ENG PR
Wolves [8] 2
Liverpool [3] 2
HT
0
0
FT 0 1
2-8
  ENG PR
Newcastle United [20] 1
Burnley [18] 1
HT
1
0
FT 1 0
10-3
  ENG PR
Southampton [15] 4
Brighton Hove Albion [9] 2
HT
1
0
FT 1 1
6-2
  ENG LCH
Bristol City [18] 3
Derby County [24] 2
HT
1
0
FT 1 0
3-3
  ENG LCH
Barnsley [23] 2
Huddersfield Town [8]
HT
1
1
FT 1 1
0-6
  ENG LCH
Millwall [10]
Birmingham City [14] 2
HT
2
0
FT 3 1
11-5
  ENG LCH
Blackburn Rovers [5] 3
Preston North End [17] 2
HT
0
0
FT 1 0
2-1
  ENG LCH
Reading [21] 2
Hull City [19] 1
HT
1
0
FT 1 1
4-6
  ENG LCH
Blackpool [11]
Luton Town [15]
HT
0
1
FT 0 3
3-2
  ENG LCH
Nottingham Forest [16] 1
Peterborough United [22] 4
HT
0
0
FT 2 0
5-3
  ENG LCH
Middlesbrough [12] 1
Swansea City [9] 1
HT
1
0
FT 1 0
5-5
  ENG LCH
Cardiff City [20] 1 1
Sheffield United [13] 1
HT
1
0
FT 2 3
5-2
  SCO PR
Aberdeen [7]
Saint Mirren [8] 1
HT
3
1
FT 4 1
6-9
  SCO PR
Hibernian [6] 2
Motherwell [5] 3
HT
1
0
FT 1 1
8-0
  SCO PR
Glasgow Rangers [1] 1
Dundee [9] 3
HT
1
0
FT 3 0
11-4
  ENG L1
Sunderland A.F.C [5] 2
Oxford United [8] 2
HT
1
1
FT 1 1
5-3
  ENG L1
Accrington Stanley [14] 1
Fleetwood Town [22] 1 2
HT
1
0
FT 5 1
3-3
  ENG Conf
Aldershot Town [18] 2
Altrincham [12] 3
HT
2
1
FT 2 2
4-9
  ENG Conf
Barnet [15] 1
Maidenhead United [20] 2
HT
1
0
FT 3 0
6-7
  ENG Conf
Bromley [6] 2
Wealdstone FC [16] 1 1
HT
2
1
FT 3 2
3-3
  ENG Conf
Dagenham Redbridge [11] 2
Grimsby Town [4] 1 2
HT
1
1
FT 3 2
8-4
  ENG Conf
Dover Athletic [23] 2
Wrexham [7] 2
HT
0
0
FT 0 1
7-6
  ENG Conf
Solihull Moors [9] 3
Woking [13] 1 2
HT
1
0
FT 2 0
6-3
  ENG Conf
Weymouth [19]
Torquay United [17]
HT
0
0
FT 1 2
11-9
  ENG CS
Chippenham Town [13] 1
Dorking [10] 2
HT
3
1
FT 4 1
3-4
  ENG CS
Concord Rangers [11] 2
Braintree Town [20] 1
HT
1
2
FT 2 2
4-4
  ENG CS
Dartford [1]
Billericay Town [21] 1 1
HT
1
0
FT 1 0
5-2
  ENG CS
Dulwich Hamlet [4] 1
Ebbsfleet United [3] 4
HT
1
2
FT 5 2
7-7
  ENG CS
Hampton Richmond Borough [9] 4
Hemel Hempstead Town [17] 2
HT
0
0
FT 0 1
4-8
  ENG CS
Havant Waterlooville [6]
Bath City [16] 3
HT
1
2
FT 1 3
8-7
  ENG CS
Hungerford Town [8] 1 3
Oxford City [2] 4
HT
0
0
FT 0 1
2-2
  ENG CS
Slough Town [14] 2
Tonbridge Angels [18]
HT
1
1
FT 2 1
3-4
  ENG CS
Welling United [15] 1
Eastbourne Borough [12] 1
HT
0
0
FT 0 2
5-9
  ENG CN
AFC Fylde [1]
Blyth Spartans [20] 1
HT
3
0
FT 4 1
7-4
  ENG CN
Bradford Park Avenue [18] 1
Brackley Town [3] 2
HT
0
2
FT 0 3
5-1
  ENG CN
Chester FC [16]
Leamington [8]
HT
1
1
FT 2 1
6-8
  ENG CN
Curzon Ashton FC [7]
Alfreton Town [10] 3
HT
0
1
FT 1 2
7-3
  ENG CN
Gloucester City [21] 1 2
Spennymoor Town [11] 2 2
HT
1
0
FT 2 0
7-1
  ENG CN
Guiseley [19] 3
York City [13] 2
HT
0
0
FT 0 1
2-7
  ENG CN
Kettering Town [14] 1
Boston United [6] 1
HT
2
2
FT 2 3
4-5
  ENG CN
Southport FC [15]
Hereford United [9]
HT
0
0
FT 2 0
3-2
  ENG-S PR
Beaconsfield SYCOB [17]
Yate Town [7]
HT
0
0
FT 0 4
0-0
  ENG-S PR
Chesham United [5]
Truro City [12]
HT
3
0
FT 3 1
0-0
  ENG-S PR
Dorchester Town [18]
Harrow Borough [6]
HT
2
0
FT 3 1
0-0
  ENG-S PR
Farnborough Town [1]
Merthyr Town [21]
HT
0
2
FT 3 2
0-0
  ENG-S PR
Hartley Wintney [19]
Weston Super Mare [10]
HT
0
0
FT 1 2
0-0
  ENG-S PR
Hayes Yeading United [3] 1
Metropolitan Police [2]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  ENG-S PR
Swindon Supermarine [16] 1
Salisbury FC [11] 1 1
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  ENG-S PR
Tiverton Town [15] 1
Gosport Borough [4] 1 4
HT
1
1
FT 2 2
6-1
  ENG-S PR
Wimborne Town [22]
Hendon [13]
HT
1
1
FT 1 4
0-0
  ENG-N PR
Basford Utd [10]
Stalybridge Celtic [12]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  ENG-N PR
Hyde F.C. [21] 1
Nantwich Town [20] 1
HT
0
0
FT 1 0
3-7
  ENG-N PR
Matlock Town [2]
Stafford Rangers [7] 1
HT
2
1
FT 2 3
0-0
  ENG-N PR
Mickleover Sports [19]
Grantham Town [22]
HT
0
2
FT 2 2
0-0
  ENG-N PR
Morpeth Town [15]
Gainsborough Trinity [18]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  ENG-N PR
Warrington Town AFC [6]
Lancaster City [13]
HT
1
0
FT 5 1
0-0
  ENG RYM
Bishop's Stortford [5]
Carshalton Athletic FC [8]
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  ENG RYM
Corinthian Casuals [10]
Wingate Finchley [18]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  ENG RYM
East Thurrock United [19]
Bowers Pitsea [17]
HT
0
2
FT 0 2
0-0
  ENG RYM
Enfield Town [2] 2
Folkestone [6] 2
HT
1
2
FT 2 3
6-3
  ENG RYM
Haringey Borough [16]
Bognor Regis Town [9]
HT
1
1
FT 3 3
0-0
  ENG RYM
Hornchurch [12]
Kingstonian [7]
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  ENG RYM
Leatherhead [22]
Brightlingsea Regent [21]
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  ENG RYM
lewes [3]
Potters Bar Town [15]
HT
0
3
FT 1 5
0-0
  ENG RYM
Margate [11]
Cheshunt [4]
HT
1
0
FT 2 2
0-0
  ENG RYM
Merstham [13]
Horsham [14]
HT
0
2
FT 1 3
0-0
  ENG RYM
Worthing [1]
Cray Wanderers [20]
HT
2
0
FT 2 0
0-0
  ENG FAC
Cambridge United [16] 1
Exeter City [3] 4
HT
1
1
FT 2 1
5-5
  ENG FAC
Bristol Rovers [16] 3
Sutton United [6] 3
HT
0
0
FT 2 1
5-6
  ENG FAC
Burton Albion [10] 1
Port Vale [5]
HT
1
0
FT 1 2
7-2
  ENG FAC
Lincoln City [18] 1
Hartlepool United [17] 1
HT
0
0
FT 0 1
11-2
  ENG FAC
AFC Wimbledon [17] 2
Cheltenham Town [12] 3
HT
2
1
FT 4 3
6-7
  ENG FAC
Leyton Orient [8]
Tranmere Rovers [10] 3
HT
2
0
FT 4 0
6-2
  ENG FAC
Doncaster Rovers [23] 1
Mansfield Town [15] 2
HT
1
0
FT 2 3
1-7
  ENG FAC
Walsall [14] 3
Swindon Town [4] 2
HT
1
1
FT 1 2
2-5
  ENG FAC
Carlisle United [22] 3
Shrewsbury Town [19] 3
HT
0
1
FT 1 2
4-2
  ENG FAC
Ipswich Town [11] 2
Barrow [20] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-5
  ENG FAC
Portsmouth [9] 3
Harrogate Town [7] 4
HT
1
1
FT 1 2
5-3
  GER Reg
Berliner FC Dynamo [1] 5
FC Lokomotive Leipzig [5] 2
HT
0
1
FT 1 2
7-1
  GER Reg
BSG Chemie Leipzig [12] 1
Eilenburg [19] 2
HT
1
0
FT 2 1
7-1
  Por U23
Coimbra EC U23 [7] 6
Rio Ave U23 [2] 5
HT
2
1
FT 3 2
7-6
  Por U23
Sporting Lisbon Sad U23 [4]
Portimonense U23 [3] 1
HT
1
2
FT 1 2
6-5
  SCO CH
Arbroath [5] 4
Raith Rovers [2] 1
HT
0
0
FT 0 0
7-4
  SCO CH
Hamilton Academical [8] 2
Dunfermline Athletic [6] 1 3
HT
0
0
FT 1 0
9-4
  SCO CH
Greenock Morton [9] 1
Ayr United [7]
HT
1
0
FT 2 2
7-4
  SCO CH
Queen of South [10] 1
Partick Thistle [4] 2
HT
0
0
FT 0 0
3-7
  SCO L1
Clyde [9] 4
Peterhead [8]
HT
1
2
FT 2 2
9-7
  SCO L1
Cove Rangers [1]
Dumbarton [7]
HT
0
0
FT 2 0
4-1
  SCO L1
East Fife [10]
Alloa Athletic [6] 1 3
HT
0
0
FT 1 1
8-2
  SCO L1
Queen's Park [4] 3
Falkirk [5] 3
HT
2
0
FT 6 0
9-5
  SCO L2
Albion Rovers [7]
Forfar Athletic [2] 1
HT
0
1
FT 2 3
5-2
  SCO L2
Cowdenbeath [10] 3
Stirling Albion [4] 4
HT
0
0
FT 1 0
4-3
  SCO L2
Stenhousemuir [6] 1
Stranraer [8]
HT
1
3
FT 1 4
4-5
  NOR D2
Stjordals Blink [14] 3
Hodd [2] 3
HT
2
0
FT 3 0
7-5
  NIR D1
Carrick Rangers [8]
Dungannon Swifts [10]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  NIR D1
Cliftonville [1]
Ballymena United [7]
HT
0
0
FT 1 0
10-4
  NIR D1
Coleraine [4] 2
Linfield FC [2] 4
HT
1
1
FT 1 2
4-5
  NIR D1
Glenavon Lurgan [9] 3
Crusaders [6] 1 4
HT
0
0
FT 1 0
4-2
  NIR D1
Glentoran FC [3] 1
Portadown [11] 2
HT
1
1
FT 3 1
7-4
  NIR D1
Larne FC [5] 3
Warrenpoint Town [12] 2
HT
0
0
FT 3 0
13-4
  POL D2
KP Calisia Kalisz [12] 4
Sokol Ostroda [18] 5
HT
0
2
FT 1 2
13-0
  UKR D1
Rukh Vynnyky [11] 3
FC Vorskla Poltava [5] 1 4
HT
0
0
FT 0 0
6-2
  GRE D2
Ergotelis [8] 2
Panathinaikos B [13] 1
HT
1
0
FT 1 0
3-6
  CYP D1
Doxa Katokopias [10] 1
AEK Larnaca [2] 1
HT
1
2
FT 1 4
2-7
  TUR D2
Adanaspor [10] 4
Tuzlaspor [7] 3
HT
0
0
FT 1 1
5-3
  SCOFAC
Montrose [3] 2
Kelty Hearts [1] 1
HT
1
1
FT 1 1
3-4
90min[1-1],Pen[1-3],Kelty HeartsW
  LUX D1
FC Wiltz 71 [14] 1
Hamm RM Benfica FC [16] 3
HT
1
0
FT 1 0
15-0
  MAL D1
Valletta FC [4] 2
Birkirkara FC [2] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-1
  SCO HL
Wick Academy [12]
Formartine United [7]
HT
0
1
FT 1 4
0-0
  SCO HL
Brora Rangers [4]
Huntly [13]
HT
3
0
FT 4 0
0-0
  NIR CH
HW Welders [6] 1
Dergview FC [8]
HT
0
0
FT 3 1
0-0
  NIR CH
Ballinamallard United [5]
Ards FC [2] 1
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Mallorca B 2
CE Mercadal 3
HT
1
0
FT 2 0
7-1
  Spain D4
San Jodie 1 4
UD Rotlet Molinar 4
HT
1
1
FT 2 1
7-2
  Spain D4
CD Illescas 2
CD Tarancon 4
HT
0
0
FT 1 0
4-3
  Spain D4
Real Oviedo B 2
L Entregu CF 1
HT
1
1
FT 1 2
4-2
  Spain D4
Hercules II 1
Orihuela CF 1
HT
0
0
FT 0 1
1-0
  Spain D4
RSD Alcala Henares 3
Parla Escuela 5
HT
0
0
FT 1 0
3-6
  Spain D4
U.M. Escobedo
AD Siete Villas 4
HT
1
0
FT 1 0
2-6
  Spain D4
CyDL Jupiter Leones 1 2
Atletico Astorga 4
HT
0
0
FT 2 3
2-5
  Spain D4
UD Poblense
CF Platges De Calvia
HT
0
1
FT 0 1
0-0
  Spain D4
Urduliz FT
SD Deusto
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
Moratalaz
CF Trival Valderas
HT
1
0
FT 2 2
0-0
  BEL WD1
Famkes Merkem (w) [11]
Moldavo (w) [9]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  ENG SD1
St Neots Town 1 5
AFC Dunstable 5
HT
0
2
FT 0 4
5-6
  ENG UD1
Cleethorpes Town 1
Hebburn Town 3
HT
0
0
FT 0 2
7-3
  ENG UD1
Halesowen Town
Daventry
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  SCO LL
Civil Service Strollers FC 1
Broomhill FC 1 1
HT
2
0
FT 3 1
4-6
  ETH PR
Welkite Ketema 1
Arba Minch 3
HT
0
0
FT 0 0
6-6
  MEX LT
Puerto Aventuras FC 1 3
Deportiva Venados 4
HT
1
2
FT 1 2
5-4
  GER OBW
TuS Dietkirchen
VfB Ginsheim
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  POR D3
Sal gadacz 3
Merelinense 2
HT
2
1
FT 2 3
2-5
  POR D3
Vianense 2
Forjaes 6
HT
2
0
FT 2 1
5-2
  Portugal Cup(W)
SCU Torreense (w)
Famalicao (w) 2
HT
0
0
FT 1 0
8-3
  Portugal Cup(W)
Estoril Praia (w)
Amora (w)
HT
0
0
FT 0 3
1-11
  SPA LU19
Compostela U19 3
Real Oviedo U19 2
HT
0
0
FT 1 1
6-6
  SPA LU19
Cartagena FC U19 5
CF Talavera U19 3
HT
0
0
FT 2 1
7-2
  PORJA2
Alcanenense U19 1
Real Massama U19 1
HT
1
3
FT 1 4
1-3
  PORJA2
Vizela U19 2
Vitoria SC Guimaraes U19 6
HT
1
3
FT 2 3
9-7
  PORJA2
Braga U19 3
Tondela U19 3
HT
1
0
FT 1 1
3-7
  PORJA2
Feirense U19 1
Rio Ave U19 3
HT
0
2
FT 0 2
4-3
  PORJA2
Alverca U19 1
Sporting Lisbon U19
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  PORJA2
Belenenses U19
Academica Coimbra U19 2
HT
1
0
FT 1 1
3-8
  PORJA2
Vilafranquense U19 1
Uniao Leiria U19 2
HT
2
1
FT 2 2
6-7
  TOG D1
ASC Kara 1
Sara FC
HT
2
0
FT 3 0
5-3
  TOG D1
AS OTR 1
AS Togo-Port 2
HT
0
0
FT 0 0
2-6
  ENG-S CE
Barwell [13]
Rushall Olympic [4]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  ENG-S CE
Biggleswade Town [12] 1
Alvechurch [5]
HT
0
0
FT 1 1
6-8
  ENG-S CE
Coalville [1] 2
Nuneaton Borough [18] 2
HT
3
1
FT 4 1
8-5
  ENG-S CE
Hednesford Town [10]
Leiston FC [6]
HT
3
0
FT 4 0
0-0
  ENG-S CE
Hitchin Town [21]
Rushden Diamonds [9]
HT
0
2
FT 1 2
0-0
  ENG-S CE
Needham Market [14] 1
Stourbridge [16] 2
HT
0
1
FT 1 3
7-1
  ENG-S CE
Peterborough Sports [2] 1
Redditch United [20]
HT
0
0
FT 0 1
0-0
  ENG-S CE
Royston Town [7]
Bromsgrove Sporting FC [15]
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  ENG-S CE
St Ives Town [17]
Banbury United [3]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  ENG-S CE
Stratford Town [11]
Lowestoft Town [19]
HT
1
2
FT 1 2
0-0
  CHI T
Real Juventud San Joaquin 3
CD Trasandino de Los Andes 4
HT
1
1
FT 1 2
7-1
  POR L3
UD Santarem 4
Oliveira Hospital 1 6
HT
0
0
FT 1 1
1-4
  POR L3
Oliveirense 2
Pevidem SC 2
HT
1
1
FT 4 2
4-5
  GHA D1
Accra Lions [17] 3
Techiman Eleven Wonders [12] 1 1
HT
0
0
FT 1 0
6-6
  GHA D1
Aduana Stars [4] 1
WAFA [14] 2
HT
2
0
FT 3 0
2-2
  SUI D2
FC Rapperswil-Jona [13]
Bruhl SG [16]
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  SUI D2
Zurich B team [5] 1
SC Cham [6] 1 3
HT
2
1
FT 3 1
2-8
  ENG-S PR
Poole Town [8] 1
Kings Langley [20] 1
HT
2
0
FT 6 2
5-4
  SPA D1
FC Barcelona [7] 1
Real Betis [5] 2
HT
0
0
FT 0 1
6-1
  ITA D2
Lecce [3] 1
Reggina [11] 3
HT
1
0
FT 2 0
5-6
  BEL D1
Oud Heverlee [12] 2
KAA Gent [7] 5
HT
0
1
FT 0 1
5-11
  GRE D1
Volos NFC [8] 3
Panaitolikos Agrinio [12] 4
HT
1
2
FT 1 2
5-2
  GRE D1
Atromitos Athens [14] 3
Apollon Smirnis [13] 1 4
HT
2
1
FT 4 1
4-1
  Spain D4
UB Conquense
AD Hogar Alcarreno 3
HT
1
0
FT 2 0
5-5
  Spain D4
Viveiro CF
Racing Villalbes
HT
0
0
FT 0 4
0-0
  HOL D1
PSV Eindhoven [3]
FC Utrecht [4] 1
HT
2
1
FT 4 1
3-2
  ENG-S PR
Walton Casuals [14]
Taunton Town [9]
HT
0
1
FT 1 1
0-0
  POR D2
Porto B [11] 4
Leixoes [10] 4
HT
0
0
FT 1 0
5-6
  SPA D3
CD Ardoi Draw [2] 3
SD Laredo [2] 5
HT
0
0
FT 0 1
3-3
  ISR D1
Maccabi Petah Tikva FC [13] 4
Ashdod MS [8] 4
HT
0
0
FT 0 1
4-2
  FRA WD1
Issy FF (w) [12] 1
Paris Saint Germain (w) [2] 1
HT
0
0
FT 0 3
2-10
  Spain D4
Sofan
CSD Arzua
HT
1
0
FT 2 2
0-0
  Spain D4
CD Rota
Sevilla C
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  Spain D4
CD Binissalem
CD Murense
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  Spain D4
Santanyi
CD Manacor
HT
0
0
FT 0 3
0-0
  Spain D4
Almansa
CD Torrijos
HT
0
1
FT 0 2
0-0
  Spain D4
CD Guadalajara
AD San Clemente
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
Miguelturreno
CD Azuqueca
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  Spain D4
CD Villacanas
CP Villarrobledo
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  Spain D4
Beti Gazte
Aurrera Ondarroa
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Tolosa
CD Vitoria(SPA)
HT
1
1
FT 3 2
0-0
  Spain D4
Silla CF
Atzeneta UE
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  Spain D4
Almazan
UD Santa Marta
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  Spain D4
Ourense CF
Silva SD 2
HT
0
0
FT 1 1
7-0
  Spain D4
Utebo FC 3
SD Borja 1 2
HT
0
1
FT 2 1
7-4
  Spain D4
UD Los Garres 2
Racing Murcia
HT
0
1
FT 1 2
3-2
  Spain D4
Extremadura B 3
Jerez 1 2
HT
0
0
FT 2 1
4-7
  SPA WD2
CDEF Logrono II (W) 1
Atletico Madrid C (w)
HT
1
1
FT 1 2
6-5
  BFL
ASF Bobo Dioulasso 4
US Forces Armees
HT
0
0
FT 2 0
0-7
  SPA WD1
Villarreal (w) [16] 2
Real Madrid (w) [10]
HT
0
0
FT 0 2
2-7
  KUW D1
Al Kuwait SC [2] 3
Al-Qadsia SC [3]
HT
2
0
FT 3 0
1-7
  ALB D1
Partizani Tirana [7]
Skenderbeu Korca [9] 1
HT
2
1
FT 2 1
0-0
  SPA LU19
Vazquez Cultural U19 1
Cordoba U19 1
HT
0
0
FT 1 0
5-1
  FRA D1
Marseille [2] 1
Stade Brestois [11] 2
HT
1
0
FT 1 2
5-0
  RUS PR
Lokomotiv Moscow [5] 1 4
Ural Sverdlovsk Oblast [16] 4
HT
0
1
FT 0 1
7-6
  AUT D1
Red Bull Salzburg [1] 1
TSV Hartberg [7] 3
HT
0
1
FT 2 1
8-0
  AUT D1
Sturm Graz [2] 2
Trenkwalder Admira Wacker [10] 3
HT
1
1
FT 1 1
9-0
  AUT D1
WSG Wattens [9] 3
SG Austria Klagenfurt [4] 4
HT
0
0
FT 0 1
1-3
  SPDRFEF
CF Talavera de la Reina [14] 1
CF Internacional De Madrid [15] 6
HT
0
0
FT 1 1
8-3
  SPDRFEF
Extremadura [16] 1 4
Zamora CF [19] 3
HT
0
0
FT 2 2
2-4
  SPA D3
Villanovense [4] 5
CD Montijo [4] 4
HT
1
0
FT 2 0
5-3
  SPA D3
Arenas Club de Getxo [2]
Naxara [2] 1
HT
0
0
FT 0 0
11-1
  ARAB CUP
Sudan [124] 2 2
Egypt [45] 1
HT
0
3
FT 0 5
2-11
  ALG D1
MC Oran [13] 1
RC Arba [16] 2
HT
0
0
FT 1 1
6-3
  TUR D1
Galatasaray [8] 2
Altay Spor Kulubu [13] 4
HT
1
1
FT 2 2
12-7
  SLO D1
NK Mura 05 [5] 2
Tabor Sezana [9] 3
HT
0
0
FT 1 0
7-2
  LUX D1
F91 Dudelange [1] 2
Rodange 91 [15] 3
HT
3
0
FT 5 1
7-3
  LUX D1
Progres Niedercorn [4]
Etzella Ettelbruck [13]
HT
3
0
FT 6 0
14-0
  ISL
Bengaluru [7] 3
Mumbai City [2] 2
HT
1
1
FT 1 3
6-6
  Spain D4
CD Utrera 1 4
CD Pozoblanco 3
HT
1
2
FT 3 2
6-2
  Spain D4
Portugalete 1
Barakaldo CF 3
HT
1
0
FT 1 0
3-4
  Spain D4
CD Santa Ursula 4
Herbania 1 3
HT
1
0
FT 1 0
3-3
  Spain D4
Atletico Albericia 3
Castro 1 3
HT
1
1
FT 2 2
8-4
  Spain D4
UD Gijon Industrial 3
CD Roces 1 3
HT
0
1
FT 1 1
6-4
  Spain D4
Ceuta B
UD Los Barrios
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
Portmany
Inter Ibiza
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
CA Monzon
Giner Torrero
HT
0
0
FT 3 0
0-0
  Spain D4
Villarrubia CF
Huracan de Balazote
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  Spain D4
Anaitasuna
Santutxu FC
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  Spain D4
Cultural de Durango
SD Beasain
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
FC Asco
Girona B
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Torrent C.F
Jove Espanol
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
Recambios Colon CD
Castellon B
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
Atletico Saguntino
Elche CF Ilicitano
HT
0
0
FT 2 0
0-0
  FAR Cup
NSI Runavik [4] 3
B36 Torshavn [5] 1
HT
1
1
FT 1 1
5-5
90min[1-1],120min[1-1],Pen[3-4],B36 TorshavnW
  BEL WD1
RAEC Mons (w) [13]
Ladies Genk B (w) [7]
HT
0
0
FT 2 3
0-0
  MEX LT
Guerreros Aztecas IAFE 1
Halcones Zuniga SC 1
HT
1
1
FT 1 1
4-10
  MEX LT
Guerreros de Puebla 2 1
Reales de Puebla FC 2 5
HT
1
0
FT 2 0
0-2
  SPA WD2
Atletico Madrid B (w) 1
Athletic Bilbao B (w)
HT
0
0
FT 2 1
1-7
  Italy Youth C C
Paganese U19 2
CartanU19 3
HT
1
0
FT 2 1
5-4
  Ger-V
Rot-Weib Frankfurt 6
Germania Ober-Roden 4
HT
0
0
FT 1 1
4-5
  POL ME
Warta Poznan Youth [14]
SMS Lodz Youth [13]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  SUI D2
Grasshoppers U21 [2]
FC Luzern U21 [2]
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  SUI D2
Etoile Carouge [12] 5
FC Black Stars Basel [8] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-5
  CRO D1
Rijeka [2] 2
Hrvatski dragovoljac [10] 1
HT
2
0
FT 4 1
8-7
  UAE C
Al-Sharjah [6] 1
Al Oruba (UAE) [13] 3
HT
1
0
FT 1 1
3-2
  POL PR
Jagiellonia Bialystok [11] 2
Gornik Leczna [18] 1
HT
0
2
FT 1 2
4-5
  HUN D1
ZalaegerzsegTE [8] 2
Debrecin VSC [9] 2
HT
1
0
FT 2 1
6-6
  LUX D1
Racing Union Luxemburg [3] 1 4
Fola Esch [6] 5
HT
0
0
FT 0 1
6-7
  Spain D4
Uritarra 2
Pasaia KE 2
HT
1
0
FT 2 1
6-2
  Spain D4
Manchego Ciudad 3
Albacete B 4
HT
1
1
FT 1 1
6-2
  Spain D4
Polvorin
Rapido de Bouzas
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  ITA C1
Lucchese [8]
Carrarese [14]
Abd
  ITA D1
AS Roma [5] 3
Inter Milan [3] 1
HT
0
3
FT 0 3
4-4
  SUI Sl
FC Zurich [1] 2
Luzern [10]
HT
3
0
FT 4 0
5-9
  SPA D3
Union Langreo [1] 3
Pontevedra [1] 1 2
HT
1
1
FT 1 2
4-9
  FRA D3
Cholet So [9] 2
Avranches [10] 1
HT
1
1
FT 1 1
9-1
  SUI D1
Kriens [10] 3
Vaduz [2] 1 3
HT
1
1
FT 1 3
5-4
  SUI D1
Thun [6] 1
FC Wil 1900 [8] 2
HT
1
3
FT 2 4
8-15
  CZE D1
Sigma Olomouc [8] 2
Slavia Praha [1] 3
HT
0
0
FT 0 1
3-4
  CYP D1
Anorthosis Famagusta FC [8] 3
PAEEK [11] 6
HT
1
2
FT 2 3
7-2
  EST D1
Flora Paide [3] 1
Nomme JK Kalju [4] 1 1
HT
1
2
FT 5 3
2-8
  MAL D1
Sirens [7] 1
Gzira United [8] 3
HT
1
1
FT 1 3
3-7
  DAN Cup
Vejle [12] 1
Kolding FC [10] 2
HT
2
0
FT 5 1
5-5
  Spain D4
Las Palmas C 2
UD Las Zocas 6
HT
0
0
FT 0 0
7-4
  Spain D4
AD Complutense Alcala 6
Ursaria 3
HT
0
2
FT 2 2
9-4
  Spain D4
Yeclano Deportivo 1
Archena Sport 3
HT
1
0
FT 1 0
3-4
  Spain D4
Olivenza FC
CF Trujillo
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
SD Lenense
CD Covadonga
HT
0
0
FT 2 2
0-0
  Spain D4
Acero 1 1
CD Olimpic Xativa 2
HT
0
0
FT 1 0
1-2
  MAL D2
Zebbug Rangers [3] 1 5
Mgarr United FC [9] 1
HT
0
0
FT 0 0
1-8
  MAL D2
Tarxien Rainbows F.C [2]
Marsa [4]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  GER OBW
SC Union Nettetal 1
SpVg Schonnebeck 2 2
HT
0
0
FT 1 0
5-6
  GER OBW
FC Suderelbe
Niendorfer TSV
HT
0
1
FT 1 5
0-0
  ITA S4
AC Leon Monza Brianza 3
US Breno
HT
1
1
FT 1 4
7-5
  ISR CL
Hapoel Ramat Israel 3
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 3
HT
0
0
FT 0 0
0-7
  FRA D5
Stade Briochin II 1 2
Dinan Lehon FC 2
HT
0
1
FT 0 5
7-9
  FRA D5
Mantes-la-Ville 1
Drancy 2
HT
2
2
FT 3 2
1-8
  FRA D5
Chambery SO 1
Lyon Duchere II 3
HT
0
0
FT 2 1
5-2
  FRA D5
Vaulx en Velin 2
FC Limonest 1
HT
1
1
FT 1 1
1-3
  SPA LU19
Espanyol U19 2
UE Sant Andreu U19 3
HT
0
0
FT 2 0
10-1
  COL RL
Deportivo Alexis Garcia 1 4
CD Gallegol S.A.S. 3
HT
1
1
FT 3 2
1-5
  SPA D2
Fuenlabrada [19] 2
Almeria [1] 3
HT
0
0
FT 1 1
4-4
  Spain D4
CD Bullense 1
EG El Palmar 2
HT
1
0
FT 1 0
4-5
  ENG PR
Watford [17] 3
Manchester City [2]
HT
0
2
FT 1 3
5-11
  SPA D1
Atletico Madrid [2] 2
Mallorca [14] 5
HT
0
0
FT 1 2
8-5
  GER D1
Borussia Dortmund [2] 2
Bayern Munchen [1] 2
HT
1
2
FT 2 3
4-6
  BEL D1
Oostende [16] 1
KAS Eupen [8] 2
HT
0
1
FT 2 1
10-1
  BEL D1
Kortrijk [9] 2
Cercle Brugge [17] 4
HT
0
1
FT 0 2
7-4
  GRE D1
OFI Crete [4]
Olympiakos Piraeus [1]
HT
1
1
FT 1 3
4-6
  ENG FAC
Yeovil Town [10] 2
Stevenage Borough [21] 1
HT
0
0
FT 1 0
0-6
  UKR D1
Metalist 1925 Kharkiv [9] 1
Kolos Kovalyovka [10] 1
HT
0
1
FT 0 1
4-6
  SPA FDH
Jaen Paraiso Interior Futsal [4]
Cordoba Futsal [9]
HT
3
1
FT 6 2
0-0
  SPA FDH
Inter Movistar Futsal [11]
CD Burela FS Pescados Ruben Futsal [16]
HT
1
0
FT 4 2
0-0
  Spain D4
CA Antoniano 1 3
CD Gerena 3
HT
0
0
FT 0 1
6-5
  Spain D4
UD Collerense 5
CE Campos 1 3
HT
0
1
FT 0 1
8-4
  Spain D4
Atletico Porcuna CF 3
Torredonjimeno 4
HT
1
1
FT 2 2
1-4
  Spain D4
Rayo Vallecano B 2
CDF Tres Cantos 1 5
HT
1
0
FT 1 1
6-7
  Spain D4
CD Barco
CF Alondras
HT
0
1
FT 2 2
0-0
  Spain D4
Xerez Deportivo
Conil CF
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  GER Bbe
Giesenkirchen 1 2
FK Rad Beograd [7]
HT
0
2
FT 0 6
2-11
  HOL D1
SC Cambuur [5]
Vitesse Arnhem [6]
HT
1
3
FT 1 6
3-8
  ICPD D1
ES Bafing 2
Racing Club Abidjan 1
HT
1
0
FT 1 1
9-5
  BFL
AS Sonabel 1
Majestic FC 3
HT
0
1
FT 0 1
5-4
  ISR D1
Hapoel Kiryat Shmona [12] 2
Maccabi Netanya [11] 4
HT
1
1
FT 2 1
4-7
  Mal PD
Djoliba 1
US Bourgouni 2
HT
1
0
FT 2 0
3-3
  FRA D1
Lille [12] 3
Troyes [15] 4
HT
0
1
FT 2 1
8-6
  POR D1
Boavista FC [11] 1 4
Maritimo [14] 1 6
HT
1
0
FT 1 1
2-6
  SPDRFEF
Racing de Ferrol [8] 3
Deportivo La Coruna [1] 4
HT
0
0
FT 0 0
3-9
  SPDRFEF
SD Logrones [7] 2
Calahorra [10] 1
HT
0
0
FT 0 0
6-3
  SPDRFEF
Albacete [3]
CD Alcoyano [4] 5
HT
0
0
FT 2 0
6-5
  SPDRFEF
Real Betis B [19] 4
CD Linares Deportivo [16] 2
HT
0
1
FT 1 3
5-1
  SPDRFEF
C.D. San Fernando Isleno [11] 1 4
UCAM Murcia [15] 1
HT
1
0
FT 2 1
5-3
  POR D2
SL Benfica B [2] 1 3
Rio Ave [4] 1 4
HT
1
0
FT 2 0
3-16
  SPA FDH
Manzanares FS Futsal [15]
Rios Renovables Ribera Navarra Futsal [6]
HT
2
1
FT 4 3
0-0
  Spain D4
CD Colonia Moscardo 4
Alcorcon B
HT
0
2
FT 1 4
1-9
  Spain D4
Urraca
Caudal
HT
1
0
FT 1 1
0-0
  ISR CL
SC Ramla 4
SC Shicun Hamizrah 1 3
HT
1
0
FT 2 0
1-4
  PORJA2
Amora FC U19 4
Vitoria FC Setubal U19
HT
0
1
FT 0 3
6-8
  BNY
Bonsucesso U20 1
Barra Mansa/RJ U20 1 1
HT
0
2
FT 1 3
4-3
  GHA D1
Elmina Sharks [16] 1
Karela United FC [11] 2
HT
1
0
FT 2 1
0-2
  SAPL D1
Stellenbosch FC [4] 1
Mamelodi Sundowns [1] 2
HT
1
0
FT 1 1
1-9
  ISR D3
Hapoel Bnei Lod [16] 2
Sport Club Dimona [10] 4
HT
0
0
FT 1 0
1-8
  BEL FAD
Dessel Sport [2] 2
Rupel Boom [13] 2
HT
1
1
FT 3 2
5-1
  BOW FAC
Masitaoka FC 3
Township Rollers
HT
1
0
FT 2 1
0-11
  Bra SD
Aruko Sports Brasil
Foz do Iguacu PR 1
HT
2
0
FT 3 0
4-6
  SPA LU19
UD Cornella U19 2
Cerdanyola del Valles FC U19 3
HT
0
0
FT 4 0
9-3
  BNY
Atletico Clube Sulbrasil U20 1
Gremio Nacional U20 1
HT
2
0
FT 5 0
9-2
  BNY
Interporto FC U20 2 5
Capital TO U20 1 4
HT
0
0
FT 1 0
9-5
  BNY
Caxias RS U20 3
Juventude (Youth) 2
HT
0
0
FT 0 3
6-2
  BNY
Garibaldi U20 1
Apafut RS (Youth) 1 2
HT
1
2
FT 1 3
5-1
  ARAB CUP
Palestine [98] 1
Saudi Arabia [48] 1
HT
1
0
FT 1 1
2-7
  POL PR
Lechia Gdansk [3] 1 3
Rakow Czestochowa [4] 1
HT
0
1
FT 3 1
3-4
  BOL D1
Atletico Palmaflor Vinto [10] 6
Aurora [12] 3
HT
2
1
FT 3 2
6-6
  BEL FAD
La Louviere Centre [14] 2
Thes Sport [4] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-5
  BEL FAD
Olympic Charleroi [5]
RFC de Liege [3]
HT
1
2
FT 2 2
0-0
  BEL FAD
Patro Eisden [1] 1 5
FCV Dender EH [7] 1 2
HT
0
1
FT 1 1
5-4
  ISR CL
Sporting Club Tel Aviv 3
Shimshon Bnei Tayibe 1 3
HT
1
1
FT 2 1
6-7
  BRA SPWL
3B Sport AM (w)
Recanto da Crianca (W) 1
HT
0
0
FT 1 0
4-2
  BRA SPWL
Sao Paulo/SP (w) 1
SC Corinthians Paulista (w) 1
HT
0
0
FT 1 0
5-6
  BRA SPWL
Comercial MS (w)
Comercial Tres Lagoas (W)
HT
1
1
FT 1 1
2-1
  SLO D1
NK Publikum Celje [7] 3
Maribor [2] 4
HT
0
1
FT 0 1
3-7
  COL RL
Envigado FC Reserves 4
Molino Viejo 8
HT
1
0
FT 1 0
3-7
  GER D2
St. Pauli [1] 1
Schalke 04 [6] 2
HT
2
0
FT 2 1
8-4
  SUI Sl
Young Boys [4] 1 5
Servette [6] 4
HT
1
0
FT 1 2
7-3