HT
0
1
FT 3 1
3-1
  Mex MFW
Club America (w) 1
Santos Laguna (w) 1
HT
1
1
FT 2 1
6-0
  BOL RL
Independiente Petrolero (R) 3
Always Ready U23 1
HT
0
1
FT 0 2
2-3
  SEN D1
Teunhueth FC
Pikine
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  SUD PR
Al-Hilal Omdurman 1 1
Ahli Al Khartoum 2
HT
1
0
FT 2 0
4-5
  JOR D1
Al-Jazeera [7] 2
Al Aqaba SC [9] 1
HT
2
1
FT 3 1
8-9
  BLR D1
FK Vitebsk [8] 1
Neman Grodno [13] 3
HT
0
0
FT 2 0
3-7
  NOR D1
Stromsgodset [11] 1
Stabaek [15] 1
HT
1
1
FT 2 1
7-4
  INT CF
UD Poblense [5] 1 3
Mallorca [2]
HT
0
0
FT 0 1
1-7
  INT CF
Benfica [3] 2
Almeria [3]
HT
1
0
FT 2 1
4-1
  ARG B M
Flandria [6] 1
Deportivo Armenio [13] 1
HT
2
0
FT 4 0
3-14
  Bra YL
Santos (Youth) [14] 3
Fortaleza (Youth) [17] 2
HT
0
0
FT 0 0
8-4
  Bra YL
Sport Club Recife (Youth) [16] 4
Cruzeiro (Youth) [9] 2
HT
1
0
FT 1 0
2-6
  Bra YL
Internacional (RS) Youth [11] 3
Fluminense RJ (Youth) [12] 2
HT
1
0
FT 1 0
1-5
  Bra YL
Gremio (Youth) [5] 4
Atletico GO (Youth) [20] 1
HT
1
0
FT 2 0
7-5
  ARG D3FA
Sportivo Penarol 3
Olimpo Bahia Blanca 3
HT
0
3
FT 0 3
4-5
  Bra SD
Jaragua EC 5
Brasiliense 1
HT
0
2
FT 0 4
5-5
  ACT M
Ferrocarril Midland [13] 2 4
Sportivo Italiano [10] 5
HT
0
1
FT 0 1
2-1
  Bra SD
Rio Branco PR 3
Cascavel PR 2
HT
0
2
FT 1 4
1-10
  Bra SD
Rio Branco VN 2
Caldense MG 2
HT
0
0
FT 3 0
10-4
  ACT M
CA Atlas [6] 1
San Martin Burzaco [15] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  Bra SD
Caxias RS 1
Marcilio Dias SC 3
HT
1
0
FT 2 0
3-5
  ARG D3FA
Club Ciudad de Bolivar 2
Desamparados 5
HT
2
0
FT 4 0
4-2
  ADT M
Defensores de Cambaceres [3] 1
Deportivo Muniz [2] 2
HT
0
0
FT 2 0
6-4
  ACT M
Deportivo Laferrere [3] 1
Argentino de Merlo [4] 1 4
HT
1
1
FT 1 1
5-7
  ACT M
Real Pilar [8] 3
Berazategui [14] 4
HT
2
1
FT 2 1
2-6
  ACT M
Claypole [17] 2
Leandro N Alem [19]
HT
0
0
FT 0 0
7-7
  ARG D3FA
Racing de Cordoba 2
Chaco For Ever 3
HT
1
1
FT 2 1
6-3
  ARG D3FA
Juventud U.Gualeguaychu 1
Defensores Pronunciamiento 1
HT
1
0
FT 2 1
4-7
  ARG D3FA
Boca Unidos 3
Defensores Belgrano (VR) 2
HT
0
2
FT 1 2
5-4
  ARG D3FA
Gimnasia C. Uruguay 4
Central Norte Salta 1
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  ARG D3FA
Independiente Chivilcoy 4
Sol de Mayo 4
HT
1
0
FT 2 0
5-9
  BRA CCD2
Fluminense SC 2
Guarani de Palhoca 4
HT
0
1
FT 0 1
11-3
  BRA CB2
Camacariense 3
Botafogo BA 1
HT
2
3
FT 3 5
5-1
  Bra SD
Juventus SC 2
Aimore RS 2
HT
0
0
FT 1 0
6-3
  Bra SD
Central SC 2
Uniclinic Atletico Cearense CE 3
HT
1
2
FT 1 3
9-0
  ARG D3FA
Villa Mitre 1 2
Sansinena 2
HT
0
1
FT 2 2
3-5
  ARG D3FA
Club Circulo Deportivo
Deportivo Camioneros 1 3
HT
0
1
FT 0 1
7-3
  ARG Rl
Godoy Cruz Reserves 3
Boca Juniors Bermejo 3
HT
0
1
FT 0 2
8-0
  Columbia W L
Independiente Medellin (w)
Atletico Nacional Medellin (w) 2
HT
0
1
FT 0 2
1-5
  Brazil L
Paduano RJ 1
Barcelona EC 3
HT
0
0
FT 3 0
15-3
  Brazil L
Juventus RJ 3
Buzios 1
HT
0
1
FT 0 3
6-9
  JAM D1
Humble Lions [12] 1
Vere United [5] 1
HT
1
1
FT 1 3
0-0
  BRA CCD2
Cacador AC 1 3
CA Carlos Renaux
HT
1
0
FT 2 1
3-12
  Brazil L
CAAC Brasil FC 4
AE Independente
HT
0
0
FT 1 1
5-7
  USA WPSL
Oceanside Dutch Lions FC (W)
San Diego Strikers (W)
HT
0
2
FT 0 2
4-7
  BRA CB2
Colo Colo BA 1
Grapiuna AC 1
HT
1
0
FT 1 0
2-2
  BRA SPWL
Ceara (w) 4
CRESSPOM (w) 4
HT
0
2
FT 0 2
7-2
  BRA SPWL
Bragantino (w) 4
Athletico Paranaense (w) 4
HT
2
0
FT 2 0
3-5
90min[2-0],Pen[4-2],Bragantino (w)Win
  ECU D2
CD El Nacional 2
Chacaritas SC 1 5
HT
0
0
FT 1 0
4-7
  MLS
Minnesota United FC [8] 1
Seattle Sounders [1] 3
HT
0
0
FT 1 0
6-1
  ADT M
Argentino de Rosario [8] 1 5
Puerto Nuevo [1] 2
HT
1
0
FT 1 2
3-8
  BNY
Jacuipense U20 2 4
Camacariense U20 5
HT
0
0
FT 0 0
3-2
  ARG D2
Deportivo Moron [7] 1 2
Club Atletico Guemes [1] 6
HT
0
0
FT 0 2
4-0
  PER D1
Sport Boys [11] 2
Cienciano [7] 3
HT
0
3
FT 1 4
4-6
  SLO D1
NK Publikum Celje [7] 1
Maribor [2] 4
HT
2
1
FT 2 3
4-4
  ROM D1
Rapid Bucuresti [4] 2
Chindia Targoviste [8] 4
HT
0
0
FT 1 0
5-3
  MAR D1
CAYB Club Athletic Youssoufia [16] 1
SCCM Chabab Mohamedia [12] 2
HT
0
1
FT 0 1
8-2
  MAR D1
Union Touarga Sport Rabat [13] 2
RCOZ Oued Zem [15] 1
HT
0
0
FT 0 0
8-4
  MAR D1
DHJ Difaa Hassani Jadidi [10] 2
Renaissance Sportive de Berkane [4] 1 2
HT
1
1
FT 3 1
0-3
  MAR D1
Maghreb Fez [7] 1
Renaissance Zmamra [14] 1 1
HT
1
0
FT 2 2
4-7
  ARG D2
Ferrol Carril Oeste [8] 3
Almagro [9] 1
HT
0
1
FT 1 2
3-2
  ARG D2
Atletico Mitre de Santiago del Estero [15] 3
Chacarita juniors [13] 2
HT
0
1
FT 1 2
5-0
  ARG D2
Atletico Rafaela [11] 2
CA Brown Adrogue [4] 2
HT
1
0
FT 2 0
1-7
  ARG D3FA
Estudiantes de San Luis 3
Deportivo Madryn 2
HT
1
0
FT 1 2
9-5
  ARG D3FA
Gimnasia yTiro
Sportivo Belgrano 4
HT
1
0
FT 2 1
0-2
  ARG Rl
Deportivo Guaymallen 3
Gutierrez
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  ARG D1
Arsenal de Sarandi [24] 1 3
San Lorenzo [7] 1 5
HT
0
1
FT 1 1
6-2
  BRA D1
Atletico Clube Goianiense [11] 2
Palmeiras [1] 1
HT
0
0
FT 0 3
4-6
  SER D1
Mladost Lucani [7]
Radnicki 1923 Kragujevac [2] 3
HT
0
0
FT 0 1
12-2
  BRA D2
Vasco da Gama [8] 3
Nautico (PE) [1] 5
HT
0
1
FT 1 1
1-12
  BOS PL
NK Siroki Brijeg [5] 4
HSK Zrinjski Mostar [4] 3
HT
0
0
FT 0 0
1-9
  BOL D1
The Strongest [2] 2
Club Guabira [8] 1 3
HT
2
1
FT 2 1
7-0
  ARG D2
Agropecuario de Carlos Casares [8] 1 3
Deportivo Riestra [16] 1 5
HT
0
1
FT 0 1
6-2
  INT CF
AS Roma [7]
Ternana [1]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  Bra YL
Bahia (Youth) [18] 3
Ceara Youth [8] 5
HT
0
0
FT 1 1
2-2
  Bra SD
Paragominas FC PA 2
4 de Julho
HT
0
0
FT 1 2
5-6
  VEN D2
Academia Rey
Llaneros de Guanare FC
HT
3
0
FT 5 1
0-0
  Bra SD
ASA 1 3
Bahia de Feira BA 3
HT
0
1
FT 1 1
5-8
  BNY
River (PI) Youth 1 3
Fluminense PI (Youth) 2
HT
1
1
FT 1 2
2-7
  Bra SD
CA Patrocinense 2
Rio Branco-ES 2
HT
0
0
FT 0 0
7-3
  ARG D3FA
Sportivo Las Parejas 2
Union Sunchales 2
HT
2
0
FT 2 0
6-8
  Bra SD
Atletico Alagoinhas 1
CS Sergipe 2
HT
0
0
FT 0 0
7-4
  USA WPSL
FC Pride (w) 1 1
Cincinnati Sirens (w) 1 1
HT
0
2
FT 2 3
5-7
  GFA PR
Elite United
Banjul United 1 1
HT
0
0
FT 1 0
1-6
  Bra SD
Itabaiana(SE) 2
Retro/PE 1
HT
1
1
FT 1 2
7-3
  Bra SD
Nova Mutum EC 1
Porto Velho EC 1 4
HT
0
1
FT 1 1
9-2
  VEN D2
Fundacion Lara Deportiva 2
Llaneros De Guanare 2
HT
3
0
FT 5 1
6-3
  CRC DW1
SUVA Sports (w) 1
Sporting FC (W) 1 4
HT
1
1
FT 4 2
2-5
  COL RL
CD Gallegol S.A.S. 2
Real Santuario 2
HT
2
2
FT 3 2
6-3
  BNY
Nacional Fast Club Youth 2
Taruma U20 2
HT
2
0
FT 4 1
5-7
  BRA D3
Ituano SP [4] 3
Ypiranga(RS) [1] 4
HT
1
1
FT 2 1
4-5
  Bra YL
Corinthians Paulista (Youth) [19] 2
America MG Youth [15] 1
HT
0
0
FT 3 0
3-3
  ICE PR
Hafnarfjordur [10] 3
Fylkir [6] 3
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  ICE PR
KR Reykjavik [4] 4
Breidablik [3] 1
HT
0
0
FT 1 1
4-2
  VEN D1
Aragua FC [7] 2
Carabobo FC [6] 1 2
HT
1
0
FT 2 0
1-3
  Bra YL
Atletico Mineiro (Youth) [7]
Chapecoense (Youth) [13]
HT
0
0
FT 0 0
5-5
  DOM D1
Delfines Del Este 3
UniversidadO M 3
HT
3
3
FT 3 6
6-1
  USA WPSL
Milwaukee Torrent (w)
Chicago Red Stars Reserves (w)
HT
0
2
FT 0 5
3-12
  DOM D1
Atletico Vega Real 4
Atletico De San Francisco 3
HT
1
1
FT 2 3
1-1
  LCE D4
Ymir 1
Reynir Hellissandur 1
HT
4
0
FT 7 0
10-0
  ECU D2
Gualaceo SC 2
Club Atletico Porteno 1 2
HT
2
0
FT 4 2
5-4
  DOM D1
Bath Estate 1
We United FC 4
HT
2
0
FT 2 0
7-4
  PER D1
Alianza Lima [8] 3
Sarmiento Ayacucho [15] 2
HT
2
1
FT 4 1
5-10
  COL D1
Envigado FC [16] 1 6
Atletico Nacional Medellin [1] 2
HT
0
2
FT 2 2
2-6
  ECU D1
Barcelona SC(ECU) [2] 1
Macara [7] 2
HT
1
0
FT 3 0
11-5
  ECU D1
Manta FC [11] 1
Club Sport Emelec [1] 2
HT
0
2
FT 0 4
5-6
  JAM D1
Molynes United [10]
Mount Pleasant FA [7]
HT
1
0
FT 2 2
0-0
  ECU D2
CD Independiente Juniors 1
Pottu Via Ho
HT
1
1
FT 3 1
3-6
  ARG D1
River Plate [5] 3
Colon de Santa Fe [2] 1 1
HT
0
2
FT 1 2
14-2
  CRC DW1
Saprissa (w) 1
Alajuelense (w) 2
HT
1
1
FT 2 3
3-6
  Bra SD
Atletico Acreano 1
GA Sampaio 1
HT
2
1
FT 3 1
6-4
  USA WPSL
Midwest United (W) 1
St. Louis Scott Gallagher (W)
HT
1
0
FT 3 1
9-4
  BRA D3
Ferroviario CE [5] 2
Manaus (AM) [7] 3
HT
1
0
FT 1 0
4-4
  USA WD1
Washington Spirit (w) [5] 1
Sky Blue FC (w) [7] 2
HT
1
2
FT 2 3
2-9
  BRA D1
Bahia [7] 5
Flamengo [9] 1
HT
0
2
FT 0 5
4-3
  CGC
USA [20]
Canada [70]
HT
1
0
FT 1 0
1-3
  CGC
Martinique 2 3
Haiti [83]
HT
0
1
FT 1 2
5-1
  PAR D1
Olimpia Asuncion [7] 4
River Plate (PAR) [8]
HT
1
2
FT 1 3
3-3
  BOL D1
Oriente Petrolero [11] 2
Blooming [12] 4
HT
0
0
FT 3 0
9-4
  BOL D1
Independiente Petrolero [7] 2
Always Ready [10] 1 4
HT
0
0
FT 1 2
6-5
  USA NISAIC
Soda City FC 1 2
Atletico Atlanta 3
HT
0
0
FT 1 1
5-2
  USA WD1
Chicago Red Stars (w) [6]
OL Reign Reign (w) [9] 2
HT
0
1
FT 3 1
2-2
  USA NPSL
North Carolina 1 3
Toronto FC II 1
HT
1
2
FT 2 4
3-5
  Cur L
SV SUBT 1
SV Victory Boys
HT
0
1
FT 0 3
4-3
  COL D1
Patriotas FC [17] 2
Atletico Bucaramanga [11] 1
HT
0
0
FT 0 2
4-2
  VEN D1
Deportivo Metropolitano [5] 5
LALA FC [7] 2
HT
1
0
FT 1 0
6-6
  USA WPSL
FC Surge (w) 1
Team Boca Blast (w)
HT
0
1
FT 1 1
8-1
  ARG D1
Independiente [8] 3
Argentinos juniors [11] 3
HT
0
0
FT 0 0
7-0
  BRA D1
Bragantino [4] 3
Santos [10] 6
HT
1
0
FT 2 2
5-4
  BRA D1
Internacional RS [15] 3
Juventude [13] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
7-5
  BRA D2
CRB AL [9]
Vila Nova [12] 1 3
HT
1
0
FT 2 1
0-6
  PAR D1
Libertad [6] 2
Guairena [9] 2
HT
0
0
FT 0 0
7-6
  MEX CC
Club Leon [1] 1 2
CDSyC Cruz Azul [4] 1 4
HT
0
0
FT 1 2
9-5
  Can PL
Valour [1] 3
York 9 FC [5] 2
HT
2
0
FT 3 0
5-5
  COL D1
Deportivo Pasto [12] 1
Millonarios [3]
HT
0
1
FT 1 3
5-2
  USL D1
Austin Bold [16] 2
Real Monarchs [29] 3
HT
1
0
FT 1 0
10-1
  USA NPSL
Oakland Stompers
Napa Valley 1839 1
HT
1
1
FT 2 6
4-8
  USA WPSL
Lamorinda United (W)
Marlin FC Alliance (w)
HT
3
0
FT 5 0
1-0
  USA WPSL
Santa Clarita Football Team (w)
Calgary Foothills (w)
HT
1
1
FT 1 1
3-1
  USA WPSL
Diablo Valley Wolves (W)
FC Bay Area (W)
HT
1
0
FT 2 3
0-6
  CGC
Mexico [11] 4
El Salvador [69] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-3
  CGC
Guatemala [127]
Trinidad Tobago [103] 2
HT
0
1
FT 1 1
11-7
  Can PL
Atletico Ottawa [6] 2
FC Edmonton [8] 2
HT
1
0
FT 1 1
5-5
  USA WD1
Portland Thorns FC (w) [1] 2
Orlando Pride (w) [4] 2
HT
1
0
FT 2 1
12-4
  BGD WD1
ARB Sporting Club (W) 1
FC Brahmanbaria (W)
HT
0
1
FT 8 2
9-0
  CHA CSL
Beijing Guoan [2] 1
Tianjin Tigers [6] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  CHA CSL
Wuhan FC [8] 2
Shanghai Port [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  KOR WD1
Gyeongju FC (w) [2]
Hyundai Steel Red Angels (w) [1]
HT
2
0
FT 3 1
0-0
  KOR WD1
Suwon FMC (w) [4]
Sejong Gumi Sportstoto (w) [7]
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  KOR WD1
Seoul Amazones (w) [3]
KSPO FC (w) [5]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  KOR WD1
Boeun Sangmu (w) [6]
Changnyeong (w) [8]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  BCL
Farashganj SC
Nofel Sporting Club
HT
0
1
FT 1 5
0-0
  INT CF
Lonestar Kashmir 2
Real Kashmir FC Reserves 2
HT
1
0
FT 1 1
2-8
  INT CF
Racing Genk [4]
MVV Maastricht [11]
HT
1
2
FT 5 2
0-0
  CHA CSL
Shanghai Shenhua [4] 1
Dalian Pro [7] 2
HT
0
0
FT 3 2
4-1
  KOR D2
Seoul E-Land FC [7] 2
Gimcheon Sangmu [3] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-6
  KOR D2
Gyeongnam FC [9] 2
Bucheon FC 1995 [10] 2
HT
1
0
FT 2 0
3-6
  BGD D1
Saif Sporting Club [6] 3
Arambagh KS [13] 1
HT
1
1
FT 4 3
3-3
  KAZ D1
Ekibastuzets [8] 4
FK Aksu [4] 5
HT
0
1
FT 2 2
1-4
  BCL
Fakirapool Young Mens Club
Dhaka Wanderers
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  INT CF
Hyderya Sports FC 1
Shaheen FC 2
HT
1
0
FT 2 0
5-5
  KAZ D1
Akademiya Ontustik [9] 4
Okzhetpes [3] 2
HT
0
1
FT 1 2
4-3
  Ken D1
Kenya Police FC
Coast Stima 3
HT
0
1
FT 1 2
5-2
  CHA CSL
Hebei FC [5] 3
Changchun Yatai [3]
HT
2
1
FT 2 1
5-7
  KAZ D1
Lashyn Karatau [6] 1 2
FK Igilik [7] 3
HT
2
0
FT 3 0
5-4
  BGD D1
Sheikh Russel KC [7] 1
Sheikh Jamal [3] 2
HT
0
0
FT 0 2
2-8
  SWE U21AS
Degerfors IF U21 [4]
Orebro U21 [5]
HT
1
0
FT 3 2
0-0
  SWE U21AS
Athletic FC United U21 [1]
GIF Sundsvall U21 [2]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  KAZ D1
Bulat Temirtau [11] 2
Tarlan [1] 1 2
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  ARG RESL
Central Cordoba SdE Reserves 2
Banfield Reserves 1
HT
0
1
FT 1 2
3-9
  BCL
Dhaka City FC
Karowan Bazar Progoti Songho
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  NOR D2
Rosenborg B [12]
Notodden FK [10]
HT
0
1
FT 0 2
4-1
  INT CF
Beitar Jerusalem [8] 1
Nyiregyhaza [7] 1
HT
0
1
FT 0 2
8-0
  INT CF
Terek Grozny [11] 1
Al-Fateh [7] 1
HT
1
1
FT 2 2
5-7
  INT CF
CSKA Moscow [6] 3
FK Nizhny Novgorod [3]
HT
1
0
FT 2 1
5-1
  SWE U21AS
Mjallby AIF U21 [7]
Helsingborg U21 [2]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  IRQ D1
Zakho [9]
Naft Misan [15]
HT
1
0
FT 1 2
0-0
  KAZ D1
Baikonur [10]
Kairat Academy [5]
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  AGB LE
Recreativo Caala [6]
Sagrada Esperanca [2]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  AGB LE
Petro Atletico de Luanda [1] 2
Cuando Cubango [14] 1 3
HT
0
0
FT 0 0
12-0
  BOL RL
Nacional Potosi Reserves 2
Bolivar Reserves
HT
2
1
FT 5 1
0-4
  AGB LE
Sporting Cabinda [15]
Primeiro de Agosto [3]
HT
0
2
FT 0 4
0-0
  AGB LE
Interclube Luanda [5] 1
CRD Libolo [11] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-5