SLO D1
Tabor Sezana [6] 2
NK Publikum Celje [7] 2
HT
0
0
FT 0 1
2-4
  JOR D1
AL Salt [4] 2
Maan [8] 1
HT
3
0
FT 5 0
6-10
  RUS D2
Metallurg Vidnoye [5]
Rodina Moskva [1] 1 3
HT
0
3
FT 0 4
8-5
  INT CF
APOEL Nicosia [8] 3
Hapoel Bnei Sakhnin FC [11] 3
HT
0
0
FT 0 1
4-5
  INT CF
Dynamo Kyiv [1] 2
Union Berlin [7] 1
HT
0
1
FT 1 1
3-4
  INT CF
Samgurali Tskh [6] 1
Sabah [7] 2
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  INT CF
LKS Lodz [5] 1
Znicz Pruszkow [15]
HT
0
0
FT 3 0
12-2
  RUS YthC
Lokomotiv Moscow Youth [1] 2
FK Krasnodar Youth [5] 1
HT
1
0
FT 3 0
10-6
  LIT D1
FK Riteriai [6] 3
Dziugas Telsiai [7] 2
HT
1
0
FT 3 2
7-7
  INT CF
KF Veleshta [3] 2
Gjilani [4] 1
HT
0
0
FT 0 1
2-2
  INT CF
Ternana [1]
Grosseto [1]
HT
1
0
FT 3 0
8-0
  Finland K
Poxyt 1
Tikka 2
HT
1
1
FT 5 1
6-1
  FIN D1
HIFK [6] 1
KTP Kotka [11] 3
HT
1
1
FT 2 2
7-4
  SER D1
Radnicki 1923 Kragujevac [5] 3
FK Spartak Zlatibor Voda [6] 2
HT
2
1
FT 3 2
3-1
  ROM D1
Arges [14] 1
UTA Arad [10] 2
HT
0
1
FT 0 1
5-3
  RUS D2
FK Ryazan [3] 2
Salyut-Energia Belgorod [2] 2
HT
0
2
FT 0 4
4-6
  Finland K
MaPS Masku 1
ToVe Pori 2
HT
2
0
FT 3 0
4-5
  Finland K
VG 62 1 3
TPK 1 2
HT
0
0
FT 2 1
4-2
  FIN WD1
Honka Espoo (w) [5] 1
HPS (w) [8]
HT
2
0
FT 2 0
6-1
  BWPL
FK Minsk (w) [2] 1
Dnepr Mogilev (w) [5] 1
HT
2
0
FT 5 1
10-4
  INT CF
Hapoel Tel Aviv [12] 1 3
Arka Gdynia [4] 1
HT
1
1
FT 1 3
3-5
  BUL D1
Tsarsko Selo [8] 4
Cherno More Varna [7] 1
HT
0
0
FT 0 0
4-5
  GER Reg
Greuther Furth (Youth) [9]
SpVgg Bayreuth [1] 2
HT
0
3
FT 0 5
6-3
  FIN D3 A
TPV Tampere [10] 1 2
FC Ilves-Kissat [5] 3
HT
1
1
FT 3 3
4-9
  CZEC
Havlickuv Brod 1
Velke Mezirici [12] 1
HT
0
1
FT 0 3
2-3
  CZEC
Bzenec 2
Uhersky Brod [11] 1
HT
0
1
FT 1 3
2-10
  CZEC
Slavicin
Holesov
HT
2
1
FT 3 1
0-0
  POL PR
LKS Nieciecza [2] 2
Stal Mielec [15] 2
HT
1
0
FT 1 1
1-2
  CZE D2
FK MAS Taborsko [11] 2
Brno [16] 1
HT
0
0
FT 0 1
6-3
  CZE D2
Vysocina jihlava [7] 1
SK Slovan Varnsdorf [12] 2
HT
1
0
FT 2 1
5-3
  EST CUP
FC Helios
Rakvere FC Flora
HT
2
0
FT 3 1
0-0
  RUS D2
FC Olimp Odintsovo [11] 4
FK Leningradets [5] 3
HT
0
1
FT 1 1
2-7
  INT CF
Sparta Rotterdam [8] 1
NAC Breda [5] 2
HT
1
2
FT 1 2
6-3
  INT CF
RB Leipzig [2]
Montpellier [8]
HT
1
0
FT 1 2
0-0
  INT CF
Herforder SV (w) 1
SG Essen-Schonebeck (w) [8] 1
HT
2
4
FT 2 7
0-4
  BSWCP
Ukraine Beach Soccer 2
Turkey Beach Soccer
HT
4
2
FT 8 3
9-7
  Finland K
Saaksjarven Loiske 1
PP-70
HT
0
0
FT 4 1
0-4
  Finland K
Puiu 2
LPS Helsinki 2
HT
0
2
FT 1 3
5-5
  Finland K
PKKU II 3
FC Kontu 3
HT
2
1
FT 4 1
3-5
  Finland K
FC Jyvaskyla Blackbird
Warkaus 1
HT
3
0
FT 4 0
6-2
  Finland K
JanPa 1
TKT Tampere
HT
2
0
FT 2 0
8-1
  AUS D3
FC Lauterach
Sc Rothis [2]
HT
1
2
FT 2 2
0-0
  Finland K
LehPa Kontiolahti 1
PAVE 1 4
HT
1
0
FT 3 1
4-5
  INT CF
Liverpool [3]
FSV Mainz 05 [12]
HT
0
0
FT 1 0
7-10
  INT CF
Dordrecht [20]
Almere City FC [4]
HT
1
1
FT 2 3
0-7
  GER Reg
SV Schalding Heining [6]
Nurnberg (Youth) [7] 1
HT
1
1
FT 1 1
0-0
  GER Reg
Viktoria Aschaffenburg [16] 2
TSV Buchbach [12] 2
HT
0
0
FT 1 0
4-0
  DEN D1
Fredericia [5] 1
Hobro [8] 1
HT
2
0
FT 2 0
9-4
  AUT D2
Austria Wien (Youth) [11] 2
FC Wacker Innsbruck [4] 3
HT
0
1
FT 1 1
4-6
  AUT D2
SKU Amstetten [12] 1
FAC Team Fur Wien [9] 2
HT
0
1
FT 1 1
10-3
  AUT D2
SV Horn [15] 2
SK Vorwarts Steyr [16] 4
HT
1
0
FT 2 1
6-8
  AUT D2
Kapfenberg [10] 1 4
FC Liefering [2] 1 2
HT
0
0
FT 0 2
2-8
  AUT D2
FC Superfund Pasching [8] 2
Lafnitz [5] 3
HT
1
3
FT 2 4
3-7
  UKR D1
FC Lviv [9] 2
FC Mariupol [11] 2
HT
1
1
FT 1 1
7-3
  INT CF
Lazio [6]
Triestina [1] 1
HT
4
0
FT 5 2
8-1
  INT CF
Szombathelyi Haladas [11] 1
Al-Ettifaq [5]
HT
1
0
FT 1 1
6-1
  INT CF
SV Gerasdorf Stammer
SV Stripfing Weiden [6]
HT
0
5
FT 0 6
1-8
  INT CF
SV Lebring
SV Krottendorf
HT
2
0
FT 7 1
8-3
  Finland K
FC Kuusysi 1
Futura Porvoo 2
HT
1
1
FT 1 2
4-6
  GER OBW
SV Pullach 4
FC Ismaning 2
HT
0
1
FT 1 2
7-4
  ALG D1
CA Bordj Bou Arreridj [19] 3
WA Tlemcen [17] 2
HT
0
0
FT 0 1
2-5
  AUS L
Villacher SV 3
Nussdorfer AC 1
HT
2
1
FT 6 2
7-2
  RUS PR
Rostov FK [9] 2
Dynamo Moscow [7] 3
HT
0
2
FT 0 2
3-7
  GER Reg
Unterhaching [13] 2
Wacker Burghausen [15] 1
HT
0
0
FT 1 2
6-3
  GER Reg
Germania Halberstadt [15] 2
Hertha BSC Berlin Youth [14] 1
HT
2
0
FT 4 0
4-5
  GER Reg
Chemnitzer [9] 2
Tennis Borussia Berlin [19] 1
HT
1
0
FT 3 1
3-3
  GER Reg
SV Tasmania Berlin 2
SV Babelsberg 03 [10] 1
HT
2
0
FT 2 0
2-7
  GER Reg
Bayern Munchen (Youth) [3] 2
SV Heimstetten [2] 5
HT
1
0
FT 1 0
7-4
  DEN D1
AC Horsens [12]
Herfolge Boldklub Koge [6] 1
HT
0
0
FT 0 2
7-1
  DEN D1
Helsingor [4] 2
Fremad Amager [7] 2
HT
1
0
FT 1 0
5-3
  ALG D1
OM Medea [7]
Paradou AC [10]
HT
1
1
FT 1 2
0-0
  ALG D1
JS Saoura [2]
ASO Chlef [16]
HT
0
0
FT 2 2
0-0
  ALG D1
RC Relizane [11] 3
JS kabylie [9]
HT
1
0
FT 1 0
3-3
  ALG D1
CR Belouizdad [3] 3
MC Magra [14] 5
HT
0
0
FT 1 0
14-1
  LIT D1
Banga Gargzdai [9] 3
Hegelmann Litauen [5]
HT
0
4
FT 1 4
1-3
  INT CF
Atletico Madrid [1] 1
Numancia [1] 2
HT
1
1
FT 1 1
2-6
90min[1-1],Pen[5-4],Atletico MadridWin
  INT CF
Go Ahead Eagles [2]
Vitesse Arnhem [4] 2
HT
1
1
FT 1 1
6-8
  INT CF
VVV Venlo [17]
Helmond Sport [12]
HT
1
2
FT 1 4
5-2
  INT CF
SV Wildon
SV Pachern
HT
1
0
FT 3 0
0-0
  INT CF
ASV Bruck [9]
ASK Mannersdorf
HT
0
0
FT 0 0
0-0
  INT CF
SV Atlas Delmenhorst [10] 1
VfL Oldenburg 1
HT
1
1
FT 2 2
8-0
  INT CF
Olimpia Elblag [16]
GKS Przodkowo 1
HT
1
1
FT 4 1
5-7
  AUS D3
SC Weiz [9] 2
SC Gleisdorf [1] 4
HT
1
0
FT 2 2
4-3
  AUS D3
TUS Bad Gleichenberg [5] 1 2
SC Kalsdorf [7] 3
HT
1
1
FT 2 1
4-9
  AUS D3
Vocklamarkt [15]
FC Wels [16]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  AUS D3
SC Schwaz [7] 3
SV Hall [10] 7
HT
0
0
FT 2 1
8-2
  AUS D3
SV Seekirchen [3]
USK Anif [5] 1
HT
2
1
FT 4 1
0-0
  AUS D3
SV Kuchl [10]
Bischofshofen [6]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  AUS D3
St. Johann [4] 2
FC Pinzgau Saalfelden [7] 3
HT
2
0
FT 2 1
3-1
  AUS D3
Deutschlandsberger SC [10]
Wolfsberger AC Amateure [8] 1
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  AUS D3
WSC Hertha Wels [4] 3
Union Gurten [3] 2
HT
0
1
FT 2 3
6-7
  GER OBW
Feucht SC 3
DJK Don Bosco Bamberg 3
HT
1
0
FT 2 0
3-4
  AUS D3
Allerheiligen [11] 3
Santa Ana [2] 1
HT
3
0
FT 3 1
7-4
  AUS L
ATSV Wolfsberg
St Michael Bleiburg 2
HT
1
0
FT 2 0
9-4
  AUS D3
SK Treibach 3
SV Ried B [12] 1 4
HT
0
1
FT 1 1
4-1
  Finland K
FC Espoo 2
SAPA
HT
0
0
FT 0 2
0-0
  GER OBW
DJK Ammerthal 1 2
Würzburger FV 3
HT
2
0
FT 2 1
3-5
  Finland K
Valtti 3
FC Kapina 3
HT
1
0
FT 3 1
2-3
  GER Reg
FC Memmingen [17] 1
SC Eltersdorf [19]
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  BLR D1
FC Rukh Brest [4] 2
FC Minsk [8] 1
HT
0
0
FT 1 0
7-8
  JOR D1
Al-Baq's [12] 1
Sahab SC [11]
HT
0
2
FT 0 2
1-4
  INT CF
Cambridge United [2]
Brentford [3]
HT
1
3
FT 1 3
0-0
  INT CF
Taverne
Chiasso
HT
0
0
FT 2 0
6-3
  INT CF
Wiener SC [1]
SV Wienerberger
HT
1
0
FT 3 1
10-1
  INT CF
FC Stern Marienfelde
SFC Stern 1900
HT
0
0
FT 0 1
0-7
  SER D1
FK Vozdovac Beograd [12] 3
Proleter [16] 2
HT
1
0
FT 2 1
4-7
  SVK D1
Trencin [6] 2
Zlate Moravce [5] 2
HT
4
0
FT 4 0
8-8
  ICE D1
IBV Vestmannaeyjar [2] 2
Grindavik [4] 1
HT
0
1
FT 4 1
7-4
  ICE D1
Thor Akureyri [8] 4
Grotta Seltjarnarnes [6] 3
HT
3
0
FT 4 2
1-9
  CRO D1
Hrvatski dragovoljac [7] 1
Dinamo Zagreb [8]
HT
0
2
FT 0 4
2-10
  BUL D1
Beroe Stara Zagora [6] 1 3
Lokomotiv Sofia [2] 5
HT
0
0
FT 1 0
4-7
  INT CF
Hemsworth Miners Welfare
Barnsley [5]
HT
0
2
FT 0 8
0-0
  INT CF
FC L
Barcelona B [3]
HT
0
3
FT 0 3
5-8
  WAL FAWC
Undy Athletic [12] 2
Cambrian Clydach [4] 4
HT
0
2
FT 2 3
3-3
  Ire LSL
Glenville FC 2
Collinstown 6
HT
1
0
FT 1 0
2-4
  Ire LSL
Bluebell United 2
Edenderry Town FC 4
HT
2
0
FT 3 1
2-2
  ARG RESL
Racing Club Reserves 3
Gimnasia LP Reserves 4
HT
0
0
FT 0 0
10-6
  BRA BAS U23
Coritiba U23 4
Ceara U23 2
HT
0
0
FT 0 2
8-9
  PER D1
Cienciano [1] 1
Academia Deportiva Cantolao [14] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-3
  INT CF
Doncaster Rovers [14]
Newcastle United [12]
HT
1
2
FT 2 3
2-6
  INT CF
Stevenage Borough [14]
Crystal Palace [14] 1
HT
0
0
FT 1 0
10-0
  GER D2
Schalke 04 [3] 2
Hamburger SV [4] 2
HT
1
0
FT 1 3
3-5
  AUT D1
Sturm Graz [4] 1
Red Bull Salzburg [1] 2
HT
1
0
FT 1 3
8-5
  SUI D1
Stade Ouchy [3] 3
Winterthur [6] 1 2
HT
1
0
FT 1 1
4-1
  POL PR
Lech Poznan [9] 1
Radomiak Radom [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
9-5
  ROM D1
CS Mioveni [15]
Rapid Bucuresti [5] 1
HT
0
1
FT 0 2
5-4
  MAR D1
Renaissance Sportive de Berkane [4] 4
Union Touarga Sport Rabat [13] 1
HT
1
1
FT 3 2
3-9
  MAR D1
RCOZ Oued Zem [15] 2
Maghrib Association Tetouan [12] 2
HT
0
0
FT 2 1
4-0
  MAR D1
DHJ Difaa Hassani Jadidi [7]
CAYB Club Athletic Youssoufia [16] 1
HT
1
0
FT 2 3
3-4
  MAR D1
Raja Casablanca Atlhletic [2] 1 4
Renaissance Zmamra [14] 2 2
HT
0
0
FT 1 0
8-1
  INT CF
Alfreton Town [21] 1
Mansfield Town [16] 1
HT
0
0
FT 1 2
6-4
  INT CF
Wycombe Wanderers [22]
Aylesbury United
HT
1
1
FT 3 1
0-0
  WAL FAWC
Buckley Town [13] 4
Bangor City FC [5] 3
HT
0
0
FT 1 0
8-4
  WAL FAWC
Taffs Well [14] 2
Goytre Utd [8] 2
HT
0
0
FT 0 1
11-5
  WAL FAWC
Gresford [11] 4
Colwyn Bay [3] 1
HT
0
1
FT 0 3
1-6
  Ire LSL
Portlaoise AFC 1
Dublin Bus FC 3
HT
2
1
FT 4 1
4-2
  WAL FAWC
Llanelli [7] 4
Ammanford [6] 3
HT
0
2
FT 0 3
11-3
  NIR CUP(W)
Mid Ulster (w)
Sion Swifts (w)
HT
0
3
FT 0 7
0-6
  WAL FAWC
Briton Ferry Athletic [3] 5
Swansea University [1] 2
HT
2
0
FT 3 0
5-6
  BNY
SESP Taguatinga U20 2
Gremio Esportivo Brazlandia U20 3
HT
1
1
FT 2 1
6-2
  INT CF
Northwood
Chesham United [9]
HT
0
1
FT 0 2
6-1
  BEL D1
Standard Liege [6] 1
Racing Genk [4] 2
HT
0
0
FT 1 1
7-3
  IRFAIC
UC Dublin [4] 3
Shelbourne [1] 5
HT
0
0
FT 2 0
4-7
  IRFAIC
St. Patricks Athletic [2] 1
Bray Wanderers [5] 1
HT
2
0
FT 6 0
0-4
  IRFAIC
Wexford (Youth) [10] 1
Cabinteely FC [7] 3
HT
3
0
FT 3 0
5-3
  INT CF
Hampton Richmond Borough [6]
AFC Wimbledon [19]
HT
0
0
FT 1 1
7-6
  INT CF
Emley AFC
Stocksbridge Park Steels 1
HT
0
0
FT 2 1
2-3
  BRA D2
Londrina PR [20] 2
Remo Belem (PA) [11] 4
HT
0
0
FT 1 0
3-9
  IRFAIC
Shamrock Rovers [1] 1
Salthill Devon Galway [2] 1
HT
2
0
FT 2 0
6-4
  IRFAIC
Maynooth University Town FC 1
Malahide United 2
HT
3
0
FT 4 0
8-6
  INT CF
Plymouth Argyle [18]
Middlesbrough [10]
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  Ire LSL
Cherry Orchard 1
Wayside Celtic 1
HT
0
2
FT 0 3
2-8
  NIR CUP(W)
Crusaders Strikers (w)
St. James Swifts (W)
HT
4
0
FT 4 0
8-1
  BRA D3
Criciuma [4] 4
Figueirense [6] 4
HT
1
0
FT 1 0
5-11
  IRFAIC
St Kevins Boys 3
Kilnamanagh AFC 2
HT
1
1
FT 1 4
7-8
  PORLC
Portimonense [14] 1
Academica Coimbra [4] 1
HT
2
1
FT 2 1
5-4
  ICE D2
Volsungur husavik [5]
KF Fjardabyggd [12]
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  USA NPSL
West Chester United
West Mass Pioneers
 
  USA NPSL
Portland Timbers U23
Park City Red Wolves
 
  ARG D1
Atletico Tucuman [24]
CA Huracan [7]
 
  Mex MFW
Club America (w)
Puebla (w)
 
  BRA D2
Ponte Preta [19]
Goias [4]
 
  PAR D1
Sol de America [10]
Sportivo Luqueno [6]
 
  VEN D1
Monagas SC [2]
Mineros de Guayana [3]
 
  ARG D2
Tristan Suarez [11]
Almagro [3]
 
  USL D1
New York Red Bulls B [26]
Pittsburgh Riverhounds [6]
 
  USA NPSL
New England Revolution B
Toronto FC II
 
  USA WPSL
Midwest United (W)
Connecticut Fusion (w)
 
  BRA D3
Oeste [10]
Parana PR [9]
 
  USL D1
Charleston Battery [20]
Charlotte Independence [17]
 
  MEX D1
Necaxa [10]
Santos Laguna [8]
 
  ECU D1
Sociedad Deportiva Aucas [9]
Mushuc Runa [6]
 
  USA WD1
Kansas City NWSL (W) [10]
North Carolina (w) [3]
 
  Cur L
Scherpenheuvel
SV SUBT
 
  USA NPSL
South Georgia Tormenta B
North Carolina Fusion U23
 
  ARG D1
CA Platense [8]
Aldosivi Mar del Plata [25]
 
  CHI D1
Everton CD [12]
Union Espanola [8]
 
  USA NPSL
Des Moines Menace
Kalamazoo
 
  COL D1
Atletico Huila [14]
Patriotas FC [19]
 
  USL D1
Colorado Springs Switchbacks FC [15]
Louisville City FC [2]
 
  Solo ISL
FC Isabel United
Central Coast Football Club
 
  Mex MFW
Mazatlan FC (w)
Santos Laguna (w)
 
  CRC DW1
Alajuelense (w)
CS Herediano (w)
 
  AUS CTL U23
West Canberra Wanderers FC U23
Gungahlin Utd U23
 
  USA WPSL
Lamorinda United (W)
FC Bay Area (W)
 
  USA WPSL
San Antonio Athenians SC (w)
Santa Clarita Football Team (w)
 
  MEX D1
FC Juarez [13]
Toluca [11]
 
  USL D1
Real Monarchs [29]
Las Vegas Lights [27]
 
  Australia T S L
Devonport City (w)
Olympia FC Warriors (w)
 
  TSA PC
Clarence Zebras Reserves
Kingborough Lions Reserves
 
  FFSA NZL
Green Island AFC
South City Royals
 
  CPL
Waterside Karori
North Wellington AFC
 
  TSA PC
Glenorchy Knights Reserves
Beach City
 
  CPL
Wellington Olympic
Petone FC
 
  FFSA NZL
Cashmere Technical
Coastal Spirit
 
  AUS CTL U23
Canberra Olympic U23
Monaro Panthers U23
 
  NOR NZL
Birkenhead United
North Shore United
 
  NOR NZL
Eastern Suburbs Auckland
Manukau United
 
  NOR NZL
Auckland United
Hamilton Wanderers II
 
  Solo ISL
Waneagu United
Southern United Honiara
 
  NOR NZL
Bay Olympic
Northern Rovers FC
 
  NOR NZL
Auckland City
West Coast Rangers
 
  AUS CGP
West Canberra Wanderers [4]
Gungahlin United [3]
 
  CPL
Lower Hutt City
Miramar Rangers
 
  TSA TPL
Hobart Zebras [5]
Kingborough Lions [4]
 
  TSA TPL
Devonport City [1]
Olympia Warriors [7]
 
  TSA PC
Hobart United
Taroona
 
  TSA PC
New Town Eagles
Olympia FC Warriors Reserves
 
  TSA PC
University of Tasmania SC
Metro Claremont SC
 
  TSA PC
South East United FC
South Hobart Reserves
 
  AUS CGP
Canberra Olympic [5]
Monaro Panthers [7]
 
  TSA TPL
Glenorchy Knights FC [2]
South Hobart [3]
 
  Aus GL
Surfers Paradise
Southport Warriors
 
  Solo ISL
Solomon Warriors FC
Kula FC
 
  AUS CGP B
Canberra White Eagles
Anu FC
 
  AUS CGP B
Queanbeyan City
Brindabella Blues FC
 
  NOR NZL
Western Springs AFC
Melville United
 
  AUS NSW WPL
Charlestown Azzuri (W)
Maitland FC (W)
 
  ANQ U23
Moreton Bay United U23
Peninsula Power U23
 
  QLD D1
Magic United TFA
North Star
 
  ANQ U23
Logan Lightning U23
Brisbane Strikers U23
 
  TSA PC
Devonport City Reserves
Northern wandering
 
  AUS DPL
Mindil Aces
Hellenic AC
 
  TSA PC
Launceston City B
Riverside Olympic Reserves
 
  FFSA PL
White City Woodville [1]
Playford City Patriots [5]
Postp.
  KCL 4
Pyeongchang FC [6]
Chuncheon Citizen [15]
 
  KCL 4
Jeonju Citizen FC [14]
Siheung City [5]
 
  KCL 4
Yangpyeong [7]
Jinju Citizen [4]
 
  RUS D2
SKA Khabarovsk II [7]
FK Znamya Noginsk [2]
 
  WAUS D1
Perth SC [2]
Cockburn City [9]
 
  WAUS D1
Balcatta FC [11]
Armadale SC [7]
 
  WAUS D1
Sorrento F.C. [3]
Inglewood United [4]
 
  WAUS D1
Rocking ham City [12]
ECU Joondalup [6]
 
  WAUS D1
Floreat Athena [1]
Bayswater City [10]
 
  WAUS D1
Perth Glory (Youth) [5]
Willip [8]
 
  INT CF
PFC Nesebar
Chernomorets Burgas
 
  NSW-N TPL
Edgeworth Eagles FC [4]
Lambton Jarvis [1]
 
  NSW-N TPL
Weston Workers FC [6]
Maitland [3]
 
  WAUS D2
Western Knights
Swan United
 
  WAUS D2
Fremantle City
Forrestfield United
 
  WAUS D2
Mandurah City
Joondalup United
 
  WAUS D2
Olympic Kingsway SC
Subiaco AFC
 
  WAUS D2
Quinns FC
UWA-Nedlands FC
 
  Aus GL
Kingscliff FC
Nerang
 
  AUS WBPL
Grange Thistle (w)
Robina City FC (w)
 
  WAUS D2
FC Ashfield
Stirling Macedonia
 
  Aus VPL U21
Dandenong Thunder U21 [11]
Avondale FC U21 [2]
Postp.
  ANQ U23
Redlands United U23
Lions FC U23
 
  WOFT
Chile (w) [37]
Canada (w) [8]
 
  FFSA PL
Adelaide Cobras FC [12]
Adelaide Victory [7]
Postp.
  WOFT
China (w) [15]
Zambia (w) [104]
 
  KCL
Pyeongtaek Citizen [13]
Cheonan City [2]
 
  KCL 4
Seoul United [11]
Gangwon II [8]
 
  AUS BPL
The Gap BPL [12]
Mount Gravatt Hawks [5]
 
  AUS BPL
Bayside United FC [2]
Albany Creek [1]
 
  AUS BPL
Western Spirit [11]
Centenary Stormers [10]
 
  INT CF
Unirea Dej [11]
FC Gloria Bistrita
 
  INT CF
RCD Espanyol [1]
Rayo Vallecano [6]
 
  INT CF
Bucovina Radauti
CSM Politehnica Iasi [1]
 
  INT CF
Ripensia Timisoara [14]
FC Timisoara [2]
 
  INT CF
Budaorsi SC
Tatabanya
 
  INT CF
Ujpesti TE B
BKV Elore
 
  INT CF
Getafe [15]
Atromitos Athens [10]
 
  INT CF
Vitesse Arnhem
KVSK Lommel
 
  INT CF
UCAM Murcia [4]
Al Ain [6]
 
  INT CF
NK Jarun
Karlovac
 
  INT CF
Penzugyor SE
Granit Gyogyfurdo
 
  INT CF
MFK Vranov nad Topou
MFK Snina
 
  INT CF
Ceahlaul Piatra Neamt
ACS Foresta Suceava
 
  INT CF
Andrashida SC
Illes Akademia Haladas U19
 
  INT CF
Nyiregyhaza [7]
Balmazujvarosi FC
 
  INT CF
Benesov [7]
Bohemians1905 B [16]
 
  INT CF
Beech Sigit
Ivancsa
 
  INT CF
Gyori ETO FC II
Papai Perutz
 
  INT CF
Tallya
Gesztelyi FCE
 
  INT CF
Hermannstadt [17]
ACS Viitorul Selimbar [19]
 
  INT CF
Astra Giurgiu [7]
CS Blejoi
 
  INT CF
CSA Steaua Bucuresti [18]
Unirea Constanta [20]
 
  QLD D1
Virginia United
Taringa Rovers
 
  Aus GL
Burleigh Heads
Broadbeach United
 
  AUS WBPL
Kangaroo P Rovers (w)
University of Queensland FC Snr (w)
 
  CZE D2
Trinec [9]
Usti nad Labem [5]
 
  CZE D2
Chrudim [10]
Sparta Praha B [1]
 
  MAS PL
Kuching FA [9]
Terengganu B [3]
 
  QLD D1
Rochedale Rovers
Souths United
 
  WOFT
Sweden (w) [5]
Australia (w) [9]
 
  SVK Cup
SDM Domino Bratislava
FK Raca Bratislava [1]
 
  AUS QSL
Logan Lightning [9]
Brisbane Strikers [14]
 
  INT CF
GKS Tychy
GKS Jastrzebie
 
  INT CF
Slavia Kromeriz [4]
Zlin B [15]
 
  INT CF
Stal Rzeszow [10]
Siarka Tarnobrzeg
 
  INT CF
Radnik Sesvete
Kustosija
 
  INT CF
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Rekord Bielsko-Biala
 
  QLD D1
Holland Park Hawks FC
Ipswich knights SC
 
  KAM SL
Soltilo Angkor
Nagaworld FC
 
  KAM SL
Kirivong Sok Sen Chey
Svay Rieng FC
 
  AUS SASL
Adelaide Olympic [8]
Croydon Kings [11]
Postp.
  MAS PL
Kelantan [7]
FAM-MSN Project Squad [11]
 
  CZEC
Novy Jicin
Valasske Mezirici
 
  JPN JFL
Honda FC [2]
Nara Club [14]
 
  RUS D2
FK Ural-2 [12]
Nosta Novotroitsk [11]
 
  INT CF
Real Sociedad B [2]
Eibar [20]
 
  INT CF
Nantes [18]
Stade Brestois [17]
 
  INT CF
Hutnik Krakow [12]
Polonia Bytom
 
  INT CF
SC Cham
Thalwil
 
  INT CF
Slovan Rosice
Brno B
 
  INT CF
FK Banik Sokolov [16]
FK Chomutov
 
  INT CF
TuS Blau-Weiss Lohne
Oldenburg
 
  INT CF
Komarom VSE
MTK Hungaria FC II [19]
 
  INT CF
Csornai SE
MTE Mosonmagyarovar
 
  INT CF
Technoroll Teskand KSE
Nagykanizsai TE 1866
 
  INT CF
Olimpia Grudziadz
Elana Torun
 
  INT CF
OKS Stomil Olsztyn
Sokol Ostroda
 
  INT CF
Suokuaili Moss
CD Linares Deportivo
 
  INT CF
ESMTK Budapest
Tiszafuredi
 
  Aus CTLW
Belconnen United (w)
Wagga City Wanderers (w)
 
  BHU TL
Paro Rinpung FC
Gomo FC
 
  AUS NSW WPL
Adamstown Rosebud (w)
Football Mid North Coast (W)
 
  Finland K
Ikaalisten Urheilijat
FC Haka Juniors
 
  WAUS WD1
Curtin University FC (w)
Perth SC (w)
 
  AUS VPL
South Melbourne [9]
Dandenong City SC [13]
Postp.
  AUS VPL
Dandenong Thunder [8]
Avondale FC [1]
Postp.
  ANSW L
St George Saints
Bonnyrigg White Eagles
Postp.
  ANSW L
Blacktown Spartans
Western Sydney Wanderers AM
Postp.
  ANSW L
Mounties Wanderers
Hake Ya Dong in Sydney City
Postp.
  ANSW L
Spirit FC
SD Raiders FC
Postp.
  AUS BPL
The Lakes [3]
Toowong [6]
 
  SIN D1
Hougang United FC [3]
Tanjong Pagar Utd [6]
 
  AUS QSL
Magpies Crusaders [13]
Capalaba Bulldogs [11]
 
  AUS QSL
Redlands United FC [12]
Queensland Lions SC [7]
 
  INT CF
Athletic Bilbao
Mirandes
 
  INT CF
Osasuna B
CD Logrones
 
  INT CF
SD Amorebieta
UD Logrones
 
  INT CF
Downtown Heroes FC
J K Bank XI
 
  CHA CSL
Shandong Taishan [1]
Chongqing Liangjiang Athletic [7]
 
  CHA CSL
Shenzhen FC [3]
Henan Songshan Longmen [5]
 
  JPN D1
Gamba Osaka [17]
Kashima Antlers [8]
 
  JPN D1
Sagan Tosu [4]
Cerezo Osaka [12]
 
  GER Reg
Berliner AK 07 [5]
Carl Zeiss Jena [4]
 
  KOR D1
Pohang Steelers [5]
FC Seoul [12]
 
  PORLC
CD Tondela [13]
Gil Vicente [11]
 
  KOR D2
Daejeon Citizen [5]
Busan I Park [4]
 
  KOR D2
Seoul E-Land FC [8]
FC Anyang [1]
 
  KCL
Gimhae City [5]
Daejeon Korail [7]
 
  KCL
Gimpo FC [1]
Changwon City [11]
 
  KCL
Ulsan Citizens [8]
Gangneung City [15]
 
  KCL 4
Geoje Citizen [9]
Pocheon FC [1]
 
  KCL 4
FC Namdong [10]
Chungju Citizen [2]
 
  KCL 4
Jungnang Chorus Mustang FC [16]
Dangjin Citizen [3]
 
  INT CF
Den Bosch [19]
MVV Maastricht [11]
 
  INT CF
Hillerod Fodbold
BK Frem
 
  INT CF
Middelfart G og
HIK Hellerup
 
  INT CF
Bronshoj
Roskilde