SPA D2
SD Amorebieta [21] 1 5
Real Zaragoza [14] 2
HT
1
1
FT 1 1
5-8
  SPA D2
Ibiza Eivissa [11] 3
Ponferradina [5] 4
HT
0
1
FT 0 1
7-5
  BEL D1
Zulte-Waregem [16] 1
Beerschot Wilrijk [18] 1
HT
2
0
FT 2 0
2-5
  SCO PR
Celtic FC [3] 2
Aberdeen [8] 1
HT
1
1
FT 2 1
14-3
  ENG L1
Ipswich Town [13] 2
Crewe Alexandra [24] 1
HT
2
0
FT 2 1
5-5
  ENG FAT
Kingstonian [7]
Farnborough Town [1] 1
HT
2
0
FT 4 1
6-6
  ENG FA WC
Ashford Town (w)
Oxford United (w) [3]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  SPDRFEF
Gimnastic Tarragona [12] 2
Baleares [2] 2
HT
1
1
FT 1 2
10-1
  SPA D3
CD Arenteiro [1] 4
G. Segoviana [1] 4
HT
1
0
FT 1 1
3-3
  BEL D2
Mouscron Peruwelz [7] 1
Lierse [4]
HT
1
0
FT 2 1
2-10
  DEN SASL
Brondby IF [5] 2
Randers FC [4] 3
HT
1
0
FT 1 0
4-12
  POL D2
Wisla Pulawy [10] 3
Lech II Poznan [5] 1 1
HT
1
1
FT 1 2
8-5
  UKR D1
Rukh Vynnyky [12] 1
Metalist 1925 Kharkiv [9] 1
HT
1
0
FT 2 0
9-3
  GRE D2
AE Kifisias [2] 2
Diagoras [5]
HT
0
0
FT 0 0
7-8
  MOL D1
Sheriff Tiraspol [2]
Dinamo-Auto [5]
HT
6
0
FT 7 0
0-0
  CHI D1
Santiago Wanderers [17] 2
Audax Italiano [3] 3
HT
0
1
FT 2 2
6-4
  LUX D1
Red Boys Differdange [8] 3
CS Petange [7] 2
HT
2
0
FT 4 0
4-6
  LUX D1
Etzella Ettelbruck [14]
US Mondorf-les-Bains [11]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  LUX D1
Fola Esch [6] 2
Hostert [10] 4
HT
1
0
FT 2 0
6-9
  LUX D1
Swift Hesperange [5] 1
F91 Dudelange [1] 5
HT
0
0
FT 1 0
4-2
  LUX D1
Rodange 91 [15] 2
FC Wiltz 71 [13] 2
HT
1
0
FT 2 0
3-12
  LUX D1
UNA Strassen [4] 3
Jeunesse Esch [12] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  LUX D1
Victoria Rosport [9]
Racing Union Luxemburg [2]
HT
2
0
FT 3 1
0-0
  MAL D1
Hamrun Spartans [7] 2
Santa Lucia [10] 2
HT
2
0
FT 3 0
3-8
  MNE D1
FK Buducnost Podgorica [3] 1 3
FK Sutjeska Niksic [1] 4
HT
2
2
FT 3 3
6-9
  SWE D3
Taftea IK [12] 4
Umea FC Academy [11]
HT
0
0
FT 0 2
4-8
  Spain D4
SD Borja 1 2
CA Monzon 2
HT
0
0
FT 0 3
4-7
  Spain D4
Cartagena FC
Lorca Deportiva FC
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
Racing Villalbes
CF Noia
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  Spain D4
Murchante
CD Beti Onak
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  Spain D4
Epila CF
Barbastro
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  Spain D4
AD San Clemente
Villarrubia CF
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  Spain D4
CD Tuilla
CD Lealtad
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
CD Murense
Llosetense
HT
0
0
FT 0 5
0-9
  ETH PR
Adama City 2
Addis Ababa Ketema 2
HT
0
1
FT 1 1
6-1
  POR D3
AD Castro Daire 1
Valadares Gaia FC 2
HT
2
0
FT 2 1
5-4
  POR D3
Amarante 1
USC Paredes 3
HT
1
1
FT 2 3
11-4
  POR D3
Pero pinheiro 2
O.Elvas 2
HT
0
0
FT 1 0
3-7
  POR D3
Limianos 3
Vilaverdense
HT
0
0
FT 1 2
7-7
  POR D3
Sintrense 3
CF Os Belenenses 3
HT
1
1
FT 2 1
8-8
  POR D3
Clube Condeixa
GD Vitoria Sernache 2
HT
1
1
FT 2 3
2-3
  POR D3
Forjaes 2
Maritimo B 1
HT
0
3
FT 0 3
3-6
  POR D3
Leca
Ferreira de Aves
HT
1
0
FT 6 0
7-4
  POR D3
Berco SC
Mirandela 1
HT
1
1
FT 1 2
4-2
  POR D3
Benfica C.Branco 2
GD Fontinhas 3
HT
0
1
FT 0 1
7-0
  POR D3
Sp. Espinho 1 2
Uniao de Coimbra 2 3
HT
2
0
FT 2 0
5-6
  POR D3
Merelinense 2
Camacha 3
HT
0
0
FT 1 0
4-8
  POR D3
Barreirense 3
Mokala Pancheners 3
HT
1
1
FT 2 2
5-9
  POR D3
Louletano 3
Pinhalnovense 4
HT
0
2
FT 2 2
7-3
  POR D3
Esp. Lagos 2
Montemor 1 4
HT
0
1
FT 2 1
10-1
  POR D3
Santa Marta de Penaguiao 1 2
Tirsense 3
HT
0
2
FT 0 2
2-4
  POR D3
Maria da Fonte 1
Vianense 1
HT
1
0
FT 2 0
1-8
  POR D3
Vila Real 3
Vila Mea 3
HT
0
1
FT 0 3
15-2
  SPA LU19
Lugo U19 1
Marina Sport U19
HT
1
2
FT 4 5
5-3
  SPA LU19
Sevilla U19
Seneca CF U19 3
HT
0
0
FT 1 0
9-5
  SPA LU19
Alcorcon U19 1
Atletico de Madrid U19 2
HT
0
0
FT 0 1
4-5
  TOG D1
Entente 2 1
Gbohloesu 1 2
HT
0
0
FT 1 0
4-4
  TOG D1
AS Togo-Port 1 3
Dynamic Togolais 1 1
HT
0
0
FT 0 1
1-6
  POR L3
Amora FC 1
Real Sport Clube Queluz 1
HT
0
0
FT 1 1
5-1
  POR L3
Cova Piedade 1
SCU Torreense 1
HT
0
1
FT 0 1
6-2
  POR L3
Fafe 2
Montalegre 1 2
HT
2
2
FT 2 2
11-3
  GHA D1
Real Tamale United [15]
Ashanti Gold [6]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  GHA D1
Karela United FC [9] 1
Asante Kotoko FC [1] 1 2
HT
0
0
FT 0 0
7-4
  GHA D1
Bibiani Gold Stars [13]
Accra Lions [14]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  GHA D1
Techiman Eleven Wonders [18] 1
Elmina Sharks [12] 1
HT
0
0
FT 3 1
9-4
  GHA D1
Bechem United [7]
Ghana Dream FC [5]
HT
1
1
FT 3 1
0-0
  GHA D1
King Faisal [2] 1
Medeama SC [8] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  SPA D1
RCD Espanyol [11] 1
Real Sociedad [2] 1
HT
0
0
FT 1 0
2-9
  Spain D4
Deportiva Minera
La Union CF
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Caravaca CF
CD Bala Azul
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Tuoer De Cilliers 5
Palencia 6
HT
1
0
FT 2 0
5-1
  BHR Cup
East Riffa [3]
Manama Club [1]
Postp.
  POR D1
Maritimo [17] 2
Pacos de Ferreira [11] 3
HT
0
0
FT 2 0
2-8
  SUI Sl
Lausanne Sports [9] 1 5
Servette [7] 3
HT
0
0
FT 0 3
6-1
  SUI Sl
Luzern [10] 2
Basel [1] 3
HT
0
1
FT 1 3
6-4
  POR D2
Leixoes [10] 1
Clube Desportivo Trofense [14] 1
HT
1
1
FT 1 2
5-14
  SER D1
FK Vozdovac Beograd [8] 1
Partizan Belgrade [1] 1
HT
0
1
FT 0 3
2-1
  ROM D1
FC Botosani [7] 1 3
FC Voluntari [5] 2
HT
0
1
FT 1 1
6-6
  SAPL D1
Maritzburg United [11]
AmaZulu [8] 2
HT
0
1
FT 1 1
4-1
  Spain D4
Elche CF Ilicitano 4
Silla CF 3
HT
4
0
FT 5 0
4-2
  Spain D4
Puente Genil 2
AD Ceuta FC B 3
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  Spain D4
CD Galapagar 2
Rayo Vallecano B 1
HT
1
0
FT 1 3
1-3
  Spain D4
CD Don Alvaro 4
Moralo CP 1 1
HT
0
0
FT 0 0
2-4
  Spain D4
Mazarron CF 3
UD Los Garres 1
HT
0
0
FT 1 0
2-5
  Spain D4
CD Arnedo 4
Tudelano 3
HT
0
0
FT 1 0
6-1
  Spain D4
CD Caspe 2
CF Illueca 1
HT
2
0
FT 3 1
5-5
  Spain D4
Cenicero 1 3
CF Rapid De Murillo 1 2
HT
0
1
FT 1 2
7-2
  Spain D4
Archena Sport 2
CD Bullense 4
HT
1
1
FT 1 2
3-3
  Spain D4
CF Alondras
Juvenil Ponteareas
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  Spain D4
CSD Arzua
Deportivo La Coruna B
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  Spain D4
AD Cartaya
Recreativo Huelva
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  Spain D4
Quintanar Del Rey
Miguelturreno
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
UE Olot
LHospitalet
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  Spain D4
Villajoyosa
Callosa Deportiva CF
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
Ciudad Rodrigo
CyDL Jupiter Leones
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  QATL DC
Al Mesaimeer Club 1
Russell City 3
HT
0
1
FT 0 1
8-2
  QATL DC
Muaidar SC 1
Al Bidda SC
HT
0
0
FT 0 1
0-2
  BFL
AS Douanes Ouagadougou 2
RC Bobo Dioulasso 3
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  BFL
Vitesse Delft 2
ASF Bobo Dioulasso 1
HT
0
0
FT 0 0
3-1
  INT FRL
Colombia (w) [26] 2
Uruguay (w) [73]
HT
2
1
FT 3 2
4-2
  HOL D1
SC Heerenveen [11] 1
PSV Eindhoven [2] 1
HT
0
1
FT 1 1
3-8
  Spain D4
Casalarreina 1 6
CD Anguiano 5
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  Mal PD
US Bougouni 1
Cercle de Bamako
HT
0
1
FT 0 2
4-1
  FRA D1
Montpellier [10] 1
Lyon [9] 4
HT
0
1
FT 0 1
8-5
  AUT D1
SV Ried [5] 1
Rapid Wien [6] 2
HT
1
1
FT 2 2
1-9
  NOR D1
Rosenborg [5] 1
Bodo Glimt [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  NOR D1
Kristiansund BK [6] 3
Viking [3] 1
HT
1
1
FT 2 3
4-9
  NOR D1
Tromso IL [11] 1
Stabaek [14] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  NOR D1
Mjondalen IF [15] 2
Sarpsborg 08 [8]
HT
1
1
FT 1 3
4-5
  NOR D1
Haugesund [9]
Sandefjord [13] 2
HT
1
1
FT 1 2
2-6
  SPDRFEF
CF Talavera de la Reina [14] 3
CF Rayo Majadahonda [6] 3
HT
0
0
FT 0 0
7-5
  SPDRFEF
Deportivo La Coruna [3]
Athletic Bilbao B [17] 4
HT
0
0
FT 1 1
7-3
  SPDRFEF
Sevilla Atletico [18] 1
UE Llagostera [20] 3
HT
1
1
FT 2 1
6-3
  SPDRFEF
UCAM Murcia [15] 5
Algeciras [8] 1 4
HT
1
0
FT 2 0
5-7
  SPA D3
Marino luanco [1] 4
UD Llanera [1] 3
HT
0
0
FT 1 0
8-4
  SPA D3
Pontevedra [1] 1
Arosa SC [1] 3
HT
0
0
FT 1 0
7-2
  SPA D3
CF Salmantino [1] 3
Union Langreo [1] 3
HT
0
0
FT 1 0
7-2
  SPA D3
Club Deportivo Tropezon [2] 1 6
CD Ardoi Draw [2] 2
HT
0
1
FT 1 1
6-3
  SPA D3
CF Badalona [3] 2
CE Europa [3] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-9
  SPA D3
Terrassa [3] 3
RCD Espanyol B [3] 6
HT
1
2
FT 2 2
7-8
  SPA D3
CS Puertollano [5] 4
Real Murcia [5] 3
HT
0
2
FT 1 2
8-0
  SVK D1
Spartak Trnava [2] 1 3
MFK Ruzomberok [3] 5
HT
0
1
FT 0 3
5-1
  TUR D1
Yeni Malatyaspor [17] 5
Galatasaray [8] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-7
  TUR D2
Altinordu [18] 1
Ankaragucu [2] 1
HT
0
0
FT 2 1
1-6
  IRFAIC
Bohemians [5] 1
St. Patricks Athletic [2] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-4
90min[0-0],120min[1-1],Pen[3-4],St. Patricks AthleticW
  Spain D4
Jerez Industrial CF
CD Badazus II
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
Vianes
CA River Ebro
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  Spain D4
CD Torrijos
La Roda CF
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  Spain D4
SD Textil Escudo
Samano
HT
1
2
FT 2 2
0-0
  Spain D4
CF Vimenor
SD Noja
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  Spain D4
CD Olimpic Xativa
Torrent C.F
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
CD El Palo
UD San Pedro
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
CD Colindres 1
Selaya FC 2
HT
0
1
FT 1 1
3-6
  Spain D4
Barakaldo CF 2
Uritarra 3
HT
0
2
FT 1 2
17-3
  Spain D4
L Entregu CF 2
SD Navarro CF 5
HT
0
0
FT 0 0
10-3
  Spain D4
Orihuela CF 3
Acero 5
HT
1
0
FT 2 0
7-2
  Spain D4
CD Estradense 5
Polvorin 4
HT
0
0
FT 0 1
7-6
  Spain D4
UD Somozas 1
Sofan 2
HT
1
0
FT 2 0
3-2
  Spain D4
CD Pozoblanco
UD Tomares 1
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  Spain D4
Alhaurin de la Torre 1
Atletico Porcuna CF
HT
0
0
FT 0 3
8-8
  Spain D4
EMD Aceuchal 1 2
CD Miajadas 1
HT
0
2
FT 0 4
4-4
  Spain D4
Alfaro 4
Calahorra B 4
HT
1
0
FT 3 1
6-2
  Spain D4
Arroyo Club Polideportivo 3
Extremadura B 1 4
HT
1
0
FT 2 0
2-0
  Tanzania PL
Dodoma Jiji FC 2
Coastal Union 1
HT
0
0
FT 0 0
8-4
  SPA LU19
Malaga U19 1 5
Calavera CF U19 5
HT
0
0
FT 2 0
11-4
  POR D3
Rabo Peixe 5
Ideal 1 3
HT
1
1
FT 2 2
7-1
  ENG PR
Chelsea [1] 2
Manchester United [9] 5
HT
0
0
FT 1 1
15-2
  GER D1
RB Leipzig [8] 1
Bayer Leverkusen [4] 3
HT
0
2
FT 1 3
7-2
  SWE D1
Kalmar [6]
Malmo FF [1] 1
HT
0
0
FT 0 1
5-10
  SWE D1
Halmstads [13] 3
Hammarby [5] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-8
  ITA C1
US Fiorenzuola [15] 1
Legnago Salus [18]
HT
1
0
FT 1 0
4-8
  ITA C1
JuventusU23 [7] 2
USD Virtus Verona [12] 5
HT
0
0
FT 0 1
8-1
  ITA C1
Lecco [13] 4
SudTirol [1] 3
HT
0
1
FT 0 1
5-5
  ITA C1
Mantova [17] 3
Renate AC [3] 1
HT
1
1
FT 2 2
8-4
  ITA C1
Padova [4] 2
Pro Vercelli [8] 1 4
HT
1
0
FT 1 0
6-4
  ITA C1
Pro Sesto [20] 4
Trento [9] 2
HT
0
0
FT 1 1
4-2
  ITA C1
Seregno [14] 1
Giana [19] 1 2
HT
0
0
FT 2 0
5-2
  ITA C1
Triestina [5] 2
Pro Patria [16] 4
HT
0
0
FT 1 1
6-2
  POL PR
Legia Warszawa [17] 1
Jagiellonia Bialystok [8] 4
HT
1
0
FT 1 0
12-3
  Spain D4
CD Torreperogil
Motril
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
Caudal 4
EI San Martin 1
HT
1
1
FT 2 2
3-3
  Spain D4
Torredonjimeno 1 5
UD Torre del Mar 4
HT
0
0
FT 1 1
6-3
  GER Bbe
SpVg Hagen
DJK TuS Hordel
HT
1
1
FT 1 5
4-4
  SEN D2
ASC Port Autonome 4
Renaissance Dakar 2
HT
0
0
FT 1 1
4-4
  SEN D2
NGB ASC Niarry Tally 2
Dakar Universite Club 1
HT
1
0
FT 2 0
4-3
  SEN D2
Demba Diop 1
Jamono Fatick 2
HT
0
1
FT 0 2
8-4
  SEN D1
ASEC Ndiambour
US Goree
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  SEN D1
Guediawaye 1
AS Douanes Dakar 1
HT
1
1
FT 1 2
5-2
  SEN D1
CNEPS
Generation Foot
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  MEX LT
Real Olmeca Sport
Zapateros de Leon
HT
1
2
FT 1 5
1-12
  ITA D1
AS Roma [5] 2
Torino [12] 1
HT
1
0
FT 1 0
2-9
  RUS PR
CSKA Moscow [6] 1
Zenit St. Petersburg [1] 1
HT
0
1
FT 0 2
7-1
  SPA D3
Toledo [5] 3
Ejido [5] 4
HT
0
1
FT 0 1
8-3
  DEN SASL
Aalborg [3] 3
FC Copenhagen [2] 5
HT
1
3
FT 1 3
7-6
  POL D1
Widzew lodz [2] 3
Zaglebie Sosnowiec [15] 2
HT
2
1
FT 3 2
7-7
  CZE D1
Sparta Praha [4] 3
Slovan Liberec [10] 2
HT
1
1
FT 2 1
5-1
  HUN D1
Mezokovesd Zsory [5] 3
Ferencvarosi TC [1]
HT
0
2
FT 0 3
4-5
  CRC D1
Alajuelense [2] 1
Perez Zeledon [8] 1
HT
1
0
FT 3 0
5-2
  MAL D1
Balzan FC [5]
Hibernians FC [1] 3
HT
1
1
FT 1 2
8-2
  Spain D4
Azkoyen
CD Corellano
HT
0
0
FT 4 0
0-0
  Spain D4
UE Vilassar de Mar 2
Sant Andreu 3
HT
1
1
FT 2 2
6-3
  MAL D2
Vittoriosa Stars [8] 2
Melita FC Saint Julian [4]
HT
0
1
FT 0 3
4-4
  WAFF-U18
Iraq U18
Palestine U18
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  SPA D2
Tenerife [4] 2
Real Sociedad B [20] 4
HT
1
0
FT 2 0
3-6
  SPA D3
Leganes B [1] 2
AD Union Adarve [1] 2
HT
0
0
FT 1 1
5-7
  SPA D1
Cadiz [17] 2
Atletico Madrid [4]
HT
0
0
FT 1 4
4-8
  BEL D1
KAA Gent [9]
Standard Liege [13] 2
HT
1
0
FT 3 1
12-4
  GRE D1
PAOK Saloniki [3] 3
Aris Thessaloniki [9] 2
HT
0
1
FT 0 1
7-2
  GRE D1
Panathinaikos [6]
Panaitolikos Agrinio [12] 4
HT
0
0
FT 2 0
6-2
  UKR D1
Kolos Kovalyovka [11]
Veres [8] 3
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  SWE D3
Bergnasets AIK [13]
Storfors AIK [9]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  BHR Cup
Al-Muharraq [8]
Al-Riffa [2]
Postp.
  CYP D1
AEL Limassol [8] 3
AEK Larnaca [2] 3
HT
0
1
FT 0 2
3-3
  BFL
US Forces Armees 4
ASFA-Yennenga 4
HT
1
0
FT 1 0
2-4
  POR D1
Sporting CP [2] 3
CD Tondela [10] 3
HT
1
0
FT 2 0
1-4
  NOR D1
Brann [16]
Molde [2] 1
HT
0
0
FT 0 1
11-4
  MAL D2
Mqabba FC [10] 4
Zejtun Corinthians [3] 1
HT
0
3
FT 2 4
4-6
  ISR CL
SC Ramla 3
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 2
HT
0
2
FT 1 4
2-3
  Bra SD
Nova Venecia FC 2
Aster Brasil FC 2
HT
0
0
FT 1 1
7-5
90min[1-1],Pen[6-5],Nova Venecia FCWin
  Brazil CFL
Caucaia CE 6
Icasa CE 5
HT
0
1
FT 0 1
5-2
  BNY
Barra Mansa/RJ U20 1 3
Queimados U20
HT
1
0
FT 4 0
4-2
  BNY
Coruripe AL U20
Guarany AL U20
HT
1
0
FT 1 1
14-0
  MEX LT
Oceania FC
Escorpiones FC II
HT
0
0
FT 1 0
10-2
  BNY
Perolas Negras Youth 1 5
Serrano RJ U20 1 3
HT
1
1
FT 1 1
3-7
  ISR D1
Hapoel Haifa [3] 3
Maccabi Tel Aviv [11] 2
HT
0
1
FT 1 3
4-9
  ROM D1
CS Universitatea Craiova [3] 4
FC Steaua Bucuresti [2] 2
HT
1
2
FT 2 3
2-4
  COL D2
Leones [1]
Real Cartagena [8]
HT
2
0
FT 3 2
9-0
  Brazil DDL
Uniao Frederiquense RS 4
Guarany de Bage 2
HT
4
0
FT 5 0
2-2
  ISR D1
Hapoel Tel Aviv [4] 1
Maccabi Haifa [2] 4
HT
1
1
FT 1 3
4-4
  HOL D1
Vitesse Arnhem [6] 1
AZ Alkmaar [13] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  BRA D1
Atletico Mineiro [1] 6
Fluminense RJ [7] 3
HT
1
1
FT 2 1
7-3
  BRA D1
Corinthians Paulista (SP) [5] 5
Atletico Paranaense [14] 2
HT
0
0
FT 1 0
10-3
  BEL D2
Jeunesse Molenbeek [5] 1 4
KMSK Deinze [3] 2
HT
2
0
FT 2 2
4-4
  BRA D2
Operario Ferroviario PR [14] 2
CRB AL [5]
HT
2
0
FT 2 1
4-11
  BRA D2
Centro Sportivo Alagoano [7] 1
Brasil de Pelotas [20] 4
HT
3
0
FT 4 0
4-2
  BRA D2
Goias [2] 2
Brusque FC [15] 3
HT
0
1
FT 2 2
12-4
  BRA D2
Avai FC SC [4] 2
Sampaio Correa [13] 1 3
HT
0
1
FT 2 1
11-2
  BRA D2
Londrina PR [17] 2
Vasco da Gama [10] 1
HT
2
0
FT 3 0
4-11
  BRA D2
Vitoria BA [18] 2
Vila Nova [12] 1
HT
0
0
FT 0 1
15-4
  BRA D2
Botafogo RJ [1] 1
Guarani SP [6] 1 4
HT
0
0
FT 2 2
6-4
  BRA D2
Remo Belem (PA) [16] 1
Confianca SE [19] 2
HT
0
0
FT 0 0
10-4
  VEN D1
Deportivo Tachira [1] 4
Caracas FC [1] 3
HT
0
0
FT 1 0
8-3
  BOL D1
Royal Pari FC [5] 1
Real Potosi [14] 1
HT
2
0
FT 5 0
7-6
  Bra SD
Sport Lagoa Seca 1 8
Auto Esporte Clube PB 6
HT
2
0
FT 2 1
5-9
  Bra SD
Uberaba MG 5
Boston 3
HT
2
0
FT 3 1
7-0
  Bra SD
Caravaggio FC 5
Blumenau EC 6
HT
0
0
FT 0 0
5-5
  Bolivia N B
Universitario de Sucre 6
Garcia Agreda 2 3
HT
2
0
FT 4 0
4-3
  SLO D1
NK Mura 05 [6] 2
Maribor [2] 3
HT
2
1
FT 3 1
1-5
  ITA D2
Como [12] 2
Parma [15] 4
HT
0
0
FT 1 1
5-6
  POR D2
Academica Coimbra [18] 4
SC Covilha [13] 4
HT
1
0
FT 3 0
7-5
  INT CF
Club Infantil Oriental 2
Arijon 1 3
HT
1
0
FT 2 1
4-4
  INT CF
Kimberley Mar del Plata 1 4
Argentinos Del Sud 4
HT
1
1
FT 1 1
2-4
90min[1-1],Pen[3-4],Argentinos Del SudW
  ITA D1
Napoli [1] 2
Lazio [6] 4
HT
3
0
FT 4 0
1-3
  FRA D1
Marseille [5] 1
Troyes [17] 4
HT
0
0
FT 1 0
7-3
  SPA D1
Real Madrid [1] 3
Sevilla [3] 3
HT
1
1
FT 2 1
0-4
  BEL D1
Royal Antwerp [2] 1
Oostende [15] 2
HT
0
0
FT 3 0
4-4
  ARG D1
Rosario Central [13] 1 4
River Plate [1] 1
HT
1
0
FT 2 2
3-2
  PER D1
Sporting Cristal [2] 1 1
Alianza Lima [1] 1 3
HT
0
0
FT 0 0
7-0
  INT CF
Academia Mascherano 1 3
Rivadavia Lincoln 4
HT
0
1
FT 0 2
0-6
  INT CF
AD Centenario Neuquen 1
Atletico Maronese 3
HT
0
0
FT 1 1
6-4
  INT CF
Hipolito Yrigoye 2
CA Penaflor 3
HT
0
1
FT 2 1
4-5
  INT CF
Huracan de San Luis 4
Club General San Martin Merlo 5
HT
1
0
FT 1 0
11-2
  ARG B M
UAI Urquiza [1] 2
Canuelas FC [2] 2
HT
0
1
FT 1 2
5-2
  ACT M
Sportivo Dock Sud [10] 1 3
Berazategui [1] 3
HT
0
0
FT 2 0
2-2
  ADT M
Centro Espanol [6] 4
Defensores de Cambaceres [2] 1 2
HT
0
0
FT 1 0
5-7
  MEX LT
SK Sport Street Soccer FC 2
Halcones Negros FC 3
HT
1
1
FT 2 1
6-2
  ARG TB
JJ Moreno 3
Germinal de Rawson 1 7
HT
0
0
FT 2 1
8-1
  ARG TB
Juventud Pueyrredon 2 2
CA Alianza Futbolistica VM 1 5
HT
1
0
FT 1 2
1-3
  ARG TB
CSD Fontana 1 3
Club Sportivo Cultural 7
HT
1
0
FT 1 0
6-3
  ARG TB
AH Zapla 5
Ciudad de Nieva 1 5
HT
1
1
FT 2 1
2-4
  ARG TB
Santo Pipo SC 7
Guarani A. Franco 1 4
HT
0
1
FT 1 2
6-5
  ARG TB
Andes Talleres 1 5
FADEP Mendoza 1 7
HT
1
2
FT 1 2
6-7
  ARG TB
Unidos de Olmos 1
Estrella de Berisso 1
HT
1
0
FT 2 1
3-9
  ARG TB
Gaiman FC 1 3
Racing Trelew 2
HT
1
3
FT 1 6
0-2
  ARG TB
Escuela Presidente Roca 3
DYC Union Oncativo 2
HT
1
1
FT 2 1
6-2
  ARG TB
Alumni Los Hornos 2
Defensores de Glew 1 2
HT
1
1
FT 2 1
7-6
  ARG TB
Las Campanas 5
Sportivo Baradero 1
HT
1
0
FT 1 5
7-2
  ARG TB
Social Atletico Television 4
Deportivo Estudiantes 3
HT
1
2
FT 3 4
1-6
  MLS
FC Kansas City [3]
Real Salt Lake [7] 1
HT
1
0
FT 1 2
4-5
  POR D1
FC Porto [1] 3
Vitoria Guimaraes [7] 1 6
HT
1
1
FT 2 1
5-2
  INT CF
Club Atletico Miramar 1 2
Colon de San Justo 1
HT
0
2
FT 0 4
1-5
  COL D2
Union Magdalena [5] 3
Fortaleza F.C [4] 4
HT
0
0
FT 1 0
10-2
  ARG TB
General Paz Junlors 2
Deportivo Colon CC 5
HT
1
2
FT 1 2
5-6
  INT FRLW
India (w)
Chile (w) 1
HT
0
1
FT 0 3
3-5
  CHI D1
Union La Calera [4] 1 3
Deportes La Serena [15] 4
HT
0
1
FT 1 2
3-8
  CHI D1
Colo Colo [2] 3
Union Espanola [5] 4
HT
0
0
FT 0 1
7-3
  CHI D1
Curico Unido [14] 3
Palestino [8] 1
HT
1
0
FT 1 1
9-9
  CHI D1
Univ Catolica [1] 3
Huachipato [16] 1 4
HT
2
0
FT 2 0
4-6
  CRC D1
Cartagines Deportiva SA [5]
Jicaral [12] 4
HT
1
0
FT 4 0
7-1
  CRC D1
Guadalupe FC [10] 1
Santos De Guapiles [4] 1
HT
0
2
FT 0 5
5-2
  CRC D1
AD Guanacasteca [11] 3
Deportivo Saprissa [3] 3
HT
1
0
FT 1 0
5-7
  CRC D1
Sporting San Jose [7] 3
Herediano [1] 2
HT
0
0
FT 0 2
5-6
  CHI D3
Iberia Los Angeles 1 3
AC Colina 1
HT
1
1
FT 2 1
7-10
  CHI D3
Colchagua CD 3
Deportes Recoleta 1
HT
1
2
FT 2 2
8-5
  CHI D3
D. Concepcion 4
Deportes Valdivia 1 6
HT
1
0
FT 1 1
1-4
  NIC D2
Tipitapa 5
FC Cofradia 2
HT
2
0
FT 3 0
12-5
  NIC D2
CD Junior Managua 4
Matagalpa FC 3
HT
1
1
FT 2 1
7-5
  ARG TB
Atletico Parana
San Martin Diamante 1
HT
1
0
FT 2 0
7-2
  ARG TB
CA Juventud Alianza 4
CA Colon Junior 3
HT
0
1
FT 1 1
6-4
  BOL D1
Jorge Wilstermann [7] 4
Bolivar [4] 1
HT
1
0
FT 1 0
3-5
  VEN D1
Deportivo La Guaira [1] 3
Deportivo Lara [2] 4
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  INT CF
Atenas
Alianza Coronel Moldes
Postp.
  Bra SD
Uniao EC U21 4
Cuiaba U21 4
HT
0
0
FT 0 0
10-6
  BRA D1
Internacional RS [9] 1
Santos [12] 1
HT
1
0
FT 1 1
3-5
  PAR D1
Cerro Porteno [2] 1
12 de Octubre [7] 2
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  PAR D1
Guairena [10] 1
Guarani CA [1] 2
HT
1
0
FT 1 1
6-2
  MEX LT
Delfines de Abasolo 4
Atletico Chavinda 2
HT
0
0
FT 2 0
3-6
  MEX LT
Chivas Alamos FC 1
R-Reyes FC 2
HT
0
1
FT 3 1
5-3
  URU AC
CA Juventud Colonia 2
Central San Jose 1 3
HT
1
0
FT 5 0
6-7
  ARG D1
Argentinos juniors [17] 3
Gimnasia La Plata [10] 2
HT
1
0
FT 3 0
6-5
  ARG D1
Defensa Y Justicia [3] 4
Colon de Santa Fe [8] 1
HT
0
0
FT 1 1
10-8
  INT CF
Atletico Carcarana 1 2
Union Sociedad Italiana 7
HT
1
0
FT 1 1
4-2
  MLS
Philadelphia Union [3]
Nashville [2] 1
HT
1
1
FT 1 1
10-6
90min[1-1],120min[1-1],Pen[2-0],Philadelphia UnionWin
  COL D1
America de Cali [8] 3
Millonarios [2] 1
HT
0
0
FT 2 1
7-4
  INT CF
CA 9 de Julio Rafaela 2
Union y Juventud Bandera 2
HT
3
1
FT 5 1
12-0
  ARG TB
Puerto San Martin Futbol 1
CAYB Campana 1
HT
1
0
FT 1 0
1-3
  ARG TB
Juventud de Pergamino 1 2
Sportivo Barracas Colon 1 4
HT
1
0
FT 1 1
4-5
  ARG TB
Club Sportivo 9 de Julio 4
Juventud Unida Rio Cuarto 2
HT
2
0
FT 2 1
4-10
  ARG TB
Liniers Bahia Blanca 3
Huracan de Ingeniero White 4
HT
1
0
FT 1 0
1-4
  VEN D1
Monagas SC [2] 1
Estudiantes Merida FC [2] 3
HT
3
1
FT 4 1
4-1
  INT FRLW
Brazil (w) 1
Venezuela (w) 4
HT
4
1
FT 4 1
7-4
  MEX D1
Tigres UANL [4] 3
Santos Laguna [5] 4
HT
0
0
FT 1 0
2-5
90min[1-0],Two Rounds[2-2],Tigres UANLWin
  ECU D1
Macara [15] 2
Barcelona SC(ECU) [9] 2
HT
0
0
FT 1 1
3-4
  ECU D1
Universidad Catolica [4] 3
9 de Octubre [2] 2
HT
2
0
FT 3 0
9-4
  NIC D1
Walter Ferretti [4] 2
Real Esteli [2] 2
HT
1
2
FT 1 4
5-3
  Belize PL
Altitude FC 2
Wagiya FC 2
HT
2
1
FT 2 1
4-8
  SLV LFW
Alianza FC San Salvador (w) 1 2
Santa Tecla (w) 3
HT
2
0
FT 3 2
5-1
  COL D1
Alianza Petrolera [6] 1
Deportes Tolima [3] 1 3
HT
0
2
FT 1 4
8-4
  USL CH
Tampa Bay Rowdies [1] 1
Orange County Blues FC [10] 1
HT
0
3
FT 1 3
8-1
  MEX D1
Club Leon [3] 1
Puebla [7] 6
HT
1
0
FT 2 0
2-4
  Ind ST
Uttar Pradesh 1
Himachal Pradesh 2
HT
1
0
FT 1 0
6-9
  IND WL
Himachal Pradesh (W) 1
Bihar (W)
HT
1
1
FT 3 2
6-3
  Indo D3
Panipi Raya FC 1
Rajawali FC 3
HT
2
1
FT 6 2
5-4
  CHA D2
Shaoxing Keqiao Yuejia [5] 3
Quanzhou Yaxin [5] 4
HT
0
0
FT 1 0
3-5
  CHA D2
Inner Mongolia Caoshangfei F.C [6]
Kunming Zheng He Shipman [8] 1
HT
0
0
FT 2 2
6-0
  Indo D3
PSIR Rembang 3
PSISa Salatiga 5
HT
0
1
FT 2 1
10-5
  Indo D3
Sumbersari FC 2
AFA Syailendra 1
HT
1
0
FT 3 0
10-2
  IND BLR SD
ASC 1
Bangalore Eagles
HT
2
2
FT 2 2
3-5
  CHA D2
Shaanxi Beyond [7]
Hubei Istar [8] 1
HT
1
0
FT 1 5
0-3
  CHA D2
Wuxi Wugou [6] 2
Dantong Tengyue [7]
HT
0
0
FT 4 0
5-2
  CHA D1
Bei Li Gong [6] 1
Xinjiang Tianshan Leopard [6] 4
HT
1
2
FT 2 2
2-2
  Indo D3
Persidago Gorontalo 2
Kreasindo FC
HT
2
1
FT 7 1
8-1
  NPE
Brigade Boys FC 2
New Road Team 3
HT
0
0
FT 0 0
4-6
  CWPL
Sichuan (w) [10]
Beijing Beikong (w) [6]
HT
0
2
FT 0 2
0-0
  CWPL
Shandong Ticai (w) [7]
HeNan Huishang (w) [8]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  IDN D1
Semen Padang 3
AS Abadi 4
HT
1
0
FT 1 0
3-6
  IND BLR SD
Bangalore Dream United FC 2
Student Union FC 1
HT
1
0
FT 1 1
7-7
  Ind ST
Chandigarh 1 2
Services 1
HT
0
0
FT 0 2
3-3
  ALG U21
GC Mascara U21 2
MC Saida U21 1 1
HT
2
1
FT 3 1
1-6
  Indo D3
PSPK Pasuruan Kota 2
Persemag Magetan 2
HT
0
1
FT 2 1
10-2
  ALG U21
CR Temouchent U21 3
ES Ben Aknoun U21 1
HT
0
0
FT 1 0
3-2
  ALG U21
WA Boufarik U21 1
RC Kouba U21 5
HT
0
1
FT 0 1
14-0
  ALG U21
USM El Harrach U21 1
JSM Tiaret U21 1 2
HT
3
1
FT 4 2
4-4
  ALG U21
USM Bel Abbes U21
Ain Defla U21
HT
2
1
FT 2 2
5-2
  ALG U21
CA Bordj Bou Arreridj U21 1 2
IRB Ouargla U21 3 5
HT
0
2
FT 1 4
2-5
  ALG U21
JSM Bejaia U21
USM Khenchela U21 2
HT
0
1
FT 0 2
2-1
  ALG U21
MO Constantine U21
MO Bejaia U21
HT
0
0
FT 3 0
6-4
  ALG U21
USMM Hadjout U21 1
MC El Bayadh U21 3
HT
0
1
FT 0 1
0-4
  ALG U21
NRB Teleghma U21 2
MC EI Eulma U21 4
HT
0
0
FT 1 1
3-7
  GEO D1
Samgurali Tskh [6] 1
Dinamo Batumi [1] 1
HT
0
0
FT 0 3
1-5
  GEO D1
FC Shukura Kobuleti [9] 5
FC Saburtalo Tbilisi [5]
HT
0
0
FT 1 2
3-1
  ARM D2
Pyunik B [4]
Alashkert B Martuni [8]