UEFA-W U19
Czech (w) U19
Slovakia (w) U19
 
  CZE CFL
FC Pisek [2]
Slavia Prague B [4]
 
  SVK D1
SKF Sered [9]
MSK Zilina [7]
 
  KSA PR
Al-Faisaly Harmah [10]
Al-Taawon [16]
 
  KSA PR
Dhamk [2]
Al-Hazm [9]
 
  FIN D1
SJK Seinajoen [4]
Ilves Tampere [6]
 
  OMA PL
Al-Nasr(OMA) [5]
Oman Club [7]
 
  WWCPE
Italy (w) [14]
Croatia (w) [54]
 
  HUN D1
Paksi SE Honlapja [4]
Varda SE [2]
 
  RUS PR
Dynamo Moscow [2]
Khimki [16]
 
  EU-WU17
Sweden (w) U17
France (w) U17
 
  EU-WU17
Italy (w) U17
Wales (w) U17
 
  POL PR
Radomiak Radom [11]
Gornik Leczna [18]
 
  CYP D1
Olympiakos Nicosia FC [5]
Doxa Katokopias [6]
 
  PER D1
Academia Deportiva Cantolao [13]
UTC Cajamarca [11]
 
  CRO D1
HNK Sibenik [7]
Slaven Koprivnica [9]
 
  WWCPE
Austria (w) [21]
Luxembourg (w) [122]
 
  OMA PL
Alrstak [12]
Bahla [8]
 
  ITA D1
Torino [11]
Genoa [16]
 
  GER D2
Erzgebirge Aue [17]
Ingolstadt [18]
 
  GER D2
SC Paderborn 07 [4]
Hamburger SV [7]
 
  DEN D1
Hvidovre IF [5]
Herfolge Boldklub Koge [9]
 
  AUT D2
FC Wacker Innsbruck [8]
FC Superfund Pasching [14]
 
  AUT D2
Kapfenberg [13]
St.Polten [10]
 
  AUT D2
SKU Amstetten [7]
Austria Wien (Youth) [12]
 
  AUT D2
Floridsdorfer AC [4]
SV Horn [9]
 
  AUT D2
SK Vorwarts Steyr [16]
Lafnitz [6]
 
  UKR D1
Metalist 1925 Kharkiv [8]
FC Inhulets Petrove [12]
 
  UAE LP
Al Ahli(UAE) [5]
Al-Jazira(UAE) [2]
 
  GER D3
VfL Osnabruck [3]
Hallescher FC [9]
 
  POR D2
Viseu [12]
Varzim [15]
 
  POR D2
Vilafranquense [16]
Leixoes [10]
 
  FRA D3
Stade Lavallois MFC [6]
Bourg Peronnas [2]
 
  FRA D3
Sedan [5]
Stade Briochin [13]
 
  FRA D3
Boulogne [14]
Chateauroux [9]
 
  FRA D3
Villefranche [3]
Bastia Borgo [18]
 
  FRA D3
Concarneau [4]
Sete FC [16]
 
  FRA D3
Orleans US 45 [15]
Avranches [11]
 
  FRA D3
Annecy [1]
Cholet So [7]
 
  FRA D3
Chambly FC [12]
Creteil [17]
 
  DEN SASL
Vejle [12]
Nordsjaelland [7]
 
  DEN D1
Hobro [12]
Jammerbugt [8]
 
  DEN D2
HIK Hellerup [8]
FA 2000 [11]
 
  BLR D1
Neman Grodno [7]
BATE Borisov [2]
 
  TUR D1
Yeni Malatyaspor [17]
Altay Spor Kulubu [5]
 
  TUR D2
Ankaragucu [2]
Manisa BB Spor [11]
 
  TUR D2
Eyupspor [3]
Adanaspor [16]
 
  KSA PR
Al Ittihad(KSA) [1]
Al-Shabab(KSA) [8]
 
  WWCPE
Switzerland (w) [20]
Romania (w) [42]
 
  ROM D1
Chindia Targoviste [10]
CS Universitatea Craiova [5]
 
  JOR D1
Al-Jalil [11]
Maan [10]
 
  BUL D1
Lokomotiv Plovdiv [10]
CSKA 1948 Sofia [12]
 
  HOL D1
Willem II [4]
Fortuna Sittard [17]
 
  FRA D3
Red Star FC 93 [10]
Le Mans [8]
 
  HOL D2
NAC Breda [14]
MVV Maastricht [12]
 
  HOL D2
ADO Den Haag [1]
Excelsior SBV [2]
 
  HOL D2
VVV Venlo [8]
De Graafschap [4]
 
  HOL D2
SC Telstar [16]
Helmond Sport [13]
 
  HOL D2
Dordrecht [20]
Den Bosch [15]
 
  HOL D2
FC Eindhoven [7]
Jong Ajax (Youth) [11]
 
  HOL D2
Almere City FC [19]
Jong PSV Eindhoven (Youth) [17]
 
  HOL D2
FC Utrecht (Youth) [10]
FC Oss [18]
 
  HOL D2
AZ Alkmaar (Youth) [6]
Volendam [3]
 
  BEL D2
Mouscron Peruwelz [8]
Jeunesse Molenbeek [6]
 
  HUN D1
Ujpesti [12]
Fehervar Videoton [6]
 
  PER D1
Ayacucho Futbol Club [10]
Cienciano [6]
 
  WWCPE
Slovenia (w) [49]
Wales (w) [34]
 
  AUT D2
Austria Lustenau [1]
FC Blau Weiss Linz [3]
 
  GER D1
FSV Mainz 05 [10]
Augsburg [15]
 
  ITA D2
Alessandria [18]
Crotone [17]
 
  SUI D1
Aarau [2]
Thun [6]
 
  SUI D1
FC Wil 1900 [8]
Neuchatel Xamax [3]
 
  SUI D1
Stade Ouchy [5]
Yverdon [9]
 
  POL PR
Lech Poznan [1]
Wisla Plock [14]
 
  POL D1
Chrobry Glogow [10]
Miedz Legnica [4]
 
  WWCPE
Scotland (w) [22]
Hungary (w) [44]
 
  ITA D1
Sampdoria [15]
Spezia [19]
 
  BEL D1
Seraing United [13]
Charleroi [9]
 
  NIR D1
Dungannon Swifts [11]
Carrick Rangers [6]
 
  Welsh PR
Flint Town [2]
The New Saints [1]
 
  WWCPE
Iceland (w) [16]
Czech (w) [27]
 
  WWCPE
Cyprus (w) [126]
Netherland (w) [4]
 
  ENG PR
Arsenal [11]
Aston Villa [10]
 
  SPA D1
Osasuna [5]
Granada CF [17]
 
  FRA D1
Saint Etienne [20]
Angers [4]
 
  SPA D2
Eibar [3]
FC Cartagena [10]
 
  SPDRFEF
Extremadura [11]
CD Tudelano [20]
 
  SPDRFEF
UE Llagostera [18]
Real Balompedica Linense [10]
 
  Welsh PR
Aberystwyth Town [10]
Pen-y-Bont FC [7]
 
  Bra YL
Atletico Mineiro (Youth)
Botafogo RJ (Youth)
 
  WWCPE
France (w) [5]
Estonia (w) [105]
 
  POR D1
Vitoria Guimaraes [7]
Maritimo [13]
 
  PAR D1
Cerro Porteno [2]
Olimpia Asuncion [10]
 
  PAR D1
Guarani CA [1]
Sportivo Luqueno [3]
 
  PAR D1
12 de Octubre [7]
Libertad [9]
 
  PAR D1
FC Nacional Asuncion [6]
River Plate (PAR) [5]
 
  PAR D1
Sol de America [4]
Guairena [8]
 
  ARG D2
Club Atletico Guemes
Santa Marina Tandil
 
  PER D1
Sport Boys [4]
Carlos Manucci [7]
 
  INT FRL
Dominican Republic (w) [111]
Bolivia (w) [91]
 
  BRA D2
Guarani SP [6]
Confianca SE [19]
 
  COL D1
Jaguares de Cordoba [5]
Envigado FC [8]
 
  USL D1
Hartford Athletic [20]
Charlotte Independence [7]
 
  COL D1
Deportes Quindio [12]
Alianza Petrolera [7]
 
  ARG D2
Independiente Rivadavia
Atletico Rafaela
 
  BRA D2
Avai FC SC [4]
Cruzeiro (MG) [11]
 
  CRC D1
AD San Carlos [11]
Herediano [1]
 
  MEX D1
Mazatlan FC [14]
Queretaro FC [16]
 
  USL D1
Real Monarchs [30]
Colorado Springs Switchbacks FC [11]
 
  JPN D3
Fujieda MYFC
Grulla Morioka
 
  JPN JFL
Veertien Kuwana
Yokogawa Musashino
 
  KOR D2
Daejeon Citizen
FC Anyang
 
  JPN D1
FC Tokyo
Kashima Antlers
 
  JPN D1
Vegalta Sendai
Hiroshima Sanfrecce
 
  JPN D1
Tokushima Vortis
Oita Trinita
 
  JPN D2
Albirex Niigata
Blaublitz Akita
 
  JPN D2
Omiya Ardija
Giravanz Kitakyushu
 
  JPN D2
Ventforet Kofu
V-Varen Nagasaki
 
  JPN D2
Montedio Yamagata
Thespa Kusatsu
 
  KCL
Yangju Citizen
Pyeongtaek Citizen
 
  KCL 4
Goyang FC
Dangjin Citizen
 
  JPN D1
Shonan Bellmare
Yokohama FC
 
  JPN D2
Jubilo Iwata
Ehime FC
 
  JPN D3
Kagoshima United
Azul Claro Numazu
 
  KCL
Gangneung City
Mokpo City
 
  KCL
Cheongju Jikji
Gimhae City
 
  KCL
Paju Citizen FC
Ulsan Citizens
 
  KCL 4
Yangpyeong
Pocheon FC
 
  KCL 4
FC Namdong
Seoul United
 
  KCL 4
Geoje Citizen
Jinju Citizen
 
  KCL 4
Gangwon II
Chuncheon Citizen
 
  KOR D2
Bucheon FC 1995
Chungnam Asan
 
  KOR D2
Ansan Greeners FC
Seoul E-Land FC
 
  JPN D1
Gamba Osaka
Sagan Tosu
 
  ROM D2
CSM Politehnica Iasi
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu
 
  ROM D2
FC Timisoara
Ripensia Timisoara
 
  ROM D2
Universitaea Cluj
Unirea Dej
 
  ROM D2
Concordia Chiajna
ASC Corona Brasov
 
  ROM D2
Astra Giurgiu
Dunarea Calarasi
 
  ROM D2
Metaloglobus
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
 
  ROM D2
Unirea Constanta
Dacia Unirea Braila
 
  CZE D2
Trinec
Brno
 
  CZE D2
Dukla Prague
Usti nad Labem
 
  CZE D2
Chrudim
Marila Pribram
 
  CZE CFL
FK Banik Sokolov
Viktoria Plzen B
 
  CZE CFL
Jablonec B
Pardubice B
 
  CZE CFL
SK Motorlet Praha
Domazlice
 
  CZE CFL
FC Vratimov
Sigma Olomouc B
 
  CZE CFL
Vysehrad
SK Rakovnik
 
  CZE CFL
FK Kraluv Dvur
Loko Vltavin
 
  CZE CFL
Povltava FA
Admira Praha
 
  INT FRL
Australia (w)
Brazil (w)
 
  UEFA-W U19
Israel (w) U19
Georgia (w) U19
 
  CZE CFL
Teplice B
Zivanice
 
  ITA YTHL
Sampdoria Youth
Cagliari U19
 
  ITA YTHL
Lecce U20
AC Milan U20
 
  KOR D2
Gimcheon Sangmu
Jeonnam Dragons
 
  KOR D2
Busan I Park
Gyeongnam FC
 
  ROM D2
Hermannstadt
ACS Viitorul Selimbar
 
  JPN D1
Nagoya Grampus
Vissel Kobe
 
  JPN D1
Cerezo Osaka
Yokohama Marinos
 
  JPN D1
Kawasaki Frontale
Shimizu S-Pulse
 
  JPN D1
Consadole Sapporo
Avispa Fukuoka
 
  POR D2
Penafiel
Rio Ave
 
  UEFA-W U19
Faroe Islands (w) U19
Cyprus (w) U19
 
  BLR D1
Slutsksakhar Slutsk
Smorgon FC
 
  EST D1
Vaprus Parnu
Levadia Tallinn
 
  EST D1
Viljandi Tulevik
Trans Narva
 
  TUR 3B
Siirt Il Ozle Idaresi Spor
Carsambaspor
 
  ISR D3
Ironi Nesher
Tzeirey Kafr Kana
 
  THA D1
Khonkaen FC
Lampang FC
 
  Ken D1
Ulinzi Stars Nakuru
Gor Mahia
 
  UKR D2
Prykarpattya Ivano Frankivsk
Alians Lypova Dolyna
 
  NOR D2
Baerum SK
Senja
 
  POL PR
Rakow Czestochowa
LKS Nieciecza
 
  SVK D2
Humenne
Dukla Banska Bystrica
 
  TUR D1
Caykur Rizespor
Kasimpasa
 
  TUR D2
Keciorengucu
Istanbulspor
 
  THA PR
Nakhon Ratchasima
Samut Prakan City
 
  GEO D2
FC Sioni Bolnisi [2]
WIT Georgia Tbilisi [8]
 
  GEO D2
FC Metalurgi Rustavi [9]
Chikhura Sachkhere [10]
 
  GEO D2
Baia Zugdidi [7]
Merani Martvili [3]
 
  POL D1
Gornik Polkowice
Korona Kielce
 
  DEN D1
AC Horsens
Lyngby
 
  RUS PR
FK Nizhny Novgorod
FC Krasnodar
 
  SWE D2
Vasalunds IF
Vasteras SK FK
 
  UEFA-W U19
Portugal (w) U19
Spain (w) U19
 
  SWE D1 SN
Gefle IF
Hudiksvalls ABK
 
  SWE D1 SN
Brommapojkarna
Sollentuna United
 
  SWE D1 SN
Qviding FIF
Torns IF
 
  SWE D1 SN
Tvaakers IF
Lunds BK
 
  SWE D1 SN
Vanersborgs IF
Ljungskile
 
  FIN D3 A
Atlantis
PK Keski Uusimaa
 
  FIN D3 A
KaPa
SC KuFu-98
 
  FIN D3 A
JaPS
Mypa
 
  FIN D3 A
Kiffen Helsinki
Lahden Reipas
 
  FIN D3 A
PEPO Lappeenranta
MiPK Mikkeli
 
  FIN D3 A
PeKa
NJS
 
  RUS D1
Torpedo moskva
Yenisey Krasnoyarsk
 
  RUS D1
Rotor Volgograd
Alania Vladikavkaz
 
  RUS D1
Tom Tomsk
Volgar-Gazprom Astrachan
 
  RUS D1
KAMAZ Naberezhnye Chelny
Spartak Moscow II
 
  RUS D1
Fakel
Metallurg Lipetsk
 
  RUS D1
Baltika Kaliningrad
Veles
 
  RUS D1
Gazovik Orenburg
SKA Khabarovsk
 
  RUS D1
Neftekhimik Nizhnekamsk
Tekstilshchik Ivanovo
 
  RUS D1
FK Krasnodar 2
PFK Kuban
 
  RUS D1
Akron Togliatti
Dolgiye Prudy
 
  UKR D1
Veres
FC Mariupol
 
  LAT D1
FK Spartaks Jurmala [5]
FK Valmiera [2]
 
  GEO D1
Dila Gori
Samgurali Tskh
 
  GEO D1
Samtredia
Dinamo Batumi
 
  GEO D1
FC Shukura Kobuleti
Lokomotiv Tbilisi
 
  GEO D1
FC Saburtalo Tbilisi
Dinamo Tbilisi
 
  GEO D1
FC Telavi
Torpedo Kutaisi
 
  LAT D2
FK Dinamo Riga
Grobina
 
  RUS D2
Mashuk-KMV
Rotor Volgograd B
 
  RUS D2
Nosta Novotroitsk
Amkar Perm
 
  RUS D2
Chelyabinsk
Torpedo Miass
 
  RUS D2
Druzhba Maykop
Alania-d Vladikavkaz
 
  RUS D2
Tyumen
FC Lada Togliatti
 
  RUS D2
FK Biolog
SKA Rostov
 
  RUS D2
Legion Dynamo
FC Tuapse
 
  RUS D2
FK Zenit Izhevsk
FK Orenburg-2
 
  RUS D2
FK Spartak Tuymazy
Volga Ulyanovsk
 
  SWE D3
Skiljebo SK
Kvarnsvedens IK
 
  SWE D3
Hoganas BK
Vinbergs IF
 
  SWE D3
FC Stockholm Internazionale
IFK Stocksund
 
  SWE D3
Kungsangens IF
Karlbergs BK
 
  SWE D3
IFK Lidingo FK
Jarfalla
 
  SWE D3
FC Arlanda
Gamla Upsala SK
 
  SWE D3
Sandvikens AIK FK
FC Gute
 
  TUR 3B
Elazigspor
Kahta 02 Spor
 
  TUR 3B
Kardemir Karabukspor
Erokspor
 
  TUR 3B
Tepecik Bld
Karsiyaka
 
  TUR 3B
Ceyhanspor
Fethiyespor
 
  TUR 3B
Aksarayspor
Darica Genclerbirligi
 
  TUR 3B
Ofspor
Celspor
 
  TUR 3B
Kutahyaspor
Kelkit Belediye Hurriyet
 
  TUR 3B
Hacettepe SK
Sile Yildizspor
 
  TUR 3B
Bayrampasa
Yeni Altindag BS
 
  TUR 3B
Batman Petrolspor
Catalca Spor
 
  TUR 3B
Bergama Belediyespor
Baskent Gozgozler
 
  TUR 3B
EdirnesporGenclik
Mardin BB
 
  TUR 3B
Kizilcabolukspor
Duzcespor
 
  TUR 3B
Erbaaspor S
Nevsehirspor Genclik
 
  TUR 3B
Karaman Belediyesi Spor
Agri 1970 Spor
 
  TUR 3B
Fatsa Belediyespor
Artvin Hopaspor
 
  TUR 3B
Hendek Spor
Sancaktepe Belediye Spor
 
  TUR 3B
Yldrm Belediyesispor
Osmaniyespor
 
  TUR 3B
Utkoi
Karaman Belediyespor
 
  TUR 3B
Kestel
Yesilyurt Belediyespor
 
  TUR 3B
76 Igdir Belediye spor
Yomraspor
 
  TUR 3B
Kusadasispor
Halide Edip Adivarspor
 
  THA PR
Chonburi Shark FC
JL Chiangmai United FC
 
  THA PR
Port FC
Prachuap Khiri Khan
 
  THA PR
Muang Thong United
BEC Tero Sasana
 
  THA PR
BG Pathum United
Bangkok United FC
 
  THA PR
Ratchaburi FC
Buriram United
 
  THA PR
Nong Bua Lamphu
Suphanburi FC
 
  UZB D1
Mashal Muborak
Navbahor Namangan
 
  UZB D1
Kuruvchi Kokand Qoqon
Lokomotiv Tashkent
 
  RUS YthC
Chertanovo Moscow Youth [3]
Zenit St.Petersburg Youth [5]
 
  THA D1
Lamphun Warrior
Phrae United FC
 
  THA D1
Chiangmai FC
Chainat FC
 
  THA D1
Ranong FC
Muangkan FC
 
  THA D1
Udon Thani
Rayong FC
 
  THA D1
Ayutthaya United
Raj Pracha FC
 
  BUL D1
Botev Vratsa
Cherno More Varna
 
  ENG PR
Chelsea
Norwich City
 
  ENG LCH
Cardiff City
Middlesbrough
 
  GER D2
Nurnberg
Heidenheimer
 
  GER D2
Holstein Kiel
Darmstadt
 
  GER D2
Fortuna Dusseldorf
Karlsruher SC
 
  UEFA-W U19
Bulgaria (w) U19
Kazakhstan (w) U19
 
  UEFA-W U19
Greece (w) U19
Lithuania (w) U19
 
  NOR AL
Jerv
Start Kristiansand
 
  NOR D2
Oygarden FK
FK Arendal
 
  THA D1
Kasetsart FC
Nakhon Pathom FC
 
  ALB D1
Egnatia
Teuta Durres
 
  ALB D1
Kastrioti Kruje
KF Laci
 
  SPA D1
Valencia
Mallorca
 
  ITA D2
Lecce
Perugia
 
  ITA D2
Ternana
Vicenza
 
  ITA D2
Benevento
Cosenza Calcio 1914
 
  ITA D2
Monza
Cittadella
 
  FIN D1
Honka Espoo
FC Haka
 
  GER D3
Saarbrucken
TSV 1860 Munchen
 
  GER D3
MSV Duisburg
Kaiserslautern
 
  GER D3
SV Wehen Wiesbaden
SV Meppen
 
  GER D3
Borussia Dortmund (Youth)
Viktoria koln
 
  GER D3
SC Freiburg (Youth)
SC Verl
 
  GER D3
Magdeburg
BFC Viktoria 1889
 
  GER D3
SV Waldhof Mannheim
Zwickau
 
  GER D3
Havelse
Eintracht Braunschweig
 
  GER D3
Wurzburger Kickers
Te Cu Kukuh Atta Seip
 
  UEFA-W U19
Denmark (w) U19
Hungary (w) U19
 
  UEFA-W U19
Italy (w) U19
Azerbaijan (w) U19
 
  FIN D2
RoPS Rovaniemi
TPS Turku
 
  FIN D2
MP MIKELI
JIPPO
 
  FIN D2
Vaasa VPS
Jaro
 
  FIN D2
Ekenas IF Fotboll
Gnistan Helsinki
 
  FIN D2
MuSa
Klubi 04 Helsinki
 
  FIN D2
PK-35 Vantaa
KPV
 
  FIN D3 A
Jazz Pori
GrIFK Kauniainen
 
  FIN D3 A
TPV Tampere
Vantaa
 
  FIN D3 A
Kaarinan Pojat
FC Ilves-Kissat
 
  FIN D3 A
SalPa
EPS Espoo
 
  FIN D3 A
HJS Akatemia
PIF Parainen
 
  FIN D3 A
Honka Akatemia
Ilves Tampere II
 
  NOR D2
Egersunds IK
Fram Larvik
 
  DEN D1
Esbjerg
Fredericia
 
  DEN D2
Aarhus Fremad
Brabrand
 
  DEN D2
Middelfart G og
Naestved
 
  DEN D2
Hillerod Fodbold
AB Copenhagen
 
  CZE CFL
Vysocina Jihlava B
Uhersky Brod
 
  ROM D1
FC Voluntari
Arges
 
  SVK D2
Slovan Bratislava B
MFK Skalica
 
  BLR D1
FK Vitebsk
Shakhter Soligorsk
 
  AZE D1
FC Neftci Baku
Zira FK
 
  AZE D1
Sabah FK Baku
Standard Sumgayit
 
  LAT D2
Tukums-2000
Albatroz
 
  LAT D2
FK Smiltene BJSS
Rezekne/BJSS
 
  LAT D2
JDFS Alberts
Super Nova
 
  LAT D2
Saldus SS/Leevon
FK Auda Riga
 
  RUS D2
FK Chayka Pesch
FK Forte Taganrog
 
  RUS D2
Zvezda Perm
FK Ural-2
 
  SWE D3
Vastra Frolunda
Onsala BK
 
  SWE D3
Bodens BK
Froso IF
 
  SWE D3
Skelleftea FF
Stöde IF
 
  SWE D3
Syrianska FC
Rynninge IK
 
  SWE D3
IFK Osterakers Fk
Enskede IK
 
  SWE D3
Motala AIF FK
Syrianska Botkyrka IF
 
  SWE D3
Angelholms FF
Torslanda IK
 
  SWE D3
Smedby AIS
Syrianska Eskilstuna IF
 
  SWE D3
Ahlafors IF
Kumla
 
  SWE D3
IK Gauthiod
Lidkopings FK
 
  SWE D3
Dalstorps IF
Assyriska BK
 
  SWE D3
Savedalens IF
IK Tord
 
  SWE D3
Nordvarmland FF
IFK Skovde FK
 
  SWE D3
Ullared
Eskilsminne IF
 
  SWE D3
IFK Ostersund
Gottne IF
 
  SWE D3
Nosaby IF
IFK Hassleholm
 
  SWE D3
Ytterhogdal IK
Taftea IK
 
  SWE D3
Notvikens IK [9]
Storfors AIK [6]
 
  SWE D3
Husqvarna
Varbergs GIF FK
 
  SWE D3
Angered BK
Vanersborg FK
 
  THA PR
Chiangrai United
Khonkaen United
 
  THA D1
Customs Department FC
Trat FC
 
  THA D1
Sukhothai
Navy FC
 
  Ken D1
Sofapaka FC
KCB SC
 
  AUT D2
Grazer AK
FC Liefering
 
  AUT D2
Rapid Vienna (Youth)
FC Dornbirn 1913
 
  CZE D2
FK Graffin Vlasim
Vyskov
 
  CZE CFL
Mlada Boleslav B
SK Zapy
 
  CZE CFL
Jiskra Usti nad Orlici
FK Zbuzany 1953
 
  CZE CFL
Vrchovina
Frydek-Mistek
 
  CZE CFL
Blansko
Velke Mezirici
 
  CZE CFL
Dolni Benesov
Otrokovice
 
  CZE CFL
Slovan Rosice
Banik Ostrava B
 
  CZE CFL
Bohemians1905 B
FK Prepere
 
  CZE CFL
Slovan Velvary
Chlumec nad Cidlinou
 
  CZE CFL
Sokol Hostoun
FK Pribram B
 
  SVK D2
MFK Dubnica nad Vahom
STK Samorin
 
  SVK D2
Slavoj Trebisov
MSK Puchov
 
  SVK D2
MSK Zilina B
FK Kosice
 
  SVK D2
Partizan Bardejov
Sport Podbrezova
 
  UKR D2
Polissya Zhytomyr
Kryvbas
 
  UAE D1
Dubba Al-Husun
Gulf Heroes FC
 
  ITA D1
Salernitana
Empoli
 
  ITA D2
Reggina