GRE Cup
Lamia [10] 1
Ionikos [11] 1
HT
1
0
FT 2 0
1-3
  SPA CUP
Velez CF [4] 4
Las Palmas [6] 1 5
HT
2
2
FT 2 3
1-5
  BHR FAC
Manama Club [1] 1
Al-Riffa [2] 4
HT
0
0
FT 1 1
1-5
  BHR FAC
Qalali [5]
Najma Manama [6] 1
HT
1
0
FT 1 1
3-11
  BHR FAC
Al-Tadhmon [10] 3
Isa Town [7] 2
HT
0
2
FT 0 4
8-8
  BHR FAC
Al-Ittihad(BHR) [6] 2
Al-Shabbab [2] 1
HT
2
0
FT 3 2
1-15
  BHR FAC
Al-Ittifaq [4]
Busaiteen [9]
HT
0
0
FT 1 4
0-0
  QATL CUP
Al Khor SC [12] 1
Al-Sailiya [11] 2
HT
1
1
FT 1 1
3-5
  BLR D1
Slavia Mozyr [14] 1
Krumkachy Minsk [3] 5
HT
0
0
FT 1 0
7-2
  BUL D1
CSKA Sofia [3] 2
Lokomotiv Sofia [10] 4
HT
0
0
FT 2 0
8-3
  TUR Cup
Konyaspor [2] 1
Belediye Vanspor [10] 3
HT
1
1
FT 3 1
5-4
  Mal PD
USFAS Bamako
Lafia Club de Bamako
HT
0
1
FT 1 3
6-5
  KUW D1
Al-Nasar [4] 4
Kazma [2] 4
HT
0
0
FT 1 1
2-3
  ITA D1
Torino [13] 1 1
Empoli [12] 3
HT
2
1
FT 2 2
1-11
  DEN D1
Hvidovre IF [3] 2
Esbjerg [8] 2
HT
1
0
FT 2 0
10-3
  HOL D1
AZ Alkmaar [12] 1
Fortuna Sittard [17] 1
HT
1
1
FT 2 1
2-3
  SWE D2
Skovde AIK [2] 1
Akropolis IF [13] 2
HT
1
0
FT 3 0
6-4
  TUR Cup
Gaziantepspor 1
Sakaryaspor [1] 1
HT
3
1
FT 3 1
6-2
  SPA CUP
CD Huracan Melilla 1
Levante [20] 1
HT
0
4
FT 0 8
0-6
  SPA CUP
Agustin Guadalix 1
Osasuna [10]
HT
0
0
FT 0 4
0-9
  SPA CUP
CD Guijuelo 4
Rayo Vallecano [6] 1 5
HT
1
1
FT 1 1
2-3
90min[1-1],120min[1-1],Pen[3-4],Rayo VallecanoW
  SPA CUP
SD Gernika [2] 3
Eibar [2] 1
HT
0
1
FT 1 2
7-2
  SAPL D1
Orlando Pirates [7] 1
Baroka FC [15] 1
HT
0
0
FT 0 0
10-1
  SLV Rl
Once Deportivo de Ahuachapan Reserves 3
Alianza FC San Salvador U20 1
HT
0
0
FT 0 0
2-1
  BRA CPY
Sport Club Recife (Youth) 1 4
Floresta CE Youth 4
HT
1
1
FT 2 3
3-4
  BRA CPY
Desportivo Brasil Youth 2
Mirassol FC (Youth) 1
HT
0
0
FT 0 2
3-6
  BRA CPY
Santos (Youth) 1
Palmeiras (Youth) 1
HT
1
0
FT 1 1
6-7
  SWE D2
Dalkurd FF [2] 3
GAIS [14] 1
HT
0
0
FT 2 1
4-7
  Bra SD
Pague Menos 4
Guarani CE 1
HT
0
0
FT 0 0
4-6
  GER Reg
ETSV Weiche Flensburg [2] 2
Hamburger SV (Youth) [5] 1
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  BNY
Fonte Nova U20 3
Desportiva Paraense Youth 1
HT
2
2
FT 2 3
7-9
  ISR D1
Maccabi Haifa [2] 3
Hapoel Haifa [4] 1
HT
3
0
FT 5 1
11-2
  ROMC
Filiasi 1
CS Universitatea Craiova [4] 2
HT
0
2
FT 0 3
2-9
  SPA CUP
CD Utrillas 2
Valencia [11]
HT
0
1
FT 0 3
2-7
  SPA CUP
Pena Sport [2] 3
Malaga [7] 2
HT
0
2
FT 0 3
2-3
  GER OBW
TSV Meerbusch 2
VfB Hilden 1
HT
0
3
FT 0 5
5-4
  GER OBW
ASC 09 Dortmund 1
TuS Haltern 2
HT
1
0
FT 2 1
2-4
  Bra SD
CAB Tuntum 3
Americano Bacabal 3
HT
2
0
FT 4 0
4-5
  BNY
ESMAC PA U20 3
Tapajos PA U20 2 4
HT
0
0
FT 2 0
6-1
  BRA CPY
Internacional RS (Youth) 1 3
Juventude (Youth) 4
HT
1
2
FT 2 2
7-5
  BRA CPY
Sampaio Correa RJ U20 2
ABC FC RN (Youth) 4
HT
0
0
FT 0 2
5-2
  Mal PD
AS Police
USC Kita 1 1
HT
1
0
FT 1 1
2-8
  Bra SD
Juventude MA 2
Iape 2
HT
1
1
FT 1 1
5-5
  Bra SD
Imperatriz(MA) 5
Cordino 3
HT
0
2
FT 0 2
13-0
  SPA CUP
CS Puertollano [5] 2
Girona [10] 3
HT
1
2
FT 1 5
3-3
  SPA CUP
CD Cristo Atletico [1] 1 2
Real Union Irun [6] 5
HT
2
0
FT 2 0
1-5
  SPA CUP
Atletico Pulpileno [5] 4
Castellon [9] 2
HT
0
1
FT 0 1
10-1
  SPA CUP
UD Llanera [1] 4
UD Logrones [3] 1
HT
1
0
FT 2 1
2-9
  SPA CUP
Leioa
Elche [17]
HT
0
1
FT 0 2
7-3
  BOL D1
Real Potosi [14] 1 3
Independiente Petrolero [3] 1
HT
0
3
FT 0 5
6-2
  BOL D1
Club Guabira [8] 3
Royal Pari FC [5] 3
HT
1
2
FT 3 2
7-9
  BEL U21
Royal Charleroi U21 [8] 1
Royal Antwerp FC U21 [10] 6
HT
2
0
FT 2 1
2-3
  BRA CV
Nova Mutum EC
Vila Nova [9] 1
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  GER OBW
SG Andernach 3
FC Metternich 1
HT
2
1
FT 2 2
11-2
  POL Cup
Widzew lodz [2]
Wisla Krakow [13] 4
HT
1
0
FT 1 3
4-2
  SPA CUP
AD Union Adarve [1] 3
CD Lugo [17] 1
HT
1
2
FT 2 2
6-3
90min[2-2],120min[2-2],Pen[3-4],CD LugoW
  ENG PR
Tottenham Hotspur [9]
Brentford [11]
HT
1
0
FT 2 0
10-5
  SPA CUP
Eldense [5] 4
CF Rayo Majadahonda [5] 3
HT
0
1
FT 0 1
7-1
  ITA D1
Lazio [9] 1 3
Udinese [14] 2 5
HT
1
3
FT 4 4
5-4
  SCO PR
Celtic FC [2] 1
Heart of Midlothian [3]
HT
1
0
FT 1 0
13-6
  SPA CUP
Xerez Deportivo FC [4] 1
Leganes [16] 2
HT
0
1
FT 1 2
5-5
  BEL Cup
Standard Liege [13] 4
Beerschot Wilrijk [18] 2
HT
0
0
FT 0 0
12-6
90min[0-0],120min[2-0],Standard LiegeWin
  HOL D1
AFC Ajax [1]
Willem II [11] 3
HT
3
0
FT 5 0
8-1
  SPA CUP
Villa de Fortuna 1
Cadiz [18] 1
HT
0
2
FT 0 7
0-13
  SPA CUP
Ibiza Islas Pitiusas [3] 6
Tenerife [3] 2
HT
0
0
FT 1 1
2-4
90min[1-1],120min[1-2],TenerifeW
  ARG RESL
Club Atletico Mitre Reserves 5
Gimnasia Mendoza Reserves 6
HT
1
2
FT 1 4
5-2
  ARG RESL
Belgrano Reserves 2
Independiente Rivadavia Reserves
HT
0
0
FT 1 0
5-2
  ARG RESL
Argentino Merlo Reserves 1 4
San Martin Burzaco Reserves 1 3
HT
0
1
FT 1 2
2-5
  ENG PR
Manchester United [10] 1
Arsenal [5]
HT
1
1
FT 3 2
3-8
  POR D2
Casa Pia AC [3] 5
Varzim [17] 3
HT
1
0
FT 1 0
4-7
  SLV Rl
CD Chalatenango Reserves 2
CD Aguila Reserves 1 2
HT
0
1
FT 0 2
4-3
  SPA WD2
Puerto del Carmen (W) 4
Orientacion Maritima (W) 5
HT
1
0
FT 4 3
4-4
  BRA D1
Bahia [17] 2
Atletico Mineiro [1] 3
HT
0
0
FT 2 3
4-6
  BRA D1
Gremio (RS) [18] 3
Sao Paulo [12] 2
HT
1
0
FT 3 0
6-0
  COL D1
Deportes Tolima [3] 5
America de Cali [8] 1 1
HT
1
0
FT 2 0
2-5
  Bra SD
Centro Sportivo Paraibano
Sport Lagoa Seca
HT
0
0
FT 2 2
0-0
90min[2-2],Pen[4-3],Centro Sportivo ParaibanoWin
  GF L1
ASC Remire 2
Loyola O.C 3
HT
3
0
FT 4 0
6-3
  BOL D1
Real Tomayapo [13] 3
The Strongest [2] 1 2
HT
0
0
FT 0 0
1-2
  BRA WD1
Tauro FC (w) 1
CD Universitario (w) 6
HT
1
1
FT 3 1
3-0
  SLV D1
CD Chalatenango [6] 1 2
CD FAS [2] 4
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  CRC D1
Santos De Guapiles [3] 2
Alajuelense [2] 1
HT
2
1
FT 3 2
2-3
  MEX D2
Venados FC [9] 4
CF Atlante [2] 3
HT
0
1
FT 0 2
9-2
  COL D1
Millonarios [2] 3
Alianza Petrolera [6] 4
HT
2
0
FT 3 0
10-3
  MEX D1
Pumas U.N.A.M. [11] 1
Atlas [2] 1
HT
0
1
FT 0 1
6-2
  IND WL
Arunachal Pradesh (W) 2
Jammu Kashmir (W) 1
HT
0
1
FT 0 1
4-1
  IND WL
Himachal Pradesh (W)
Assam (W)
HT
0
1
FT 1 2
11-4
  CHA D2
Kunming Zheng He Shipman [8]
Yanbian Longding [8]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  Ind ST
Haryana 1
Delhi FC
HT
0
3
FT 0 4
4-3
  IND BLR SD
Student Union FC
ASC 2
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  AUS WAL
Wellington Phoenix (W) [10]
WS Wanderers (w) [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
2-4
  CHA D1
Jiangxi Liansheng FC [5] 3
Bei Li Gong [6] 3
HT
0
0
FT 2 2
7-2
  Indo D3
Batak United 2
Karo United 1
HT
1
2
FT 1 3
0-15
  Indo D3
PSDS Deli Serdang
Saba Bangunan United 1
HT
2
2
FT 3 2
7-7
  Indo D3
Sahedewa Galapagos Utd 3
PS Tunas Muda Ubud 5
HT
0
1
FT 0 2
7-1
  Indo D3
Persemar Martapura 2
Perseam Amuntai 2
HT
1
1
FT 2 2
4-2
  NPE
Friends FC 1
Three Star 2
HT
0
0
FT 1 1
5-2
  IDN ISL
Persik Kediri [16] 1
Persita Tangerang [8] 1 3
HT
0
0
FT 2 0
3-2
  IND BLR SD
Kickstart Karnataka FC 1
ADE FC
HT
2
0
FT 7 0
8-4
  ISR CL
Maccabi Nujeidat Ahmed 3
Tzeirey Um El Fahem 1
HT
0
1
FT 2 1
3-2
  ISR D3
Ironi Tiberias [1] 3
Hapoel Bnei Zalfa [9] 1 3
HT
3
0
FT 3 1
4-5
  AUS WAL
Canberra United (w) [4]
Melbourne City (w) [7]
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  AUS D1
Wellington Phoenix [3] 3
Western Sydney [8] 2
HT
0
0
FT 0 2
7-6
  ALG U21
JS Kabylie U21 1
US Biskra U21 1
HT
0
0
FT 1 0
8-7
  ALG U21
ASO Chlef U21 2
JS Saoura U21 3
HT
0
1
FT 2 1
7-5
  ALG U21
NC Magra U21 2
ES Setif U21 2
HT
1
0
FT 1 2
8-4
  ALG U21
CR Belouizdad U21 3
NA Hussein Dey U21 1
HT
2
0
FT 7 1
3-5
  ISR U19
Hakoach Macabi Ramat Gan U19 2
Beitar Shimshon Tel Aviv U19 2
HT
1
0
FT 1 0
10-3
  ISR CL
Beitar Ramat Gan 1
Hapoel Pardesiyah Noam 1 4
HT
1
0
FT 6 0
3-4
  ISR CL
Ironi Or Yehuda 2
Beitar Ironi Kiryat Gat 1
HT
0
0
FT 0 0
1-5
  IND WL
Rajasthan (W) 1
Bihar (W)
HT
0
0
FT 2 2
2-9
  IND WL
Sikkim (W) 2
Maharashtra (W) 1
HT
0
0
FT 1 1
3-2
  Indo D3
Deltras Sidoarjo 1
Blitar Poetra FC 5
HT
1
0
FT 4 0
8-0
  Indo D3
PSKBS Kuta Binjai 1
PSSA Asahan 4
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  GEO D2
Gagra Tbilisi [2]
Gareji Sagarejo [4]
HT
2
0
FT 3 0
0-0
  GEO D2
Chikhura Sachkhere [10]
Merani Martvili [3]
HT
0
2
FT 0 6
0-0
  GEO D2
WIT Georgia Tbilisi [8]
Baia Zugdidi [6]
HT
0
0
FT 4 0
0-0
  GEO D2
FC Metalurgi Rustavi [9]
FC Shevardeni [5]
HT
3
1
FT 5 3
0-0
  GEO D2
FC Merani Tbilisi [7]
FC Sioni Bolnisi [1]
HT
2
0
FT 2 1
0-0
  ARAB CUP
Bahrain [90] 3
Iraq [75] 2
HT
0
0
FT 0 0
8-3
  ISR D3
Hapoel Ashkelon [16] 2
Shimshon Tel Aviv [8] 1 2
HT
0
1
FT 0 1
4-3
  ISR D3
Agudat Sport Nordia Jerusalem [17] 4
Maccabi Herzliya [13] 2
HT
2
1
FT 2 1
5-5
  ISR CL
Maccabi Ironi Netivot 3
Maccabi Ironi Sderot 2
HT
1
0
FT 2 0
8-3
  ISR CL
Hapoel Merhavim 1
Ironi Modiin 3
HT
0
1
FT 1 3
7-7
  TKM D1
Energetik Mary [8]
FC Ahal [2]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  TKM D1
FC MERW [7]
HTTU Asgabat [6]
HT
1
0
FT 4 0
0-0
  TKM D1
Nebitchi [5]
Kopetdag Asgabat [4]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  ISR D3
Bnei Eilat [15]
Maccabi Kabilio Jaffa [4] 1
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  IND BLR SD
Bangalore Dream United FC 1
BUFC 1
HT
0
1
FT 0 1
5-2
  ISR D3
MS Ironi Kuseife [18] 1
Maccabi Yavne [7] 1
HT
1
0
FT 1 2
3-0
  ARM D2
Alashkert B Martuni [8]
Gandzasar Kapan [3] 1
HT
0
1
FT 2 1
0-0
  IRN D2
Shahrdari Mahshahr 4
Niroye Zamini 1 2
HT
2
0
FT 4 0
8-4
  IRN D2
Shahid Oraki Eslamshahr 2
Naft Gachsaran 3
HT
1
0
FT 1 1
6-2
  ISR D3
Moadon Sport Tira [6]
Rubi Shapira [8]
HT
1
2
FT 1 3
0-0
  ISR D3
Hapoel Herzliya [2] 3
Ironi Nesher [10] 1 3
HT
2
0
FT 4 2
3-5
  IRN D2
Sepidrood Rasht 1
Payam Mashhad 2
HT
0
0
FT 1 0
3-1
  Por U23
Vitoria Guimaraes U23 [5] 3
Braga U23 [1] 2
HT
0
0
FT 0 2
6-8
  ISR D3
Hapoel Kafr Kanna [4] 2
Maccabi Tzur Shalom [14] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  ISR D3
Hapoel Migdal HaEmek [15] 2
Hapoel Ironi Baka El Garbiya [13] 2
HT
0
1
FT 2 1
0-3
  ISR D3
Maccabi Shaarayim [6]
Hapoel Azor [12] 2
HT
0
1
FT 2 1
5-2
  ISR D3
SC Maccabi Ashdod [9] 2
Shimshon Kafr Qasim [3] 1 2
HT
0
0
FT 0 2
6-5
  RUS YthC
Spartak Moscow Youth [3] 2
CSKA Moscow (R) [1] 1 5
HT
0
0
FT 0 1
7-0
  RUS YthC
Strogino Youth [6] 1
Rubin Kazan (R) [5] 3
HT
0
0
FT 0 1
7-6
  RUS YthC
FK Ural Youth [9] 1
Ufa Youth [10] 3
HT
1
0
FT 4 1
3-3
  RUS YthC
Krylya Sovetov Samara Youth [4] 5
Dinamo Moscow Youth [2] 1
HT
0
2
FT 1 2
4-5
  RUS YthC
FK Nizhny Novgorod Youth [7] 3
Konopliev Youth [8] 1
HT
2
0
FT 5 2
8-4
  RUS YthC
FK Krasnodar Youth [6] 1
Arsenal Tula Youth [8]
HT
3
0
FT 4 0
3-5
  RUS YthC
Lokomotiv Moscow Youth [2]
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth [10] 1 2
HT
1
0
FT 1 0
9-3
  RUS YthC
FC Terek Groznyi Youth [7] 1 2
Khimki Youth [9] 4
HT
1
2
FT 1 2
2-4
  RUS YthC
FK Rostov Youth [1] 4
Chertanovo Moscow Youth [4] 1
HT
0
2
FT 0 2
10-6
  RUS YthC
PFC Sochi Youth [5] 2
Zenit St.Petersburg Youth [3] 2
HT
3
2
FT 4 2
0-8
  ARM D2
Pyunik B [4] 1
Lernayin Artsakh [1]
HT
0
2
FT 0 5
0-0
  ROM D3
AFC Hermannstadt 2
FC Pucioasa
HT
0
4
FT 0 7
1-9
  ROM D3
FCM Alexandria 3
CS Sporting Rosiori 1
HT
3
0
FT 5 1
9-7
  ROM D3
Arges Pitesti B 3
Rapid Bucuresti II 3
HT
0
1
FT 0 2
4-5
  ROM D3
ACS Viitorul Cluj 3
Avantul Reghin 3
HT
0
0
FT 2 0
8-2
  ROM D3
CSM Flacara Moreni 4
AFC Progresul Spartac Bucuresti 5
HT
1
1
FT 1 3
3-4
  ROM D3
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II
CNS Cetate Deva 1 1
HT
0
2
FT 0 2
1-8
  ROM D3
CSM Slatina 2
CSO Petrolul Potcoava 1
HT
2
0
FT 2 0
14-1
  ROM D3
CS Aerostar Bacau 4
CSM Ramnicu Sarat 2
HT
1
0
FT 1 0
8-5
  ROM D3
Unirea Bascov 1
Dinamo Bucuresti 2 1 1
HT
0
0
FT 3 0
7-5
  ROM D3
Steaua Bucuresti 2 2
Real Bradu 1
HT
3
2
FT 4 2
8-5
  ROM D3
CSC Dumbravita 1
Gloria Lunca Teuz Cermei 4
HT
0
0
FT 1 0
4-5
  ROM D3
ACS Sepsi II 3
ACS KSE Targu Secuiesc 1 4
HT
1
0
FT 1 1
7-1
  ISR CL
Ironi Beit Dagan 4
Hapoel Hod HaSharon 5
HT
1
1
FT 1 1
1-4
  ISR CL
Maccabi Lroni Amishav Petah Tikva 3
Hapoel Kiryat Ono 2
HT
0
1
FT 1 2
5-2
  NPE
Satdobato Youth Club 2
Nepal APF 1
HT
2
0
FT 4 1
7-2
  POL ME
Rakow Czestochowa (Youth) [6]
Jagiellonia Bialystok (Youth) [8]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  TKM D1
FC Altyn Asyr [1]
Sagadam FK [3]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  ISR CL
Beitar Haifa Yakov 1
Hapoel Tirat Karmel 1
HT
0
0
FT 1 0
2-2
  ISR D3
Hapoel Holon Yaniv [2] 3
Hapoel Marmorek lrony Rehovot [5] 6
HT
0
0
FT 2 0
3-6
  IDN ISL
PSIS Semarang [6] 3
PSS Sleman [12] 3
HT
1
1
FT 1 2
3-0
  ISR CL
SC Bnei Yaffo Ortodoxim 5
Beitar Kfar Saba Shlomi 1
HT
1
1
FT 4 2
7-3
  CHA D1
Xinjiang Tianshan Leopard [6]
Heilongjiang Lava Spring [2] 2
HT
0
2
FT 0 3
3-5
  ISR CL
Moadon Sport Roch Tel Aviv 1
Hapoel Qalansawe
HT
0
1
FT 0 2
3-5
  ISR D3
Hapoel Kfar Shalem [1]
Hapoel Bikat Hayarden [11] 2
HT
2
0
FT 2 1
9-8
  BDIC
Rahmatganj MFS 1
Swadhinata KS 2
HT
2
1
FT 2 3
6-2
  KSA D2
Al-Rawdhah [4] 2
Al-Saqer [3] 1 4
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  KSA D2
Al Safa(KSA) [2] 2
Al Nairyah [11] 2
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  ISR D3
Hapoel Kaukab [12] 3
Tzeirey Kafr Kana [11] 3
HT
1
1
FT 1 2
5-5
  ETH PR
Sebeta City
Dire Dawa 1
HT
0
0
FT 0 0
4-4
  URU U19
Rentistas U19 1 2
Danubio U19 3
HT
1
0
FT 4 0
3-5
  URU U19
Boston River U19 5
Racing Club de Montevideo U19 2
HT
1
0
FT 2 1
5-5
  URU U19
Liverpool Montevideo U19 3
Cerro U19 4
HT
3
0
FT 4 3
7-5
  ENG U23LC
Swansea City U23 [23] 4
West Ham U23 [23]
HT
0
2
FT 2 4
4-4
  ARG RESL
Lanus Reserves 2
Rosario Central Reserves 4
HT
1
1
FT 2 3
2-4
  ARG RESL
River Plate R 3
Defensa y Justicia Reserves 2
HT
1
0
FT 2 1
3-3
  ARG RESL
Godoy Cruz Reserves 2
Platense Reserves 3
HT
0
1
FT 0 2
7-6
  ARG RESL
Central Cordoba SdE Reserves 1
Union Santa Fe Reserves
HT
0
1
FT 0 3
4-9
  ARG RESL
Colon Reserves 1
Atletico Tucuman Reserve 1 2
HT
1
0
FT 1 0
3-3
  KSA D2
Al-Sharq [12]
Al-Washm [9]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  KSA D2
Al Bukayriyah [11]
Al-Riyadh [2]
HT
2
0
FT 2 2
0-0
  KSA D2
Al-Arabi(KSA) [1] 1
Al Entesar [8] 2 6
HT
0
1
FT 2 1
9-2
  KSA D2
Al Liwaa [10]
Al-Sadd FC(SA) [7]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  EGY D2
Belbeis FC
Wadi Degla SC 3
HT
0
2
FT 2 3
6-6
  CRO D2
Dinamo Zagreb II [14] 4
Kustosija [13] 1
HT
0
0
FT 1 0
3-6
  EGY D2
El Daklyeh
Bur Fouad 1
HT
2
0
FT 3 1
9-3
  EGY D2
El Entag Al Harby 2
Banha 2
HT
0
0
FT 1 1
4-4
  EGY D2
Al Nasr Cairo 2
Petrojet 2
HT
0
1
FT 1 1
14-5
  UAE D1
Ahli Al-Fujirah [8] 2
Masfut [9] 1
HT
0
1
FT 1 1
8-4
  UAE D1
Al Taawon [12]
Al-Jazira Al-Hamra [14] 3
HT
2
2
FT 2 3
7-3
  UAE D1
Dabba Al-Fujairah [3] 1
Masafi [13] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
6-1
  KSA D2
Wajj [5] 1 1
Al Dahab [13] 5
HT
1
0
FT 1 1
2-1
  UAE D1
Al-Hamriyah [5] 3
Gulf Heroes FC [10] 2
HT
2
0
FT 3 1
13-6
  EGY D2
FC Porto Suez 1
ZED FC 1
HT
0
1
FT 1 1
8-1
  ALB D1
KF Laci [7] 1
KS Dinamo Tirana [5] 1
HT
1
0
FT 5 0
2-4
  ARAB CUP
Oman [78]
Qatar [51]
HT
0
1
FT 1 2
1-6
  ISR D2
AS Ashdod [8] 3
Sectzya Nes Ziona [4] 1 3
HT
0
0
FT 0 0
3-6
  ISR D2
Beitar Tel Aviv Ramla [16] 1
Hapoel Petah Tikva [12] 1 2
HT
0
1
FT 1 2
5-5
  ISR D2
Bnei Yehuda Tel Aviv [9] 4
Maccabi Ahi Nazareth [11] 1
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  ISR D2
Hapoel Afula [15] 2
Hapoel Raanana [14] 2
HT
1
0
FT 1 2
4-3
  ISR D2
Hapoel Kfar Saba [2] 1
Hapoel Umm Al Fahm [6] 6
HT
1
1
FT 1 2
5-4
  ISR D2
Hapoel Ramat Gan [13] 3
Kafr Qasim [1] 4
HT
0
1
FT 0 1
7-5
  ISR D2
Hapoel Rishon Lezion [10] 2
Hapoel Akko [5] 2
HT
0
2
FT 0 2
10-4
  ISR D2
Maccabi Bnei Raina [3] 2
Ironi Nir Ramat HaSharon [7] 1
HT
1
0
FT 2 0
3-6
  SWE D3
FC Stockholm Internazionale [1]
FC Gute [10]
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  Palestine C
Wadi Al Nes 1 1
Islami Sour Baher
HT
1
0
FT 3 0
6-0
  ENG PU23
Brighton U23 [6]
Liverpool U23 [8] 1
HT
1
0
FT 3 0
2-3
  Tanzania PL
Ruvu Shooting
Namungo FC 3
HT
0
1
FT 1 2
5-3
  EGY WD1
El Gounah (W)
Maadi Yacht Club (w) 2
HT
0
0
FT 1 0
11-0
  ENG U23 D1
Wigan U23 [14] 1
Barnsley U23 [13]
HT
1
3
FT 2 3
4-3
  SAFL
Platinum City [7]
Cape Town All Stars [10]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  IDN ISL
Persija Jakarta [10] 4
Pstni [13] 4
HT
0
0
FT 1 0
3-5
  ALG D1
RC Relizane [13]
CS Constantine [4] 3
HT
0
1
FT 1 1
1-4
  ALG D1
WA Tlemcen [15] 3
OM Medea [5] 2
HT
0
2
FT 0 2
8-2
  ISL
Chennai Titans [3] 2
East Bengal [10] 1
HT
0
0
FT 0 0
12-5
  ALG U21
HB Chelghoum Laid U21 3
USM Alger U21 1
HT
1
0
FT 1 1
4-7
  ALG U21
MC Oran U21 1 3
RC Arba U21 5
HT
0
0
FT 1 1
4-6
  KUW D1
Al-Ttadamon(KUW) [10] 1
Al-Yarmouk [9] 2
HT
1
1
FT 2 1
9-1
  ARM D1
Urartu [6]
FC Avan Academy [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-8