ENG PR
Norwich City [19] 2
Wolves [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  ENG PR
Liverpool [3]
Southampton [13] 1
HT
3
0
FT 4 0
5-7
  ENG PR
Crystal Palace [10] 3
Aston Villa [15] 3
HT
0
1
FT 1 2
7-3
  ENG LCH
Bournemouth AFC [2] 1 2
Coventry City [5] 1
HT
1
0
FT 2 2
4-6
  ENG LCH
Huddersfield Town [8]
Middlesbrough [15] 3
HT
0
2
FT 1 2
5-1
  ENG LCH
Stoke City [6] 4
Blackburn Rovers [7] 4
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  ENG LCH
Hull City [19] 2
Millwall [10] 2
HT
1
1
FT 2 1
7-5
  ENG LCH
Birmingham City [17] 2
Blackpool [11] 3
HT
0
0
FT 1 0
2-1
  ENG LCH
Luton Town [12] 1
Cardiff City [20] 2
HT
0
1
FT 1 2
6-1
  ENG LCH
Swansea City [9] 1
Reading [21] 3
HT
1
2
FT 2 3
3-3
  ENG LCH
Peterborough United [22] 3
Barnsley [23] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  SPA D2
Burgos CF [17] 1
Malaga [7]
HT
1
0
FT 3 0
3-5
  SCO PR
Dundee [11] 3
Motherwell [5] 3
HT
2
0
FT 3 0
5-4
  SCO PR
Heart of Midlothian [3] 2
Saint Mirren [6] 1 4
HT
0
0
FT 2 0
5-7
  SCO PR
Ross County [12] 1 3
Dundee United [4] 2
HT
0
0
FT 1 1
5-2
  SCO PR
Saint Johnstone [9] 1 4
Hibernian [7] 1
HT
1
0
FT 1 2
1-11
  ENG L1
Cambridge United [15]
Sunderland A.F.C [6] 1
HT
1
2
FT 1 2
12-6
  ENG L1
Morecambe [19] 1
Milton Keynes Dons [8] 1
HT
0
2
FT 0 4
7-4
  ENG L1
Shrewsbury Town [21] 1
Charlton Athletic [14] 3
HT
0
0
FT 1 0
4-11
  ENG L1
Gillingham [20]
Portsmouth [9] 1
HT
0
0
FT 0 1
5-4
  ENG L1
AFC Wimbledon [18] 1
Fleetwood Town [22] 2
HT
0
1
FT 2 2
1-7
  ENG L1
Oxford United [7] 1
Rotherham United [1] 5
HT
0
0
FT 0 0
3-9
  ENG L1
Bolton Wanderers [11] 1
Cheltenham Town [10] 1
HT
1
2
FT 2 2
4-4
  ENG L1
Plymouth Argyle [3] 1
Wigan Athletic [4] 1
HT
1
1
FT 1 2
9-6
  ENG L1
Burton Albion [12] 1
Doncaster Rovers [23] 3
HT
0
0
FT 2 0
8-5
  ENG L1
Sheffield Wednesday [5] 2
Wycombe Wanderers [2] 2
HT
1
1
FT 2 2
8-3
  ENG L2
Carlisle United [23] 2
Walsall [11] 1
HT
0
0
FT 1 0
3-4
  ENG L2
Crawley Town [18]
Mansfield Town [19] 2
HT
0
1
FT 1 2
3-8
  ENG L2
Forest Green Rovers [1] 1 3
Bristol Rovers [14] 3
HT
1
0
FT 2 0
3-8
  ENG L2
Northampton Town [4]
Leyton Orient [8] 2
HT
1
0
FT 1 0
6-6
  ENG L2
Port Vale [5] 3
Hartlepool United [15] 1
HT
1
0
FT 2 0
6-5
  ENG L2
Rochdale [13]
Exeter City [2]
HT
0
0
FT 1 1
7-3
  ENG L2
Salford City [16] 3
Oldham Athletic [22] 3
HT
1
0
FT 2 0
6-4
  ENG L2
Scunthorpe United [24] 3
Bradford City [12]
HT
1
0
FT 1 1
10-5
  ENG L2
Sutton United [7] 4
Barrow [20] 2
HT
1
0
FT 1 0
1-15
  ENG L2
Swindon Town [3] 2
Harrogate Town [6] 3
HT
0
1
FT 1 1
6-5
  ENG Conf
Altrincham [11]
Southend United [21] 4
HT
0
2
FT 1 2
12-0
  ENG Conf
Kings Lynn [22] 2
Aldershot Town [20] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-5
  ENG Conf
Torquay United [17] 1
Halifax Town [5]
HT
0
1
FT 2 3
9-4
  ENG Conf
Wealdstone FC [15]
Stockport County [9]
HT
0
1
FT 1 4
5-2
  ENG Conf
Woking [12] 2
Barnet [16] 2
HT
1
1
FT 1 2
3-3
  ENG Conf
Wrexham [8]
Bromley [4] 1
HT
1
0
FT 2 0
7-5
  ENG Conf
Yeovil Town [13] 1
Dover Athletic [23] 4
HT
0
1
FT 1 1
8-5
  ENG-S PR
Metropolitan Police [3] 1
Yate Town [7]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  ENG-S PR
Beaconsfield SYCOB [15]
Chesham United [6]
HT
0
0
FT 2 2
0-0
  ENG-S PR
Gosport Borough [4]
Swindon Supermarine [17]
HT
0
1
FT 1 3
0-0
  ENG-S PR
Hendon [16]
Walton Casuals [13]
HT
2
0
FT 3 1
0-0
  ENG-S PR
Kings Langley [20]
Hayes Yeading United [2]
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  ENG-S PR
Taunton Town [10]
Poole Town [9]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  ENG-S PR
Weston Super Mare [12] 1
Dorchester Town [18]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  ENG-N PR
Bamber Bridge [4]
Basford Utd [9] 3
HT
0
0
FT 1 0
6-4
  ENG-N PR
FC United of Manchester [14] 1
Mickleover Sports [18] 1
HT
1
0
FT 2 0
7-5
  ENG RYM
Horsham [16]
Margate [9]
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  ENG RYM
Bognor Regis Town [8] 1
Hornchurch [14]
HT
1
2
FT 1 2
9-8
  ENG RYM
Corinthian Casuals [10] 2
Brightlingsea Regent [21] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  ENG RYM
Merstham [13]
East Thurrock United [19]
HT
0
1
FT 2 2
0-0
  ENG RYM
Wingate Finchley [18] 3
lewes [4] 2
HT
0
0
FT 1 1
1-8
  ENG RYM
Carshalton Athletic FC [11]
Leatherhead [22] 1
HT
1
2
FT 3 3
0-0
  ENG FAT
York City [12]
Blyth Spartans [20]
HT
1
0
FT 1 0
3-6
  ENG FAT
Warrington Town AFC [6]
Morpeth Town [19]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
90min[1-1],Pen[3-5],Morpeth TownW
  ENG FAT
Curzon Ashton FC [7] 2
Chester FC [16]
HT
0
1
FT 2 1
4-5
  ENG FAT
Radcliffe Borough [13] 3
Tamworth [9] 1 1
HT
2
1
FT 5 1
9-4
  ENG FAT
AFC Fylde [1]
Gateshead [5]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  ENG FAT
Gloucester City [21] 1
Kettering Town [14] 1
HT
2
0
FT 3 0
2-5
  ENG FAT
Needham Market [11]
Welwyn Garden City
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  ENG FAT
Hereford United [13]
Kidderminster Harriers [4]
HT
1
1
FT 1 1
0-0
90min[1-1],Pen[3-5],Kidderminster HarriersW
  ENG FAT
Bishop's Stortford [6] 1
Leiston FC [5] 1
HT
2
1
FT 5 1
4-0
  ENG FAT
Leamington [8]
Alfreton Town [9]
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  ENG FAT
Braintree Town [18] 4
Potters Bar Town [12] 1
HT
1
1
FT 3 1
6-1
  ENG FAT
Chelmsford City [20] 2
Cheshunt [3] 1
HT
1
1
FT 1 2
7-2
  ENG FAT
Oxford City [4] 1 2
St Albans City [9] 1
HT
0
2
FT 1 4
7-1
  ENG FAT
Felixstowe Walton United
AFC Telford United [22]
HT
0
3
FT 0 4
0-0
  ENG FAT
Brackley Town [3]
Boston United [6] 1 4
HT
0
2
FT 1 2
5-2
  ENG FAT
Hemel Hempstead Town [17]
Stourbridge [16] 1
HT
1
1
FT 1 1
0-0
90min[1-1],Pen[5-6],StourbridgeW
  ENG FAT
Hungerford Town [6]
Welling United [15]
HT
1
1
FT 3 2
1-4
  ENG FAT
Cray Wanderers [20] 1
Ebbsfleet United [2] 1
HT
2
0
FT 2 2
1-9
90min[2-2],Pen[5-3],Cray WanderersWin
  ENG FAT
Hanwell Town
Enfield Town [2]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  ENG FAT
Slough Town [14] 3
Havant Waterlooville [7] 1 2
HT
1
0
FT 1 0
2-8
  ENG FAT
Binfield
Truro City [11]
HT
0
3
FT 2 3
0-0
  ENG FAT
Bath City [16]
Dartford [1]
HT
0
0
FT 0 0
2-8
90min[0-0],Pen[3-5],DartfordW
  ENG FAT
Concord Rangers [11]
AFC Totton
HT
0
3
FT 0 5
0-0
  ENG FAT
Plymouth Parkway 3
Hampton Richmond Borough [8] 3
HT
0
0
FT 1 0
6-10
  ENG FAT
Canvey Island
Tonbridge Angels [19]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  ENG FAT
Eastbourne Borough [12] 1
Tiverton Town [14] 1
HT
1
0
FT 2 1
1-4
  ENG FAT
Brentwood Town
Dulwich Hamlet [5]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  ENG FAT
Chippenham Town [13]
Uxbridge 2
HT
0
0
FT 0 1
8-1
  ENG FAT
Maidstone United [3] 1
Billericay Town [21] 1
HT
0
1
FT 1 1
11-3
90min[1-1],Pen[6-5],Maidstone UnitedWin
  ENG FAT
Wimborne Town [22] 1 4
Larkhall Athletic 2
HT
0
0
FT 1 2
3-7
  ENG FAT
Worthing [1] 1
Dorking [10]
HT
0
1
FT 0 2
9-2
  ENG FAT
Hartley Wintney [19]
Folkestone [5]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  SPDRFEF
Real Balompedica Linense [4] 2 4
Villarreal B [3] 3
HT
1
0
FT 1 2
2-10
  SPA D3
UD Logrones B [2] 3
Racing B [2] 4
HT
1
0
FT 1 2
11-7
  SPA D3
Brea [3] 3
SD Tarazona [3] 5
HT
1
0
FT 2 0
3-5
  NIR D1
Coleraine [3] 3
Cliftonville [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-6
  NIR D1
Ballymena United [9] 1
Crusaders [6] 3
HT
0
0
FT 2 0
4-5
  NIR D1
Carrick Rangers [7] 3
Warrenpoint Town [12] 2
HT
0
1
FT 1 2
5-1
  NIR D1
Portadown [11] 2
Larne FC [4] 2
HT
1
1
FT 2 2
1-9
  RUS D1
Baltika Kaliningrad [7] 3
KAMAZ Naberezhnye Chelny [10] 6
HT
0
0
FT 0 0
1-3
  POL D2
Stal Rzeszow [1]
Pogonmazovik [15]
HT
1
0
FT 3 1
0-0
  UKR D1
Chernomorets Odessa [13] 5
Desna Chernihiv [8] 1
HT
0
1
FT 0 1
7-9
  GRE D2
Kalamata AO [12] 5
Ergotelis [5] 4
HT
1
0
FT 2 0
5-5
  CYP D1
Aris Limassol [3] 3
AEP Paphos [7] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  FRAC
Montchat Lyon 2
Sochaux [4]
HT
0
3
FT 0 3
3-7
  FRAC
Aubagne [3] 1
Nimes [11] 1
HT
2
2
FT 2 2
4-4
90min[2-2],Pen[3-4],NimesW
  FRAC
Amiens AC 3
Feignies 2
HT
1
0
FT 1 1
5-8
90min[1-1],Pen[1-3],FeigniesW
  FRAC
Cite 6 Calonne Ricouart
Valenciennes [13]
HT
1
1
FT 1 4
0-0
  SCOFAC
Kelty Hearts [1] 4
Montrose [3] 4
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  SCOFAC
Dumbarton [7] 3
Sauchie Juniors FC 3
HT
1
0
FT 3 1
7-4
  SCOFAC
Auchinleck Talbot 1
Hamilton Academical [8] 2
HT
0
0
FT 1 0
3-5
  SCOFAC
Civil Service Strollers FC 1 1
Peterhead [8] 1
HT
0
0
FT 0 3
3-4
  SCOFAC
Falkirk [5] 3
Raith Rovers [2] 1 4
HT
0
1
FT 1 2
8-1
  SCOFAC
Stirling Albion [3] 3
Trennett youth 1
HT
2
0
FT 4 0
4-4
  SCOFAC
Clydebank FC 2
Clyde [9] 2
HT
1
0
FT 2 0
0-4
  SCOFAC
Dalbeattie Star 3
East Kilbride 1
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  SCOFAC
Alloa Athletic [6] 1
Bonnyrigg Rose 1
HT
2
0
FT 5 0
4-3
  SCOFAC
Ayr United [7] 1
Albion Rovers [7]
HT
0
0
FT 2 1
8-5
  SCOFAC
Stenhousemuir [6] 1
Airdrie United [2] 2
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  SCOFAC
Queen's Park [4] 1
Kilmarnock [1] 1
HT
0
1
FT 0 1
3-7
  SCOFAC
Gala Fairydean 1
Annan Athletic [5] 1
HT
0
0
FT 0 1
3-7
  SCOFAC
Inverness [3]
Greenock Morton [9] 1
HT
1
0
FT 1 1
7-9
  SCOFAC
Lothian Hutchison 1
Edinburgh City [4] 2
HT
0
2
FT 1 2
3-4
  SCOFAC
Banks o Dee 2
East Fife [10] 2 4
HT
1
1
FT 2 1
5-5
  SCOFAC
Cove Rangers [1]
Queen of South [10] 1 1
HT
1
1
FT 2 2
8-7
  SCOFAC
Arbroath [5] 1
Forfar Athletic [2] 2
HT
2
0
FT 3 0
11-5
  MOL D1
Zimbru Chisinau [7] 1
FC Sfintul Gheorghe [4] 3
HT
1
0
FT 1 1
3-2
  MOL D1
CSF Baliti [6] 1
CS Petrocub [1] 3
HT
1
1
FT 1 2
0-6
  LUX D1
Hamm RM Benfica FC [16] 2
Progres Niedercorn [4] 1
HT
0
3
FT 1 9
1-10
  MAL D1
Birkirkara FC [4] 2
Sliema Wanderers FC [12] 7
HT
0
0
FT 2 0
2-7
  ENG RL1
Faversham Town
Sevenoaks Town 1 3
HT
0
1
FT 1 2
3-8
  ENG RL1
Phoenix Sports 2
Three Bridges 1
HT
1
1
FT 2 3
0-4
  SCO HL
Brora Rangers [6]
Deveronvale [8]
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  SCO HL
Lossiemouth [13]
Buckie Thistle FC [4]
HT
0
2
FT 0 5
0-0
  SCO HL
Nairn County [10]
Keith [15]
HT
0
2
FT 1 3
0-0
  SCO HL
Wick Academy [14]
Forres Mechanics [9]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  SWE D3
Sandviks IK [7]
Bodens BK [3]
HT
0
2
FT 0 2
0-0
  BHR FAC
Al-Ittifaq [4]
Al-Budaiya [9] 1
HT
1
0
FT 1 2
4-8
  BHR FAC
Qalali [5] 2
Busaiteen [9] 3
HT
1
0
FT 1 0
1-6
  BHR FAC
Al-Ahli(BHR) [10] 1
Al Khaldiya [4] 1
HT
0
1
FT 1 1
1-2
  BHR FAC
Najma Manama [6]
Isa Town [7] 4
HT
2
0
FT 2 0
6-3
  BHR FAC
Al-Tadhmon [10]
Al-Riffa [2]
HT
0
0
FT 0 8
0-0
  NIR CH
HW Welders [6] 1
Ballyclare Comrades [7] 1
HT
1
0
FT 2 2
11-7
  NIR CH
Annagh United [5]
Knockbreda [8]
HT
1
1
FT 4 1
0-0
  NIR CH
Dergview FC [9]
Queen's University [12]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  NIR CH
Dundela [11]
Newry City [1]
HT
2
1
FT 2 2
0-0
  NIR CH
Institute FC [10]
Ards FC [4]
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  NIR CH
Loughgall FC [2]
Ballinamallard United [3]
HT
1
1
FT 3 3
0-0
  Spain D4
Beti Kozkor KE
Valle de Egues
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  Spain D4
CD Huarte
MRA Navarra
HT
0
0
FT 4 2
0-0
  Spain D4
Atzeneta UE
CD Roda
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
Colegios Diocesanos
CA Bembibre
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
Numancia B
CD Ribert
HT
0
0
FT 2 2
0-0
  Spain D4
UD Santa Marta
Arandina
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  Spain D4
Atletico Astorga
CD Guijuelo 3
HT
0
2
FT 1 2
9-2
  Spain D4
UD Rotlet Molinar 4
CF Soller 3
HT
0
0
FT 3 0
7-3
  Spain D4
Albacete B 1
UB Conquense 4
HT
0
0
FT 0 1
8-2
  ENG UD1
Workington 1
Prescot Cables 2
HT
0
0
FT 1 0
11-2
  ENG UD1
Carlton Town
Corby Town
HT
2
1
FT 4 2
11-5
  ETH PR
Fasil Kenema 2 2
Arba Minch 1 3
HT
0
0
FT 1 1
5-2
  GER OBW
Viktoria Griesheim
TuS Dietkirchen
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  GER OBW
SC Velbert
SF Baumberg
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  SPA LU19
Gimnastic Tarragona U19 3
Real Zaragoza U19 1
HT
0
1
FT 1 2
5-5
  PORJA2
Vizela U19
Oliveirense U19 2
HT
0
0
FT 3 0
7-4
  PORJA2
Pacos Ferreira U19 1
Tondela U19 1
HT
0
0
FT 0 0
9-2
  PORJA2
Feirense U19 3
Leixoes U19 3
HT
0
1
FT 0 1
4-8
  PORJA2
Sporting Lisbon U19 1
Vitoria FC Setubal U19 1 1
HT
1
0
FT 4 0
9-10
  PORJA2
Alverca U19 2
GD Estoril-Praia U19 1
HT
0
0
FT 2 0
10-4
  PORJA2
Benfica U19
Vilafranquense U19
HT
5
0
FT 8 0
10-3
  PORJA2
Belenenses U19 2
Uniao Leiria U19 2 3
HT
0
0
FT 0 0
8-3
  TOG D1
Sara FC 3
AS Binah 2
HT
0
1
FT 0 2
6-4
  ENG-S CE
Banbury United [3]
Royston Town [7] 1
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  ENG-S CE
Barwell [15] 2
Hitchin Town [21] 1
HT
0
1
FT 2 1
7-5
  ENG-S CE
Lowestoft Town [19]
St Ives Town [17] 1
HT
1
2
FT 2 2
0-0
  ENG-S CE
Nuneaton Borough [18]
Hednesford Town [10] 2
HT
1
1
FT 1 1
7-4
  ENG-S CE
Redditch United [20]
Rushall Olympic [4]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  POR L3
Pevidem SC 3
Lusitania 2
HT
0
1
FT 0 1
7-7
  POR L3
Sporting Braga II
Anadia 1
HT
0
1
FT 0 1
11-2
  POR L3
Alverca 3
FC Caldas 1
HT
0
0
FT 0 1
8-5
  Ger-V
SV Eintracht Wald-Michelbach 2
FFV Sportfreunde 04 4
HT
0
0
FT 0 0
5-1
  GHA D1
WAFA [18] 2
Great Olympics [4] 1
HT
0
0
FT 1 0
2-5
  SUI D2
Lausanne SportsU21 [1]
Bulle [1]
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  SUI D2
FC Schotz [2]
Koniz [2]
HT
0
1
FT 2 2
0-0
  SUI D2
solothurn [2]
SC Buochs [2]
HT
2
2
FT 4 2
0-0
  SUI D2
Zug 94 [2]
Wohlen [2]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  SUI D2
Langenthal [2]
Bassecourt [2]
HT
1
1
FT 3 1
0-0
  SUI D2
FC Luzern U21 [2]
SV Hongg [2]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  SUI D2
Bruhl SG [15] 1
Breitenrain [1]
HT
0
2
FT 1 3
0-0
  SUI D2
SC Cham [8]
Etoile Carouge [11]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  SUI D2
Bavois [9] 2
Basuli B team [13] 2
HT
1
0
FT 2 0
9-2
  SUI D2
YF Juventus Zurich [6] 4
Zurich B team [5] 2
HT
1
0
FT 1 2
3-7
  SUI D2
FC Balzers [3]
FC Linth 04 [3]
HT
2
1
FT 4 3
0-0
  SUI D2
FC Paradiso [3] 2
FC Wettswil Bonstetten [3] 3
HT
2
0
FT 2 1
5-4
  ENG L2
Tranmere Rovers [10]
Stevenage Borough [21]
Postp.
  ENG Conf
Eastleigh [14]
Solihull Moors [7]
Postp.
  ENG Conf
Grimsby Town [3]
Boreham Wood [2]
Postp.
  ENG UD1
Tadcaster Albion
Hebburn Town
Postp.
  ENG UD1
Market Drayton Town
Runcorn Linnets
Postp.
  ENG UD1
Stocksbridge Park Steels
Lincoln United
Postp.
  ENG UD1
Sutton Coldfield Town
Stamford
Postp.
  NGA NL
Olympic FC 1
SONIDEP 2
HT
0
0
FT 1 1
2-5
  QATL CUP
Al-Ahli Doha [10] 5
Al Rayyan [8] 1
HT
0
1
FT 0 2
4-8
  SPA D1
Valencia [10] 6
Rayo Vallecano [6] 5
HT
1
0
FT 1 1
3-9
  ITA D2
Brescia [1] 5
Pisa [3] 5
HT
0
0
FT 0 1
2-7
  BEL D1
Seraing United [15]
Sint-Truidense [11]
HT
1
0
FT 2 0
2-6
  GRE D1
Asteras Tripolis [9]
Atromitos Athens [13] 1 5
HT
3
1
FT 6 2
2-0
  ENG L1
Lincoln City [16] 1
Accrington Stanley [17] 3
HT
0
0
FT 0 1
6-9
  ISR D1
Hapoel Natzrat Illit [7] 1
Hapoel Bnei Sakhnin FC [6] 3
HT
1
2
FT 1 2
8-9
  FRAC
Guingamp [15]
Stade Briochin [13] 2
HT
1
0
FT 1 0
2-8
  SPA LU19
Deportivo La Coruna U19
ED Val Minor Nigran U19 2
HT
2
0
FT 4 0
8-1
  POR D1
FC Famalicao [12] 1
Portimonense [6] 3
HT
0
2
FT 0 3
8-3
  POR D2
Viseu [9] 5
Vilafranquense [16] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-6
  SPA D3
CD Marchamalo [5] 5
UD Levante B [5] 5
HT
0
3
FT 1 7
9-0
  SPA D3
UD Mutilve [2] 2
CD Cayon [2] 1
HT
0
1
FT 2 1
8-0
  HOL D2
NAC Breda [13]
Helmond Sport [17]
HT
0
0
FT 1 0
8-5
  ISR D1
Maccabi Netanya [11] 1 2
Maccabi Petah Tikva FC [10] 1 3
HT
0
0
FT 2 0
2-2
  ROM D1
UTA Arad [8] 3
Arges [9] 1 2
HT
0
0
FT 0 1
2-5
  BUL D1
Arda [9] 4
Levski Sofia [8] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  EGY D1
El Sharqia Dokhan [18] 1
El Gounah [16] 3
HT
0
1
FT 0 2
9-3
  Spain D4
CE Felanitx 3
UD Collerense 2
HT
2
0
FT 3 0
3-8
  Spain D4
CD Gerena
CD Rota
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  Spain D4
CD Manacor
CD Serverense
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  Spain D4
Aurrera Ondarroa
Portugalete
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  Spain D4
SD Beasain
CD Basconia
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  Spain D4
UF Beniganim
Atletico Saguntino
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  Spain D4
Pasaia KE 2
SD San Ignacio 5
HT
1
1
FT 1 3
2-4
  SPA LU19
Union Adarve U19 7
Fuenlabrada U19 2
HT
0
2
FT 1 2
3-0
  BFL
Majestic FC
ASEC Koudougou 3
HT
0
1
FT 1 1
6-2
  BFL
AS Police Ouagadougou 3
RC Kadiogo 1
HT
1
1
FT 2 2
4-5
  SUI D2
Young Boys U21 [14]
FC Rapperswil-Jona [12]
HT
3
0
FT 5 3
0-0
  ALB D1
Skenderbeu Korca [9]
KF Tirana [1]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  FRA D1
Lille [12] 1
Nantes [11] 1 2
HT
1
1
FT 1 1
12-1
  RUS PR
Khimki [14] 1
FC Krasnodar [5] 1
HT
0
1
FT 3 3
9-6
  AUT D1
Trenkwalder Admira Wacker [10] 1 4
Wolfsberger AC [3]
HT
0
0
FT 0 1
1-7
  AUT D1
SG Austria Klagenfurt [5] 3
Red Bull Salzburg [1] 1
HT
1
0
FT 2 1
1-11
  AUT D1
Rheindorf Altach [12]
WSG Wattens [9] 2
HT
0
1
FT 0 3
1-5
  SPDRFEF
Badajoz [9] 1
SD Logrones [6] 1
HT
2
1
FT 2 2
3-5
  SPDRFEF
UD San Sebastian Reyes [13] 3
Racing de Ferrol [7] 2
HT
0
0
FT 1 0
2-3
  SPDRFEF
CD Alcoyano [7] 2
UE Cornella [14] 1
HT
1
0
FT 2 0
5-3
  SPDRFEF
Barcelona B [5] 2
C.D. San Fernando Isleno [13] 2
HT
0
2
FT 0 2
11-2
  SPA D3
CD Montijo [4] 6
CD Coria [4] 2
HT
0
0
FT 1 0
4-7
  SPA D3
Compostela [1] 2
Real Aviles [1] 4
HT
1
1
FT 3 2
3-5
  SPA D3
CD Cristo Atletico [1] 2
UC Ceares [1] 2
HT
1
0
FT 3 0
4-4
  SER D1
Metalac Gornji Milanovac [14] 1
Cukaricki Stankom [3] 3
HT
0
1
FT 0 3
1-5
  HUN D1
Fehervar Videoton [4] 1 3
Gyirmot SE [10] 4
HT
1
1
FT 3 2
2-6
  FRAC
Biesheim
Thaon
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  FRAC
Mulhouse
Lyon Duchere [8]
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  FRAC
Andrezieux [6] 1
Grenoble [10] 3
HT
2
0
FT 3 0
3-7
  FRAC
Cannes AS
Rodez Aveyron [8] 2
HT
1
1
FT 1 1
4-4
90min[1-1],Pen[3-2],Cannes ASWin
  TUR D1
Besiktas JK [9] 1 1
Giresunspor [16]
HT
0
1
FT 0 4
8-3
  TUR D2
Samsunspor [11] 1
Adanaspor [9] 2
HT
0
0
FT 1 0
5-1
  SLO D1
NK Aluminij [10] 1
Tabor Sezana [8] 1 4
HT
2
2
FT 3 2
2-2
  ISL
Mumbai City [2] 2
Hyderabad FC [10] 2
HT
1
1
FT 1 3
5-2
  Spain D4
Inter Ibiza
Constancia
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
UDC Txantrea KKE
CD Gares
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  Spain D4
CD Tarancon 1 4
CD Villacanas 3
HT
2
0
FT 3 1
1-5
  Spain D4
CD Lagun Onak
Urduliz FT
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
CD Agoncillo 1
CDFC La Calzada 3
HT
0
1
FT 0 1
4-1
  Spain D4
Amurrio
Tolosa
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  Spain D4
FC Vilafranca 1
EC Granollers
HT
1
0
FT 1 0
4-3
  Spain D4
AD Hogar Alcarreno
Almansa 2
HT
0
0
FT 0 3
3-2
  BEL WD1
Gent B (w) [2]
Famkes Merkem (w) [11]
HT
0
0
FT 6 1
0-0
  BEL WD1
Standard Liege B (w) [9]
Royal FC Liege (w) [12]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Mal PD
AS Korofina 1
CS Duguwolofila 2
HT
1
1
FT 3 2
5-4
  Mal PD
Real Bamako 2
AS Douanes de Sikasso
HT
1
0
FT 1 0
7-2
  MEX LT
Mineros Queretaro 1
CD Inter Queretaro II 2
HT
0
0
FT 1 0
4-3
  MEX LT
FC Guerreros de la Plata 2
Atletico Pachuca 1
HT
0
1
FT 1 4
5-8
  MEX LT
Inter Fundadores Queretaro
Titanes de Queretaro
HT
1
1
FT 2 3
6-7
  SPA LU19
Atletico Sanluqueno U19
CD El Ejido U19
HT
0
2
FT 0 5
3-5
  NIC D2
FC Brumas Jinotega 2
FC Yali 2
HT
2
1
FT 2 1
9-7
  SUI D2
Meyrin [1]
La Sarraz-Eclepens [1]
HT
5
0
FT 7 1
0-0
  SUI D2
US Terre Sainte [1]
FC Naters [1]
HT
0
2
FT 1 4
0-0
  SUI D2
FC Munsingen [2]
Grasshoppers U21 [2]
HT
0
1
FT 0 3
0-0
  SUI D2
Freienbach [3]
Baden [3]
HT
2
1
FT 3 2
0-0
  SPA D3
AD San Juan [2]
Arenas Club de Getxo [2]
Postp.
  CRO D1
Slaven Koprivnica [9]
Rijeka [2] 2
HT
0
0
FT 1 2
4-6
  Spain D4
Jove Espanol 2
Villarreal C
HT
1
1
FT 1 2
3-2
  ITA C1
Feralpisalo [4] 1
Us Pergolettese [10] 2
HT
4
0
FT 6 0
11-4
  ITA C1
Robur Siena S.S.D. [4] 3
Grosseto [20] 3
HT
0
0
FT 1 3
9-4
  ITA C1
Bari [1] 2
Latina [12] 4
HT
1
0
FT 3 1
7-2
  ITA C1
Nuovo Campobasso [14] 1
Francavilla [8] 4
HT
1
2
FT 2 2
3-3
  POL PR
Pogon Szczecin [3] 4
Lechia Gdansk [2]
HT
2
1
FT 5 1
6-1
  KSA D2
Al-Zlfe [9] 4
Afief [12] 2
HT
0
0
FT 1 0
7-2
  Spain D4
Son Veri 3
Mallorca B 5
HT
1
2
FT 1 2
2-4
  GER OBW
TSV Emmelshausen
Hassia Bingen
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  SEN D1
Teunhueth FC 1
Diambars 4
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  SEN D1
AS Dakar Sacre Coeur 5
Pikine 2
HT
1
0
FT 1 1
3-8
  SEN D1
ASC Jaraaf 1
Linguere 1
HT
1
0
FT 2 0
2-3
  SEN D1
Toure Kunda Footpro
Casamance
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  SUI D2
Chenois [1]
FC Thun U21 [1]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  SUI D2
Vevey Sports [1]
La Chaux-de-Fonds [1]
HT
2
2
FT 5 3
0-0
  KUW D1
Al-Qadsia SC [5] 5
Al-Arabi Club (KUW) [4] 2
HT
0
0
FT 1 0
5-8
  KSA PR
Al Ittihad(KSA) [3] 1
Al-Tai [16] 3
HT
1
0
FT 1 0
5-5
  ITA D1
Juventus [8] 4
Atalanta [4] 5
HT
0
1
FT 0 1
6-4
  SUI Sl
Grasshopper [5] 3
Lugano [3] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  NOR D1
Lillestrom [6]
Stromsgodset [10] 3
HT
3
0
FT 4 1
4-5
  NOR D1
Odd Grenland [12] 2
Valerenga [7] 2
HT
1
1
FT 1 2
7-6
  SPA D3
SD Laredo [2] 1
Rio Sports [2] 2
HT
1
1
FT 2 3
2-11
  SPA D3
Naxara [2] 1 3
Osasuna B [2] 1
HT
0
0
FT 1 2
1-4
  SPA D3
Aguilas CF [5] 1
Eldense [5]
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  SPA D3
Atletico Mancha real [5] 1
CF La Nucia [5] 2
HT
0
2
FT 0 3
8-0
  SPA D3
Cordoba [4] 3
Merida AD [4] 3
HT
1
0
FT 3 0
7-0
  SUI D1
FC Wil 1900 [8] 2
Aarau [7] 1
HT
0
1
FT 2 2
6-4
  SUI D1
Vaduz [3] 2
Stade Ouchy [6] 2
HT
1
1
FT 2 1
7-1
  CZE D1
FC Viktoria Plzen [3]
Bohemians 1905 [11]
HT
3
0
FT 6 0
7-4
  CYP D1
PAEEK [11]
Doxa Katokopias [10] 2
HT
1
1
FT 1 2
8-2
  FRAC
Sarrebourg FC
Creteil [17]
HT
0
0
FT 1 3
0-0
  FRAC
Venissieux Minguette 4
Yzeure AS [3] 3
HT
0
1
FT 1 1
5-6
90min[1-1],Pen[4-3],Venissieux MinguetteWin
  FRAC
FC Bergerac [1]
Stade Bordelais
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  FRAC
Toulouse Metropole
Montauban FC TG
HT
0
0
FT 0 0
0-0
90min[0-0],Pen[3-4],Montauban FC TGW
  FRAC
Cambrai
Amiens [19]
HT
1
3
FT 1 4
0-0
  FRAC
Ajaccio Gfco
Red Star FC 93 [15] 2
HT
0
0
FT 1 2
8-1
  FRAC
Linas-Montlhery 2
Evreux 2
HT
0
1
FT 1 1
8-1
90min[1-1],Pen[5-4],Linas-MontlheryWin
  FRAC
Dinan Lehon FC
Saint Malo [14]
HT
1
1
FT 2 2
0-0
90min[2-2],Pen[5-4],Dinan Lehon FCWin
  FRAC
PD Ergue Gaberic
Vannes [12]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  FRAC
Paris FC [5]
Cayenne 1 1
HT
2
0
FT 14 0
10-0
  FRAC
Chambly FC [14] 1
Beauvais [8] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-6
90min[0-0],Pen[4-5],BeauvaisW
  MAL D1
Valletta FC [5] 1
Mosta FC [9] 1
HT
2
0
FT 3 1
2-4
  INT CF
Mexico (w) [28]
Canada (w) [6]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  SPA FDH
Peinsa F.S. Cartagena Futsal [5]
Catgas Energia Futsal [12]
HT
2
0
FT 4 1
0-0
  Spain D4
SD Deusto 3
Anaitasuna
HT
1
0
FT 3 0
5-2
  Spain D4
CD Union Sur Yaiza
CD Santa Ursula
HT
3
0
FT 3 1
0-0
  Spain D4
CD Vitoria(SPA)
Leioa
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  MAL D2
Pembroke Athleta [2] 1 1
St Georges [11] 3
HT
1
0
FT 2 0
8-2
  MAL D2
Marsaxlokk FC [5]
Lija Athletic [9] 1
HT
2
3
FT 3 4
0-0
  IRQ D1
Naft Al Junoob [6]
Zakho [7]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  SLV Rl
Once Deportivo de Ahuachapan Reserves 4
Santa Tecla U20
HT
1
0
FT 3 0
4-5
  SLV Rl
CD Luis Angel Firpo Reserves 3
CD Aguila Reserves 1 4
HT
2
0
FT 2 3
2-8
  SLV Rl
Alianza FC San Salvador U20
Jocoro FC Reserves 2
HT
3
2
FT 6 3
6-2
  WAFF-U18
Jordan U18
Lebanon U18
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  GER OBW
SG 2000 Mulheim-Karlich 1
Sportfreunde Eisbachtal 3
HT
1
0
FT 3 1
0-6
  SPA WD2
CFS La Garita (w)
Orientacion Maritima (W) 1
HT
1
1
FT 2 2
6-5
  SPA WD2
CD Achaman Santa Lucia (w) 1
Fundacion CD Tenerife (W) 1 1
HT
0
0
FT 0 0
1-9
  FRA D5
Le Mans II 3
FC Challans
HT
1
2
FT 1 2
3-2
  SPA LU19
CD Aguilas Atletico U19 2
CD Sobradillo U19 5
HT
0
2
FT 0 2
2-6
  SPA LU19
UD Unificacion Bellvitge U19 2
CF Damm U19 1
HT
0
0
FT 0 0
1-7
  SPA D2
Almeria [1] 1
SD Huesca [14] 6
HT
0
0
FT 0 0
1-3
  SPA D2
Sporting Gijon [13] 4
Fuenlabrada [20] 1
HT
1
0
FT 1 1
5-5
  ENG Conf
Notts County [6]
Dagenham Redbridge [10] 2
HT
1
1
FT 2 1
8-2
  ENG PR
Brighton Hove Albion [9] 1
Leeds United [17] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-1
  SPA D1
Mallorca [13] 3
Getafe [19]
HT
0
0
FT 0 0
2-0
  GER D1
Bayern Munchen [1] 1
Arminia Bielefeld [17] 1
HT
0
0
FT 1 0
13-4
  ITA D2
Perugia [9] 3
Cittadella [10] 3
HT
1
0
FT 1 1
3-5