CRO Cup
HNK Gorica [5] 6
Istra 1961 Pula [8] 4
HT
1
1
FT 2 2
12-2
90min[2-2],120min[2-2],Pen[4-2],HNK GoricaWin
  SPA CUP
CD Cayon [2] 1 4
SD Huesca [14]
HT
0
0
FT 0 2
1-7
  SPA CUP
CD Marchamalo [5] 2
Real Valladolid [5] 2
HT
0
0
FT 0 1
1-3
  WWCPE
Kosovo (w) [115] 3
Albania (w) [75] 1
HT
1
2
FT 1 3
5-3
  WWCPE
Turkey (w) [69] 2
Israel (w) [71] 4
HT
0
2
FT 3 2
9-3
  ETH PR
Ethiopia Bunna
Jimma Aba Jifar 2
HT
0
0
FT 2 1
2-2
  PORJA2
Rio Ave U19 2
Braga U19 4
HT
1
0
FT 1 0
2-2
  BUL D1
Beroe Stara Zagora [7] 2
Slavia Sofia [4] 1
HT
1
0
FT 2 1
7-7
  ISR D3
Ironi Nesher [13] 3
Hapoel Bnei Arrara Ara [14] 1 1
HT
1
0
FT 2 0
3-1
  ROM D2
Universitaea Cluj [3] 3
Astra Giurgiu [19] 6
HT
1
1
FT 1 2
8-5
  ICPD D1
SOL FC Abobo
USC Bassam 1
HT
1
0
FT 2 0
6-8
  INT FRL
Colombia (w) [26]
Uruguay (w) [73]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  TUR Cup
Adana Demirspor [9]
Serik Belediyespor [12] 1
HT
5
0
FT 5 0
5-2
  WWCPE
Croatia (w) [54] 1
Moldova (w) [97] 1
HT
2
0
FT 4 0
3-1
  Tanzania PL
Azam 2
Mtibwa Sugar 1
HT
0
0
FT 1 0
7-1
  ARAB CUP
Qatar [51] 3
Bahrain [90] 3
HT
0
0
FT 1 0
2-6
  WWCPE
Romania (w) [42] 1
Italy (w) [14] 1
HT
0
1
FT 0 5
2-7
  WWCPE
Lithuania (w) [106]
Switzerland (w) [20]
HT
0
6
FT 0 7
1-9
  ITA D2
Pisa [1] 3
Perugia [11] 1 3
HT
1
0
FT 1 1
5-3
  ITA D2
Cremonese [6] 2
Frosinone [4] 2
HT
0
0
FT 1 1
3-2
  ISR D1
Maccabi Petah Tikva FC [12] 1
Hapoel Hadera [7] 2
HT
1
1
FT 1 1
5-2
  WWCPE
Hungary (w) [44] 1
Ukraine (w) [31] 2
HT
3
0
FT 4 2
3-3
  WWCPE
Cyprus (w) [126] 2
Iceland (w) [16]
HT
0
3
FT 0 4
0-9
  WWCPE
Denmark (w) [15]
Russia (w) [24]
HT
0
0
FT 3 1
10-2
  WWCPE
Slovenia (w) [49] 3
Greece (w) [64] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-1
  COL RL
Molino Viejo 2
CD Los Del Sur 3
HT
0
0
FT 0 0
1-3
  POL Cup
Korona Kielce [4] 2
Gornik Leczna [18] 4
HT
1
0
FT 1 2
3-5
  ITA D1
Atalanta [4]
Venezia [16] 1
HT
2
0
FT 4 0
4-2
  ITA D1
Fiorentina [6]
Sampdoria [15] 3
HT
3
1
FT 3 1
3-6
  CRO Cup
NK Lokomotiva Zagreb [6] 1
Hajduk Split [4]
HT
1
1
FT 3 6
0-2
  ISR D1
Maccabi Netanya [9] 1 4
Ashdod MS [11] 6
HT
0
1
FT 0 1
8-3
  SPA CUP
Naxara [2] 3
Andorra CF [7] 2
HT
0
1
FT 0 1
3-2
  ISR D3
Maccabi Herzliya [13] 3
Maccabi Shaarayim [7] 2
HT
1
2
FT 2 3
1-5
  ISR U19
Hapoel Raanana Roei U19 3
Bnei Sakhnin U19 5
HT
1
0
FT 3 0
3-7
  GER D3
TSV 1860 Munchen [9] 5
SV Waldhof Mannheim [4] 4
HT
0
2
FT 1 3
9-9
  GER D3
Wurzburger Kickers [19] 1 2
Eintracht Braunschweig [7] 2
HT
0
2
FT 0 2
4-4
  GER Reg
Berliner AK 07 [2] 1
Berliner FC Dynamo [1] 1
HT
1
1
FT 1 3
8-0
  GER Reg
SC Eltersdorf [15] 2 3
FC Memmingen [14] 2
HT
0
1
FT 1 3
3-4
  TUR Cup
Antalyaspor [11] 1
Amedspor [4] 1
HT
1
0
FT 4 0
7-5
  SPA CUP
Victoria CF
Villarreal [12]
HT
0
4
FT 0 8
1-14
  SPA CUP
CD Laguna 2
Granada CF [16] 1
HT
0
4
FT 0 7
3-9
  SPA CUP
Unami CP 4
Alaves [15] 2
HT
0
0
FT 0 3
1-9
  WWCPE
Sweden (w) [2]
Slovakia (w) [45] 1
HT
1
0
FT 3 0
5-1
  WWCPE
Portugal (w) [30] 3
Germany (w) [3] 1
HT
1
3
FT 1 3
0-11
  ICPD D1
Societe Omnisports De L'Armee 2
CO Korhogo 2
HT
1
0
FT 1 0
2-4
  BRA CPY
Vitoria da Conquista BA U20
Jacob AL U20
HT
0
0
FT 4 0
0-0
  BRA CPY
Boca Junior SE U20
EC Bahia U20
HT
0
2
FT 1 6
2-2
  INT FRL
Morocco (w) [81]
Senegal (w) [87] 1
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  ISR D1
Hapoel Bnei Sakhnin FC [4] 1 3
Beitar Jerusalem [8] 1 4
HT
2
0
FT 2 0
1-4
  ROMC
Chindia Targoviste [10] 1
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe [11] 3
HT
0
2
FT 1 2
5-4
  INT FRLW
England U17
Portugal U17
Canceled
  ISR D3
Hapoel Bnei Pardes [17] 1
Hapoel Iksal [18]
HT
0
2
FT 2 4
0-0
  ISR D3
MS Tseirey Taybe [9] 2
Ironi Tiberias [1] 1
HT
0
0
FT 1 1
1-3
  ENG JPT
Bolton Wanderers [13]
Fleetwood Town [22] 3
HT
1
0
FT 1 0
6-5
  ENG JPT
Carlisle United [22] 2
Lincoln City [18] 3
HT
0
1
FT 1 1
3-15
90min[1-1],Pen[4-3],Carlisle UnitedWin
  ENG JPT
Rotherham United [1]
Port Vale [5]
HT
0
0
FT 1 1
6-3
90min[1-1],Pen[5-3],Rotherham UnitedWin
  ENG JPT
Charlton Athletic [15] 1
Aston Villa U21 [21] 1
HT
2
1
FT 2 1
6-1
  ENG JPT
Forest Green Rovers [1]
Chelsea U21 [21] 2
HT
0
0
FT 1 1
8-4
90min[1-1],Pen[1-4],Chelsea U21W
  ENG JPT
Leyton Orient [8] 1
Milton Keynes Dons [6] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-0
90min[0-0],Pen[4-5],Milton Keynes DonsW
  ENG JPT
Cambridge United [16] 2
Walsall [14] 2
HT
1
0
FT 2 0
6-8
  ARAB CUP
United Arab Emirates [70] 1 1
Syrian [85]
HT
2
0
FT 2 1
2-8
  SPA CUP
Teruel [3] 1
AD Alcorcon [22] 1
HT
0
1
FT 0 1
3-7
  SPA CUP
UC Ceares [1] 2
Sporting Gijon [13] 1
HT
0
1
FT 0 1
1-11
  SPA CUP
Rio Sports [2] 1
FC Cartagena [9] 1
HT
0
0
FT 0 2
3-4
  WWCPE
Ireland (w) [33]
Georgia (w) [123] 1 3
HT
4
0
FT 11 0
9-0
  WWCPE
England (w) [8]
Latvia (w) [102] 1
HT
8
0
FT 20 0
15-0
  WWCPE
Luxembourg (w) [122] 1
Austria (w) [21]
HT
0
4
FT 0 8
0-4
  GER OBW
FC Hagen/Uthlede 1
TB Uphusen 2
HT
0
0
FT 1 0
10-7
  INT FRL
Paraguay (w) [50] 2
Peru (w) [66]
HT
2
1
FT 4 2
4-2
  ITA D2
Vicenza [19] 4
Benevento [5] 2
HT
0
1
FT 2 3
10-3
  ENG PR
Newcastle United [20] 1
Norwich City [19]
HT
0
0
FT 1 1
2-5
  ITA D2
Spal [15] 3
Lecce [3] 3
HT
1
1
FT 1 3
6-2
  ITA D2
Pordenone Calcio SSD [20] 4
Alessandria [17] 4
HT
1
0
FT 2 0
3-9
  ITA D2
Reggina [9] 2
Ascoli [7] 5
HT
1
1
FT 1 2
4-6
  ITA D2
Monza [8]
Cosenza Calcio 1914 [16] 1
HT
3
0
FT 4 1
3-6
  SPA CUP
Atletico Sanluqueno [12] 4
Sabadell [18] 1 7
HT
0
0
FT 2 0
2-2
  URU D1
Centro Atletico Fenix [10] 3
Boston River [7] 4
HT
0
0
FT 0 0
8-6
  WWCPE
Belgium (w) [19]
Poland (w) [29] 2
HT
3
0
FT 4 0
3-1
  MAL D2
Rabat Ajax [9] 3
San Gwann [7] 3
HT
0
3
FT 2 7
3-3
  ITA D1
Salernitana [20] 1
Juventus [7] 1
HT
0
1
FT 0 2
4-4
  ITA D1
Verona [10] 3
Cagliari [19] 2
HT
0
0
FT 0 0
11-1
  SCO PR
Motherwell [5] 1 4
Dundee United [4] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-5
  ENG Conf
Wrexham [7] 1 1
Yeovil Town [11] 1
HT
0
0
FT 0 2
10-6
  ENG CS
Tonbridge Angels [19] 2
St Albans City [9] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-2
  ENG CS
Oxford City [4] 3
Ebbsfleet United [2] 1
HT
1
0
FT 1 0
1-16
  ENG CN
Hereford United [13]
Kettering Town [14] 1
HT
1
0
FT 3 0
7-6
  ENG-S PR
Hendon [14] 2
Metropolitan Police [2] 1
HT
0
0
FT 3 0
7-9
  ENG-N PR
Morpeth Town [19]
Basford Utd [10]
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  ENG RYM
Bowers Pitsea [18]
Cray Wanderers [20]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  ENG RYM
Horsham [15]
Wingate Finchley [17] 1
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  ENG RYM
Merstham [13] 3
Bishop's Stortford [6] 3
HT
2
1
FT 2 2
0-8
  ENG RYM
Potters Bar Town [14] 5
Carshalton Athletic FC [11] 4
HT
0
2
FT 1 2
1-5
  ENG FAC
Exeter City [3]
Bradford City [12] 3
HT
0
1
FT 2 1
5-8
  ENG JPT
Accrington Stanley [14] 3
Wigan Athletic [2] 1
HT
1
0
FT 1 1
5-5
90min[1-1],Pen[4-5],Wigan AthleticW
  ENG JPT
Sutton United [6] 1
Stevenage Borough [21] 4
HT
0
0
FT 0 0
4-7
90min[0-0],Pen[4-3],Sutton UnitedWin
  ENG JPT
Swindon Town [4] 2
Colchester United [18] 4
HT
1
2
FT 1 2
11-11
  ENG FAT
Farsley Celtic [17] 1
Stalybridge Celtic [12]
HT
1
0
FT 1 0
2-5
  ENG FAT
Liversedge 3
Lancaster City [13]
HT
0
2
FT 1 3
5-1
  ENG FAT
Southport FC [15] 2
Darlington [11] 1
HT
1
0
FT 1 1
3-6
90min[1-1],Pen[5-4],Southport FCWin
  ENG FAT
Spennymoor Town [10]
Chorley FC [2] 2
HT
0
0
FT 0 0
8-6
90min[0-0],Pen[3-1],Spennymoor TownWin
  ENG FAT
Matlock Town [2]
Marske United 3
HT
2
1
FT 3 2
7-4
  ENG FAT
Whitby Town [5] 1
Nantwich Town [20]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  NIR D1
Crusaders [6] 1
Portadown [11] 2
HT
1
0
FT 2 0
13-8
  NIR D1
Dungannon Swifts [10] 2
Glenavon Lurgan [9] 6
HT
0
0
FT 0 2
4-5
  NIR D1
Larne FC [5]
Cliftonville [1]
HT
0
1
FT 1 1
4-2
  NIR D1
Linfield FC [3]
Carrick Rangers [7] 2
HT
0
0
FT 2 0
4-9
  NIR D1
Warrenpoint Town [12] 1
Ballymena United [8] 1
HT
1
2
FT 1 2
7-3
  SCO BC
Cove Rangers [1] 1 3
Glasgow Rangers U21 2
HT
4
1
FT 5 1
4-2
  SCO BC
Hamilton Academical [8] 2
Kilmarnock [1] 3
HT
0
0
FT 2 3
5-7
  SCO BC
Inverness [3]
Raith Rovers [2] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-2
90min[0-0],Pen[4-5],Raith RoversW
  BEL Cup
Seraing United [14] 3
Anderlecht [6]
HT
2
2
FT 3 3
1-5
90min[3-3],120min[3-3],Pen[3-4],AnderlechtW
  BOL D1
San Jose [16] 1 4
Oriente Petrolero [6] 5
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  ENG RL1
Staines Town 1
Basingstoke Town
HT
0
0
FT 0 1
0-7
  ENG SD1
Hastings United 2
Chichester City
HT
0
0
FT 2 0
4-3
  ENG SD1
Hertford Town
Thame United
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  ENG UD1
Belper Town 4
Sutton Coldfield Town
HT
0
0
FT 4 0
5-3
  SOU PL
Rushall Olympic
bromsgrove 2
HT
1
0
FT 2 0
5-1
  SOU PL
Walton Casuals 2
Hayes Yeading United 3
HT
1
0
FT 2 1
2-3
  SOU PL
Royston Town 1
St Neots Town 2
HT
0
0
FT 2 1
3-4
  SOU PL
Harlow Town 2
Berkhamsted Town
HT
0
0
FT 1 2
16-6
  ENG R Cup
Basildon United 1
Romford
HT
0
2
FT 2 3
3-3
  ENG-S CE
Biggleswade Town [13]
Tamworth [9]
HT
1
1
FT 2 2
0-0
  ENG-S CE
Peterborough Sports [3]
Hednesford Town [10] 1 1
HT
1
1
FT 4 1
9-2
  ENG-S CE
Stratford Town [15]
Nuneaton Borough [18] 1 3
HT
3
0
FT 4 2
4-4
  ENG-S CE
Alvechurch [6] 4
Stourbridge [16] 1 5
HT
5
0
FT 5 1
5-5
  ARG TB
CA Juventud de Puerto Tirol 3
Don Orione 3
HT
0
1
FT 1 2
2-3
  ARG RESL
Quilmes Reserves 1
Chacarita Juniors Reserves 3
HT
1
0
FT 2 1
4-7
  ARG D1
San Lorenzo [25] 2
Sarmiento Junin [20] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-7
  SPA CUP
CFJ Mollerussa 1 5
Getafe [19] 1
HT
1
1
FT 1 5
1-6
  SPA CUP
CD Ebro [3] 1
Celta Vigo [13]
HT
0
2
FT 0 5
3-4
  SPA CUP
CD Montijo [4] 2
Burgos CF [15] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-5
  SPA CUP
Aguilas CF [5] 2
Almeria [1] 1
HT
0
1
FT 1 1
3-8
90min[1-1],120min[1-1],Pen[3-5],AlmeriaW
  SPA CUP
Albacete [3] 3
Racing de Ferrol [8] 1
HT
0
1
FT 1 1
3-3
90min[1-1],120min[2-1],AlbaceteWin
  SPA CUP
Badajoz [9] 1 4
CD Alcoyano [4] 3
HT
0
1
FT 0 3
4-4
  WWCPE
Spain (w) [10] 1
Scotland (w) [22]
HT
3
0
FT 8 0
14-1
  INT FRL
Ecuador (w) [65] 2
Argentina (w) [35] 2
HT
2
2
FT 2 2
2-1
  WWCPE
France (w) [5] 1
Wales (w) [34] 1 1
HT
1
0
FT 2 0
9-2
  ENG PR
Leeds United [17] 5
Crystal Palace [11] 3
HT
0
0
FT 1 0
7-4
  POR D1
Sporting Braga [6] 1
Vizela [15]
HT
2
0
FT 4 1
10-1
  INT FRL
Dominican Republic (w) [111]
Trinidad Tobago (w) [70] 1
HT
0
1
FT 1 1
0-2
  VEN D1
CD Hermanos Colmenares [4] 1
Deportivo Metropolitano [3] 3
HT
2
0
FT 4 0
1-7
  BRA D1
Juventude [16] 3
Bragantino [5] 3
HT
1
0
FT 1 0
0-4
  URU D2
Cerro Montevideo 4
Defensor Sporting Montevideo 5
HT
1
1
FT 1 2
3-6
  PAR Cup
Atletico Tembetary
Libertad [4] 1 2
HT
0
1
FT 0 2
7-4
  ARG D1
Boca Juniors [6] 1
Newells Old Boys [19] 3
HT
0
0
FT 0 0
7-5
  Bra SD
ASEEV 2
Cerrado EC 3
HT
0
0
FT 2 2
5-6
  INT FRL
Mexico (w) [28] 1
Canada (w) [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
2-3
  BRA D1
Flamengo [2] 6
Ceara [8] 1
HT
1
0
FT 2 1
8-6
  VEN D1
Academia Puerto Cabello [3] 1
Portuguesa FC [3] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-4
  BRA D1
America MG [10] 2
Chapecoense SC [20] 2
HT
1
0
FT 3 0
8-9
  BOL D1
Blooming [15] 6
Always Ready [2] 4
HT
0
0
FT 1 2
6-3
  ARG D1
Banfield [23] 3
Independiente [9] 2 3
HT
1
1
FT 4 1
5-5
  MLS
New England Revolution [1] 2
New York City Football Club [4] 1 4
HT
1
1
FT 1 1
3-4
90min[1-1],120min[2-2],Pen[3-5],New York City Football ClubW
  URU D2
Central Espanol 3
Racing Club Montevideo 3
HT
0
0
FT 0 0
2-5
  BRA D1
Cuiaba [14] 4
Palmeiras [3] 1 3
HT
1
2
FT 1 3
12-4
  MEX D2
Tampico Madero [7] 1
Monarcas Morelia [3] 3
HT
0
1
FT 2 2
5-6
  INT FRL
Costa Rica (w) [36]
Nicaragua (w) [117]
HT
0
1
FT 5 2
0-0
  CNCF CLG
C.S.D. Comunicaciones [2] 3
Guastatoya [8] 3
HT
0
0
FT 2 1
7-2
  MEX D2
Leones Negros [5] 1
Celaya FC [4] 4
HT
0
0
FT 1 0
3-3
  Indo D3
Persital FC 1 6
Telaga Biru FC 1 1
HT
2
0
FT 3 2
0-4
  Ind ST
Delhi FC 2
Uttarakhand FC 1 3
HT
7
0
FT 11 1
7-0
  Indo D3
Persinga Ngawi 1
PS Kota Pahlawan 1
HT
0
0
FT 0 0
10-2
  WWCPE
Armenia (w) [128]
Norway (w) [12] 1
HT
0
3
FT 0 10
0-0
  Chinese T L
Tatung FC [4] 1
Tainan City Steel [2] 1
HT
0
0
FT 1 4
0-10
  Indo D3
Dulamayo FC 1
Abdi United 3
HT
0
2
FT 1 5
2-8
  Chinese T L
Hang Yuen FC [6]
NTUPES [8]
HT
1
0
FT 3 2
6-0
  IDN D1
Cilegon United
PSKC Cimahi 1
HT
2
0
FT 3 0
9-3
  IDN D1
Mitra Kukar 3
Persiba Balikpapan 4
HT
0
0
FT 0 1
5-5
  A FFA Cup
Wollongong Wolves [7] 1 3
Central Coast Mariners [5] 1 2
HT
1
0
FT 1 2
3-12
  Indo D3
Villa 2000 B 4
ABC Wirayudha
HT
2
0
FT 2 0
5-4
  TUR U19
Goztepe U19 2
Yeni Malatyaspor U19 1
HT
0
0
FT 2 0
8-6
  TUR U19
Kasimpasa U19
Giresunspor U19
HT
0
0
FT 4 0
0-0
  TUR U19
Konyaspor U19 2
Buyuksehir BLD.Spor U19 2
HT
1
2
FT 3 3
4-2
  TUR U19
Eyupspor U19 4
Keciorengucu U19 4
HT
1
1
FT 2 2
7-6
  TUR U19
Umraniyespor U19 1
Istanbulspor U19 1
HT
2
1
FT 3 1
17-2
  TUR U19
Manisa Belediyespor U19 2
Denizlispor U19 1
HT
0
0
FT 0 1
6-1
  TUR U19
Ankaragucu U19 4
Gaokaerlishibang U19 1
HT
2
1
FT 3 1
6-6
  TUR U19
Trabzonspor U19 1
Sivasspor U19
HT
1
0
FT 2 0
7-3
  TUR U19
Gazisehir Gaziantep FK U19 1
Besiktas JK U19 1
HT
1
2
FT 1 4
5-4
  TUR U19
Adanaspor U19
Genclerbirligi U19
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  TUR U19
Bandirmaspor U19 1 2
Menemenspor U19 3
HT
1
0
FT 1 1
7-3
  TUR U19
Samsunspor U19 2
Balikesirspor U19 2
HT
1
1
FT 1 3
8-2
  A FFA Cup
Hume City [4] 1
Melbourne City [2] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-3
  A FFA Cup
Adelaide City FC [2] 2
Melbourne Victory [1] 2
HT
0
0
FT 0 1
6-1
  Ind ST
Odisha FC 1
Bihar 2
HT
2
0
FT 5 0
4-3
  TUR U19
Alanyaspor U19 1 3
Altay Spor KulubuU19 2
HT
0
0
FT 0 1
2-12
  Ind ST
Punjab FC
Haryana 1
HT
1
0
FT 2 0
5-3
  IND BLR SD
Young Challengers
Bangalore Independents 2
HT
0
1
FT 0 4
5-4
  ARAB CUP
Algeria [32]
Sudan [124]
HT
3
0
FT 4 0
8-1
  TUR Cup
Caykur Rizespor [20] 1
Ankaraspor FK [8] 1
HT
0
0
FT 0 1
11-6
  TUR Cup
Altinordu [18] 1 2
Aksarayspor [8] 1
HT
0
1
FT 1 3
5-2
  ITA YCup
AS Roma U20 [1] 2
Cosenza Calcio Youth [6]
HT
0
0
FT 2 0
9-3
  ITA YCup
Juventus U20 [7]
Lazio U20 [3] 2
HT
1
0
FT 1 0
7-4
  ITA YCup
Atalanta U20 [11] 4
Cagliari U19 [9] 2
HT
1
0
FT 1 1
6-2
90min[1-1],120min[2-2],Pen[6-5],Atalanta U20Win
  HUN U19A
Fehervar Videoton U19 [9] 4
Puskas Akademia FehervarU19 [2] 2
HT
0
1
FT 1 1
5-5
  ARM D2
Ararat-Armenia B [6]
Urartu II [7]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  SLO U19
NK Aluminij U19 2
Domzale U19 1
HT
0
2
FT 1 3
3-5
  ROM U19
Farul Constanta U19 2
Dinamo Bucharest U19 1
HT
1
0
FT 4 1
8-2
  AZE D2
PFC Neftchi II 1
Sabayi II
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  AZE D2
Keshla FK II
Turan Tovuz
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  AZE D2
FK Kapaz Ganca
Zira FK II
HT
1
2
FT 2 2
0-0
  Chinese T L
Taichung Futuro [3] 2
Taicheng Lions [7]
HT
0
0
FT 2 0
4-3
  ITA YCup
Empoli U20 [6] 1
Ascoli U20 [7] 3
HT
2
1
FT 4 1
4-3
  POL Cup
Garbarnia Krakow [9] 3
Lech Poznan [1] 1
HT
0
3
FT 0 4
3-3
  TUR Cup
Boluspor [13] 1
Yeni Orduspor [6]
HT
2
0
FT 4 2
3-1
  TUR Cup
Samsunspor [9] 1
Usakspor [10]
HT
1
0
FT 4 0
6-1
  TUR Cup
Denizlispor [14]
Agri 1970 Spor [10] 1 2
HT
0
0
FT 3 0
5-0
  SYR Cup
Al Ittihad (SYR) 1
Al-Arabi 1
HT
1
0
FT 3 0
13-2
  THA D1
Muangkan FC [14] 2
Chiangmai FC [11] 1
HT
0
0
FT 2 1
5-5
  Chinese T L
Taiwan Power Company [1] 3
Taiwan CPC [5] 1
HT
1
1
FT 1 1
2-2
  PORJA2
Uniao Leiria U19 1
Sporting Lisbon U19 2
HT
0
0
FT 0 1
5-8
  IDN D1
Sulut United 5
Kalteng Putra FC 1 2
HT
2
0
FT 2 0
1-7
  CHA D1
Shenyang City Public [4]
Sichuan Jiuniu [4] 1
HT
0
1
FT 1 2
0-3
  TUR Cup
Karagumruk [7] 2
Sariyer [16]
HT
1
0
FT 2 0
1-1
  TUR Cup
Adanaspor [10] 2
Kocaelispor [8] 1
HT
0
2
FT 1 2
9-1
  SER CUP
FK Rad Beograd [7] 2
FK Napredak Krusevac [5] 1
HT
1
0
FT 1 0
3-5
  SER CUP
Radnik Surdulica [12] 2
FK Loznica [9] 3
HT
0
0
FT 1 2
7-3
  SER CUP
Backa Topola [8]
Kolubara [11] 1
HT
1
0
FT 2 1
5-1
  ARM D1
FC Noah [6] 3
Noravank [8] 2
HT
1
1
FT 2 1
8-2
  MNE D1
Jezero Plav [9] 2
FK Buducnost Podgorica [3] 1
HT
0
2
FT 1 2
7-7
  SLO D2
ND Gorica [1] 3
NK Nafta [4] 1
HT
0
0
FT 1 0
7-6
  MKD CUP
Sileks [1] 4
Bregalnica Stip [5] 3
HT
0
0
FT 1 1
4-1
90min[1-1],Pen[5-4],SileksWin
  MKD CUP
FK Shkendija 79 [3] 2
FC Struga Trim Lum [6] 3
HT
0
0
FT 0 0
13-0
90min[0-0],Pen[3-4],FC Struga Trim LumW
  MKD CUP
FK Makedonija Gjorce Petrov [7] 1
FK Shkupi [1] 4
HT
0
0
FT 0 0
2-3
90min[0-0],Pen[4-1],FK Makedonija Gjorce PetrovWin
  SER D2
FK Graficar Beograd [14] 2 2
FK Buducnost Dobanovci [13] 4
HT
1
0
FT 2 2
2-4
  SLO U19
NK Publikum Celje U19 2
Ns Mura U19 2
HT
1
0
FT 1 1
7-3
  URU U19
Progreso U19 1
Deportivo Maldonado U19 1
HT
1
0
FT 1 0
6-5
  ARG RESL
Banfield Reserves 4
CA Independiente Reserves 1
HT
0
1
FT 1 1
5-4
  HKEC
Biu Chun Rangers [4] 1
Hong Kong U23 [7] 1
HT
1
0
FT 2 0
5-5
  BDIC
Uttar Baridhara SC 3
Sheikh Jamal 2
HT
0
0
FT 0 0
7-0
  Indo D3
AC Majapahit 2
Persekap Pasuruan 2
HT
0
0
FT 0 0
2-6
  UPL
Gaddafi FC
Vipers
HT
1
3
FT 1 3
0-0
  UPL
Kampala City Council FC 1
BUL FC 2
HT
1
0
FT 3 1
3-9
  ARG RESL
San Martin de Tucuman Reserves
Instituto AC Cordoba II 3
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  KSA D1
Al-Akhdoud [12] 1
Hajer [3] 2
HT
1
0
FT 2 1
8-8
  SLO D2
Krsko Posavlje [14] 3
Roltek Dob [8] 3
HT
1
0
FT 1 1
0-4
  CRO D2
HNK Cibalia [13] 1 5
Bijelo Brdo [8] 4
HT
0
0
FT 1 0
1-13
  Gre Atr Cup
Athinaikos FC 1
Rouf FC
HT
1
0
FT 1 0
2-10
  Gre Atr Cup
Agios Ierotheos 1
Ilioupoli
HT
1
3
FT 1 5
2-2
  Gre Atr Cup
Panionios 1
Kentavros Vrilission
HT
0
0
FT 0 4
7-5
  Gre Atr Cup
AO Chaidari FC 2
Fostiras 1
HT
2
1
FT 2 4
6-2
  Gre Atr Cup
Anagennisi Patron 2
Phgasos Mpegoulakiou 1
HT
0
0
FT 1 1
9-5
  ARAB CUP
Egypt [45] 2
Lebanon [94] 1
HT
0
0
FT 1 0
7-0
  GRE Cup
Niki Volou [4] 3
Panaitolikos Agrinio [12] 2
HT
0
1
FT 0 1
5-3
  BUL D1
Lokomotiv Plovdiv [7] 2
Cherno More Varna [4] 4
HT
1
1
FT 1 1
5-3
  MNE D1
FK Zeta [10] 1
FK Rudar Pljevlja [7] 4
HT
0
0
FT 2 0
1-5
  SLO U19
NK Bravo U19 1 3
FC Koper U19 3
HT
3
0
FT 4 3
2-7
  GRE D3
Anagennisi Artas 4
Tilikratis 1 1
HT
2
1
FT 2 1
1-4
  GRE D3
Panagriniakos 1 3
Aias Gastounis 6
HT
0
1
FT 2 1
5-1
  RWA D1
Espoir FC 2
Rayon Sports FC 2
HT
2
1
FT 2 2
5-3
  RWA D1
Gicumbi FC 1
AS Kigali 3
HT
0
1
FT 1 2
3-12
  RWA D1
Etoile de LEst 2 4
Gasogi Utd 1
HT
1
0
FT 1 0
4-8
  RWA D1
Etincelles 2
Kiyovu FC
HT
0
1
FT 0 2
4-2
  RWA D1
Police FC 3
Marines FC 1
HT
1
0
FT 1 0
8-9
  PORJA2
Academica Coimbra U19
Benfica U19
HT
1
1
FT 1 1
4-6
  RWA D1
Bugesera 1 2
Rutsiro FC 1
HT
0
0
FT 0 0
4-2
  ITA C1
Padova [2] 4
JuventusU23 [7] 3
HT
1
0
FT 2 0
6-4
  ROMC
Gloria Buzau [5] 4
FC Voluntari [3] 2
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  ITA YCup
Fiorentina U20 [3] 3
AC Milan U20 [16] 2
HT
4
0
FT 4 3
2-7
  ITA YCup
Spal U19 [12] 4
Verona U20 [14]
HT
1
1
FT 3 2
11-5
  ITA YCup
Sampdoria Youth [5] 2
Torino U20 [4] 6
HT
1
0
FT 2 2
6-6
90min[2-2],120min[3-2],Sampdoria YouthWin
  ITA YCup
Inter Milan U20 [8] 3
Sassuolo U20 [13] 4
HT
0
0
FT 0 0
5-2
90min[0-0],120min[0-0],Pen[2-4],Sassuolo U20W
  ITA S4
San Nicolo Notaresco 1 2
FC Matese 2
HT
0
0
FT 1 0
9-0
  POL Cup
LKS Nieciecza [15] 2
Rakow Czestochowa [4] 3
HT
0
2
FT 0 2
9-4
  TUR Cup
Alanyaspor [5] 1
Osmaniyespor [11] 2
HT
1
0
FT 6 0
6-1
  MNE D1
FK Podgorica [8] 1
FK Iskra Danilovgrad [4] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-5
  ISL
Mohun Bagan(Ind) [1] 1 2
Mumbai City [6] 2
HT
0
3
FT 1 5
2-4
  KSA D1
Al-Qadasiya [14] 3
AL-Rbeea Jeddah [8] 2
HT
1
0
FT 3 0
1-5