INT CF
Trabzonspor [4]
Bandirmaspor [11]
HT
1
0
FT 1 0
0-0
  LIBD1L
Altai Phoenix
Al Ahli Benghzi
HT
0
1
FT 2 1
0-0
  LIBD1L
Al Sadaqa FC
Darnes
HT
0
0
FT 1 0
0-0
  LIBD1L
Al Anwar
Shah Bob Chyba
HT
1
1
FT 4 2
0-0
  NGA PR
Ifeanyi Ubah [18] 1
Enyimba [4] 3
HT
1
0
FT 1 1
11-3
  NGA PR
Kwara United [8] 3
Wikki Tourist [15] 2
HT
2
0
FT 3 1
2-14
  NGA PR
Akwa Starlets [11]
Adamawa United [20]
HT
2
0
FT 4 0
0-0
  Finland K
Toolon Taisto 2
EsPa 1
HT
0
3
FT 0 7
3-9
  BLR RL
Rukh Brest Reserves 2
FC Minsk Reserves 1
HT
0
1
FT 3 2
5-7
  INT FRL
Kuwait U23 6
Bahrain U23 1
HT
3
1
FT 4 2
10-5
  INT CF
FK Makedonija Gjorce Petrov [4]
Academy Pandev [7]
HT
0
0
FT 2 1
0-0
  INT CF
Etar [13]
Chevenberg Guerrillas
HT
5
0
FT 7 0
0-0
  INT CF
Pobeda Prilep [8]
KF Besa 1976
HT
1
1
FT 1 3
0-0
  LIBD1L
Al-Wehda(LBY)
Rafeeq
HT
0
2
FT 1 2
0-0
  UEFA ECL
Baltija Panevezys [3] 1
Vojvodina Novi Sad [8] 3
HT
0
0
FT 0 1
5-4
  FIN YKW
Turun Weikot (w) 1
TPS Turku (w) 1
HT
0
0
FT 1 1
3-7
  Finland K
VPS Vaasa-J 2
Norrvalla FF 1 4
HT
1
1
FT 3 2
3-2
  Finland K
OsPa 1
FC Raahe 1
HT
3
1
FT 3 6
2-1
  PER D2
CDC Santa Rosa Pucallpa 3
Santos FC 4
HT
3
0
FT 3 0
3-10
  INT CF
FK Rad Beograd [15] 1
Hapoel Kiryat Shmona [4] 3
HT
0
1
FT 0 3
3-2
  INT CF
Beitar Jerusalem
AEK Larnaca 2
HT
0
0
FT 0 0
2-3
  NOR D2
Nardo FK [12]
Rosenborg B [14]
HT
1
0
FT 3 2
0-0
  EST CUP
FC Kohvile
JK Welco Elekter [10]
HT
0
2
FT 1 2
0-0
  INT CF
Benevento
Foligno Calcio
HT
1
1
FT 2 2
10-0
  UEFA ECL
Molde [1] 2
Servette [3] 2
HT
2
0
FT 3 0
5-6
  UEFA ECL
KuPs [2] 4
FC Vorskla Poltava [5] 2
HT
1
1
FT 2 2
3-4
  UEFA ECL
Qarabag [2] 1 1
Ashdod MS [3] 2
HT
0
0
FT 0 0
7-0
  UEFA ECL
NK Olimpija Ljubljana [3] 1
Birkirkara FC [4] 2
HT
0
0
FT 1 0
3-1
  UEFA ECL
Austria Wien [8] 3
Breidablik [3]
HT
1
0
FT 1 1
6-5
  UEFA ECL
FK Sochi [4] 1
Keshla FK [6] 3
HT
1
0
FT 3 0
9-3
  UEFA ECL
Rigas Futbola skola [2] 1
Videoton Puskas Akademia [2] 3
HT
3
0
FT 3 0
3-9
  Finland K
ACE 2
TP-T 1
HT
0
0
FT 0 1
4-3
  Finland K
Nykarleby IK 2
Idrottsklubben Myran 2
HT
1
0
FT 1 1
6-3
  INT CF
KSZO Ostrowiec 2
Hapoel Jerusalem [14] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-7
  Finland K
Atlantis II 1
TuPS 1
HT
3
0
FT 10 0
7-2
  CHI D2
CD Copiapo S.A. [6] 2
Union San Felipe [13] 4
HT
1
0
FT 1 0
5-3
  UEFA ECL
F91 Dudelange [2] 6
Bohemians [4] 3
HT
0
1
FT 0 1
1-2
  UEFA ECL
Dinamo Tbilisi [2] 3
Maccabi Haifa [1] 4
HT
0
1
FT 1 2
6-1
  UEFA ECL
Hammarby [5]
Maribor [2] 2
HT
0
0
FT 3 1
7-2
  UEFA ECL
Elfsborg [3] 3
FC Milsami [2] 3 5
HT
3
0
FT 4 0
10-2
  SWE D2
Helsingborg [7] 1
IFK Varnamo [5] 1
HT
1
2
FT 2 3
4-5
  NOR D2
Notodden FK [9] 1
Fram Larvik [10] 3
HT
2
0
FT 4 1
3-9
  NOR D2
Moss [10] 2
Asker [5] 1
HT
0
3
FT 0 4
4-3
  EGY D1
Al Ahly SC [2] 1
NBE SC [15] 1
HT
0
0
FT 1 1
4-4
  INT CF
Sevilla [4] 1
Las Palmas [9] 1
HT
0
0
FT 1 0
4-4
  INT CF
Sporting Gijon [7]
UD Gijon Industrial
HT
5
0
FT 7 0
9-1
  UEFA ECL
CSKA Sofia [3] 1
FK Liepaja [4] 3
HT
0
0
FT 0 0
6-1
  UEFA ECL
Lokomotiv Plovdiv [2] 1
Synot Slovacko [4]
HT
0
0
FT 1 0
2-1
  UEFA ECL
AEL Limassol [2] 3
Vllaznia Shkoder [2] 1
HT
1
0
FT 1 0
9-1
  UEFA ECL
Apollon Limassol FC [3] 3
MSK Zilina [3] 4
HT
1
2
FT 1 3
6-3
  UEFA ECL
Gzira United [3] 4
Rijeka [3] 1 5
HT
0
0
FT 0 2
6-4
  UEFA ECL
CS Petrocub [3] 5
Sivasspor [5] 2
HT
0
1
FT 0 1
6-2
  Finland K
EIF Academy 1
FC Espoo 2
HT
1
0
FT 1 1
7-5
  UEFA ECL
Dinamo Batumi [1] 1
BATE Borisov [2]
HT
0
0
FT 0 1
3-5
  UEFA ECL
FC Viktoria Plzen [5] 2
Dinamo Brest [6] 3
HT
2
0
FT 2 1
5-8
  UEFA ECL
FC Copenhagen [5] 2
FC Torpedo Zhodino [10] 2
HT
1
0
FT 4 1
7-1
  AUS D3
SV Spittal [14] 1
Sturm Graz (Youth) [6] 3
HT
0
2
FT 0 2
3-7
  UEFA ECL
Riga FC [1] 4
FK Shkendija 79 [1] 2
HT
1
0
FT 2 0
4-4
  UEFA ECL
Suduva [2] 3
Rakow Czestochowa [2] 3
HT
0
0
FT 0 0
3-8
  UEFA ECL
Teuta Durres [1] 4
Inter Club Escaldes [1] 4
HT
0
1
FT 0 2
7-1
  UEFA ECL
KF Laci [4] 1
CS Universitatea Craiova [6] 3
HT
1
0
FT 1 0
0-7
  UEFA ECL
Spartak Trnava [4] 4
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe [1] 1 3
HT
0
0
FT 0 0
4-3
  URU D2
CA Atenas 5
Racing Club Montevideo
HT
0
0
FT 0 0
5-6
  Finland K
MPS
RiPS 2
HT
3
1
FT 5 2
1-4
  INT CF
FC Monchengladbach 1894 2
VfR Krefeld-Fischeln
HT
0
0
FT 2 1
0-8
  INT CF
Villarreal [7] 2
Lyon [4]
HT
2
2
FT 2 2
2-5
  INT CF
Gorleston
Kings Lynn [21]
HT
0
2
FT 0 7
0-0
  LIBD1L
Al-Shat
J Verhoe Leigh
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  UEFA ECL
Arda [4] 4
Hapoel Beer Sheva [5] 7
HT
0
0
FT 0 2
5-1
  UEFA ECL
FK Shkupi [2] 2
Santa Clara [6] 1
HT
0
1
FT 0 3
7-5
  UEFA ECL
HB Torshavn [3] 1
FK Buducnost Podgorica [1] 2
HT
1
0
FT 4 0
6-0
  PER D2
CD Coopsol 1
Juan Aurich 1
HT
0
0
FT 1 0
2-0
  BNY
Volta Redonda U20 3
Macae U20 4
HT
2
1
FT 2 1
2-2
  BNY
Resende RJ U20 2
Portuguesa RJ U20 3
HT
2
0
FT 3 0
8-3
  BRA CCD2
Guarani de Palhoca 2
Barra FC
HT
0
0
FT 0 0
0-5
  BRA BAS U23
Juventude RS U23 5
Santos U23 4
HT
1
0
FT 2 1
3-6
  BRA BAS U23
Fluminense U23
Figueirense U23 3
HT
2
0
FT 4 0
6-5
  BRA BAS U23
Corinthians U23 4
Avai FC U23 5
HT
0
0
FT 0 1
8-6
  Brazil L
AE Independente 1
Juventus RJ 3
HT
1
0
FT 3 0
14-6
  Brazil L
Buzios 7
Paduano RJ 2 5
HT
1
1
FT 2 1
2-2
  Brazil L
Barcelona EC 1
Atletico Carioca 1
HT
0
0
FT 1 0
7-3
  Brazil L
Belford Roxo RJ
Santa Cruz RJ 2
HT
2
0
FT 4 0
5-6
  Brazil L
Uniao Central 1 3
CAAC Brasil FC 3
HT
0
2
FT 0 3
1-7
  BRA BAS U23
Gremio RS U23 2
CRB U23 1
HT
1
0
FT 4 1
11-2
  BRA BAS U23
EC Vitoria U23 2
Bragantino PA U23 4
HT
1
1
FT 1 2
7-3
  INT CF
SSV Merten
Fortuna Koln Youth
HT
0
2
FT 0 4
0-0
  UEFA ECL
Basel [2]
Partizani Tirana [3] 2
HT
1
0
FT 3 0
5-1
  INT CF
Stamford
Kettering Town [18]
HT
1
1
FT 1 3
8-2
  UEFA ECL
Larne FC [9]
Aarhus AGF [6] 3
HT
2
0
FT 2 1
5-4
  UEFA ECL
KAA Gent [7] 1
Valerenga [5] 3
HT
2
0
FT 4 0
7-2
  UEFA ECL
FK Velez Mostar [1] 4
AEK Athens [3] 4
HT
1
1
FT 2 1
3-8
  UEFA ECL
FK Sutjeska Niksic [2] 2
Maccabi Tel Aviv [2] 1 5
HT
0
0
FT 0 0
2-3
  UEFA ECL
FC Steaua Bucuresti [9] 2
FC Shakhtyor Karagandy [11] 2
HT
1
0
FT 1 0
4-3
  BRA CEB
Pacatuba 1 1
Itapipoca CE 1
HT
0
1
FT 0 1
2-9
  INT CF
Albion Sports 2
Farsley Celtic [11]
HT
0
2
FT 0 4
0-7
  INT CF
Yate Town [5]
Slimbridge AFC
HT
1
0
FT 1 1
2-3
  INT CF
Prestwich Heys
Daisy Hill FC
HT
2
2
FT 4 3
8-9
  UEFA ECL
Aberdeen [4] 1
Hacken [8] 1
HT
2
0
FT 5 1
7-5
  UEFA ECL
Linfield FC [4] 3
Borac Banja Luka [5] 5
HT
2
0
FT 4 0
4-4
  UEFA ECL
Hibernian [3] 1 2
FC Santa Coloma [2] 2 5
HT
1
0
FT 3 0
6-2
  Ire LSL
Glebe North FC 4
Home Farm FC 2
HT
1
0
FT 2 1
2-2
  Ire LSL
Firhouse Clover FC 1
Kilnamanagh AFC 1 3
HT
0
0
FT 1 0
2-2
  BOL D1
Club Guabira [12] 6
Jorge Wilstermann [13] 3
HT
3
1
FT 3 2
5-5
  INT CF
Benfica [3] 2
Lille [1] 1
HT
1
0
FT 1 0
5-5
  UEFA ECL
KF Drita Gjilan [2]
Feyenoord [5] 1
HT
0
0
FT 0 0
0-9
  UEFA ECL
Valur Reykjavik [1] 2
Bodo Glimt [2] 1
HT
0
1
FT 0 3
5-7
  UEFA ECL
Hafnarfjordur [7] 1
Rosenborg [4] 1
HT
0
0
FT 0 2
5-8
  UEFA ECL
Dundalk [6] 2
Levadia Tallinn [1] 5
HT
2
2
FT 2 2
12-2
  UEFA ECL
Hajduk Split [6] 1
Tobol Kostanai [1] 2
HT
1
0
FT 2 0
5-0
  UEFA ECL
Pogon Szczecin [3] 1
ZNK Osijek [1] 1
HT
0
0
FT 0 0
7-4
  UEFA ECL
Ujpesti [8] 5
Vaduz [10] 4
HT
1
0
FT 2 1
4-3
  UEFA ECL
Partizan Belgrade [1] 2
Dunajska Streda [2] 4
HT
1
0
FT 1 0
5-2
  BRA CEB
Maracana CE 1 3
CE Uniao 5
HT
0
0
FT 1 0
6-5
  Columbia W L
La Equidad (w) 1
Llaneros (w) 1
HT
2
0
FT 5 1
4-4
  BNY
River (PI) Youth 1 2
EC Timon U20 1 4
HT
0
1
FT 0 2
4-4
  ICE D1
Fjolnir [7] 1 4
Throttur Reykjavik [11]
HT
2
0
FT 3 1
8-5
  ICE D2
Reynir Sandgerdi [8] 1 4
Haukar Hafnarfjordur [6] 2
HT
0
0
FT 0 0
5-8
  ICE D2
Throttur Vogum [1] 5
UMF Njardvik [3] 2
HT
0
0
FT 0 0
9-3
  UEFA ECL
Shakhter Soligorsk [1] 5
Fola Esch [1]
HT
0
2
FT 1 2
2-5
  URU D2
Danubio FC 1 2
Albion FC 1
HT
0
1
FT 0 2
5-7
  LCE D4
Alftanes 2
Ymir 3
HT
1
1
FT 4 2
7-5
  LCE D4
Vaengir Jupiters 2
Hviti Riddarinn 3
HT
1
2
FT 4 2
2-2
  BRA BAS U23
Cuiaba/MT U23 1
EC Bahia U23
HT
0
0
FT 0 0
3-4
  LCE D4
KA Asvellir
KM Reykjavik
HT
3
0
FT 8 0
0-0
  ECU D2
Cumbaya FC 7
Gualaceo SC 1
HT
1
0
FT 2 1
1-6
  ECU D2
Chacaritas SC 3
CD Independiente Juniors 1 3
HT
0
0
FT 0 0
7-4
  ECU D2
Pottu Via Ho 1
Guayaquil SC 2
HT
2
0
FT 2 0
6-1
  PER D2
Sport Chavelines Juniors 2
Molinos El Pirata 1
HT
1
0
FT 3 2
7-4
  VEN D1
Deportivo La Guaira [2] 2
Aragua FC [6] 2
HT
4
0
FT 5 0
4-8
  BOL D1
San Jose [16] 1 4
Independiente Petrolero [10] 4
HT
0
0
FT 1 3
6-4
  BRA D2
Coritiba PR [2] 1 4
CRB AL [6] 2
HT
1
0
FT 1 1
1-8
  CON CSA
Independiente [18] 2 4
Santos [10] 2
HT
0
1
FT 1 1
4-7
  BOL D1
Bolivar [4] 5
Oriente Petrolero [8] 5
HT
1
0
FT 1 1
9-4
  URU D2
Rocha 1
Rampla Juniors FC 5
HT
1
0
FT 2 0
1-3
  BRA LNA
Santana AP 3
Macapa 1 1
HT
1
0
FT 1 1
6-1
  BRA CCD2
CA Carlos Renaux 1
Fluminense SC 2
HT
2
0
FT 4 0
5-11
  VEN D1
Estudiantes Merida FC [3] 5
Trujillanos [7] 3
HT
3
1
FT 4 2
10-0
  Can PL
Forge FC [2] 1
Cavalry FC [4] 6
HT
0
2
FT 1 2
5-3
  ECU D2
Sociedad Deportivo Quito 1
CD El Nacional 1 3
HT
1
1
FT 1 1
5-6
  MLS
Orlando City [4] 2
Philadelphia Union [3] 1
HT
1
0
FT 2 1
2-3
  CON CLA
Internacional RS [13] 1
Olimpia Asuncion [9] 1
HT
0
0
FT 0 0
9-1
90min[0-0],Two Rounds[0-0],Pen[4-5],Olimpia AsuncionW
  CON CSA
Rosario Central [23] 2
Deportivo Tachira [1] 2
HT
1
0
FT 1 0
12-2
  CON CSA
CA Penarol [6] 1 2
Nacional Montevideo [3] 2 3
HT
0
0
FT 0 1
9-2
  BRA D2
Avai FC SC [9] 2
Operario Ferroviario PR [10] 4
HT
0
0
FT 1 0
5-4
  CHI D2
San Luis Quillota [16] 1
Universidad de Concepcion [7]
HT
0
0
FT 1 0
6-5
  Columbia W L
Millonarios (w)
Independiente Santa Fe (w) 1
HT
0
0
FT 0 0
3-2
  MLS
Austin FC [10] 2
Seattle Sounders [1] 2
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  MEX D1
Queretaro FC [17] 2
Club America [3] 2
HT
0
0
FT 0 0
0-8
  INT CF
Brother United FC 1
Royal Jaipur 2
HT
0
2
FT 0 2
4-6
  INT CF
Islands United 2
Jaipur Elite 1
HT
0
2
FT 0 5
2-2
  CHA D2
Dantong Tengyue [7]
Inner Mongolia Caoshangfei F.C [6] 3
HT
0
3
FT 0 3
4-5
  CHA D2
Shaoxing Keqiao Yuejia [5] 2
Hebei Gongfu [3] 1
HT
0
0
FT 0 1
4-10
  CHA D2
Wuxi Wugou [6] 2
Dongguan Guanlian [3]
HT
1
0
FT 1 2
2-5
  CHA D2
Kunming Zheng He Shipman [8] 1
Yichun Grand Tiger [4] 1
HT
0
0
FT 0 0
3-6
  CHA D2
Sichuan Minzu [4] 1
Yanbian Longding [8] 2
HT
0
0
FT 0 0
6-4
  CHA D2
Qingdao Red Lions [7] 1
Xiamen Ludao [3]
HT
0
1
FT 0 3
3-3
  RUS YthC
FK Rostov Youth [2]
PFC Sochi Youth [8]
HT
1
0
FT 3 1
0-0
  AUS BPLR
Brisbane Knights Reserves
Acacia Ridge Reserves 6
HT
1
0
FT 3 3
5-9
  INT CF
Gornik Polkowice [1] 1
Odra Opole [8]
HT
0
1
FT 1 1
6-1
  INT CF
Celta Vigo [8]
Atletico Sanluqueno [4]
HT
2
0
FT 3 0
9-0
  RUS YthC
FK Ural Youth [6] 2
Spartak Moscow Youth [2]
HT
0
1
FT 2 1
2-6
  Aus GL
Musgrave Yellow 1
Runaway Bay Green 3
HT
0
0
FT 1 0
7-1
  INT CF
Wuppertaler [12]
Shildon
HT
0
0
FT 1 1
0-0
  CHA D1
Shanxi Chang An Athletic FC [3] 3
Wuhan three town [1] 2
HT
1
1
FT 1 1
2-9
  AUS QSL
Moreton Bay United [6] 1
Peninsula Power [1] 2
HT
0
5
FT 1 6
2-4
  AUS QSL
Brisbane Roar (Youth) [2] 1
Gold Coast Knights [4] 3
HT
0
0
FT 0 3
3-10
  TSA TPL
Launceston City [6] 2
Riverside Olympic [8] 2
HT
1
1
FT 3 2
9-3
  QLD D1
Southside Eagles 1
Brisbane Wolves 3
HT
0
0
FT 3 0
8-1
  RUS YthC
FK Nizhny Novgorod Youth [10]
Rubin Kazan (R) [5]
HT
1
1
FT 2 1
0-0
  RUS YthC
Khimki Youth [7] 2
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth [10] 1
HT
0
1
FT 2 2
7-7
  AUS NSW WPL
Broadmeadow Magic (W)
Newcastle Olympic FC (W) 1
HT
2
1
FT 5 1
12-3
  KOR D1
Suwon Samsung Bluewings [3]
Incheon United [7] 1
HT
0
0
FT 1 2
0-4
  AUS BPL
Brisbane Knights [8] 2
Acacia Ridge [9]
HT
0
3
FT 0 5
5-5
  CECAFA Cup
Ethiopia U23 2
Burundiu 23 3
HT
1
0
FT 1 1
4-2
  AUS DPL
Casuarina FC 1
University Azzurri FC 3
HT
1
0
FT 1 0
8-4
  MAC FA CUP
Toi Seng 1
Macau Chiba FC 2
HT
0
1
FT 1 2
2-8
  INT CF
Neerja Modi FA 1
Rajasthan Perfect Football 1
HT
1
0
FT 1 0
2-5
  RUS D2
Dinamo Barnaul [14] 2
FK Zenit Izhevsk [10] 4
HT
1
0
FT 3 1
8-2
  WAUS WD1
Murdoch University Melville FC (w) 3
Fremantle City FC (w)
HT
1
0
FT 4 0
8-2
  CHA D1
Xinjiang Tianshan Leopard [6] 1
Chengdu Better City FC [1]
HT
0
2
FT 0 7
0-6
  SIN D1
Albirex Niigata FC [1] 1
Lion City Sailors [2]
HT
1
0
FT 1 1
5-7
  CHA D1
Sichuan Jiuniu [4] 2
Nanjing City [4]
HT
1
0
FT 2 0
5-0
  INT CF
Bayer Leverkusen [6]
SC Freiburg [10]
HT
0
0
FT 0 0
4-6
  RUS YthC
Ufa Youth [7] 2
Strogino Youth [9] 3
HT
0
0
FT 1 1
1-7
  BLR RL
Dinamo Minsk Reserves
FC Vitebsk Reserves 1
HT
1
0
FT 3 0
8-6
  INT CF
Norwich City [1]
Huddersfield Town [20]
HT
1
0
FT 2 0
0-0
  RUS D2
Irtysh 1946 Omsk [2] 1
Amkar Perm [6] 1
HT
0
1
FT 1 2
0-0
  RUS YthC
Dinamo Moscow Youth [3] 3
CSKA Moscow (R) [4] 3
HT
1
3
FT 1 4
3-6
  RUS YthC
Krylya Sovetov Samara Youth [1] 1
Konopliev Youth [8]
HT
3
1
FT 3 1
0-0
  ARG RESL
Banfield Reserves 5
Boca Juniors Reserve 2
HT
0
2
FT 1 3
7-2
  ARG RESL
Rosario Central Reserves 1
Velez Sarsfield Reserves 3
HT
1
0
FT 3 0
3-11
  ARG RESL
Atletico Tucuman Reserve 2
Huracan Reserves 4
HT
0
0
FT 0 0
4-6
  ARG RESL
Platense Reserves 4
CA Aldosivi Reserves 1 1
HT
2
0
FT 2 0
7-2
  ARG RESL
CA Talleres de Córdoba Reserves 1 6
Arsenal de Sarandi Reserves 1 4
HT
0
1
FT 1 1
10-1
  ARG RESL
River Plate R 1
Union Santa Fe Reserves 5
HT
2
0
FT 2 0
3-9
  ARG RESL
Argentinos Jrs Reserves 1
Newell's Reserves 2
HT
1
0
FT 3 1
4-4
  ARG RESL
CA Patronato Reserves 1 2
Sarmiento Junin Reserve 1
HT
1
1
FT 1 1
7-3
  ARG RESL
Estudiantes LP Reserves 3
CA Independiente Reserves 5
HT
1
2
FT 2 2
5-5
  ARG RESL
San Lorenzo Reserves 2
Central Cordoba SdE Reserves 3
HT
0
0
FT 1 0
15-1
  MAC D1
Windsor Arch Ka I [3]
Lun Lok [5]
HT
1
0
FT 2 0
2-1
  ARG RESL
Defensa y Justicia Reserves 3
Godoy Cruz Reserves 1 4
HT
1
0
FT 2 1
3-5
  ARG RESL
Colon Reserves 3
Lanus Reserves 2
HT
0
0
FT 0 1
1-5
  INT CF
Groningen [7]
SC Heerenveen [12]
HT
1
0
FT 2 1
0-0
  BWPL
Energetik-BGU Minsk (w) [4] 1
Neman Grodno (w) [3] 1
HT
1
0
FT 3 1
4-7
  RUS D1
Dolgiye Prudy [16] 3
KAMAZ Naberezhnye Chelny [6] 1 4
HT
1
1
FT 1 1
5-6
  Nigeria Cup
Nasarawa United 1
Gombe United 3
HT
1
0
FT 1 0
5-8
  Nigeria Cup
Kano Pillars 2
Sunshine Stars FC 3
HT
0
0
FT 0 1
5-2
  Nigeria Cup
Rivers United 2
Niger Tornadoes FC 2
HT
0
0
FT 1 0
6-6
  BLR RL
Neman Grodno Reserves 2
FC Slutsk Reserves 3
HT
2
0
FT 3 1
5-8
  RUS D2
FK Fakel Voronezh Youth [11] 2
SY Sakhalinsk [6] 1
HT
0
1
FT 0 2
3-12
  Nigeria Cup
Gateway Utd FC 2
Bayelsa United 4
HT
0
0
FT 1 1
8-5
  INT CF
VfB Stuttgart [9]
Arminia Bielefeld [15]
HT
2
1
FT 5 2
3-2
  INT CF
Roda JC [8]
RKC Waalwijk [15]
HT
0
3
FT 2 4
0-0
  BSWCP
United Arab Emirates Beach Soccer 1
Oman Beach Soccer 2
HT
0
1
FT 2 1
6-1