CZE CFL
Uhersky Brod
Slovacko II
 
  LIT D1
Banga Gargzdai
Dziugas Telsiai
 
  ARM D1
BKMA
FC Pyunik
 
  INT CF
Borussia Dortmund
Bologna
 
  INT CF
Sampdoria
Spezia
 
  INT CF
Metz
UNFP
 
  INT CF
Fiorentina
USD Virtus Verona
 
  RUS YthC
FK Rostov Youth
Zenit St.Petersburg Youth
 
  LIT D2
FK Trakai II
FK Minija
 
  LIT D2
Kazlu Ruda FK Silas
FK Zalgiris Vilnius B
 
  LIT D2
FK Kauno Zalgiris II
Vilniaus Baltijos Futbolo Akademija
 
  MEX U20
Mazatlan U20
Pachuca U20
 
  FIN D1
Ilves Tampere
AC Oulu
 
  FIN D1
Lahti
KTP Kotka
 
  FIN D2
TPS Turku
MP MIKELI
 
  FIN D3 A
PEPO Lappeenranta
PeKa
 
  CZE CFL
Velke Mezirici
Dolni Benesov
 
  ROM D1
Gaz Metan Medias
Arges
 
  BUL D2
FC Maritsa 1921
PFK Montana
 
  BUL D2
FC Hebar Pazardzhik
Minyor Pernik
 
  BUL D2
FC Dobrudzha
Botev Plovdiv II
 
  FIN WD1
PK-35 RY (w)
HJK Helsinki (w)
 
  RUS PR
Krylya Sovetov
Spartak Moscow
 
  RUS PR
Arsenal Tula
Rubin Kazan
 
  POL PR
Zaglebie Lubin
Gornik Leczna
 
  POL D1
Odra Opole
Miedz Legnica
 
  UKR D1
FC Lviv
FC Shakhtar Donetsk
 
  CZE D2
Usti nad Labem
Vysocina jihlava
 
  SVK D2
Sport Podbrezova
FC Rohoznik
 
  PER D1
Academia Deportiva Cantolao
Sarmiento Ayacucho
 
  EST D1
Viljandi Tulevik
Tartu JK Maag Tammeka
 
  INT CF
Parma
Giana
 
  SLO D2
Triglav Gorenjska
ND Gorica
 
  LIT D2
Atomsfera Mazeikiai
Babrungas
 
  BUL D2
Septemvri Simitli
Yantra Gabrovo
 
  GER D2
SC Paderborn 07
Nurnberg
 
  GER D2
Karlsruher SC
Darmstadt
 
  GER Reg
Viktoria Aschaffenburg
Greuther Furth (Youth)
 
  AUT D2
Lafnitz
Austria Lustenau
 
  AUT D2
FC Wacker Innsbruck
Kapfenberg
 
  AUT D2
FC Liefering
St.Polten
 
  AUT D2
Grazer AK
SV Horn
 
  AUT D2
Rapid Vienna (Youth)
FC Superfund Pasching
 
  EST D1
Nomme JK Kalju
Tallinna JK Legion
 
  EST D1
FC Flora Tallinn
Tallinna JK Legion
 
  INT CF
FC Hagen/Uthlede
Werder Bremen (Youth)
 
  INT CF
Brabrand
Skive IK
 
  AUS D3
SV Stripfing Weiden
First Wien 1894
 
  BUL D2
CSKA 1948 Sofia II
Neff supporting Simic
 
  IRN PR
Esteghlal Tehran
Sepahan
 
  IRN PR
Peykan
Persepolis
 
  IRN PR
Tractor S.C.
Saipa
 
  IRN PR
Shahr Khodrou
Foolad Khozestan
 
  IRN PR
Zob Ahan
Mes Rafsanjan
 
  IRN PR
Gol Gohar FC
Nassaji Mazandaran
 
  IRN PR
Sanat-Naft
Mashin Sazi
 
  IRN PR
Shahrdary Arak
Naft Masjed Soleyman FC
 
  INT CF
Heracles Almelo
RKC Waalwijk
 
  GER D3
MSV Duisburg
Havelse
 
  GER Reg
SpVgg Bayreuth
Wacker Burghausen
 
  GER Reg
TSV 1860 Rosenheim
Nurnberg (Youth)
 
  GER Reg
TSV Buchbach
TSV Rain Am Lech
 
  GER Reg
Unterhaching
FC Augsburg II
 
  GER Reg
Chemnitzer
FSV Union Furstenwalde
 
  GER Reg
Bayern Munchen (Youth)
VfB Eichstatt
 
  DEN D1
Jammerbugt
Lyngby
 
  DEN D1
Hobro
Vendsyssel
 
  CZE D1
Teplice
Slavia Praha
 
  GUA D1
Malacateco
Santa Lucia Cotzumalguapa
 
  INT CF
Levante
Valencia
 
  INT CF
Real Valladolid
Osasuna
 
  INT CF
Den Bosch
Helmond Sport
 
  INT CF
SSV Jeddeloh
SV Atlas Delmenhorst
 
  INT CF
FC Eindhoven
Lierse Kempenzonen
 
  SWE D3
IK Oddevold
Ahlafors IF
 
  SWE D3
Lidkopings FK
Grebbestads IF
 
  LIT D2
Lietava Jonava
Suduva Marijampole II
 
  AUS D3
SC Gleisdorf
Vocklamarkt
 
  AUS D3
FC Wels
Allerheiligen
 
  AUS D3
Sturm Graz (Youth)
SC Weiz
 
  AUS D3
ASV Bruck
SV Leobendorf
 
  AUS D3
Union Gurten
ATSV Stadl Paura
 
  AUS D3
SK Treibach
TUS Bad Gleichenberg
 
  AUS D3
SC Kalsdorf
WSC Hertha Wels
 
  BUL D2
Ludogorets Razgrad II
Etar
 
  POL D2
Ruch Chorzow
Pogon Siedlce
 
  GER Reg
FC Memmingen
FV Illertissen
 
  BLR D1
Energetik-BGU Minsk
FC Rukh Brest
 
  INT CF
SC Cambuur
Emmen
 
  INT CF
VfL Wolfsburg (w)
Rosenborg BK (w)
 
  AUS D3
Andelsbuch
Neusiedl
 
  AUS D3
Wiener SC
SC Mannsdorf
 
  AUS D3
Traiskirchen
Mauerwerk
 
  POL PR
Gornik Zabrze
Lech Poznan
 
  UKR D1
Kolos Kovalyovka
Metalist 1925 Kharkiv
 
  SVK D1
SKF Sered
MFK Ruzomberok
 
  CRO D1
NK Lokomotiva Zagreb
Hrvatski dragovoljac
 
  URU D1
Villa Espanola [16]
CS Cerrito [12]
 
  BOS PL
Sloboda
Leotar
 
  INT CF
Rotherham United
Middlesbrough
 
  INT CF
Fleetwood Town
Leeds United
 
  INT CF
Hull City
Sunderland A.F.C
 
  INT CF
Vicenza
Lecce
 
  INT CF
Hyde F.C.
Grimsby Town
 
  INT CF
Carlisle United
Halifax Town
 
  PER D1
Dep.San Martin
Cienciano
 
  SLO D1
NK Aluminij
Radomlje
 
  AUT D2
FAC Team Fur Wien
Austria Wien (Youth)
 
  SUI D1
Winterthur
FC Wil 1900
 
  POL D1
GKS Tychy
LKS Lodz
 
  ROM D1
Rapid Bucuresti
FC Viitorul Constanta
 
  BUL D1
Slavia Sofia
Tsarsko Selo
 
  INT CF
Wigan Athletic
Preston North End
 
  INT CF
Bamber Bridge
Blackpool
 
  INT CF
Knockbreda
Portadown
 
  WAL FAWC
Afan Lido
Llanelli
 
  WAL FAWC
Ammanford
Taffs Well
 
  BEL D1
Racing Genk
Oostende
 
  IRE PR
Drogheda United
Waterford United
 
  IRE PR
Shamrock Rovers
St. Patricks Athletic
 
  IRE D1
Shelbourne
Cobh Ramblers
 
  IRE D1
Cork City
UC Dublin
 
  IRE D1
Cabinteely FC
Bray Wanderers
 
  IRE D1
Wexford (Youth)
Salthill Devon Galway
 
  IRE D1
Athlone Town
Treaty United
 
  INT CF
Burton Albion
Newcastle United
 
  INT CF
Aveley
Dagenham Redbridge
 
  IRE PR
Finn Harps
Bohemians
 
  BOL D1
San Jose
Nacional Potosi
 
  BRA D2
Goias
Operario Ferroviario PR
 
  USA NPSL
Toronto FC II
Greenville Triumph
 
  PER D1
Deportivo Municipal
Sporting Cristal
 
  URU D1
Nacional Montevideo [3]
Deportivo Maldonado [10]
 
  GUA D1
CSD Municipal
Guastatoya
 
  ADT M
Sportivo Barracas
Argentino de Rosario
 
  ADT M
Yupanqui
Defensores de Cambaceres
 
  BOL D1
Real Potosi
Royal Pari FC
 
  BRA D2
Coritiba PR
Nautico (PE)
 
  PAR D2
resistencia SC
Deportivo Santani
 
  Can PL
York 9 FC
Forge FC
 
  BRA D3
Volta Redonda
Altos/PI
 
  MLS
New York City Football Club
Columbus Crew
 
  MLS
Orlando City
Atlanta United
 
  MEX D1
Mazatlan FC
Pachuca
 
  BOL D1
Blooming
Atletico Palmaflor Vinto
 
  IDN ISL
Persita Tangerang
Bali United
 
  Can PL
Pacific FC
Cavalry FC
 
  MLS
LA Galaxy
Portland Timbers
 
  MEX D1
Puebla
Chivas Guadalajara
 
  TSA TPL
South Hobart
Olympia Warriors
 
  TSA TPL
Riverside Olympic
Hobart Zebras
 
  IDN ISL
Arema Malang
PSIS Semarang
 
  AUS VPL
Avondale FC
St Albans Saints
 
  Aus VD1
Moreland City
Moreland Zebras
 
  Aus VD1
Pascoe Vale SC
North Geelong Warriors
 
  Aus VD1
Werribee City
Manningham United Blues
 
  AUS SASL
Croydon Kings
Metrostars SC
 
  AUS CGP
Belconnen United
Canberra Olympic
 
  AUS WPL
FC Bulleen Lions (w)
Box Hill (w)
 
  AUS WPL
Emerging Athlete Program (w)
South Melbourne (w)
 
  AUS WPL
Bayside United (w)
Calder United SC (w)
 
  AUS WPL
Heidelberg United (w)
Alamein (w)
 
  ANSW L
Central Coast Mariners (Youth)
Bonnyrigg White Eagles
 
  ANSW L
St George City FA
Hills Brumbies
 
  WAUS U20
ECU Joondalup U20
Balcatta U20
 
  WAUS U20
Gwelup Croatia U20
Pires U20
 
  WAUS U20
Inglewood United U20
Bayswater U20
 
  WAUS U20
Cockburn City U20
FloreatAthena U20
 
  WAUS U20
Armadale SC U20
Perth Glory FC U20
 
  WAUS U20
Sorrento F.C. U20
Rockingham City FC U20
 
  AUS SASL
Adelaide Blue Eagles
Adelaide United FC (Youth)
 
  AUS SASL
Adelaide Raiders SC
Cumberland United FC
 
  AUS SASL
Adelaide Panthers
Adelaide Comets FC
 
  AUS SASL
Campbelltown City SC
Adelaide Olympic
 
  AUS SASL
Adelaide City FC
Sturt Lions
 
  FFSA PL
Fulham United FC
Adelaide Cobras FC
 
  FFSA PL
Modbury Jets
Western Strikers SC
 
  FFSA PL
West Adelaide SC
White City Woodville
 
  FFSA PL
Playford City Patriots
Eastern United
 
  FFSA PL
Para Hills Knlghts SC
Adelaide Victory
 
  Aus VD1
Goulburn Valley Suns
Langwarrin
 
  JPN JFL
Nara Club [14]
Maruyasu Industries [10]
 
  TSA TPL
Launceston City
Glenorchy Knights FC
 
  IDN ISL
Persib Bandung
Pusamania Borneo FC
 
  AUS BPL
St George Willawong FC
Brisbane Knights
 
  WAUS D1
Cockburn City
Floreat Athena
 
  WAUS D1
Willip
Perth SC
 
  WAUS D1
Armadale SC
Perth Glory (Youth)
 
  WAUS D1
ECU Joondalup
Balcatta FC
 
  WAUS D1
Inglewood United
Bayswater City
 
  WAUS D1
Sorrento F.C.
Rocking ham City
 
  NSW-N TPL
Maitland
Adamstown Rosebuds FC
 
  AUS BPLD1
Newmarket SFC
Ipswich City
 
  AUS VPL
Hume City
South Melbourne
 
  AUS CGP
Monaro Panthers
West Canberra Wanderers
 
  AUS BPL
Western Spirit
Albany Creek
 
  AUS BPL
The Gap BPL
The Lakes
 
  ROM D2
Petrolul Ploiesti
CSM Politehnica Iasi
 
  ROM D2
Universitaea Cluj
FC Timisoara
 
  ROM D2
Hermannstadt
Gloria Buzau
 
  ROM D2
Ripensia Timisoara
Dunarea Calarasi
 
  ROM D2
Unirea Dej
FC Unirea 2004 Slobozia
 
  ROM D2
ASC Corona Brasov
Luceafarul Oradea
 
  ROM D2
Astra Giurgiu
Metaloglobus
 
  ROM D2
ACS Viitorul Selimbar
Dacia Unirea Braila
 
  ROM D2
CSA Steaua Bucuresti
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
 
  ROM D2
Concordia Chiajna
Unirea Constanta
 
  CZE D2
Trinec
Dukla Prague
 
  CZE D2
Vyskov
Lisen
 
  CZE CFL
Benesov
FK Kraluv Dvur
 
  CZE CFL
Frydek-Mistek
Slovan Rosice
 
  CHA CSL
Wuhan FC [8]
Changchun Yatai [2]
 
  CZEC
FC Vsetin
SSK Bilovec
 
  AUS VPL
Altona Magic
Eastern Lions SC
 
  ANSW L
SD Raiders FC
Blacktown Spartans
 
  AUS BPL
University of Queensland
Acacia Ridge
 
  AUS BPLD1
AC Carina
Moggill FC
 
  ANSW L
Western Sydney Wanderers AM
Spirit FC
 
  ANSW L
Mounties Wanderers
Northern Tigers
 
  FFSA PL
Adelaide Hills
West Bay
 
  SWE D3
Froso IF
Bodens BK
 
  CHA CSL
Dalian Pro [7]
Beijing Guoan [5]
 
  KOR D1
FC Seoul
Ulsan Hyundai FC
 
  KOR D1
Jeju United
Incheon United
 
  KOR D2
Gimcheon Sangmu
Bucheon FC 1995
 
  KOR D2
Gyeongnam FC
FC Anyang
 
  KOR D2
Busan I Park
Seoul E-Land FC
 
  SWE D3
Stöde IF
Skelleftea FF
 
  SWE D3
Sandvikens AIK FK
Kungsangens IF
 
  SWE D3
Stenungsunds IF
Yxhults IK
 
  MAC D1
Casa De Portugal
CD Monte Carlo
 
  FIN WD1
HPS (w)
Aland United (w)
 
  KOR D1
Suwon City
Jeonbuk Hyundai Motors
Postp.
  GER D2
Hannover 96
Hansa Rostock
 
  GER D2
Jahn Regensburg
SV Sandhausen
 
  GER D2
Ingolstadt
Heidenheimer
 
  SWE D3
Tyreso FF
Smedby AIS
 
  CHA D1
Zhejiang Greentown
Beijing BeiKong
 
  CHA D1
Heilongjiang Lava Spring
Nantong Zhiyun
 
  FIN D1
FC Haka
HIFK
 
  GER D3
SV Meppen
Kaiserslautern
 
  GER D3
SV Wehen Wiesbaden
TSV 1860 Munchen
 
  GER D3
Saarbrucken
VfL Osnabruck
 
  GER D3
Magdeburg
SC Freiburg (Youth)
 
  GER D3
Wurzburger Kickers
SC Verl
 
  GER D3
Borussia Dortmund (Youth)
SV Waldhof Mannheim
 
  GER D3
Viktoria koln
Zwickau
 
  GER D3
Te Cu Kukuh Atta Seip
Hallescher FC
 
  GER D3
Eintracht Braunschweig
BFC Viktoria 1889
 
  GER Reg
Schweinfurt 05 FC
TSV Aubstadt
 
  SWE D3
Karlskrona AIF
Kristianstads FF
 
  SWE D3
Syrianska FC
Motala AIF FK
 
  SWE D3
FC Rosengard
Asarums IF FK
 
  SWE D3
Eskilstuna City FK
Huddinge IF
 
  SWE D3
BK Olympic
KSF Prespa Birlik
 
  SWE D3
BK Astrio
Ullared
 
  SWE D3
Gottne IF
IFK Ostersund
 
  SWE D3
IFK Berga
Nosaby IF
 
  SWE D3
Torslanda IK
Hoganas BK
 
  SWE D3
Karlbergs BK
FC Arlanda
 
  SWE D3
Eskilsminne IF
Husqvarna
 
  SWE D3
Enskede IK
Jarfalla
 
  EST WD2
JK Tallinna Kalev (w)
FC Flora Tallinn (w)
 
  EST WD2
FC Lootos Polva (w)
Vaprus Parnu (w)
 
  EST WD2
Ajax Tallinna (w)
Saku Sporting (w)
 
  EST WD2
Tammeka Tartu (w)
Suure-Jaani United (w)
 
  MAS PL
Kuching FA
Kelantan
 
  CHA CSL
Shanghai Port [1]
Shanghai Shenhua [3]
 
  CHA CSL
Hebei FC [4]
Tianjin Tigers [6]
 
  SCO PR
Glasgow Rangers
Livingston
 
  SWE D3
IFK Stocksund
IFK Lidingo FK
 
  FRA D2
Nimes
Dijon
 
  POL PR
Stal Mielec
Piast Gliwice
 
  BLR D1
Dinamo Brest
Neman Grodno
 
  BLR D1
Slutsksakhar Slutsk
Dinamo Minsk
 
  BLR D1
FC Gomel
BATE Borisov
 
  BLR D1
FK Vitebsk
FC Torpedo Zhodino
 
  BLR D1
FK Isloch Minsk
Shakhter Soligorsk
 
  BLR D1
Slavia Mozyr
Smorgon FC
 
  BLR D1
FC Minsk
Sputnik Rechitsa
 
  MAS SL
Pulau Pinang [4]
Selangor [5]
 
  MAS SL
Johor Darul Takzim [1]
Perak [10]
 
  MAS SL
Kuala Lumpur [6]
Melaka [11]
 
  MAS SL
Kedah [3]
UiTM FC [12]
 
  ARM D1
Alashkert
FC Avan Academy
 
  SWE D3
Solvesborgs GoIF
IFK Hassleholm
 
  SWE D3
Gamla Upsala SK
FC Gute
 
  SWE D3
Tegs SK
Sandviks IK
 
  SWE D3
Friska Viljor FC
Bergnasets AIK
 
  SWE D3
Hassleholms IF
Rappe GOIF
 
  SWE D3
Syrianska Botkyrka IF
Trosa Vagnhärad SK
 
  SWE D3
IFK Karlshamn
FBK Balkan
 
  SWE D3
IFK Skovde FK
Angered BK
 
  UZB D1
Kuruvchi Bunyodkor [6]
Pakhtakor [1]
 
  UZB D1
Sogdiana Jizak [3]
OTMK Olmaliq [2]
 
  UZB D1
FK Andijon [14]
Turon Nukus [13]
 
  BLR D2
Volna Pinsk
Dnepr Mogilev
 
  BLR D2
Naftan Novopolock
Kommunalnik Slonim
 
  BLR D2
FC Belshina Babruisk
Krumkachy Minsk
 
  BLR D2
FK Orsha
Lokomotiv Gomel
 
  BLR D2
FC Baranovichi
Arsenal Dzyarzhynsk
 
  BLR D2
FK Lida
Shakhter Soligorsk II
 
  RUS WPL
CSKA Moscow (w)
Krasnodar FK (w)
 
  RUS WPL
FK Ryazan (w)
Yenisey Krasnoyarsk (w)
 
  RUS WPL
Chertanovo Moscow (w)
Zenit St Petersburg (w)
 
  RUS WPL
Lokomotiv Moscow (w)
FK Rostov (w)
 
  RUS WPL
Zvezda 2005 (w)
Rubin Kazan (w)
 
  MAC D1
PSP Macau
Hang Sai
 
  FIN WD1
KuPs (w)
Honka Espoo (w)
 
  FIN WD1
TiPS Vantaa (w)
PK-35 Vantaa (w)
 
  WAL FAWC
Airbus UK Broughton
Bangor City FC
 
  WAL FAWC
Guilsfield
Holyhead
 
  WAL FAWC
Prestatyn Town FC
Gresford
 
  WAL FAWC
Carmarthen
Risca Utd
 
  WAL FAWC
Holywell
Buckley Town
 
  WAL FAWC
Port Talbot
Briton Ferry Athletic
 
  WAL FAWC
Trefelin
Pontypridd
 
  WAL FAWC
Llangefni town
Penrhyncoch
 
  WAL FAWC
Llanrhaeadr
Llandudno
 
  WAL FAWC
Colwyn Bay
Ruthin Town FC
 
  WAL FAWC
Conwy Utd
Llanidloes Town
 
  WAL FAWC
Goytre Utd
Undy Athletic
 
  WAL FAWC
Cambrian Clydach
Llantwit Major
 
  WAL FAWC
Cwmbran Celtic
Swansea University
 
  SCO PR
Dundee
Saint Mirren
 
  SCO PR
Ross County
Saint Johnstone
 
  FIN D1
HJK Helsinki
SJK Seinajoen
 
  SCO CH
Greenock Morton
Dunfermline Athletic
 
  SCO CH
Arbroath
Inverness
 
  SCO CH
Raith Rovers
Hamilton Academical
 
  SCO CH
Partick Thistle
Queen of South
 
  SCO L1
Cove Rangers
Falkirk
 
  SCO L1
Peterhead
Alloa Athletic
 
  SCO L1
Clyde
Dumbarton
 
  SCO L1
Airdrie United
Montrose
 
  SCO L1
East Fife
Queen's Park
 
  SCO L2
Stenhousemuir
Stirling Albion
 
  SCO L2
Annan Athletic
Forfar Athletic
 
  SCO L2
Elgin City
Stranraer
 
  SCO L2
Kelty Hearts
Cowdenbeath
 
  SCO L2
Edinburgh City
Albion Rovers
 
  FIN D3 A
Lahden Reipas
Atlantis
 
  FIN D3 A
RoPS 2
OLS Oulu
 
  FIN D3 A
PS Kemi Kings
GBK Kokkola
 
  FIN D3 A
MiPK Mikkeli
JaPS
 
  FIN D3 A
NJS
SC KuFu-98
 
  FIN D3 A
Vantaa
Ilves Tampere II
 
  FIN D3 A
EPS Espoo
HJS Akatemia
 
  FIN D3 A
SalPa
Honka Akatemia
 
  DEN SASL
Viborg
Midtjylland
 
  RUS D1
Yenisey Krasnoyarsk
Alania Vladikavkaz
 
  RUS D1
Veles
Tom Tomsk
 
  RUS D1
Rotor Volgograd
Volgar-Gazprom Astrachan
 
  RUS D1
Gazovik Orenburg
Fakel
 
  RUS D1
KAMAZ Naberezhnye Chelny
SKA Khabarovsk
 
  RUS D1
Akron Togliatti
Baltika Kaliningrad
 
  RUS D1
Torpedo moskva
Tekstilshchik Ivanovo
 
  RUS D1
Neftekhimik Nizhnekamsk
Metallurg Lipetsk
 
  RUS D1
FK Krasnodar 2
Dolgiye Prudy
 
  RUS D1
PFK Kuban
Spartak Moscow II
 
  UKR D1
FC Inhulets Petrove
Zorya
 
  UKR D1
Olimpic Donetsk
PFC Oleksandria
 
  UKR D1
Chernomorets Odessa
Dnipro-1
 
  CZE D1
Slovan Liberec
Sparta Praha
 
  CZE D1
Banik Ostrava
Tescoma Zlin
 
  CZE D1
Synot Slovacko
Dynamo Ceske Budejovice
 
  CZE D1
Mlada Boleslav
Baumit Jablonec
 
  CZE D1
Bohemians 1905
FC Viktoria Plzen
 
  CZE D1
Sigma Olomouc
Pardubice
 
  CZE D1
MFK Karvina
Hradec Kralove
 
  LAT D1
FK Spartaks Jurmala
FK Ventspils
 
  LIT D1
Nevezis Kedainiai
Hegelmann Litauen
 
  KAZ C
FK Arys