LIT D1
Dziugas Telsiai [7] 1 2
Banga Gargzdai [8] 4
HT
1
1
FT 1 1
6-0
  SLO D1
ASK Bravo Publikum [5] 2
Radomlje [2] 1
HT
0
0
FT 0 0
0-9
  KAZ C
Tobol Kostanai [1]
FK Atyrau [7] 1 3
HT
1
0
FT 2 0
4-1
  INT CF
Sport Podbrezova [4] 2
FC Artmedia Petrzalka [9] 1
HT
0
0
FT 2 1
6-6
  INT CF
Gazisehir Gaziantep [9]
Adanaspor [15]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  INT CF
Rostov FK [9] 3
Beitar Jerusalem [8] 3
HT
0
0
FT 1 0
6-4
  SACC
South Africa [75] 2
Mozambique [117] 5
HT
1
0
FT 3 0
3-4
  VEN D2
Deportivo Petare FC 4
Dynamo Puerto FC 3
HT
1
0
FT 1 1
6-2
  Jordan L W
Amman (W) 1
Al Istiqlal (W)
HT
4
0
FT 6 0
11-1
  AUT CUP
WSC Hertha Wels [4] 2
Red Bull Salzburg [1]
HT
1
1
FT 1 4
0-10
  BWPL
Dnepr Mogilev (w) [5]
Energetik-BGU Minsk (w) [4] 1
HT
0
2
FT 0 3
3-10
  FIN D1
Lahti [4] 1
IFK Mariehamn [9] 1
HT
0
0
FT 1 1
5-2
  FIN D1
Ilves Tampere [6] 2
SJK Seinajoen [5] 3
HT
0
1
FT 0 1
5-5
  FIN D2
TPS Turku [9] 2
KPV [12] 4
HT
0
0
FT 0 0
8-0
  ROM D1
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe [4] 1
Academica Clinceni [5] 4
HT
0
0
FT 2 0
7-3
  INT CF
Stade Briochin [8]
Versailles 78 [10]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  Finland K
KJP
Edustus IPS 1
HT
2
1
FT 2 2
0-7
  FIN WD1
HPS (w) [8] 2
PK-35 Vantaa (w) [6] 1
HT
0
1
FT 1 1
7-9
  BLR D1
Dinamo Brest [6]
Sputnik Rechitsa [16]
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Cherno More Varna [7]
Neff supporting Simic [15]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  SER D1
Cukaricki Stankom [3] 2
FK Vozdovac Beograd [14] 1
HT
1
1
FT 2 1
9-0
  INT CF
SC Verl [7] 1
Groningen [7] 1 3
HT
1
0
FT 3 2
4-2
  INT CF
Schalke 04 [3]
Vitesse Arnhem [4]
HT
0
0
FT 3 2
4-3
  INT CF
Yverdon
Sochaux [7] 2
HT
1
2
FT 1 3
3-3
  INT CF
Volendam [6]
Heracles Almelo [9]
HT
2
0
FT 2 1
0-0
  INT CF
Germania Halberstadt [15] 2
Rot-Weiss Erfurt 4
HT
1
0
FT 3 1
5-1
  INT CF
Sturm Graz (Youth) [6]
Austria Wien (Youth) [11]
HT
2
1
FT 3 1
0-0
  INT CF
FC Liefering [2]
Kufstein [4]
HT
0
0
FT 6 2
0-0
  INT CF
Lokomotiv Plovdiv [2]
FC Hebar Pazardzhik [6]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  INT CF
Avranches [13]
Concarneau [5]
HT
0
4
FT 2 5
6-3
  INT CF
Saint Etienne [11]
Bourg Peronnas [10]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  INT CF
Stade Lavallois MFC [12]
Cholet So [11]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  INT CF
KSZO Ostrowiec
Lechia Tomaszow Mazowiecki
HT
1
1
FT 3 3
1-1
  INT CF
Villefranche
Le Puy Foot 43 Auvergne [3]
HT
0
0
FT 1 0
4-6
  INT CF
Korona II Kielce 1 3
Wisloka Debica 1
HT
1
0
FT 2 1
6-2
  INT CF
Wadegesi Heim
Hassia Bingen 1
HT
2
0
FT 2 2
3-10
  Finland K
Wilpas
P-Iirot 1
HT
0
1
FT 0 2
4-5
  Finland K
Idrottsklubben Myran 6
Virkia 2
HT
2
2
FT 5 2
6-2
  Finland K
JPS 2
FC Jyvaskyla Blackbird 1
HT
0
1
FT 0 1
4-7
  AGB LE
Primeiro de Agosto [3] 1
CRD Libolo [11] 4
HT
0
0
FT 1 1
6-5
  Finland K
Saaksjarven Loiske
NOPS 1
HT
0
3
FT 1 3
6-7
  PER D2
Santos Ica 3
Deportivo Llacuabamba 3
HT
0
0
FT 0 1
6-7
  AUT CUP
SVG Reichenau [5] 1 3
FC Wacker Innsbruck [4]
HT
0
2
FT 0 8
2-3
  AUT CUP
FC Lauterach [2] 1 2
St.Polten [9] 3
HT
0
2
FT 0 5
4-7
  LIBD1L
Al-Ahli tripoli
Al ittihad(LBY)
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  INT CF
Slavicin
Otrokovice [8] 1
HT
0
1
FT 0 5
5-5
  GER Reg
TSV Rain Am Lech [12] 4
SpVgg Bayreuth [7] 1 1
HT
0
1
FT 0 4
3-6
  EST D1
Vaprus Parnu [10] 2
FC Flora Tallinn [2] 1
HT
0
3
FT 0 4
1-13
  CHI D1
CSD Antofagasta [11] 2
Santiago Wanderers [17] 3
HT
0
0
FT 1 0
7-5
  INT CF
FC Anker Wismar
Rostocker FC
HT
0
3
FT 2 3
6-6
  Finland K
Aifk Turku 1
TPK 2
HT
0
0
FT 1 0
8-1
  ECR R L
Tecnico Universitario Reserves 4
Macara Reserves 1 6
HT
0
0
FT 0 1
4-5
  AUT CUP
SV Donau 2
KAC 1909 2
HT
0
2
FT 0 2
5-4
  INT CF
Valencia [13] 2
Villarreal [7] 1
HT
0
1
FT 3 2
5-2
  INT CF
Beroe Stara Zagora [6]
FC Sozopol [8]
HT
2
0
FT 6 0
0-0
  Finland K
Kings 1
SC Riverball 3
HT
2
0
FT 2 0
7-2
  CRO D1
Dinamo Zagreb [1]
Slaven Koprivnica [7] 3
HT
0
0
FT 0 2
7-0
  GER Reg
FV Illertissen [15] 1
Viktoria Aschaffenburg [8] 2
HT
1
0
FT 1 0
5-9
  GER Reg
SV Heimstetten [17] 2
FC Memmingen [14] 3
HT
2
1
FT 4 1
3-6
  GER Reg
Wacker Burghausen [4] 2
SV Schalding Heining [16] 7
HT
0
1
FT 0 1
10-3
  DEN SASL
Midtjylland [2]
Odense BK [8] 3
HT
0
1
FT 1 2
8-3
  INT CF
Bordeaux [12]
Chamois Niortais [18]
HT
1
0
FT 1 1
2-3
90min[1-1],Pen[5-3],BordeauxWin
  INT CF
Toten
Elverum
HT
0
0
FT 0 1
5-4
  INT CF
Povazska Bystrica
Dolny Kubin [6]
HT
2
1
FT 3 2
6-1
  INT CF
Bournemouth AFC [6]
Real Balompedica Linense [4]
HT
1
1
FT 4 2
9-4
  INT CF
FK Mladost DG
Mornar [1]
HT
2
1
FT 2 1
0-0
  INT CF
FC Lokomotive Leipzig [6] 2
VfV Borussia 06 Hildesheim
HT
1
0
FT 2 0
8-5
  INT CF
Allerheiligen [11]
SV Heiligenkreuz
HT
2
0
FT 5 1
7-3
  INT CF
USV Gnas
TSV Kirchberg/Raab
HT
1
2
FT 4 2
7-3
  INT CF
FC Stern Marienfelde 1
TSV Mariendorf 1897
HT
1
0
FT 1 1
1-4
  INT CF
TuS Ennepetal
SC Velbert
HT
1
0
FT 4 0
2-2
  Mal PD
Real Bamako 1
Onze Createurs
HT
0
2
FT 0 3
7-4
  AUT CUP
Neusiedl [11] 1
Trenkwalder Admira Wacker [12]
HT
0
3
FT 0 4
4-7
  AUT CUP
TUS Bad Gleichenberg [5]
TSV Hartberg [7]
HT
0
2
FT 0 3
3-13
  AUT CUP
SC Schwaz [7] 2
SV Horn [15] 1
HT
1
0
FT 1 0
3-8
  AUT CUP
FC Kitzbuhel [1] 1
SK Vorwarts Steyr [16] 4
HT
0
0
FT 0 2
6-2
  AUT CUP
Lafnitz [5] 1
Traiskirchen [4] 2
HT
1
0
FT 3 0
7-4
  AUT CUP
ASV Bruck [9] 2
SV Stripfing Weiden [6] 4
HT
0
0
FT 0 1
5-6
  AUT CUP
VfB Hohenems [1] 1
SV Fugen 2
HT
3
0
FT 7 0
10-2
  INT CF
Helmond Sport [12]
Dordrecht [20]
Postp.
  AUT CUP
SV Seekirchen [3] 3
FAC Team Fur Wien [9] 1
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  INT CF
TuRU Dusseldorf
SC Kapellen 1
HT
1
0
FT 2 1
8-1
  COL RL
Club Deportivo La Chalaca 2
Deportivo Alexis Garcia 5
HT
0
2
FT 1 2
3-0
  INT CF
Lechia Gdansk [7] 2
Baltija Panevezys [3] 1
HT
3
2
FT 3 2
9-6
  JOR D1
Al Wihdat Amman [4] 1
Sahab SC [11] 1 2
HT
2
1
FT 2 1
8-3
  INT CF
Tuoer De Cilliers
Real Valladolid [19]
HT
1
5
FT 1 9
1-8
  INT CF
Anderlecht [3]
AFC Ajax [1] 1
HT
0
1
FT 0 2
0-2
  INT CF
Aberdeen [4]
Saint Johnstone [6]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  INT CF
FC Wil 1900 [7]
Bruhl SG
HT
2
0
FT 3 0
4-5
  INT CF
TEC [13]
FC Utrecht (Youth) [18]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
SV Drochtersen/Assel 1
FC Oberneuland 2
HT
0
1
FT 0 1
7-5
  INT CF
SV Leithaprodersdorf 3
USC Rohrbach 1
HT
0
0
FT 2 0
4-2
  AUS AC
SV Ruden 2
ASKO Mittlern 1
HT
3
4
FT 4 4
7-1
90min[4-4],Pen[4-2],SV RudenWin
  Jordan L W
Al Ahli Amman (W)
Al Qadisiyah (W) 1
HT
1
0
FT 2 0
6-3
  AUT CUP
SV Grodig [5]
SV Ried [11] 1
HT
0
4
FT 0 7
1-12
  AUT CUP
Wiener SC [1] 2
Wolfsberger AC [5]
HT
0
2
FT 0 3
1-4
  AUT CUP
Dellach/Gail
SC Weiz [9]
HT
0
0
FT 1 3
0-0
  AUT CUP
SK Treibach 1
Andelsbuch [12] 5
HT
0
0
FT 1 0
4-12
  BLR D1
FC Torpedo Zhodino [10] 1
Dinamo Minsk [3] 3
HT
1
0
FT 1 2
4-9
  SER D1
Crvena Zvezda [1] 3
Vojvodina Novi Sad [4] 4
HT
0
0
FT 0 0
8-2
  ICE D1
Grindavik [4] 4
Thor Akureyri [9] 3
HT
0
1
FT 2 2
12-6
  URU D1
Club Atletico Progreso [15] 1
Boston River [14] 1
HT
0
0
FT 1 0
4-2
  BOS PL
Radnik Bijeljina [11] 1
Leotar 4
HT
0
0
FT 0 1
4-2
  ARG D2
Temperley [10] 4
Estudiantes Rio Cuarto [11] 2
HT
1
1
FT 1 1
9-2
  INT CF
Kings Lynn [21]
Norwich City [1]
HT
1
2
FT 1 3
3-5
  INT CF
Raith Rovers [3]
Hibernian [3]
HT
1
3
FT 1 3
5-4
  INT CF
Three Bridges
Crawley Town [12] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-4
  INT CF
Oxford City [4]
Oxford United [6]
HT
0
1
FT 2 3
8-10
  INT CF
Bath City [18] 1
Exeter City [9]
HT
1
2
FT 3 4
5-7
  INT CF
Benfica [3] 1
Casa Pia AC [9] 1
HT
1
0
FT 2 1
5-1
  INT CF
Hamrun Spartans [1] 1
Santa Lucia [8]
HT
0
0
FT 0 0
5-5
  ICE WC
Trottur Reykjavik (w) [4]
Haffner John (w) [2] 2
HT
1
0
FT 4 0
4-5
  PER D2
CD Coopsol 4
Deportivo Union Comercio 2
HT
0
2
FT 0 4
11-2
  ARG RESL
Velez Sarsfield Reserves 5
Racing Club Reserves 5
HT
1
1
FT 1 1
3-5
  IRE D1
Bray Wanderers [5] 2
Salthill Devon Galway [2] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-10
  ROM D1
CFR Cluj [2] 2
Universitatea Craiova [1] 3
HT
2
2
FT 3 2
3-4
  INT CF
Matlock Town [8] 1
Mansfield Town [16]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  INT CF
Colney Heath
Hyde F.C. [17]
HT
0
0
FT 1 0
5-8
  INT CF
Frome Town
Weston Super Mare [15]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  INT CF
Corby Town
Basford Utd [2] 1
HT
0
3
FT 0 3
3-8
  Ire LSL
Killester Donnycarne 4
Malahide United 2
HT
0
2
FT 0 3
1-3
  Ire LSL
Bangor Celtic 2
Liffeys Pearse 3
HT
2
0
FT 2 1
6-5
  AUT CUP
Rapid Wien [2]
Wiener Viktoria [9] 1 2
HT
2
0
FT 6 0
10-1
  IRE PR
Derry City [6] 1
Shamrock Rovers [1] 2
HT
2
1
FT 2 4
3-1
  IRE PR
St. Patricks Athletic [2] 3
Drogheda United [4] 1
HT
0
0
FT 2 0
9-2
  IRE D1
Athlone Town [6] 3
Shelbourne [1]
HT
1
2
FT 1 3
3-10
  IRE D1
Wexford (Youth) [10] 2
Cork City [9] 1 1
HT
0
0
FT 0 0
6-7
  IRE D1
Treaty United [3] 5
UC Dublin [4] 1
HT
1
0
FT 2 1
7-4
  WAL CLC
Bangor City FC [5]
Holyhead [16]
HT
1
0
FT 4 0
0-0
  WAL CLC
Briton Ferry Athletic [3]
Pontypridd [9]
HT
1
1
FT 2 2
0-0
90min[2-2],Pen[3-4],PontypriddW
  WAL CLC
Llanelli [7]
Newport County [5] 1 1
HT
3
0
FT 5 0
3-1
  WAL CLC
Llandudno [10]
Denbigh Town [14]
HT
1
1
FT 3 3
0-0
90min[3-3],Pen[3-0],LlandudnoWin
  INT CF
Woking [20]
West Bromwich(WBA) [19]
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  INT CF
Bishop's Stortford [7]
Maldon Tiptree
HT
1
0
FT 2 2
6-8
  PAR D2
Guarani de Trinidad [10]
2 de Mayo PJC [15]
HT
0
2
FT 0 2
0-0
  Ire LSL
St. Mochtas 2
Wayside Celtic
HT
0
0
FT 2 0
2-7
  Ire LSL
Edenderry Town FC 3
Crumlin United 2
HT
0
2
FT 1 3
6-3
  INT CF
Barking and East Ham
Fisher Athletic
HT
1
1
FT 1 1
4-4
  CRO D1
ZNK Osijek [2] 3
HNK Sibenik [6]
HT
0
0
FT 3 0
9-5
  EGY D1
El Mokawloon El Arab [14] 4
Pyramids FC [8] 3
HT
0
2
FT 0 2
2-3
  BOL D1
Jorge Wilstermann [14] 6
Real Potosi [15] 7
HT
1
0
FT 3 1
9-3
  INT CF
SC Farense [17]
Sporting Braga [4]
HT
0
0
FT 0 0
9-7
  Ire LSL
Home Farm FC 3
Kilnamanagh AFC 2
HT
1
0
FT 1 2
4-8
  BNY
Macapa U20 1 5
Santana EC U20 1 4
HT
0
0
FT 0 2
3-3
  LCE D4
Hviti Riddarinn 3
Lettir Reykjavik 3
HT
1
1
FT 2 1
3-8
  Columbia W L
CD Real Santander (w)
Atletico Bucaramanga (w) 4
HT
1
0
FT 3 1
4-3
  LCE D4
KA Asvellir 3
Hördur Isafjördur 3
HT
1
1
FT 4 2
14-1
  ICE WC
Breidablik (w) [2] 1
Valur (w) [1]
HT
1
0
FT 4 3
0-6
  PER D2
Atletico Grau 4
CDC Santa Rosa Pucallpa 3
HT
0
0
FT 0 0
8-5
  GFA PR
WAA Banjul 1
Wallidan 1
HT
0
1
FT 1 1
2-3
  PAR D2
Sportivo San Lorenzo [4]
Club Fernando de la Mora [11]
HT
0
0
FT 1 3
0-0
  USA NPSL
Chicago Fire Premier
Flint City Bucks
HT
0
1
FT 1 3
2-5
  USA NPSL
Long Island Rough Riders 1
Seacoast Utd Phantoms
HT
1
0
FT 1 1
3-4
90min[1-1],120min[1-2],Seacoast Utd PhantomsW
  ARG D1
Union Santa Fe [13] 4
Boca Juniors [3] 3
HT
0
1
FT 1 1
4-2
  BRA D2
Confianca SE [18] 1 2
Guarani SP [5] 3
HT
0
2
FT 1 4
8-4
  ARG D2
Alvarado Mar del Plata [7] 1 6
Almirante Brown [5] 2
HT
0
1
FT 0 1
9-5
  DOM D1
Cibao FC 1
Atlantico FC 4
HT
0
0
FT 1 1
7-3
  Mex MFW
Queretaro (w) 1
Monterrey (w)
HT
1
1
FT 1 1
3-5
  CGC
Guadeloupe 1
Jamaica [45] 3
HT
1
1
FT 1 2
3-2
  VEN D1
Deportivo Lara [5] 4
Gran Valencia FC [1] 2 2
HT
1
1
FT 5 1
5-2
  Columbia W L
Deportivo Cali (w) 3
America de Cali (w) 3
HT
1
0
FT 1 0
2-7
  GFA PR
Banjul Hawks FC 1 1
BK Milan 1 3
HT
0
1
FT 0 1
6-5
  USA WPSL
Colorado Rush (w)
Colorado Pride (w) 1
HT
0
1
FT 2 1
7-2
  BRA D3
Sao Jose PoA RS [9] 5
Oeste [10] 4
HT
0
0
FT 1 0
3-2
  PAR D1
Sportivo Luqueno [4]
Cerro Porteno [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  ECU D1
Tecnico Universitario [13] 3
Liga Dep. Universitaria Quito [7] 3
HT
0
1
FT 0 1
2-6
  Cur L
RKSV Centro Dominguito
Jong Holland 1
HT
0
3
FT 0 5
4-2
  USA NPSL
Des Moines Menace 1
Texas United 1
HT
4
0
FT 5 0
7-2
  USA NPSL
Duluth 5
Sioux Falls Thunder FC 1
HT
2
2
FT 5 2
7-4
  ARG D1
Sarmiento Junin [23]
Estudiantes La Plata [4] 2
HT
0
0
FT 0 3
4-5
  BRA D2
Sampaio Correa [4] 1 5
Coritiba PR [2] 2
HT
1
2
FT 2 3
3-4
  CHI D1
Union La Calera [3] 1 2
Curico Unido [16] 1 4
HT
1
0
FT 1 0
2-4
  USA NPSL
West Mass Pioneers 2
Cedar Stars Rush 1 3
HT
2
0
FT 4 0
5-1
  VEN D1
Zamora Barinas [5] 4
Estudiantes Merida FC [3] 1 6
HT
0
1
FT 0 1
10-3
  CGC
Suriname [136] 2
Costa Rica [50] 1 4
HT
0
0
FT 1 2
3-2
  COL D1
Dep.Independiente Medellin [9] 1
Aguilas Doradas [18] 1
HT
0
0
FT 1 1
5-1
  USA NPSL
Omaha 1
Forward Madison FC 3
HT
1
0
FT 1 1
4-3
  Solo ISL
Henderson Eels FC 2
Kossa FC 2
HT
1
0
FT 2 0
12-8
  TSA PC
South Hobart Reserves 3
Hobart United
HT
1
0
FT 1 1
1-4
  Australia T S L
Launceston United (w)
South Hobart (w)
HT
1
0
FT 1 0
8-1
  TSA PC
Riverside Olympic Reserves 1
Devonport City Reserves
HT
0
2
FT 0 3
2-9
  BGD WD1
Nasrin Sports Academy (w)
Kumilla Utd (w) 1
HT
0
1
FT 1 2
4-3
  USA NPSL
Portland Timbers U23 2
Nani Lian 1
HT
1
0
FT 3 0
6-6
  NSW-N RL
Newcastle Olympic FC Reserves
Lambton Jaffas Reserves 1
HT
0
4
FT 2 5
4-6
  NSW-N RL
Adamstown Rosebud Reserves 1
Broadmeadow Magic Reserves
HT
0
0
FT 0 4
2-6
  AUS CTL U23
Belconnen United U23 2
West Canberra Wanderers FC U23 1
HT
2
1
FT 3 2
2-6
  FFSA SLR
Croydon Kings Reserve
Adelaide United Reserves
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  NOR NZL
Hamilton Wanderers II 3
Auckland City
HT
0
2
FT 0 5
2-6
  CPL
Petone FC
Western Suburbs
HT
0
0
FT 1 3
0-0
  NOR NZL
Birkenhead United
Western Springs AFC 3
HT
0
1
FT 2 3
6-9
  NOR NZL
Manukau United 1
Bay Olympic 3
HT
1
1
FT 3 1
3-5
  NOR NZL
West Coast Rangers 2
Melville United 3
HT
0
0
FT 2 0
5-6
  AGC R
Surfers Paradise Reserves 1
Burleigh Heads Reserves 2 4
HT
1
0
FT 3 0
6-2
  NOR NZL
North Shore United 1
Eastern Suburbs Auckland 1
HT
1
3
FT 3 4
0-7
  NOR NZL
Auckland United 1
Northern Rovers FC 3
HT
1
0
FT 6 3
6-2
  Solo ISL
Laugu United 2
Marist FC
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  FFSA SLR
Adelaide Blue Eagles Reserve 1
Adelaide City Reserve 2
HT
1
1
FT 1 1
8-9
  FFSA SLR
Cumberland United Reserves 3
North Eastern MetroStars Reserve 2
HT
0
1
FT 1 3
4-6
  FFSA SLR
South Adelaide Panthers Reserve
Adelaide Olympic Reserve
HT
1
4
FT 2 4
3-5
  FFSA SLR
Adelaide Cobras Reserves 2
Para Hills Reserves 2
HT
1
0
FT 2 0
2-8
  FFSA SLR
Campbelltown City Reserve
Sturt Lions Reserves 3
HT
0
1
FT 1 2
7-2
  FFSA SLR
West Adelaide Reserve
Modbury Jets Reserves
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  FFSA SLR
Playford Reserves 1
Western Strikers Reserves 2
HT
1
1
FT 3 1
2-6
  FFSA SLR
Fulham United FC Reserves 1
Eastern United Reserves
HT
1
0
FT 3 0
9-2
  CPL
Wairarapa United 2
Miramar Rangers
HT
0
3
FT 0 5
1-6
  JAP FutL
Espo Lada Hokkaido Futsal
Shonan Bellmare Futsal
HT
1
0
FT 1 3
0-0
  CPL
Wellington Olympic 2
Waterside Karori 3
HT
2
0
FT 6 0
6-1
  TSA TPL
South Hobart [3]
Launceston City [5] 1
HT
0
1
FT 4 1
7-2
  FFSA SL2
Noarlunga United 2
Poet Adelarde Pirates
HT
1
0
FT 2 0
3-3
  TSA PC
University of Tasmania SC 1
New Town Eagles 1
HT
0
0
FT 3 1
2-10
  TSA PC
Launceston United
Launceston City B
HT
0
1
FT 1 1
8-2
  TSA PC
Taroona 1
Olympia FC Warriors Reserves
HT
1
1
FT 5 1
8-1
  TSA PC
Beach City 1 3
Metro Claremont SC 1 2
HT
3
0
FT 5 0
7-1
  TSA PC
Clarence Zebras Reserves 1
South East United FC 1
HT
1
0
FT 2 0
4-4
  NSW-N TPL
Hamilton Olympic [5] 2
Lambton Jarvis [1] 3
HT
1
2
FT 1 2
2-9
  NSW-N TPL
Adamstown Rosebuds FC [9] 2
Broadmeadow Magic [2] 1
HT
1
1
FT 1 1
3-6
  ANQ U23
Capalaba Bulldogs U23 1
Gold Coast Knights U23 3
HT
1
0
FT 2 0
3-1
  ANQ U23
Peninsula Power U23 4
Brisbane Olympic FC U23 1
HT
0
1
FT 1 2
5-4
  AUS SASL
Croydon Kings [11] 3
Adelaide United FC (Youth) [4] 2
HT
1
1
FT 2 2
10-2
  AUS CGP
Belconnen United [7] 1
West Canberra Wanderers [3]
HT
1
0
FT 1 0
7-2
  Aus GL
Surfers Paradise
Burleigh Heads
HT
3
0
FT 6 0
6-7
  AUS CGP B
Brindabella Blues FC 2
Wagga City Wanderers 1
HT
1
1
FT 2 3
4-2
  AUS BPLR
Bayside United FC Reserve 1 1
St George Willawong Reserves 1 1
HT
2
1
FT 3 3
4-5
  Solo ISWL
Koloale FC (W)
RSIPF Royals (w)
HT
0
1
FT 0 2
2-6
  Solo ISL
Southern Utd FC 2
Central Coast Football Club 2
HT
0
1
FT 1 2
7-8
  AUS SASL
Adelaide Blue Eagles [12] 3
Adelaide City FC [1] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-7
  AUS SASL
Cumberland United FC [8]
Metrostars SC [3]
HT
0
1
FT 0 3
5-3
  AUS SASL
Adelaide Panthers [7] 1
Adelaide Olympic [9] 1 2
HT
0
0
FT 2 2
3-6
  FFSA PL
Playford City Patriots [5] 2
Western Strikers SC [6] 1
HT
1
1
FT 2 1
5-4
  FFSA PL
Adelaide Cobras FC [12]
Para Hills Knlghts SC [4] 2
HT
0
1
FT 0 2
5-6
  FFSA PL
West Adelaide SC [10] 3
Modbury Jets [2] 1
HT
0
1
FT 2 3
8-2
  ANQ U23
SWQ Thunder U23
Rochedale Rovers U23
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  JPN JFL
Honda Lock SC [15]
Osaka FC [6]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  JPN WD1
Speranza Takatsuki(w) [10]
AS Harima ALBION (w) [9]
HT
1
1
FT 2 2
5-4
  AUS BPLR
Albany Creek Reserve 3
University of Queensland FC Reserve 1
HT
2
0
FT 4 1
4-1
  JAP FutL
Shriker osaka Futsal
Nagano Futsal
HT
1
0
FT 3 2
0-0
  TSA PC
Kingborough Lions Reserves 1 2
Glenorchy Knights Reserves
HT
1
0
FT 1 3
2-7
  TSA TPL
Hobart Zebras [7] 1
Olympia Warriors [6]
HT
2
1
FT 3 1
11-7
  AUS DPL
Port Darwin FC 3
University Azzurri FC 1
HT
1
0
FT 2 2
3-5
  ANQ U23
Souths United U23 2
Holland Park Hawks U23 2
HT
2
1
FT 3 2
4-3
  AUS QSL
Capalaba Bulldogs [11] 1
Gold Coast Knights [3] 1
HT
1
0
FT 3 1
3-9
  ANQ U23
Lions FC U23 1
Logan Lightning U23 3
HT
2
1
FT 3 2
4-7
  Aus GL
Palm Beach SC B
Ormeau White 2
HT
1
0
FT 2 0
3-4
  Aus GL
Legends 1
Runaway Bay II 3
HT
1
0
FT 2 0
8-4
  Aus GL
Tweed United
Musgrave Mustangs B
HT
3
1
FT 5 2
7-2
  JPN WD1
Cerezo Osaka Sakai (w) [3]
Ehime FC (w) [8]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  AUS QSL
Peninsula Power [1] 3
Brisbane Olympic United FC [4] 1 6
HT
0
1
FT 0 1
1-3
  INT CF
FC Maritsa 1921 [14]
Oboriste
HT
2
1
FT 2 1
0-0
  INT CF
Chernomorets Burgas
Karnobart FC
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  NSW-N TPL
Weston Workers FC [6] 1 2
Edgeworth Eagles FC [4] 2
HT
0
2
FT 0 3
4-5
  WAUS WC
Murdoch University Melville FC (w)
Balcatta (w) 1
HT
2
0
FT 2 0
7-9
  Aus GL
Robina City Blue 1 4
Runaway Bay Green
HT
0
1
FT 1 3
1-7
  AUS WBPL
Kangaroo P Rovers (w)
Broadbeach United SC (w)
HT
0
1
FT 0 2
2-8
  IND BLR D1
Jawahar Union
BTM FC 1 1
HT
2
1
FT 3 1
5-3
  AUS BPL
Bayside United FC [4] 1
St George Willawong FC [3] 1
HT
0
0
FT 3 0
5-5
  AUS BPLD1
Ripley Valley FC [5] 2
North Pine United [2] 1
HT
2
0
FT 2 0
2-10
  CHA D2
Yichun Grand Tiger [3]
Qingdao Manatee [1]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  CHA D2
Wuxi Wugou [5] 1
China U20 [6] 1
HT
1
1
FT 1 3
4-0
  CHA D2
Hebei Gongfu [3]
Hubei Istar [8]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  CHA D2
Shanxi Longjin [1]
Dantong Tengyue [6]
HT
1
0
FT 4 0
0-0
  INT CF
Kecskemeti TE
Mako
HT
3
0
FT 5 0
0-0
  FFSA PL
Fulham United FC [9] 2
Eastern United [11] 2
HT
0
0
FT 0 1
9-2
  AQWC
Brothers Townsville FC (W)
Central Queensland (W)
HT
2
0
FT 5 0
15-2
  FFSA WPL
Metropolis United (w)
Adelaide University (w)
HT
0
1
FT 1 1
2-1
  CHA D2
Hunan Billows [9] 1
Qingdao Red Lions [7] 2
HT
0
1
FT 0 1
2-4
  CHA D2
Shanghai Jiading Huilong [4]
Quanzhou Yaxin [5]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  KCL 4
Seoul United [11] 3
Siheung City [6]
HT
0
2
FT 0 2
5-7
  INT CF
Zaglebie Sosnowiec [17]
GKS Katowice [2]
HT
1
1
FT 2 2
5-3
  INT CF
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe [4]
CSM Politehnica Iasi
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  INT CF
Petrolul Ploiesti [9] 3
Gloria Buzau [12]
HT
0
1
FT 0 1
5-4
  INT CF
AD Alcorcon [15]
Fuenlabrada [10]
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  INT CF
Cegled 1
RCO Agde 1
HT
1
0
FT 5 1
1-2
  INT CF
Tsarsko Selo [8]
Pirin Blagoevgrad [1]
HT
0
0
FT 0 0
8-7
  INT CF
Litex Lovech [7]
Minyor Pernik [9]
HT
0
1
FT 0 1
1-4
  INT CF
Vihren Sandanski
Sportist Svoge [5]
HT
1
5
FT 2 10
0-0
  INT CF
Zlate Moravce [5]
SKF Sered [8] 2
HT
1
1
FT 2 1
7-6
  INT CF
Slavia Kromeriz [4]
Valasske Mezirici
HT
1
0
FT 2 0
10-0
  INT CF
OK castkovce
Dunajska Luzna
HT
1
0
FT 4 0
0-0
  INT CF
Slaven Koprivnica [7]
Radnik Sesvete [6]
HT
2
0
FT 2 2
0-0
  INT CF
CSA Steaua Bucuresti 1
Afumati 1
HT
1
0
FT 4 0
5-2
  INT CF
FC Dabas
III.Keruleti TUE
HT
0
3
FT 1 3
9-0
  INT CF
Ripensia Timisoara [15]
CS Soimii Lipova
HT
2
0
FT 5 0
0-0
  INT CF
Monori SE
Beech Sigit
HT
0
0
FT 2 2
0-0
  INT CF
MTK Hungaria FC II
Dabas-Gyon FC
HT
3
0
FT 3 1
0-0
  INT CF
Jiul Petrosani 3
ACS Viitorul Simian 4
HT
0
3
FT 1 3
3-6
  AUS BPLD1
Annerley FC [7] 2
Newmarket SFC [3] 2
HT
0
0
FT 1 2
1-1
  LAT Cup
FK Varaklani
Ludzas SK
HT
0
3
FT 0 5
0-0
  QLD D1
SWQ Thunder 1
Rochedale Rovers 1
HT
0
0
FT 0 2
6-2
  QLD D1
Virginia United 1
Magic United TFA
HT
0
1
FT 1 2
4-6
  AQWC
Weston Pud(w)
Maroochydore (w)
HT
2
0
FT 2 0
8-1
  Aus GL
Nerang 1
Southport Warriors 2
HT
0
0
FT 4 2
2-6
  INT CF
MTE Mosonmagyarovar
Szombathelyi Haladas [11]
HT
2
0
FT 5 0
0-0
  INT CF
FK Kolin 1
Admira Praha [5] 1
HT
3
1
FT 4 2
3-5
  INT CF
FC Zenit Caslav 3
Pardubice B [13] 1
HT
1
1
FT 1 5
4-7
  AUS WBPL
Matsuyama (w)
Taringa Rovers (w)
HT
0
1
FT 0 2
3-4
  AUS WBPL
North Brisbane FC(w)
North Star (w)
HT
2
0
FT 8 0
15-1
  BCL
Farashganj SC
Uttara FC 1
HT
0
0
FT 1 1
1-5
  CHA D1
Shenyang City Public [4] 2
Chengdu Better City FC [1] 1
HT
0
4
FT 0 6
3-5
  AUS BPL
Albany Creek [1] 1
University of Queensland [7] 1
HT
2
0
FT 5 0
11-0
  INT CF
ND Beltinci [11] 2
Marila Pribram [17] 5
HT
0
1
FT 1 3
1-10
  INT CF
Stal Rzeszow [10]
Widzew lodz [9] 1
HT
1
0
FT 1 1
6-3
  INT CF
Mezokovesd Zsory [7]
Diosgyor VTK [11]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
GKS Jastrzebie [14] 2
Odra Opole [8] 1 2
HT
0
0
FT 2 0
6-1
  INT CF
Slovan Velvary [10]
FK Kraluv Dvur [12]
HT
3
0
FT 5 1
6-3
  INT CF
Vyskov [3]
Unicov [5]
HT
0
1
FT 3 2
0-0
  INT CF
Nove Sady
Uhersky Brod [11]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  INT CF
SK Prostejov [3] 1
Slovan Rosice [10]
HT
0
0
FT 2 2
6-4
  INT CF
Usti N Orlici 2
Zdar nad Sazavou
HT
1
2
FT 5 4
8-5
  INT CF
DEAC
Tiszaujvaros
HT
2
0
FT 3 1
2-3
  INT CF
ZFC Meuselwitz [17]
FC Kaan-Marienborn
HT
1
2
FT 1 3
0-0
  INT CF
Loko Vltavin [4] 1
Teplice B [15]
HT
0
0
FT 3 1
3-5
  TSA TPL
Kingborough Lions [4] 5
Glenorchy Knights FC [2] 2
HT
0
2
FT 1 4
3-4
  FFSA SL2
The Cove FC 2
Seaford Rangers 2
HT
0
1
FT 1 2
3-6
  INT CF
FK MAS Taborsko [11] 2
Viktoria Plzen B [5] 1
HT
1
1
FT 3 3
7-8
  QLD D1
Souths United 2
Holland Park Hawks FC
HT
0
0
FT 0 1
9-1
  MAS PL
Selangor PKNS [6] 1
Sarawak United [1] 2
HT
0
1
FT 1 1
5-6
  JPN D2
Tochigi SC [17]
Ventforet Kofu [5]
HT
0
1
FT 0 1
1-6
  JPN D2
Matsumoto Yamaga FC [16]
Mito Hollyhock [12]
HT
0
1
FT 0 1
2-8
  JPN D2
JEF United Ichihara Chiba [10]
Zweigen Kanazawa FC [14] 2
HT
1
0
FT 2 1
2-8
  CHA D1
Bei Li Gong [6] 1
Beijing BeiKong [6] 2
HT
2
1
FT 2 3
5-5
  AUS QSL
Eastern Suburbs Brisbane [9] 1
Gold Coast United [10] 2
HT
1
0
FT 2 1
8-3
  AUS QSL
Queensland Lions SC [7] 2
Logan Lightning [8] 3
HT
1
0
FT 2 1
9-5
  INT CF
Budapest Honved [10]
Rostov FK [9]
HT
0
0
FT 1 0
7-6
  INT CF
Portimonense [14]
Sporting Braga [4]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  INT CF
GKS Tychy [3]
Opava [18]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  INT CF
KP Calisia Kalisz [5]
Gornik Polkowice [1]
HT
1
1
FT 3 2
6-5
  INT CF
Pecsi MFC [4]
Bodajk FC Siofok [13] 1
HT
1
0
FT 1 0
2-2
  INT CF
Vysocina jihlava [7]
Zivanice [9]
HT
0
0
FT 1 0
6-4
  INT CF
Vasas [2]
Kazincbarcika
HT
1
2
FT 3 2
0-0
  INT CF
Kaposvar
Szekszard UFC
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
Gyirmot SE [3]
FC Ajka [5]
HT
0
1
FT 2 1
4-5
  INT CF
SC Sopron
Gyori ETO FC II
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  INT CF
SK Slovan Varnsdorf [12]
Slovan Liberec II [6] 1
HT
1
1
FT 2 1
9-1
  INT CF
Ruch Chorzow 2
Ruch Zdzieszowice 1
HT
3
0
FT 6 0
6-2
  INT CF
Lisen [2]
Banik Ostrava B [9]
HT
2
0
FT 2 1
3-5
  INT CF
Paris Saint Germain (PSG) [2]