GER Reg
TSV Buchbach [13]
Schweinfurt 05 FC [9]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  GER Reg
SC Eltersdorf [15] 1 4
VfB Eichstatt [7] 3
HT
0
1
FT 0 3
5-3
  SWE D2
IFK Varnamo [6]
Osters IF [8] 1
HT
0
0
FT 2 0
1-10
  FIN D2
Klubi 04 Helsinki [10] 1
Jaro [3] 1 2
HT
0
1
FT 0 1
7-6
  FIN D3 A
VIFK [8] 1
Narpes Kraft [10] 4
HT
0
0
FT 0 1
8-3
  NOR D2
Tromsdalen [5] 3
Kongsvinger [1] 1 3
HT
1
1
FT 1 2
5-4
  IRE PR
Dundalk [7]
Finn Harps [8] 1
HT
1
0
FT 1 0
9-5
  LAT D1
BFC Daugavpils [5] 1
Metta/LU Riga [7] 2
HT
1
0
FT 3 1
7-5
  LAT D1
FK Spartaks Jurmala [6] 1 4
Riga FC [1]
HT
2
2
FT 2 3
2-5
  SLO D1
NK Aluminij [8] 4
FC Koper [9] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-10
  JOR D1
Shabab AlOrdon [6]
Ramtha Club [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
4-9
  INT CF
Royal Antwerp [2] 2
Monaco [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
1-4
  INT CF
NEC Nijmegen [7]
RKC Waalwijk [15]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Standard Liege [6] 1 1
Rennes [6]
HT
3
0
FT 3 3
1-9
  INT CF
Kortrijk [14]
Lille [1] 2
HT
1
0
FT 1 1
2-1
  INT CF
Germinal Beerschot Antwerpen
Fortuna Sittard [11]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  INT CF
Angers [13]
Chateauroux
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Dijon [20] 1
Troyes [1] 1
HT
1
1
FT 1 2
5-6
  INT CF
Grasshopper [1]
Thun [2]
HT
0
0
FT 2 3
0-0
  INT CF
Neuchatel Xamax [9] 1
FC Zurich [8] 1
HT
1
1
FT 4 1
4-3
  INT CF
Tescoma Zlin [14]
Brno [16]
HT
1
1
FT 1 1
6-1
  INT CF
Gornik Zabrze [10] 2
Banik Ostrava [8] 1
HT
1
2
FT 1 3
2-3
  INT CF
PFC Oleksandria
Kryvbas
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  INT CF
SSV Ulm 1846 [4]
Stuttgarter Kickers
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  INT CF
Amiens [10] 1
Saint Gilloise [1] 1
HT
1
2
FT 3 4
6-3
  INT CF
Strasbourg [15]
FC Sion [9]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  INT CF
Botev Vratsa [12] 3
Apollon Smirnis [9] 3
HT
1
0
FT 1 1
4-4
  INT CF
Atlas [16]
Atletico San Luis [18]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  INT CF
Pardubice [7]
FK Graffin Vlasim [6]
HT
1
0
FT 2 0
4-5
  INT CF
Dukla Banska Bystrica
Sokol Dolna Zdana
HT
0
1
FT 0 1
7-6
  INT CF
MFK Ruzomberok [7] 2
MFK Karvina [12] 2
HT
2
0
FT 2 1
2-8
  INT CF
Metz [10]
Seraing United [2]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  INT CF
Hradec Kralove [1] 1
Chrudim [10] 1
HT
0
0
FT 2 0
7-2
  INT CF
Humenne 1
MFK Vranov nad Topou 2
HT
1
0
FT 4 0
10-3
  INT CF
Vrchovina [13]
Blansko [13]
HT
1
1
FT 3 3
0-0
  INT CF
Michalovce [10]
Partizan Bardejov [13]
HT
1
0
FT 2 0
6-3
  INT CF
Habitpharm Javor [16]
Macva Sabac [19] 1
HT
1
0
FT 1 0
8-1
  INT CF
Gintra Universitetas (w)
AC Milan (w) [2] 1
HT
0
0
FT 1 1
0-1
  INT CF
CSKA Sofia B
Strumska Slava [10]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  INT CF
Dynamo Moscow [7] 1
Budafoki MTE
HT
1
0
FT 3 0
11-1
  INT CF
FCV Dender EH [14]
Kontich FC 1
HT
3
0
FT 8 1
11-0
  INT CF
NK Nafta [4] 1
Duna-Tisza 2
HT
0
0
FT 0 1
10-7
  INT CF
Udinese [14] 1 1
NK Bilje [6] 1
HT
1
1
FT 4 1
6-2
  RUS WPL
FK Rostov (w) [7] 3
Zvezda 2005 (w) [5] 2
HT
1
1
FT 1 1
2-3
  EST WD2
Ajax Tallinna (w) [8] 2
FC Lootos Polva (w) [6]
HT
0
1
FT 0 3
2-5
  Finland K
JyTy 1
Aland 1
HT
0
0
FT 0 4
2-5
  Irish WNU
DLR Waves (w) 1
Shelbourne (w) 1
HT
0
0
FT 1 2
4-5
  AUS D3
Sc Rothis [9]
SC Austria Lustenau B [4]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  COL RL
Talento y Vida 2
Inder Girardota 3
HT
1
0
FT 2 0
3-3
  Irish WNU
Peamount Utd (w)
FC Treaty United (w)
HT
2
1
FT 5 1
12-1
  AUT CUP
FC Wels [16] 3
Austria Lustenau [13] 1
HT
0
0
FT 1 3
1-3
  AUT CUP
SC Bregenz [3] 4
Vocklamarkt [15] 1 2
HT
2
1
FT 5 1
1-1
  AUT CUP
Kryz GermanyFC 5
SKU Amstetten [12] 1
HT
0
1
FT 0 3
3-6
  GHA D1
WAFA
Accra Hearts of Oak
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  GHA D1
Ashanti Gold
Inter Allies
HT
3
0
FT 7 0
0-0
  GHA D1
Great Olympics
Ghana Dream FC
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  INT CF
Sonorama FC 3
Club Penarol Riobamba 5
HT
0
0
FT 1 2
8-2
  FIN D1
AC Oulu [12] 2
HJK Helsinki [1] 4
HT
1
0
FT 2 1
5-3
  SWE D1
Elfsborg [3] 2
Ostersunds FK [14] 2
HT
1
0
FT 3 0
7-4
  ROM D1
Gaz Metan Medias [11] 1 4
CS Mioveni [3] 1
HT
1
0
FT 1 0
0-9
  INT CF
Nimes [19]
Ajaccio [13]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  INT CF
Stade Brestois [17]
Lorient [16]
HT
1
3
FT 2 3
0-0
  INT CF
Spartak Varna [16]
FC Dunav Ruse
HT
0
0
FT 0 4
0-0
  INT CF
Levski Sofia [9] 5
Etar [13] 4
HT
2
0
FT 2 0
5-1
  INT CF
FK Ohrid 2004 [2]
FK Tikves Kavadarci [2]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  LAT Cup
JDFS Alberts [8]
SK Babite
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  EST D3
Halliu football College [1] 1
Tabasalu Charma [4] 1
HT
1
1
FT 1 1
6-6
  EST D3
Viimsi MRJK [2] 3
Tallinna FC Ararat TTU [6] 3
HT
2
0
FT 2 0
4-2
  AUS D3
Admira Dornbirn
FC Wolfurt [6]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  AGB LE
Progresso [14]
Desportivo Huila [10]
HT
2
1
FT 2 1
0-0
  AUT CUP
SV Leobendorf [3] 1
WSG Wattens [6] 2
HT
0
1
FT 0 3
6-1
  BLR D1
Smorgon FC [15] 1
Energetik-BGU Minsk [9]
HT
1
1
FT 2 2
4-4
  URU D1
CA River Plate [2]
Rentistas [8] 2
HT
0
0
FT 0 0
9-3
  BLR D2
FK Lida [10] 2
Krumkachy Minsk [1] 2
HT
1
0
FT 1 1
6-5
  NOR D1
Odd Grenland [8] 2
Viking [6]
HT
1
0
FT 3 2
4-6
  RUS D1
FK Krasnodar 2 [12] 4
Alania Vladikavkaz [10] 2
HT
1
1
FT 1 3
2-9
  RUS D1
Rotor Volgograd [11] 3
Dolgiye Prudy [19] 2 5
HT
0
1
FT 1 1
5-3
  RUS D1
Torpedo moskva [3] 3
Spartak Moscow II [13] 1
HT
2
0
FT 5 0
4-4
  RUS D1
Fakel [8] 1 4
Veles [6] 2
HT
1
0
FT 1 0
6-5
  ICE PR
Akranes [12] 5
Valur Reykjavik [1] 1
HT
0
0
FT 2 1
13-7
  PER D1
Deportivo Municipal [10] 1 3
UTC Cajamarca [13] 1
HT
1
0
FT 1 1
8-2
  LIT D1
Hegelmann Litauen [5]
Nevezis Kedainiai [10] 1
HT
2
0
FT 2 0
8-3
  MAR D1
Olympique de Safi [11] 1 2
Raja Casablanca Atlhletic [2]
HT
0
1
FT 2 2
1-2
  EST D1
FC Kuressaare [9] 5
Tallinna JK Legion [5] 2
HT
1
1
FT 1 1
6-3
  RUS SC
Zenit St. Petersburg [1] 2
Lokomotiv Moscow [3] 1
HT
1
0
FT 3 0
6-9
  INT CF
Strasbourg [15]
Cercle Brugge [16]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  INT CF
Clermont [2]
Montpellier [8] 1
HT
1
2
FT 3 2
1-3
  INT CF
Saint Etienne [11]
Grenoble [4]
HT
1
1
FT 2 1
2-4
  INT CF
SC Cham
Aarau [5]
HT
1
1
FT 2 5
5-6
  INT CF
OSC Bremerhaven
Werder Bremen (Youth)
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  INT CF
NK Varteks Varazdin [10]
Inter Zapresic [10]
HT
1
2
FT 3 2
0-0
  INT CF
Wisla Plock [13]
Aris Limassol [1]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  INT CF
Annecy [14]
Toulon [3]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  INT CF
USL Dunkerque [16]
Boulogne [15]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  INT CF
Gyori ETO [12]
Al-Hazm [1]
HT
0
0
FT 2 2
0-0
  INT CF
Stal Rzeszow [10]
Stal Stalowa Wola 2
HT
3
0
FT 4 0
4-4
  INT CF
Slavia Sofia [11] 1
PFK Montana [14]
HT
2
0
FT 4 0
3-4
  INT CF
Valenciennes [11]
Reims [14]
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  INT CF
AJ Auxerre [6]
Orleans US 45 [6]
HT
0
2
FT 1 3
3-4
  INT CF
Tatran LM [1] 2
Slavoj Trebisov [10] 1
HT
0
0
FT 0 2
12-4
  INT CF
Alaves [16]
SD Amorebieta [2]
HT
2
0
FT 5 2
0-0
  INT CF
HNK Dakovo Croatia 1
NK Bedem Ivankovo
HT
4
0
FT 6 1
7-3
  ARG B M
Deportivo Merlo [3] 3
Comunicaciones BsAs [9] 3
HT
0
1
FT 0 1
7-6
  EST D2
FC Maardu [1] 2
FC Nomme United [5] 1
HT
3
1
FT 5 1
8-5
  EST D2
Flora Tallinn II [7] 2
Tallinna FC Levadia B [4] 3
HT
1
0
FT 1 1
6-1
  EST D2
Tartu JK Maag Tammeka B [9] 1
JK Welco Elekter [10] 4
HT
3
0
FT 6 0
3-4
  LAT Cup
Albatroz
FK Karosta
HT
3
0
FT 5 1
0-0
  LAT Cup
Skanstes SK
FK Tente
HT
1
0
FT 4 0
0-0
  ICE D2
KF Fjallabyggdar [4]
Reynir Sandgerdi [8]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  ICE D2
IR Reykjavik [6] 4
Volsungur husavik [5] 1
HT
0
2
FT 1 3
2-5
  Columbia W L
Independiente Santa Fe (w)
Fortaleza CEIF FC (w) 2
HT
1
0
FT 2 0
8-3
  AUS AC
DSG Ferlach 3
ASK Klagenfurt 4
HT
1
2
FT 2 6
1-6
  LCE D3
HotturHuginn 3
Tindastoll 1 3
HT
1
0
FT 2 0
3-5
  AUT CUP
Team Wiener Linien [5] 3
SC Gleisdorf [1] 1 3
HT
2
1
FT 3 1
2-4
  INT CF
Toulouse [3] 1
Rodez Aveyron [15] 2
HT
2
0
FT 2 0
3-3
  INT CF
FK Makedonija Gjorce Petrov [4]
CSKA 1948 Sofia [5]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  ARG B M
Uhl Que Sa [8] 1
Colegiales [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  ARG D1
Aldosivi Mar del Plata [25] 1 5
Patronato Parana [21] 2
HT
0
1
FT 0 2
5-5
  INT CF
Celtic FC [2] 1
Preston North End [13]
HT
0
0
FT 0 1
6-4
  INT CF
FK Radnicki Sremska Mitrovica [9] 1
Al-Faisaly Harmah [11]
HT
0
2
FT 0 2
6-1
  INT CF
Lyon [4] 1
Villefranche
HT
2
0
FT 2 0
5-8
  LAT Cup
Salaspils
Rezekne/BJSS [9]
HT
0
4
FT 0 7
0-0
  EST D3
Laanemaa Haapsalu [3] 1
Nomme JK Kalju II [7]
HT
0
1
FT 0 5
5-4
  EST D3
Vandra JK Vaprus [8] 2
JK Tallinna Kalev II [9] 3
HT
1
0
FT 1 1
4-9
  AUT CUP
SC Kalsdorf [7] 2
Rheindorf Altach [10] 1
HT
1
0
FT 2 1
5-3
  AUT CUP
Union Gurten [3]
Lustenau
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  ALG D1
MC Magra [15] 4
CA Bordj Bou Arreridj [19] 1 3
HT
2
0
FT 3 0
4-1
  ALG D1
JSM Skikda [20]
RC Relizane [12]
HT
0
1
FT 0 2
4-1
  SER D1
Backa Topola [5] 3
Novi Pazar [13] 2
HT
1
0
FT 2 0
5-6
  CRO D1
NK Lokomotiva Zagreb [8] 2
Hajduk Split [4]
HT
1
1
FT 2 2
6-2
  MOL D1
Zimbru Chisinau [8]
FC Floresti [7]
HT
1
0
FT 4 0
0-0
  INT CF
Sevilla [4]
Coventry City [16]
HT
1
0
FT 4 0
7-1
  INT CF
Calahorra [2] 1
Eibar [20]
HT
1
1
FT 2 1
1-4
  INT CF
Quevilly [2] 2
Le Mans [4]
HT
0
1
FT 0 1
4-2
  INT CF
Ethnikos Achnas FC [13]
Anorthosis Famagusta FC [4]
HT
0
1
FT 0 2
3-2
  INT CF
Real Sociedad [5] 2
SD Huesca [18]
HT
3
1
FT 6 1
4-2
  INT CF
Burgos CF [1]
CD Lugo [18]
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  INT CF
Alanyaspor [7]
Polissya Zhytomyr [11]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  INT CF
Pau FC [14]
Canet Roussillon [11]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  INT CF
Trencin [6]
MSK Puchov [7]
HT
0
1
FT 1 1
10-1
  SUD PR
Al Shorta Al Qadarif
Al Merreikh
HT
0
1
FT 0 3
2-9
  Mex MFW
Unam Pumas (w)
Club Necaxa (w) 1
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  BOL RL
Oriente Petrolero Reserves 1 6
Blooming Reserves 1 1
HT
1
1
FT 1 2
5-1
  COL RL
Molino Viejo 5
Independiente Sabaneta 3
HT
1
0
FT 2 3
3-7
  ECU D2
Deportivo Aampetra 2
Club Deportivo Espoli 2
HT
0
1
FT 0 1
3-3
  SEN D1
AS Douanes Dakar 1
Casamance 1
HT
0
2
FT 0 2
5-9
  SEN D1
US Goree 3
Mbour 3
HT
1
0
FT 1 0
3-1
  SEN D1
ASC Jaraaf 3
NGB ASC Niarry Tally 1
HT
0
0
FT 1 0
5-3
  SEN D1
ASEC Ndiambour
Generation Foot
HT
0
2
FT 0 2
0-0
  SEN D1
Toure Kunda Footpro
AS Dakar Sacre Coeur
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  SEN D1
Diambars
CNEPS Excellence
HT
1
0
FT 5 0
0-0
  AUT CUP
Santa Ana [2] 2
Grazer AK [6] 4
HT
1
2
FT 1 2
0-8
  AUT CUP
FC Magna Wiener Neustadt [13] 1
SG Austria Klagenfurt [3]
HT
1
2
FT 1 5
0-12
  ALG D1
WA Tlemcen [17]
CR Belouizdad [2]
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  ALG D1
Paradou AC [10] 1 6
USM Bel Abbes [18] 2
HT
1
0
FT 2 0
1-3
  NOR D2
Floro [14]
IF Floya [13]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  JOR D1
Maan [9] 2
Al-Jalil [10] 1
HT
1
0
FT 4 1
0-1
  Bulg SC
Ludogorets Razgrad [1] 4
CSKA Sofia [3] 1 4
HT
2
0
FT 4 0
6-3
  ECU D1
Mushuc Runa [7] 1
Delfin SC [8] 2
HT
4
0
FT 6 1
6-4
  BLR D1
FC Gomel [5] 2
FC Rukh Brest [4] 4
HT
0
0
FT 0 0
8-2
  NOR D1
Sarpsborg 08 [12] 4
Bodo Glimt [2]
HT
1
1
FT 2 2
2-2
  IRE D1
Cobh Ramblers [9] 5
Cabinteely FC [7] 1
HT
0
0
FT 1 0
6-7
  URU D1
Deportivo Maldonado [10]
Plaza Colonia [1]
HT
0
0
FT 0 1
6-8
  ARG D2
Gimnasia Jujuy [3] 2 4
Defensores de Belgrano [10] 6
HT
0
1
FT 1 3
5-2
  ARG D2
Tristan Suarez [12] 4
Santa Marina Tandil [14] 1
HT
1
0
FT 2 1
3-8
  INT CF
Nice [9] 2
Dynamo Kyiv [1] 1
HT
0
1
FT 2 1
3-2
  ARG B M
Argentino de Quilmes [14] 1 2
Los Andes [2] 1
HT
2
0
FT 2 2
2-8
  ARG B M
Canuelas FC [16]
Villa San Carlos [13] 3
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  ARG B M
Sacachispas [6] 1
CA Fenix Pilar [17] 1 3
HT
1
0
FT 4 1
4-3
  ARG B M
CA San Miguel [10] 1
UAI Urquiza [15] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  ARG B M
Club Atletico Acassuso [11] 4
Defensores Unidos [4] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-1
  Bra SD
Madureira 3
Santo Andre 1 4
HT
0
0
FT 1 0
10-2
  Brazil L
Cabofriense(RJ) 1
America-RJ 2
HT
0
0
FT 1 1
3-6
  Bra SD
Campinense 1
ABC RN 3
HT
0
1
FT 0 1
5-2
  BNY
Fluminense De Feira U20
Vitoria Salvador (Youth) 4
HT
1
1
FT 2 3
1-6
  ADT M
Liniers [5]
Sportivo Barracas [4] 1
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  ACT M
Sportivo Dock Sud [1] 2
Ituzaingo [5] 2
HT
2
0
FT 2 0
5-3
  ADT M
Centro Espanol [7]
Deportivo Paraguayo [12] 3
HT
0
0
FT 2 0
5-4
  ARG D3FA
Ferro Carril Oeste Gral Pico 1 3
CA Juventud Unida San Luis 2
HT
1
0
FT 1 0
5-8
  ACT M
Club Lujan [9] 2
El Porvenir [11] 1
HT
1
0
FT 2 0
4-7
  ARG D3FA
Douglas Haig 1
Crucero del Norte 1 1
HT
1
0
FT 1 0
5-3
  BNY
Luziania U20 1
Cruzeiro MG U20 1 1
HT
0
0
FT 3 0
8-2
  Brazil L
Artsul RJ 4
Audax Rio RJ 3
HT
0
2
FT 0 2
3-3
  Bra SD
America FC Natal RN 3
Sousa PB 2
HT
2
1
FT 4 1
10-3
  BNY
Pituacu U20 2
Bahia de Feira BAU20 2
HT
0
1
FT 2 1
5-6
  Brazil L
Friburguense RJ 2
Angra Dos Reis RJ
HT
1
1
FT 1 1
4-1
  Brazil L
Goncalense 5
Sampaio Correa (RJ) 4
HT
0
0
FT 1 0
3-7
  JAM D1
Arnett Gardens [8]
Cavalier FC [5]
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  BNY
Gloriense SE U20 1 3
Boca Juniors Youth 1
HT
0
1
FT 0 1
6-5
  BRB MG
Betim FC 1 4
Tupynambas 1 8
HT
0
0
FT 1 0
5-0
  Brazil L
Americano RJ 1 3
CFRJ Marica RJ 3
HT
0
1
FT 0 3
2-1
  ACT M
Victoriano Arenas [16] 1 2
Central Cordoba De Rosario [2]
HT
0
0
FT 0 1
7-3
  BNY
Gremio Esportivo Brazlandia U20 2
Legiao DF Youth 2
HT
0
2
FT 0 5
6-7
  Brazil W L
Atletico Mineiro (w) 1
America MG (w)
HT
0
0
FT 0 0
3-1
  Bra SD
Guarany CE 3
Juventude MA 3
HT
1
0
FT 2 1
9-1
  BNY
Real Brasilia FC U20 2
Planaltina (Youth) 4
HT
2
0
FT 2 0
8-5
  BNY
Tupi MG Youth 2
Minas MG U20 3
HT
0
1
FT 0 4
2-5
  BRA MGY
Coimbra EC U20 1
Santarritense U20
HT
1
0
FT 2 0
6-1
  BNY
Barcelona BA U20 1 4
UNIRB U20 1 4
HT
2
0
FT 2 1
7-6
  BNY
Sergipe (Youth)
AD Frei Paulistano U20 6
HT
0
0
FT 0 2
5-3
  BRA D3
EC Jacuipense [9] 4
Botafogo PB [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
8-10
  Pol SC
Legia Warszawa [1] 6
Rakow Czestochowa [2] 2
HT
0
1
FT 1 1
3-4
90min[1-1],Pen[3-4],Rakow CzestochowaW
  USL D1
Colorado Springs Switchbacks FC [14] 3
San Antonio [25] 6
HT
1
3
FT 2 3
11-2
  PER D1
Dep.San Martin [8] 1 3
Carlos Manucci [16] 1
HT
0
1
FT 0 2
2-13
  SLO D1
NK Mura 05 [1] 1
Tabor Sezana [6] 5
HT
0
1
FT 0 3
10-1
  MAR D1
Hassania Agadir [6] 3
FAR Forces Armee Royales [3] 3
HT
0
1
FT 0 1
8-5
  INT CF
Wisla Krakow [12] 1
Podbeskidzie Bielsko-Biala [16] 1
HT
1
1
FT 1 1
4-6
  ROM D1
CS Universitatea Craiova [3]
Arges [7] 2
HT
0
0
FT 1 0
3-2
  ARG D2
Independiente Rivadavia [6] 3
San Martin San Juan [16] 4
HT
0
0
FT 1 1
7-1
  ARG D2
All Boys [15] 1
Guillermo Brown [17] 1 3
HT
0
0
FT 3 0
5-0
  ARG D2
Barracas Central [2] 1
Villa Dalmine [18] 1
HT
0
0
FT 1 0
9-2
  INT CF
Atletico Sanluqueno [4]
Cadiz [12]
HT
1
0
FT 1 0
4-8
  INT CF
Lugano [4] 1
Inter Milan [1]
HT
2
1
FT 2 2
3-13
  Bra SD
Moto Club Sao Luis MA 2
Palmas 1
HT
0
0
FT 1 0
7-2
  BRB MG
Nacional AC MG 4
Guarani MG 2 5
HT
0
0
FT 3 0
4-2
  AUT CUP
LASK Linz [3]
SC Mannsdorf [7]
HT
3
0
FT 6 0
10-4
  ARG D1
Newells Old Boys [26] 1 3
Talleres Cordoba [9] 2
HT
0
2
FT 3 2
10-5
  ARG D1
Lanus [12]
Atletico Tucuman [14] 2
HT
2
1
FT 4 2
2-5
  BEL SC
Club Brugge [1] 2
Racing Genk [4]
HT
1
1
FT 3 2
6-5
  ARG Rl
Alvear 1 3
CSD Fontana 3
HT
1
1
FT 3 3
3-3
  ARG Rl
Resistencia Central 3
Central Norte Argentino 2
HT
1
0
FT 2 0
4-8
  FIN D3 A
OLS Oulu [9]
JS Hercules [4] 1
HT
0
1
FT 1 1
6-5
  SER D1
Proleter [8] 2
Partizan Belgrade [2] 1
HT
0
4
FT 0 4
5-4
  CAF CL
Kaizer Chiefs [8] 1 1
Al Ahly SC [2] 5
HT
0
0
FT 0 3
6-6
  BRA D2
Goias [4] 3
Londrina PR [20] 4
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  CRO D1
Rijeka [3]
HNK Gorica [5] 2
HT
1
0
FT 2 0
7-6
  BOS PL
FK Zeljeznicar [7] 5
Borac Banja Luka [1] 1
HT
1
0
FT 1 1
8-6
  BOL D1
Real Santa Cruz [14] 1
Aurora [6] 3
HT
0
0
FT 1 1
6-1
  BOL D1
Atletico Palmaflor Vinto [8] 4
Royal Pari FC [4] 5
HT
1
0
FT 2 0
6-7
  INT CF
Lyon [4] 1
VfL Wolfsburg [4] 2
HT
2
1
FT 4 1
2-4
  Bra SD
Aparecidense GO
Uniao Rondonopolis MT 1
HT
0
0
FT 1 1
9-3
  Bra SD
Caucaia CE 1
Treze Campina Grande PB 2
HT
0
3
FT 0 4
3-5
  Bra SD
Cianorte PR 4
Sao Bento 1
HT
1
0
FT 1 0
3-3
  Bra SD
Tocantinopolis 1 3
Imperatriz(MA) 3
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  Bra SD
SE do Gama 1 2
Goianesia GO 1 4
HT
0
0
FT 0 0
4-6
  Bra SD
Juazeirense 5
Murici 2
HT
2
1
FT 2 1
7-5
  Bra SD
Ypiranga AP
Galvez AC
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  BRB MG
Villa Nova-MG 5
Democrata SL/MG 3
HT
1
1
FT 2 1
3-5
  COL RL
Estudiantes de Medellin 2
Envigado FC Reserves 3
HT
0
1
FT 0 3
3-1
  COL RL
Total Soccer FC 2
CFD La Nororiental 4
HT
0
0
FT 1 0
8-3
  BRA D2
Cruzeiro (MG) [14] 1
Avai FC SC [9] 3
HT
0
1
FT 0 3
13-2
  ALG D1
AS Ain Mlila [11]
USM Alger [5] 1
HT
0
1
FT 0 3
13-4
  ALG D1
ASO Chlef [14] 1 5
MC Alger [6] 3
HT
1
1
FT 1 1
9-3
  ALG D1
Biskra [13] 1
MC Oran [4] 2
HT
0
0
FT 1 0
4-3
  VEN D2
Titanes FC
Deportivo Zulia
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  BRA D1
Ceara [9] 4
Atletico Paranaense [5] 3
HT
0
0
FT 1 0
5-5
  BRA D1
Sao Paulo [14] 3
Fortaleza [4] 2
HT
0
0
FT 0 1
9-5
  ALG D1
ES Setif [1] 2
JS Saoura [3] 5
HT
0
1
FT 2 2
4-1
  VEN D1
Atletico Venezuela [4] 4
Monagas SC [2] 2
HT
0
1
FT 1 2
9-8
  CHI D1
Univ Catolica [3] 2
Colo Colo [6] 3
HT
0
0
FT 0 0
1-9
  ECU D1
Orense SC [14] 3
Olmedo Riobamba [15] 3
HT
0
0
FT 0 0
4-2
  Bra SD
Boa 2
Ferroviaria SP
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  Bra SD
Inter de Limeira
Bangu 4
HT
0
1
FT 0 1
7-4
  Bra SD
Fast Clube AM 2
Castanhal PA 3
HT
0
1
FT 1 2
5-6
  DOM D1
Moca FC 2
Jarabacoa FC 1
HT
1
0
FT 1 0
4-3
  Bra SD
Sao Raimundo/RR 2
Penarol AM 2
HT
0
0
FT 2 1
6-3
  GFA PR
Fortune FC
GAF FC 2
HT
1
1
FT 2 3
4-0
  USA NPSL
Kalonji Pro Profile 1
Bowling Green FC
HT
2
0
FT 8 0
5-8
  ECU D2
CD Puerto Quito 2 3
Sociedad Deportivo Quito 1 5
HT
0
0
FT 0 2
4-1
  BRA D3
Figueirense [6] 2
Botafogo SP [5] 1
HT
0
0
FT 0 0
7-5
  BRA D3
Santa Cruz PE [10] 5
Tombense [4] 1 2
HT
0
1
FT 0 1
4-4
  URU D1
Cerro Largo [12] 3
Wanderers FC [7] 2
HT
0
0
FT 2 0
6-4
  Columbia W L
Llaneros (w) 1
Millonarios (w) 1
HT
1
0
FT 1 2
1-7
  PER D1
Academia Deportiva Cantolao [14] 4
Sporting Cristal [3] 3
HT
1
1
FT 2 4
4-3
  COL D1
America de Cali [8]
Atletico Junior Barranquilla [7] 1 4
HT
0
1
FT 3 1
6-0
  MAR D1
Maghrib Association Tetouan [8] 3
MCO Mouloudia Oujda [5] 2
HT
0
0
FT 0 1
3-6
  JAM D1
Harbour View FC [2] 1
Dunbeholden FC [9]
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  DOM D1
East Central FC 1
Middleham United FC 3
HT
0
1
FT 1 2
9-3
  ARG D1
Gimnasia La Plata [17] 2
CA Platense [19] 3
HT
0
2
FT 2 2
4-2
  BNY
EC Timon U20 4
Fluminense PI (Youth) 3
HT
0
0
FT 1 0
13-2
  USA WPSL
Milwaukee Bavarian SC (W)
Chicago Dutch Lions (W)
HT
0
1
FT 0 1
2-2
  MLS
Atlanta United [10] 2
New England Revolution [1] 1
HT
0
1
FT 0 1
5-7
  PAR D1
12 de Octubre [6] 1 2
FC Nacional Asuncion [7] 3
HT
0
1
FT 2 2
4-1
  BOL D1
San Jose [16] 1
Real Tomayapo [12] 3
HT
0
1
FT 1 2
8-2
  BRA D2
Ponte Preta [17] 1
Remo Belem (PA) [15] 1
HT
0
1
FT 1 2
7-5
  ARG D2
Estudiantes de Caseros [12] 1
Nueva Chicago [17] 3
HT
1
1
FT 1 1
4-4
  INT CF
Necaxa [10] 1 1
Queretaro FC [17] 1 1
HT
1
0
FT 2 0
7-2
  BRA D1
Corinthians Paulista (SP) [12]
Atletico Mineiro [3] 2
HT
1
0
FT 1 2
2-5
  BRA D2
Brusque FC [12] 4
Botafogo RJ [11] 1
HT
0
1
FT 2 1
3-5
  BRA D2
Operario Ferroviario PR [6] 3
Centro Sportivo Alagoano [13] 4
HT
0
1
FT 0 2
6-5
  Bra SD
Portuguesa Desportos 3
Boavista S.C. 4
HT
1
0
FT 3 0
6-3
  Bra SD
Esportivo RS 3
Joinville SC 3
HT
0
1
FT 0 1
7-6
  DOM D1
Atletico Pantoja 3
Atletico San Cristobal 1 3
HT
0
1
FT 2 1
10-2
  ARU DDH
SV Britannia 1
SV Dakota 2
HT
0
0
FT 2 2
11-4
  GFA PR
Gambia Ports Authority 2
Marimoo 4
HT
3
0
FT 6 1
2-5
  USA NPSL
Miami Beach CF 1
Florida Tropics
HT
0
1
FT 2 2
7-3
  BRA D3
SC Paysandu Para [2] 2
Altos/PI [6] 7
HT
0
1
FT 1 1
5-2
  ECU D1
Sociedad Deportiva Aucas [10] 2
Guayaquil City [16] 3
HT
2
0
FT 3 0
7-0
  COL D1
Deportes Quindio [14]
Jaguares de Cordoba [10] 5
HT
1
0
FT 2 0
1-5
  VEN D1
Yaracuyanos [3]
Academia Puerto Cabello [5]
HT
0
0
FT 0 1
2-0
  USA WD1
North Carolina (w) [2] 2
Houston Dash (w) [7] 3
HT
1
1
FT 1 2
5-4
  USA WPSL
Cincinnati Sirens (w)
Fire and Ice SC(w)
HT
2
0
FT 3 0
6-2
  USA NPSL
Erie Commodores 1 3
SC Cleveland 2
HT
0
0
FT 0 0
2-6
  USL D1
Indy Eleven [17]
Memphis 901 [27] 1
HT
0
0
FT 1 1
11-1
  USL D1
Pittsburgh Riverhounds [8] 1
Loudoun United [31] 2
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  Can PL
HFX Wanderers FC [7] 3
Cavalry FC [4] 4
HT
0
1
FT 1 2
3-5
  USA NPSL
Richmond Kickers 1
Fort Lauderdale Strikers 3
HT
0
1
FT 1 1
8-1
  ARG D1
Velez Sarsfield [1]
Racing Club [6] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  USA NPSL
Greenville Triumph
Tormenta FC
HT
1
0
FT 2 3
0-0
  USA WPSL
Lady Victory FC (W)
FC Pride (w)
HT
1
0
FT 2 0
3-0
  USA WPSL
Charlotte Lady Eagles(w)
North Carolina Fusion U23 (w) 1
HT
1
0
FT 4 0
9-1
  CGC
Grenada [160] 2
Qatar [58]
HT
0
3
FT 0 4
0-6
  PAR D1
Guarani CA [4] 2
Sol de America [8] 1
HT
0
0
FT 3 0
7-5
  USL D1
Miami FC [12] 1
Tampa Bay Rowdies [1] 3
HT
2
0
FT 2 1
4-8
  USL D1
Louisville City FC [3] 3
Atlanta United FC II [18] 2
HT
0
0
FT 2 0
3-3
  USL D1
Charleston Battery [26] 3
Hartford Athletic [10]
HT
1
0
FT 3 1
6-5
  MLS
Philadelphia Union [3] 1
DC United [9] 3
HT
1
0
FT 2 1
5-7
  MLS
Toronto FC [14] 2
Orlando City [2] 2
HT
0
0
FT 1 1
1-3
  MLS
Columbus Crew [8] 4
New York City Football Club [6] 4
HT
1
0
FT 2 1
1-7
  MLS
Montreal Impact [5] 2
FC Cincinnati [11] 5
HT
2
3
FT 5 4
13-0
  BRA D1
Fluminense RJ [7] 1
Gremio (RS) [20] 2
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  USL D1
Tulsa Roughneck [13] 3
OKC Energy FC [19] 2
HT
0
0
FT 1 2
5-4
  USL D1
Orange County Blues FC [5] 4
Rio Grande Valley [7] 2
HT
0
1
FT 0 2
1-2
  Cur L
SV UNDEBA 2
Inter Willemstad 1
HT
0
1
FT 4 1
6-6
  USA WPSL
San Francisco Nighthawks (w) 1
San Ramon (w) 1
HT
0
1
FT 1 2
6-3
  ARU DDH
SV Deportivo Nacional
SV Estrella 4
HT
0
0
FT 0 1
5-4
  USA NPSL
Panathinaikos Chicago 2 3
Carpathia FC 2
HT
0
4
FT 0 5
9-6
  USA NISAIC
LA Force 3
Chula Vista FC 1
HT
0
0
FT 2 0
3-3
  MLS
Nashville [4]
Chicago Fire [12] 1 2
HT
4
0
FT 5 1
7-4
  USA NPSL
West Mass Pioneers 6
Seacoast Utd Phantoms 2
HT
0
0
FT 0 0
5-4
90min[0-0],120min[0-0],Pen[5-4],West Mass PioneersWin
  COL D1
Independiente Santa Fe [2] 1 4
Deportivo Cali [4] 3
HT
0
1
FT 1 2
5-5
  ECU D1
Independiente Jose Teran [3] 1
Deportivo Cuenca [12] 3
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  Solo ISL
Honiara City FC 1
Solomon Warriors FC 1
HT
0
3
FT 1 4
0-3
  USA WPSL
Fresno freeze (w)
MVLA Wolves (w)
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  USA WPSL
Lamorinda United (W) 1
Diablo Valley Wolves (W)
HT
3
0
FT 7 0
3-1
  MLS
Colorado Rapids [4] 4
San Jose Earthquakes [12] 1
HT
0
1
FT 1 1
3-1
  USA NPSL
North Texas SC 1 3
Chattanooga Red Wolves 1
HT
0
0
FT 1 1
5-3
  USL D1
El Paso Locomotive FC [6] 3
Las Vegas Lights [24] 1
HT
0
0
FT 1 0
3-1
  CGC
Panama [78] 3
Honduras [67] 2
HT
2
1
FT 2 3
9-9
  JAP FutL
Nagoya oceans Futsal
Vasagey oita Futsal
HT
3
1
FT 6 3
0-0
  CPL
Napier City Rovers 2
Lower Hutt City
HT
0
2
FT 1 5
7-8
  CRC DW1
CS Herediano (w) 4
Dimas Escazu (w) 3
HT
1
1
FT 1 2
2-3
  USA NPSL
FC Tucson 1 1
New England Revolution B 5
HT
2
1
FT 4 2
6-3
  MLS
Vancouver Whitecaps [13] 1
LA Galaxy [3] 1
HT
0
1
FT 2 1
4-1
  Can PL
Pacific FC [2] 5
Forge FC [4] 3
HT
0