IRN PR
Persepolis [4]
Naft Masjed Soleyman FC [13] 3
HT
0
0
FT 1 0
3-2
  ETH PR
Sebeta City 1
Wolaita Dicha 3
HT
1
1
FT 2 4
4-6
  INT FRL
Portugal (w) U23 2
Italy (w) U23 4
HT
0
0
FT 0 0
2-11
  BUL D1
Ludogorets Razgrad [1] 5
CSKA Sofia [2] 3
HT
0
0
FT 2 0
5-8
  ROM D1
Gaz Metan Medias [14] 4
Farul Constanta [8] 1
HT
1
0
FT 1 1
1-4
  UKR D2
Obolon Kiev [3] 7
Metalist Kharkiv [1] 2
HT
0
0
FT 1 2
7-3
  ICPD D1
Racing Club Abidjan 1
Stella Club d'Adjame 2
HT
0
1
FT 1 2
7-6
  QATL DC
Al Nasa(QAT) 3
Al Markhiya 2
HT
0
0
FT 2 0
6-9
  QATL DC
Al-Khuraitiat 3
Al Shahaniya 2
HT
0
1
FT 2 2
4-4
  CYP D1
Anorthosis Famagusta FC [9] 1
Apollon Limassol FC [2] 1 4
HT
0
1
FT 1 1
0-4
  RUS PR
Arsenal Tula [16] 3
Lokomotiv Moscow [5] 3
HT
2
0
FT 3 1
6-6
  SER D1
Vojvodina Novi Sad [5] 2
Mladost Lucani [13] 4
HT
2
0
FT 3 1
1-7
  MAL D2
Pieta Hotspurs [3] 3
Senglea Athletic [11]
HT
1
0
FT 1 0
6-8
  Mal PD
Yeelen 3
Djoliba 1
HT
0
0
FT 1 0
3-0
  COL RL
Independiente Sabaneta 3
FC Leones Reserves 3
HT
1
3
FT 4 5
7-3
  SEN D2
Thies FC
Mbour 2
HT
0
1
FT 0 1
11-2
  SEN D2
US Ouakam Dakar 3
Oslo FA 1
HT
0
0
FT 0 0
10-3
  SVK D1
Slovan Bratislava [1] 1
SKF Sered [8] 2
HT
1
0
FT 2 0
6-3
  TUR D1
Goztepe [18] 2
Fenerbahce [5] 1 6
HT
1
0
FT 1 1
6-3
  ISR D2
Hapoel Umm Al Fahm [6] 1 3
Bnei Yehuda Tel Aviv [12] 1
HT
1
1
FT 1 2
2-4
  ISR D2
Kafr Qasim [3] 2
Hapoel Afula [15] 1 5
HT
1
1
FT 3 1
8-4
  ISR D2
Sectzya Nes Ziona [4] 4
Hapoel Kfar Saba [1] 2
HT
1
0
FT 1 1
7-3
  ISR D3
Maccabi Kabilio Jaffa [3] 4
SC Maccabi Ashdod [7] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-2
  INT FRL
Gibraltar(w)
Liechtenstein (w) 1
HT
1
2
FT 2 3
8-2
  COL RL
Ferrovalvulas FC 1
Total Soccer FC
HT
0
2
FT 0 6
3-4
  UKR D1
PFC Oleksandria [7] 2
Zorya [5] 2
HT
0
1
FT 0 1
6-4
  ICPD D1
ASI Abengourou 1
LYS Sassandra 1 3
HT
1
0
FT 1 0
2-5
  SWE D1
Mjallby AIF [11] 1
Orebro [15]
HT
0
0
FT 0 0
9-5
  SWE D1
IK Sirius FK [12]
Hacken [10] 2
HT
2
0
FT 3 0
1-2
  GER D3
Te Cu Kukuh Atta Seip [16] 1
Zwickau [15] 2
HT
1
1
FT 2 2
4-3
  POR D2
Estrela da Amadora [8] 2 6
SL Benfica B [4] 1
HT
2
3
FT 3 6
6-3
  DEN SASL
Vejle [12] 2
Midtjylland [1] 3
HT
0
0
FT 1 1
2-3
  FAR Cup
B36 Torshavn [5]
Vikingur Gotu [3] 1
HT
2
0
FT 3 0
3-10
  FAR Cup
NSI Runavik [4] 1
HB Torshavn [2] 2
HT
1
2
FT 2 2
4-5
90min[2-2],120min[2-2],Pen[7-6],NSI RunavikWin
  GER OBW
Arminia Ludwigshafen 3
TSG Pfeddersheim 1
HT
2
1
FT 3 2
5-1
  BNY
CRB (Youth) 3
Azzurra U20 1 3
HT
2
0
FT 3 1
6-4
  CYP D1
APOEL Nicosia [6]
Omonia Nicosia FC [7]
Abd
  SWE D1
Elfsborg [4] 2
AIK Solna [3] 1
HT
2
1
FT 2 4
6-3
  Mal PD
Lafia Club de Bamako 3
AS Bakaridjan 1
HT
0
0
FT 0 0
5-2
  ROM D1
CFR Cluj [1]
Academica Clinceni [16] 1
HT
2
0
FT 2 0
4-3
  BEL U21
Racing Genk U21 [1] 2
Zulte-Waregem U21 [7] 1
HT
2
0
FT 4 2
10-3
  BEL U21
KAA GentU21 [4] 5
Club Brugge U21 [3] 1 4
HT
0
1
FT 2 1
3-5
  BEL U21
Standard Liege U21 [6]
St.-Truidense U21 [5] 2
HT
0
1
FT 3 1
5-7
  BEL U21
Cercle Brugge U21 [10] 1
Royal Antwerp FC U21 [9] 1 3
HT
2
0
FT 3 2
5-6
  BEL U21
KV Oostende U21 [3] 3
AS Eupen U21 [1] 1
HT
0
1
FT 0 3
7-4
  BEL U21
Kortrijk U21 [14] 2
Seraing U21 [12] 1 3
HT
2
2
FT 3 2
3-9
  BEL U21
RS Waasland Beveren U21 [7] 2
Lommel SK U21 [13] 1
HT
1
0
FT 3 0
2-3
  Peru cup
AD Tarma 4
CD Alfonso Ugarte de Puno 1
HT
0
0
FT 0 0
2-2
90min[0-0],Pen[5-3],AD TarmaWin
  INT FRL
Netherland (w) [4] 1
Japan (w) [13]
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  HOL D2
Emmen [4]
Almere City FC [18] 1
HT
2
0
FT 3 0
4-5
  WWCPE
Northern Ireland (w) [48]
North Macedonia (w) [131]
HT
4
0
FT 9 0
0-0
  BEL U21
Oud Heverlee Leuven U21 [11] 2
Anderlecht U21 [2] 1
HT
0
0
FT 0 2
5-4
  BEL U21
KV Mechelen U21 [12] 3
Royal Charleroi U21 [8] 3
HT
1
0
FT 1 1
3-15
  BEL U21
Beerschot Wilrijk U21 [2] 2
Excelsior Mouscron U21 [6] 2
HT
2
0
FT 2 2
5-3
  BEL U21
Westerlo U21 [8] 1
Lierse U21 [9] 1
HT
1
2
FT 2 2
7-2
  ENG PU23
Manchester City U23 [4] 1 3
Leeds United U23 [12] 1
HT
0
1
FT 3 2
10-3
  ENG PU23
Reading U23 [13] 3
Middlesbrough U23 [12] 3
HT
1
1
FT 2 1
4-3
  ENG PU23
Wolves U23 [5] 4
Norwich City U23 [7] 4
HT
0
2
FT 0 5
5-4
  URU RL
Rampla Juniors Reserves 3
Defensor Sporting Reserve
HT
0
2
FT 0 3
3-4
  INT FRL
Belgium U23(w)
Holland U23 (w)
HT
1
2
FT 1 5
0-0
  ITA D2
Ternana [13] 1 2
Crotone [18] 3
HT
1
0
FT 1 0
5-9
  URU D1
Cerro Largo [3] 5
Torque [6] 2
HT
0
1
FT 1 1
10-1
  BEL U21
RWD Molenbeek U21 [5] 3
Excelsior Virton U21 [4] 1
HT
0
1
FT 1 3
6-1
  ENG LCH
Derby County [24]
Queens Park Rangers (QPR) [6] 1
HT
1
0
FT 1 2
1-11
  SCOFAC
Brechin City [3] 1
Darvel FC 1
HT
0
1
FT 1 1
10-7
  ENG RL1
Hashtag United 2
Sudbury 2
HT
2
1
FT 3 2
5-4
  SPA D1
Osasuna [11] 1
Elche [18] 3
HT
1
1
FT 1 1
5-4
  SPA D2
Eibar [4] 3
Girona [10] 1 1
HT
2
1
FT 4 2
6-1
  ARG D1
Union Santa Fe [16] 1
Atletico Tucuman [23] 5
HT
2
0
FT 3 0
2-4
  ITA C1
Juve Stabia [12] 4
Taranto Sport [9] 2
HT
2
0
FT 3 2
2-6
  ARG D2
Almirante Brown [3] 3
Independiente Rivadavia [3] 3
HT
1
0
FT 1 0
4-7
  ADT M
Sportivo Barracas [5] 2
Puerto Nuevo [1]
HT
0
0
FT 0 1
5-5
  POR D1
Estoril [4] 2
Santa Clara [18] 2
HT
1
1
FT 2 2
4-3
  ARG TB
Colon Chivilcoy 2
Compania General 3
HT
0
0
FT 0 1
3-1
  CHI D3
Deportes Limache 2
Independiente de Cauquenes 1
HT
1
1
FT 3 3
7-6
  BRA D1
Atletico Clube Goianiense [15] 4
Bahia [17] 1 4
HT
0
0
FT 2 1
4-5
  ARG D1
Racing Club [17] 3
Lanus [7] 4
HT
2
1
FT 3 1
2-5
  BRA LNA
Alianza FC (PAN) 3
Tauro FC 1
HT
0
0
FT 0 0
5-5
  ARG D2
Ferrol Carril Oeste [2] 3
San Martin Tucuman [4] 3
HT
0
0
FT 0 1
2-6
  ARG D1
Central Cordoba SDE [24]
Arsenal de Sarandi [26]
HT
3
0
FT 5 0
5-2
  ARG D1
CA Platense [19]
CA Huracan [11]
HT
2
1
FT 4 2
2-4
  COL D2
Bogota FC [2] 1
Llaneros FC [7] 3
HT
1
0
FT 1 3
3-5
  Ind ST
Tripura 1
Manipur
HT
1
0
FT 2 0
1-8
  IND WL
Meghalaya (W)
Daman Diu (W)
HT
1
0
FT 1 2
2-3
  IND WL
Kerala (W)
Uttarakhand FC (W)
HT
1
0
FT 3 1
5-1
  Indo D3
Persepam Pamekasan 1
Persepon Ponorogo 3
HT
0
0
FT 0 1
2-5
  IND BLR SD
ADE FC 2
Deccan Rovers FC 1 3
HT
1
0
FT 1 3
4-7
  CHA D1
Zhejiang Greentown [2] 3
Chengdu Better City FC [1] 4
HT
0
1
FT 1 3
6-3
  CWPL
Shanghai RCB (w) [2]
Guangdong Meizhou Huijun (w) [5]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  Indo D3
Sulut FC
Panzer Pegadaian 3
HT
0
0
FT 0 1
4-2
  CWPL
Jiangsu Suning (w) [4]
Wuhan Jianghan (w) [1]
HT
1
0
FT 1 2
0-0
  Indo D3
Jakarta United FC 2
Persitara Jakarta Utara 4
HT
0
0
FT 2 0
4-4
  Indo D3
PSJS Jakarta Selatan 3
Taruna Persada 2
HT
0
2
FT 0 2
3-7
  IDN D1
Putra Sinar Giri 4
PS Hizbul Wathan 2
HT
0
0
FT 1 1
1-8
  IDN D1
Dewa United FC
Persekat Tegal
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  IND BLR SD
Kickstart Karnataka FC
BUFC 1
HT
1
0
FT 4 1
10-3
  Ind ST
Arunachal
Assam 3
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  Ind ST
Nagaland 1
Mizoram 1 3
HT
0
1
FT 0 1
14-6
  IND WL
Mizoram (W)
Madhya Pradesh (W) 1
HT
1
0
FT 4 0
3-0
  IND WL
Pondicherry (W)
Manipur FC (W)
HT
0
7
FT 0 12
0-17
  Indo D3
Gresik United 1
Bumi Wali FC 3
HT
0
0
FT 2 0
7-1
  INT FRL
Australia (w) [11]
USA (w) [1] 1
HT
0
1
FT 1 1
6-2
  ARAB CUP
Tunisia [29] 2
Mauritania [103] 1
HT
3
1
FT 5 1
4-2
  TUR Cup
Kasimpasa [19]
Kestel [12] 1
HT
1
0
FT 5 0
5-2
  TUR Cup
Bandirmaspor [4]
S.Urfaspor [5] 2
HT
2
0
FT 5 0
3-3
  ARM D1
Alashkert [7] 4
Ararat Yerevan [3] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-6
  AZE D2
Qaradag Lokbatan
Sabah II
HT
1
2
FT 3 2
0-0
  AZE D2
Qarabag II 1
Zaqatala FK
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  AZE D2
Standard Sumgayit II 1
FK MOIK Baku
HT
0
2
FT 0 3
0-0
  INT FRL
Korea Rep (w) [18]
New Zealand (w) [23]
HT
0
0
FT 0 2
8-6
  TKM D1
FC Ahal [1]
FC Altyn Asyr [2]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  IND BLR SD
MEG 1 2
Bengaluru B 2
HT
0
2
FT 0 3
5-2
  TUR Cup
Genclerbirligi [12] 3
Mardin BB [15] 3
HT
1
1
FT 1 1
5-5
90min[1-1],120min[1-1],Pen[2-4],Mardin BBW
  TUR Cup
Istanbulspor [6] 1
Afjet Afyonspor [7] 3
HT
0
2
FT 2 3
10-1
  SYR Cup
Ommal Hama 1 1
Mork 2
HT
0
0
FT 0 3
2-5
  SYR Cup
Afrin SC
Hayjanah SC
HT
2
0
FT 6 0
0-0
  ISR U19
Hapoel Kfar Saba U19 2
Hapoel Hadera U19 1
HT
0
0
FT 0 0
2-9
  POL Cup
Olimpia Grudziadz 3
Swit Nowy Dwor Mazowiecki 5
HT
0
2
FT 2 2
5-6
90min[2-2],120min[3-3],Pen[4-2],Olimpia GrudziadzWin
  IDN D1
Sriwijaya FC
PSMS Medan
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  IDN D1
Persijap Jepara
PSIM Yogyakarta
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  CHA D1
Beijing BeiKong [6] 2
Shanxi Chang An Athletic FC [3] 2
HT
0
0
FT 0 2
3-6
  CHA D1
Suzhou Dongwu [5] 5
Nantong Zhiyun [2] 2
HT
0
0
FT 0 1
1-4
  IRN PR
Shahrdary Arak [5] 2
Zob Ahan [9] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-6
  IRN PR
Shahr Khodrou [16] 1
Fajr Sepasi [11] 1
HT
0
0
FT 0 0
9-3
  ISR D3
Maccabi Tzur Shalom [12] 1
Hapoel Migdal HaEmek [16] 3
HT
0
2
FT 0 2
7-2
  CHA D1
Meizhou Hakka [1] 1
Wuhan three town [1]
HT
0
0
FT 0 2
5-4
  TUR Cup
Bursaspor [15] 1
Kirsehir Koyhizmetleri [15] 4
HT
0
1
FT 1 1
5-6
90min[1-1],120min[2-1],BursasporWin
  TUR Cup
Altay Spor Kulubu [13] 1
Manisa BB Spor [16] 1
HT
0
2
FT 4 2
11-6
  SER CUP
FK Radnicki Novi Belgrad
Metalac Gornji Milanovac [14]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
90min[1-1],Pen[2-3],Metalac Gornji MilanovacW
  ISR D3
Rubi Shapira [7] 3
Hapoel Herzliya [2]
HT
0
0
FT 0 1
4-4
  ISR D3
Hapoel Azor [12]
Bnei Eilat [17] 3
HT
1
2
FT 1 3
5-3
  ISR D3
Hapoel Marmorek lrony Rehovot [5] 2
Hapoel Ashkelon [15] 2
HT
0
0
FT 3 1
6-2
  ISR D3
Maccabi Yavne [8] 3
Agudat Sport Nordia Jerusalem [16] 5
HT
0
0
FT 1 0
1-0
  ISR D3
Sport Club Dimona [9]
Hapoel Kfar Shalem [2] 1
HT
1
0
FT 1 3
7-2
  ISR D3
Shimshon Tel Aviv [10] 1
Hapoel Bnei Lod [14] 2
HT
1
0
FT 3 0
6-2
  WWCPE
Bosnia and Herzegovina (w) [58] 3
malta (w) [93]
HT
1
0
FT 1 0
9-2
  ETH PR
Kedus Giorgis 2
Sidama Bunna 1
HT
0
1
FT 1 1
6-4
  ARG RESL
Temperley Reserves 4
Tigre Reserves 1 4
HT
0
0
FT 0 2
8-7
  ARG RESL
Defensa y Justicia Reserves 3
Colon Reserves
HT
0
1
FT 0 2
9-6
  ARG RESL
Boca Juniors Reserve 2 5
Newell's Reserves 1 3
HT
1
0
FT 1 0
6-7
  ARG RESL
Argentinos Jrs Reserves 2
Gimnasia LP Reserves 1 3
HT
0
1
FT 1 2
4-1
  Indo D3
Persekabpas Pasuruan 1 2
Persatu Tuban 3
HT
0
1
FT 0 1
7-2
  INT FRL
Montenegro U16
Turkey U16
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  UPL
Onduparaka FC
Express FC 1
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  UPL
Tooro United
defense forces
HT
2
2
FT 2 4
0-0
  UPL
URA Kampala 1
Uganda Police FC 1
HT
0
0
FT 0 0
2-6
  UPL
Wakiso Giants FC 2
Bright Stars
HT
2
2
FT 4 2
3-4
  UPL
Busoga United 1
Arua Hill SC 1
HT
0
0
FT 0 1
4-5
  UPL
Mbarara City
SC Villa
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  KSA D1
Al-Draih [7] 2
Al Sahel [12] 3
HT
1
1
FT 2 4
11-7
  KSA D1
Al-Orubah [14]
Al-adalh [2]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  IRN PR
Foolad Khozestan [8] 1
Tractor S.C. [10] 4
HT
0
0
FT 0 0
6-2
  ISR D3
Hapoel Bnei Zalfa [11] 1 2
Hapoel Bueine [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
3-3
  ISR D3
Hapoel Ironi Baka El Garbiya [15] 2
Moadon Sport Tira [5] 1
HT
3
0
FT 5 0
5-5
  ISR D3
Tzeirey Kafr Kana [8] 1
Hapoel Kafr Kanna [6] 1
HT
0
0
FT 0 1
6-7
  ISR D3
Hapoel Bikat Hayarden [11] 2
MS Ironi Kuseife [18] 2
HT
1
2
FT 1 2
4-8
  ISR D3
Shimshon Kafr Qasim [4]
Hapoel Holon Yaniv [1]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  ISR U19
Maccabi Netanya U19 2
Hapoel Kiryat Shmona U19 1
HT
0
0
FT 1 1
14-2
  Bra CUU20
Goiania (Youth)
Maracana U20 1 4
HT
3
1
FT 3 2
6-1
  KSA D1
Ohod Medina [8] 5
Al Khaleej Club [1] 1
HT
2
1
FT 3 2
8-5
  URU D1
CA River Plate [14] 4
Villa Espanola [16] 5
HT
1
0
FT 4 2
6-7
  ENG RES
Morecambe Reserve 1
Preston (R)
HT
0
1
FT 1 1
4-3
  ARAB CUP
Iraq [75] 1 1
Oman [78] 2
HT
0
0
FT 1 1
3-3
  BUL D1
Botev Plovdiv [5] 2
Botev Vratsa [12] 1
HT
1
0
FT 2 1
5-3
  MALAC
Kuala Lumpur [6] 2
Johor Darul Takzim [1] 1
HT
0
0
FT 2 0
1-6
  DEN RL
Odense BK Reserve [3]
Vejle Reserve [2]
HT
1
0
FT 1 2
3-7
  RWA D1
Musanze FC 3
Gorilla FC 2
HT
2
1
FT 2 1
4-6
  Tanzania PL
Biashara United FC 3
Polisi Tanzania FC 1
HT
0
0
FT 1 1
8-3
  Bra CUU20
Santa Barbara U20 1 1
Belavistense U20 1 3
HT
0
1
FT 2 1
2-3
  BOL RL
Real Tomayapo Reserves
Nacional Potosi Reserves 2
HT
0
2
FT 2 3
6-4
  ENG U23 D1
Cardiff City U23 [1]
Colchester United U23 [8] 2
HT
2
0
FT 2 0
3-1
  ENG U23 D1
Watford U23 [11] 2
Ipswich U23 [7] 1
HT
1
2
FT 1 4
1-8
  IDN D1
Perserang Serang
Perseru Serui
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  ENG U23 D1
Millwall U23 [6] 2
Bristol City U23 [3] 2
HT
0
0
FT 1 1
6-9
  IDN ISL
Bali United [4] 1
Persiraja Aceh [18] 1
HT
2
0
FT 5 0
2-0
  SVK D1
FK Senica [9] 4
MSK Zilina [5] 1
HT
1
1
FT 2 2
3-9
  TUR Cup
Istanbul Buyuksehir Belediyesi [6] 1 4
Bodrumspor [6] 3
HT
1
1
FT 1 1
8-2
90min[1-1],120min[1-1],Pen[1-3],BodrumsporW
  ISL
Odisha FC [5]
East Bengal [10] 1
HT
3
1
FT 6 4
3-6
  WWCPE
Azerbaijan (w) [78] 6
Montenegro (w) [98] 3
HT
1
0
FT 1 0
1-6
  WWCPE
Bulgaria (w) [79] 4
Serbia (w) [41] 1
HT
0
3
FT 1 4
2-3
  ISR U19
Maccabi Tel Aviv U19 2
Hapoel Tel Aviv U19 1
HT
1
3
FT 2 3
9-1
  ISR U19
Beitar Jerusalem Oren U19 1
Ironi Nesher U19 2
HT
4
0
FT 5 0
2-4
  KSA D1
Al-Nahdha [18] 4
Al-Ameade [20] 4
HT
1
0
FT 1 1
7-3
  ISR U19
Maccabi Petach Tikva U19 1 3
Sectzya Nes Ziona U19 1
HT
1
0
FT 2 1
3-9