CRO Cup
ZNK Osijek [1] 1 3
Slaven Koprivnica [9] 1 4
HT
0
0
FT 0 0
8-1
90min[0-0],120min[0-0],Pen[5-4],ZNK OsijekWin
  POL D2
Pogon Siedlce [14] 1 4
Ruch Chorzow [3] 1
HT
0
0
FT 1 1
5-3
  GRE Cup
Aris Thessaloniki [7] 3
OFI Crete [4] 4
HT
2
0
FT 3 1
8-2
  GRE Cup
Levadiakos [5] 2
Olympiakos Piraeus [1]
HT
2
1
FT 3 2
6-11
  MNE D1
Mornar [6] 6
Decic Tuzi [2] 3
HT
1
0
FT 1 2
3-2
  BHR FAC
Al-Hala [7] 1
Al-Muharraq [8] 1
HT
0
1
FT 0 2
2-4
  BHR FAC
Bahrain SC [3] 3
Malkia [1] 1
HT
0
0
FT 1 0
2-7
  BHR FAC
Al-Ahli(BHR) [10] 1
Al-Budaiya [9] 3
HT
0
0
FT 0 0
2-1
  BHR FAC
East Riffa [3]
Sitra [8]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  POR D3
Valadares Gaia FC 2
Leca 3
HT
0
0
FT 0 1
2-4
  PORJA2
Leixoes U19 2
Vitoria SC Guimaraes U19 3
HT
0
1
FT 0 4
10-4
  PORJA2
Oliveirense U19 4
Pacos Ferreira U19 2
HT
1
0
FT 2 1
1-5
  PORJA2
Tondela U19 1
FC Porto U19 2
HT
0
0
FT 1 1
3-10
  PORJA2
FC Famalicao U19 3
Feirense U19 2
HT
1
0
FT 1 1
9-3
  PORJA2
Vitoria FC Setubal U19 1 4
Alverca U19 3
HT
0
3
FT 0 4
5-6
  PORJA2
Vilafranquense U19 2
Belenenses U19 1
HT
1
0
FT 1 0
6-4
  GER U19
Hertha Berlin U19 [1]
Energie Cottbus U19 [4] 2
HT
1
0
FT 2 0
10-2
  SER CUP
FK Dubocica 2
Partizan Belgrade [1] 1
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  SAPL D1
Marumo Gallants FC [15] 4
TS Galaxy [13] 1 1
HT
2
0
FT 3 1
2-5
  KSA D1
Al Wehda Mecca [6]
Najran SC [18] 2
HT
0
0
FT 0 1
8-3
  SPA CUP
CD Mensajero [4] 2
Real Zaragoza [11]
HT
0
0
FT 0 1
1-3
  BUL D1
Tsarsko Selo [14] 2
Levski Sofia [8] 2
HT
0
1
FT 0 1
1-7
  COL RL
Sellos Colombianos 2
Talento y Vida 2
HT
1
1
FT 3 1
6-9
  ARAB CUP
Morocco [28] 1
Palestine [98] 1
HT
1
0
FT 4 0
5-1
  TUR Cup
Kayserispor [16]
76 Igdir Belediye spor [3] 2
HT
2
0
FT 4 0
12-3
  MNE D1
OFK Petrovac [5] 3
FK Sutjeska Niksic [1] 1
HT
2
0
FT 3 0
4-6
  WAFF-U18
Iraq U18
Lebanon U18
HT
0
0
FT 0 0
0-0
90min[0-0],Pen[3-2],Iraq U18Win
  Tanzania PL
Simba Sports Club
Geita Gold 4
HT
1
0
FT 2 1
4-4
  POL Cup
Arka Gdynia [9] 4
Zaglebie Lubin [14] 2
HT
2
0
FT 2 1
3-11
  ROMC
FC Timisoara [15] 1 4
Arges [7] 4
HT
0
0
FT 0 0
1-8
90min[0-0],120min[0-0],Pen[4-5],ArgesW
  ITA D2
Parma [14] 1
Brescia [3] 4
HT
0
1
FT 0 1
5-13
  NOR AL
KFUM Oslo [5]
Sogndal [6] 2
HT
0
0
FT 1 0
4-7
  ISR D1
Hapoel Jerusalem [13] 1
Hapoel Kiryat Shmona [14] 3
HT
0
1
FT 0 1
6-1
  POL D1
Chrobry Glogow [11]
LKS Lodz [7] 2
HT
0
0
FT 1 0
5-7
  CZE D1
Bohemians 1905 [12] 1
MFK Karvina [15]
HT
2
0
FT 3 0
7-2
  UKRC
LNZ Lebedyn 2
Dnipro-1 [3]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  GRE Cup
Panathinaikos [5] 1
Volos NFC [8] 4
HT
1
0
FT 2 1
4-4
  BEL Cup
KAS Eupen [8]
Zulte-Waregem [15] 3
HT
0
2
FT 2 2
10-2
90min[2-2],120min[3-2],KAS EupenWin
  SLV Rl
CD Platense Zacatecoluca Reserves 2
Municipal Limeno U20 2
HT
0
0
FT 0 0
2-10
  GER U19
Bayern Munchen U19 [8] 2
Augsburg U19 [6] 2
HT
0
0
FT 1 2
4-4
  PWL
Row Rybnik (w) 2
UKS Staszkowka Jelna (w)
HT
0
5
FT 2 6
7-5
  ITA D1
Bologna [9] 3
AS Roma [5] 4
HT
1
0
FT 1 0
3-3
  ITA D1
Inter Milan [3] 1
Spezia [17] 2
HT
1
0
FT 2 0
11-1
  CRO Cup
Dinamo Zagreb [3] 1
Rijeka [2] 2
HT
0
2
FT 1 3
10-0
  ISR D1
Maccabi Tel Aviv [8] 3
Hapoel Natzrat Illit [11] 2
HT
1
1
FT 1 1
7-2
  SER D1
Crvena Zvezda [2]
FK Vozdovac Beograd [9] 1
HT
1
0
FT 1 0
12-0
  SPA CUP
Bergantinos CF [1]
CD Tudelano [20]
HT
1
0
FT 2 0
4-6
  EST D1
Levadia Tallinn [1] 1
FC Flora Tallinn [2]
HT
0
3
FT 1 5
6-8
  GER U19
Dynamo Dresden U19 [6]
Chemnitzer U19 [15]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  BEL Cup
Westerlo [1] 1 3
Oud Heverlee [12] 1 1
HT
1
0
FT 2 3
4-3
  FRA D1
Angers [6] 1
Monaco [9] 2
HT
0
2
FT 1 3
4-4
  FRA D1
Strasbourg [8] 2
Bordeaux [16] 3
HT
3
1
FT 5 2
5-2
  FRA D1
Stade Brestois [12] 2
Saint Etienne [20] 3
HT
0
0
FT 1 0
1-3
  FRA D1
Troyes [17] 1
Lorient [15] 1
HT
2
0
FT 2 0
4-3
  FRA D1
Metz [19] 2
Montpellier [11] 2
HT
0
2
FT 1 3
7-4
  AUT D1
Rheindorf Altach [12]
Sturm Graz [3] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-3
  NOR D2
Hodd [2] 1
Stjordals Blink [14] 2
HT
2
1
FT 3 2
8-11
  TUR Cup
Hatayspor [3] 2 6
Eyupspor [3] 4
HT
0
1
FT 1 1
12-0
90min[1-1],120min[1-1],Pen[5-4],HataysporWin
  SPA CUP
Solares Medio Cudeyo 2
RCD Espanyol [9] 1
HT
0
2
FT 2 3
4-10
  SPA CUP
Cordoba [4] 3
Sevilla [4] 5
HT
0
0
FT 0 0
2-7
90min[0-0],120min[0-1],SevillaW
  SPA CUP
G. Segoviana [1] 1 5
Mallorca [14] 1 3
HT
0
0
FT 0 0
3-5
90min[0-0],120min[0-2],MallorcaW
  SPA CUP
Brea [3] 2
Ibiza Eivissa [12]
HT
0
1
FT 0 2
6-2
  SPA CUP
Algeciras [8] 4
Unionistas de Salamanca [4] 4
HT
0
2
FT 1 2
5-4
  Bra SD
Fortaleza (w) 1 4
Ceara (w) 3
HT
0
1
FT 1 2
1-8
  GER LS
FC Eintracht Rheine 1
SV Rodinghausen 2
HT
1
0
FT 2 2
4-5
90min[2-2],Pen[1-2],SV RodinghausenW
  BRA CPY
Guarani SP (Youth) 2
Ferroviaria SP (Youth) 2
HT
0
1
FT 0 3
8-3
  BRA CPY
Osasco Audax Youth 4
Corinthians Paulista (Youth) 2
HT
0
0
FT 1 0
2-11
  BRA CPY
Confianca SE (Youth)
Nautico PE (Youth)
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  BRA CPY
CRB (Youth) 2
Santa Cruz PE U20 2
HT
1
0
FT 2 0
7-4
  ISR D1
Hapoel Beer Sheva [1] 2
Hapoel Tel Aviv [5] 3
HT
0
0
FT 2 1
4-2
  GRE Cup
AEK Athens [2] 1
AE Kifisias [2] 2
HT
0
0
FT 4 0
11-1
  Gre Atr Cup
Apollon Eglykadas 1
Astrapi Psarofaiou 1
HT
2
0
FT 2 1
8-1
  GER Bbe
Berlin Hilalspor 2
Berlin Turkspor 5
HT
0
1
FT 0 2
8-3
  GER LS
Gonsenheim 1
FV Dudenhofen
HT
1
3
FT 3 3
6-1
  GER LS
Tus Marienborn 1
TUS Mechtersheim
HT
1
0
FT 2 0
5-11
  GER LS
SG 2000 Mulheim-Karlich 2
TuS Koblenz 2
HT
0
0
FT 0 2
3-5
  GER LS
SV Genc Osman Duisburg 1 6
SV Burgaltendorf 1913 3
HT
1
1
FT 4 1
3-8
  HOL D1
Feyenoord [3] 1
Heracles Almelo [14] 3
HT
1
1
FT 2 1
1-1
  ENG JPT
Sheffield Wednesday [7] 2
Hartlepool United [17] 1
HT
0
2
FT 0 3
4-4
  ENG JPT
Sunderland A.F.C [5]
Oldham Athletic [23] 3
HT
0
0
FT 0 1
4-7
  ARAB CUP
Saudi Arabia [48] 1 2
Jordan [91] 1 1
HT
0
0
FT 0 1
3-2
  SPA CUP
UD Alzira [5] 2
Fuenlabrada [19] 6
HT
0
0
FT 0 1
2-3
  SPA CUP
AD San Juan [2] 3
UD San Sebastian Reyes [12] 5
HT
1
1
FT 1 2
10-2
  SPA CUP
Atletico Mancha real [5]
CF Internacional De Madrid [15] 1 4
HT
0
0
FT 2 1
4-2
  SPA CUP
UCAM Murcia [15] 3
Deportivo La Coruna [1] 2
HT
1
1
FT 2 2
1-10
90min[2-2],120min[3-4],Deportivo La CorunaW
  SPA CUP
Andratks [3] 1
Real Oviedo [8]
HT
2
1
FT 2 1
3-7
  BEL Cup
KVSK Lommel [7] 2
KAA Gent [7] 1
HT
0
1
FT 0 2
4-11
  VEN D1
Estudiantes Merida FC [2] 4
Deportivo La Guaira [1] 1 4
HT
2
1
FT 4 1
2-6
  BOL D1
Real Santa Cruz [11] 3
Nacional Potosi [10] 2
HT
0
0
FT 1 1
8-3
  ENG U23LC
Everton U23 [23] 2
Peterborough United U23 [23] 1
HT
0
2
FT 0 3
4-5
  GER LS
Ahrweiler BC 1
FC Karbach 2
HT
1
2
FT 1 4
4-5
  SPA CUP
CF Talavera de la Reina [14] 1
UE Cornella [14] 1
HT
2
0
FT 2 0
3-2
  POL Cup
Motor Lublin [8] 2
Legia Warszawa [16] 2
HT
1
0
FT 1 2
3-6
  ENG PR
Southampton [16] 1
Leicester City [10] 3
HT
2
1
FT 2 2
2-4
  ENG PR
West Ham United [4] 1
Brighton Hove Albion [9] 1
HT
1
0
FT 1 1
9-5
  ENG PR
Wolves [6] 2
Burnley [19] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-5
  ENG PR
Watford [17] 4
Chelsea [1] 3
HT
1
1
FT 1 2
6-0
  ITA D2
Cittadella [12] 3
Como [13] 2
HT
1
0
FT 2 2
4-2
  SUI Sl
Young Boys [4] 1
Lugano [3] 2
HT
0
1
FT 3 1
7-4
  POL D1
Resovia Rzeszow [12] 2
GKS Katowice [14]
HT
1
2
FT 2 2
8-3
  GRE Cup
AEL Larisa [6] 4
PAOK Saloniki [3] 1
HT
0
0
FT 1 1
0-6
  SPA CUP
CE Europa [3] 1
SD Amorebieta [21]
HT
0
1
FT 0 1
2-6
  SPA CUP
CD Arenteiro [1] 1 6
SD Logrones [7] 1 4
HT
2
0
FT 2 1
2-6
  SPA CUP
Calahorra [10] 1 3
Baleares [1] 1
HT
1
0
FT 1 1
5-5
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-5],BalearesW
  SPA CUP
Extremadura [16] 2
Zamora CF [19] 1
HT
0
2
FT 1 4
3-6
  SPA CUP
CD Linares Deportivo [16] 2
Gimnastic Tarragona [13] 6
HT
0
0
FT 0 0
5-4
90min[0-0],120min[0-0],Pen[6-5],CD Linares DeportivoWin
  SPA CUP
C.D. San Fernando Isleno [11] 2
Cultural Leonesa [11] 6
HT
1
2
FT 2 3
4-3
  SPA CUP
Cacereno [4] 1
Ponferradina [4]
HT
0
0
FT 1 2
4-6
  SCO BC
Queen of South [10] 1
Greenock Morton [9] 5
HT
1
0
FT 2 1
9-2
  BEL Cup
Mechelen [5] 1
Cercle Brugge [17] 5
HT
0
1
FT 1 1
18-7
90min[1-1],120min[2-1],MechelenWin
  BEL Cup
Kortrijk [9] 1
Oostende [16] 1
HT
0
0
FT 1 0
5-3
  Spain D4
CD Subiza 5
CA Cirbonero 3
HT
1
0
FT 1 0
5-9
  ITA D1
Genoa [18] 2
AC Milan [2] 1
HT
0
2
FT 0 3
2-6
  ITA D1
Sassuolo [12] 4
Napoli [1] 2
HT
0
0
FT 2 2
5-4
  SCO PR
Aberdeen [8]
Livingston [10] 1 2
HT
1
0
FT 2 0
4-1
  SCO PR
Dundee [11]
Saint Johnstone [9] 1
HT
1
0
FT 1 0
6-5
  SCO PR
Hibernian [6] 2
Glasgow Rangers [1] 1
HT
0
0
FT 0 1
6-6
  SCO PR
Saint Mirren [7] 5
Ross County [12] 4
HT
0
0
FT 0 0
13-3
  ENG CS
Havant Waterlooville [8] 4
Dulwich Hamlet [5] 1 3
HT
2
2
FT 2 2
9-6
  ENG-S PR
Gosport Borough [4]
Wimborne Town [22]
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  ENG-S PR
Harrow Borough [6]
Farnborough Town [1]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  ENG JPT
Crewe Alexandra [24]
Doncaster Rovers [23] 2
HT
1
0
FT 2 0
8-5
  ENG JPT
Ipswich Town [11] 1
Arsenal U21 [21] 2
HT
2
0
FT 2 2
11-1
90min[2-2],Pen[3-4],Arsenal U21W
  ENG FAT
Bradford Park Avenue [18] 1
Marine 1
HT
2
1
FT 3 3
4-4
90min[3-3],Pen[3-0],Bradford Park AvenueWin
  ENG FAT
Ashton United [17] 3
Guiseley [19] 1 2
HT
1
1
FT 1 2
5-3
  BEL Cup
Racing Genk [10] 3
Club Brugge [3] 3
HT
2
1
FT 3 3
12-5
90min[3-3],120min[3-3],Pen[3-5],Club BruggeW
  ENG SD1
Biggleswade FC
Aylesbury United
HT
0
0
FT 0 0
7-3
  SPA D1
Real Madrid [1] 2
Athletic Bilbao [8] 3
HT
1
0
FT 1 0
7-6
  FRA D1
Clermont [18] 1 4
Lens [5] 5
HT
1
1
FT 2 2
5-3
  FRA D1
Rennes [2] 2
Lille [13] 1
HT
0
2
FT 1 2
3-1
  FRA D1
Lyon [7] 3
Reims [14] 2
HT
0
0
FT 1 2
3-4
  FRA D1
Paris Saint Germain (PSG) [1] 2
Nice [3] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  FRA D1
Nantes [10] 1 3
Marseille [4] 2
HT
0
1
FT 0 1
4-6
  SPA CUP
Alicante 2
Real Betis [5] 1
HT
0
2
FT 0 4
3-6
  SPA CUP
Panaderia Pulido [4]
Real Sociedad [3]
HT
0
2
FT 0 4
3-9
  SPA CUP
CD San Roque de Lepe [4] 3
Mirandes [18] 3
HT
0
1
FT 0 3
4-3
  ARG TB
Bella Vista BB 3
Liniers Bahia Blanca 2
HT
0
0
FT 0 1
7-7
  ARG TB
Club Deportivo Zoe 5
CSD Jose C Paz 5
HT
1
1
FT 3 1
5-7
  ENG PR
Everton [14] 4
Liverpool [3] 3
HT
1
2
FT 1 4
3-11
  ENG PR
Aston Villa [13]
Manchester City [2]
HT
0
2
FT 1 2
4-10
  CHI D2
CD Copiapo S.A. [2] 1
Puerto Montt [5] 2
HT
2
0
FT 2 2
8-8
  SLV D1
Jocoro FC [7] 1
Alianza San Salvador [1] 1
HT
1
2
FT 2 3
6-5
  INT FRL
Venezuela (w) [56] 1
India (w) [57] 1
HT
0
1
FT 2 1
9-2
  SLV Rl
AD Isidro Metapan Reserves 1 5
Santa Tecla U20 1 3
HT
0
0
FT 2 1
9-3
  ARG RESL
San Martin de San Juan Reserves 1
Estudiantes Rio Cuarto Reserves 1
HT
0
0
FT 1 0
6-6
  VEN D1
Caracas FC [1] 1
Monagas SC [2] 6
HT
2
0
FT 2 0
4-9
  SLV D1
CD Platense Municipal Zacatecoluca [8] 5
Luis Angel Firpo [3] 1 4
HT
2
1
FT 2 2
4-5
  PAR Cup
Sol de America [3] 5
Olimpia Asuncion [9] 2
HT
2
1
FT 2 2
0-10
90min[2-2],Pen[1-3],Olimpia AsuncionW
  Bolivia N B
Garcia Agreda 3
Atletico Bermejo 1 1
HT
0
1
FT 1 2
7-1
  Bra SD
Teresina AC (w)
Skill Red (w) 2
HT
8
0
FT 14 0
5-1
  COL D1
Deportivo Pereira [5] 2
Atletico Nacional Medellin [1] 4
HT
0
1
FT 1 1
1-8
  BOL D1
Aurora [12] 3
Jorge Wilstermann [7] 5
HT
0
0
FT 1 1
10-3
  BRA CV
SC Paysandu Para [1] 5
Remo Belem (PA) [17] 1 4
HT
2
0
FT 2 2
3-8
  Bra SD
Auto Esporte Clube PB 2
Serrano PB 2
HT
1
0
FT 2 0
7-7
  ARG TB
Racing Olavarria
Embajadores 3
HT
0
0
FT 1 1
7-4
  BOL D1
Bolivar [4] 2
Atletico Palmaflor Vinto [9] 3
HT
2
1
FT 3 1
4-6
  CHI D2
Deportes Temuco [3] 1 2
Santiago Morning [4] 3
HT
1
0
FT 2 1
2-5
  VEN D1
Deportivo Lara [2] 3
Deportivo Tachira [1] 1 4
HT
1
0
FT 2 1
4-8
  BRA WD1
Plaza Amador (w) 3
Atletico Chiriqui (w) 2
HT
1
0
FT 1 0
2-10
  INT FRL
Brazil (w) [7] 1
Chile (w) [37] 2
HT
0
0
FT 2 0
3-1
  ARG TB
Racing Eduardo Castex 4
Costa Brava 2
HT
0
0
FT 0 0
6-1
  Bra SD
Paissandu FC 5
Avante 2
HT
2
0
FT 2 0
9-5
  ARG C
Talleres Cordoba [2] 4
Godoy Cruz Antonio Tomba [14] 3
HT
0
0
FT 1 0
10-1
  SLV D1
Aguila [5] 2 4
Once Deportivo Ahuachapan [4] 1 4
HT
0
1
FT 1 1
5-7
  MEX D2
Tepatitlan de Morelos [12] 2
CSyD Dorados de Sinaloa [1] 3
HT
0
0
FT 0 1
5-5
  CNCF CLG
CD Motagua [4] 1
Forge FC [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-5
  COL D1
Atletico Junior Barranquilla [4] 2
Deportivo Cali [7] 5
HT
0
0
FT 2 2
8-2
  CRC D1
Deportivo Saprissa [4] 3
Herediano [1] 6
HT
2
0
FT 3 0
6-5
  MEX D1
Tigres UANL [4] 2
Club Leon [3] 3
HT
0
0
FT 2 1
12-0
  Ind ST
Tripura 1
Nagaland
HT
0
4
FT 0 6
3-2
  IND WL
Manipur FC (W) 1
Daman Diu (W) 1
HT
2
0
FT 5 0
5-0
  IND WL
Madhya Pradesh (W)
Kerala (W) 1
HT
1
1
FT 1 1
3-5
  IND WL
Odisha (w)
Haryana (w)
HT
1
1
FT 2 1
6-3
  VIE U21
Rebecca Max U21 [1]
College JMG U21 [6]
HT
1
1
FT 3 1
0-0
  VIE U21
Song Lan - yi U21 [3]
Ben Tre U21 [4]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  Indo D3
Persimi Sarmi
Persitoli Tolikara
HT
0
1
FT 0 2
3-10
  Indo D3
Persibo Bojonegoro 4
Mitra Surabaya 4
HT
1
0
FT 1 0
4-4
  IND BLR SD
FC Bengaluru United 1
Deccan Rovers FC 1
HT
3
0
FT 9 0
9-3
  Indo D3
Undiksha FC 2
PS Jembrana 1
HT
0
1
FT 0 3
0-6
  Indo D3
Batulicin Putra 69 Tanbu 5
Kotabaru FC 1 5
HT
1
0
FT 2 1
5-2
  Indo D3
Bina Taruna 4
PS Mandiri 2
HT
2
0
FT 2 0
1-4
  VIE U21
TP Ho Chi Minh U21 [2]
Nam Dinh U21 [6]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  VIE U21
SHB Da Nang U21 [3]
Dong Thap U21 [4] 1
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  VIE U21
Hoang Anh Gia Lai U21 [2]
Gia Dinh U21 [6]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  VIE U21
Viettel FC U21 [5]
QNK Quang Nam U21 [2]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  IDN ISL
Persipura Jayapura [17] 1
Bhayangkara Surabaya United [1] 3
HT
0
1
FT 0 2
2-8
  IDN D1
Persewar Waropen 1 5
PSBS Biak 1 4
HT
1
0
FT 1 1
3-2
  IND BLR SD
Bangalore Eagles 1
Bengaluru B
HT
1
1
FT 2 1
1-5
  Ind ST
Manipur 3
Mizoram 2
HT
0
0
FT 1 0
6-2
  Ind ST
Meghalaya 1
Arunachal 1 3
HT
0
0
FT 2 0
7-1
  A FFA Cup
Cooma Tigers [1] 2
A.P.I.A. Leichhardt Tigers [8] 1
HT
0
0
FT 0 0
1-6
90min[0-0],120min[0-3],A.P.I.A. Leichhardt TigersW
  TUR U19
Fenerbahce U19
Antalyaspor U19
HT
0
0
FT 4 2
0-0
  IND WL
Mizoram (W) 1 3
Uttarakhand FC (W)
HT
0
0
FT 0 0
9-1
  IND WL
Gujarat (W)
Andhra Pradesh (W)
HT
1
1
FT 5 1
3-0
  Indo D3
Poslab Labuhan Batu 2
PS Taruna Satria 5
HT
0
0
FT 2 0
4-4
  Indo D3
Putra Delta Sidoarjo FC 4
Mojosari Putra 3
HT
2
0
FT 2 0
11-2
  TUR Cup
Giresunspor [15] 2
Ankarademirspor [8] 3
HT
2
0
FT 4 2
6-6
  TUR Cup
Umraniyespor [1] 2
Utkoi [2]
HT
0
1
FT 3 2
1-6
  BDIC
Muktijoddha SKC 1 1
Saif Sporting Club 1
HT
0
2
FT 2 3
1-7
  VIE U21
T T Hanoi U21 [3]
Sanna Khanh Hoa U21 [4]
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  VIE U21
PVF Vietnam U21 [5]
Huda Hue U21 [1]
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  IRN D1
Shahrdari Astara [7]
Saipa [12]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  IRN D1
Kheybar Khorramabad [5] 1 3
Esteghlal Mollasani [14] 2
HT
1
0
FT 3 1
7-2
  IRN D1
Khooshe Talaee Sana Saveh [8] 3
Shams Azar Qazvin [16] 3
HT
0
0
FT 0 1
3-7
  IRN D1
Mes krman [10]
Arman Gohar Sirjan [3]
HT
0
0
FT 0 0
6-2
  IRN D1
Mes Shahr-e Babak [13]
Mashin Sazi [18]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  IRN D1
Qashqai Shiraz [2]
Khouneh Be Khouneh [9]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  IRN D1
FC Vista Turbine [11] 2
Shahin Bushehr [17] 1 1
HT
0
0
FT 0 0
7-3
  IRN D2
Espad Tehran
Oghab Tehran 1
HT
0
0
FT 0 0
3-8
  IND BLR SD
Kodagu FC
Jawahar Union 3
HT
0
1
FT 1 2
6-6
  BUL D1
CSKA 1948 Sofia [11] 3
Pirin Blagoevgrad [13] 7
HT
1
0
FT 1 0
2-3
  TUR Cup
Menemen Belediye Spor [11] 3
Hekimoglu Trabzon [2]
HT
2
0
FT 3 0
2-2
  MOL D1
CS Petrocub [1] 3
Sheriff Tiraspol [2] 4
HT
0
0
FT 0 0
2-4
  IRN D1
Esteghlal Khozestan [6] 1
Malavan [1] 3
HT
0
0
FT 0 0
5-1
  IRN D1
Pars Jonoubi Jam [15]
Shahrdari Hamedan [4]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  UZB D1
Olympic FK Tashkent [4] 2
Mashal Muborak [12] 4
HT
0
0
FT 3 1
2-2
  KSA D2
Al-Nojoom [14] 2
Tuwaiq [6] 1
HT
0
0
FT 4 0
2-5
  TUR Cup
Ankaragucu [2]
Nazillispor [9] 3
HT
0
0
FT 3 0
6-6
  TUR Cup
Yeni Malatyaspor [17] 3
Akhisar Bld.Geng [14] 2
HT
0
0
FT 0 0
11-3
90min[0-0],120min[3-1],Yeni MalatyasporWin
  SER CUP
Novi Pazar [15] 1
FK Backa Backa Palanka [11] 2
HT
1
0
FT 2 0
5-4
  MNE D2
Arsenal Tivat [2] 3
Jedinstvo Bijelo Polje [1] 2
HT
0
1
FT 1 3
4-8
  MNE D2
FK Berane [7] 1
Cetinje [9] 1
HT
1
0
FT 5 1
5-2
  MNE D2
OSK Igalo [4] 2
FK Mladost DG [5] 4
HT
0
0
FT 0 2
2-3
  MNE D2
KOM Podgorica [6]
FK Grbalj Radanovici [8]
HT
2
0
FT 4 1
6-5
  ARG RESL
Huracan Reserves 1
Racing Club Reserves 1
HT
0
0
FT 0 3
6-2
  ARG RESL
Sarmiento Junin Reserve 1 2
CA Talleres de Córdoba Reserves
HT
0
1
FT 1 1
2-7
  Uganda D 2
Blacks Power FC 3
Ndejje University 2
HT
1
0
FT 2 1
3-3
  Uganda D 2
Kataka FC
Maroons
HT
1
0
FT 1 0
2-1
  Uganda D 2
Kyetume
FC Calvary 1
HT
1
1
FT 1 2
7-7
  BDIC
Bangladesh Army 3
Mohammedan Dhaka 2
HT
1
0
FT 2 1
3-12
  HUN U19A
Gyori ETO U19 [7]
NergihasaU19 [12]
HT
1
0
FT 3 1
0-0
  EGY D2
El Mansoura
El Hammam
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  EGY D2
Haras El Hedoud 4
Ala ab Damanhour 3
HT
0
0
FT 0 0
4-6
  EGY D2
Egy Salloum 4
Dekernes 1
HT
1
0
FT 1 2
5-3
  EGY D2
Kafr El Shaikh 2
Abo Qair Semads 2
HT
1
1
FT 1 1
5-3
  EGY D2
Sed Elmahla
El Olympi 1
HT
1
2
FT 2 4
3-3
  EGY D2
Al Majd 1
El Zarqa
HT
0
0
FT 1 0
1-3
  BRA CPY
Remo PA (Youth)
Uniao Barbarense (Youth) 1
HT
1
0
FT 1 1
7-2
  BUL D2
FC Dobrudzha [18] 2
FC Sozopol [13] 4
HT
0
1
FT 1 1
4-5
  BUL D2
Livstrom [19] 3
Etar [1] 1
HT
0
1
FT 1 2
5-4
  EGY D2
Sporting Alexandria 1
Baladiyet El Mahallah 1
HT
1
0
FT 2 1
3-6
  BUL D1
Ludogorets Razgrad [1] 2
Arda [9] 1
HT
3
1
FT 4 1
1-6
  QATL CUP
Al-Garrafa [4] 4
Al-Arabi SC [3] 2
HT
1
0
FT 2 1
2-9
  GRE Cup
Agios Nikolaos
Anagenisi Karditsa [3] 1
HT
0
0
FT 0 1
2-5
  IDN ISL
Persela Lamongan [15] 1
PSM Makassar [9] 1
HT
0
0
FT 1 1
1-3
  TUR Cup
Goztepe [18]
Kahta 02 Spor [17] 1
HT
2
0
FT 5 0
14-2
  SER CUP
Habitpharm Javor [3] 3
Vojvodina Novi Sad [4] 2
HT
0
0
FT 1 1
3-11
90min[1-1],Pen[1-4],Vojvodina Novi SadW
  ISL
Jamshedpur FC [5] 2
Hyderabad FC [7] 1
HT
1
0
FT 1 1
6-5
  ALG U21
WA Tlemcen U21
Olympique Medea U21 3
HT
0
1
FT 1 1
5-1
  ALG U21
RC Relizane U21 1
CS Constantine U21
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  ALG U21
MC Alger U21
Paradou AC U21 3
HT
1
2
FT 2 3
7-6
  KUW D1
Al-Shabab(KUW) [10] 2
Al Fahaheel SC [7] 3
HT
1
1
FT 1 1
5-3